První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

lgsk
4. led 2012

@zvaskova hele my se taky ten měsíc nějak nesnažili... 😉 to nereš 😉

zabula
4. led 2012

@lgsk to je zajímavý na konci MS,u mě to nehrozí i za milion let 😀 😀 😀
@zvaskova a kdy si měla teda ovu?

zvaskova
4. led 2012

@lgsk tfuj tfuj tfuj kéž by.... musela bych taky otěhotnět ze sexu hned den o MS pak už nic nebylo 😀 a to by dneska bylo cca 10 den

sissi26
4. led 2012

@lgsk 😀 to jsou celí oni😀

sissi26
4. led 2012

@zabula 😀 no já myslím, že mě to taky čeká, že nebudu stíhat😀

zvaskova
4. led 2012

@zabula Ovu jsem zaregistrovala minulý měsíc cca 14 den, tento měsíc jsem jí holku nehlídala, jen včera náhodně zkusila a to byla zcela negat.

sissi26
4. led 2012

@zvaskova mě to chytlo před vánocema, asi 6tt, co mi začlo být špatně, předtím mě bolela prsa🙂

zabula
4. led 2012

@zvaskova pak se v tom vyznej 😀 😀 já testuju ted od 11DC,každý den,aby mi něco neuniklo,tak sem zvědavá,ale zaručene u mě ovu nebyla,to bych poznala,já to vidím někdy mezi pátkem a uterkem u mě,su fakt zvědavá co mi zítra řekne na foliku,doufám že tam nějací folíci budou 😕

zvaskova
4. led 2012

@zabula jo a ještě k té ovu, minulý měsíc jsem jí prvně poznala i bez testu, podle hlenu jsem byla v jasné ovulce a tento měsíc ani náznak.... Takže tak, ale myslím, že jen plašim a že zase dorazí mrcha jako každý jiný měsíc... Ale ta malá chvilka naděje byla supr 😀 😀 😀

zabula
4. led 2012

@zvaskova co víš,aby ses fakt nedivila,kdyby byla pozdějc 😀 já dle hlenu teda nevím,taky to mám asi jak se tomu chce 😀

zvaskova
4. led 2012

@zabula Podle hlenu to já odhadla minule první měsíc, a to bylo fakt evidentní... tak jsem si říkala supr, silná ovulka tak to se to určitě poraří, snažili jsme se celý týden před i po ovulce každý den a co... dorazila bestie

zabula
4. led 2012

@zvaskova u nás taky,tak nechápu,zítra se na to zeptám dokt.co mi na to řekne 😕 a kdy vysadilas HA?

zvaskova
4. led 2012

@zabula tak supr, zítra se zeptej a těším se na zítřejší pokec 😉 Já jsem teď četla, že klído se může vajíčko oplodnit, ale že se neuchytí takže normálně přijde mrcha a taky že díky tomu můžou být pozitivní testy ale nakonec z toho nic být nemusí... 😒 😒 Teď jsem bez HA 4 měsíc, první 2 měsíce jsem měla tu cistu která mi pří předposlední MS praskla tak i v tom jsem viděla naději...

lgsk
4. led 2012

@zvaskova no nám se to tak fakt povedlo...takže klíííd 🙂 pže mě by to ani nenapadlo, ale manža povídal, že to byla "ta" sobota a furt mi o ní mlel než mi to docvaklo 😀

lgsk
4. led 2012

@zabula jj, mě to právě hooodně překvapilo...sem to fakt nečekala ani omylem.. 😀 a nebo má manža nějaký odolný dlouhožijicí spermiky 😀

zvaskova
4. led 2012

@lgsk Teda manžel to měl takhle v merku jo?? To je šikula, to se evidentně taky pěkně těší co?? No uvidíme co přijde za 14 dní a jestli to bude mrcha tak už budu fakt nadávat... 😀 😀 😀 😀

lgsk
4. led 2012

@zvaskova jojo a může to odejít s MS.... ☹ a u mě to bylo pěěěkně hnusný ti povím, klasická MS to teda v mým případě nebyla

zabula
4. led 2012

@zvaskova já na konci srpna,a taky se mě udála cysta,ale první měsíc v poho,krásnej cyklus a v říjen,listopad nic,že tam už byla,až po vyvolání MS došla,a prosinec cyklus zas ukázkový,tak su zvědavá co mě čeká tedka 😔

zvaskova
4. led 2012

@lgsk Faaaakt??? To si takhle poznala??? Je tak to bych si vořvala, když bych si uvědomila že už to mohl být malej človíček a jen tak spláchl do wc ☹

lgsk
4. led 2012

@zvaskova jj, až ti mě to překvapilo, normalne si nepamatuje ani houno 😀 jojo dneska v aute mi vykladal, jak bude tata rozmazlovač a bude kupovat hračky 😀 😀 😀 😀

lgsk
4. led 2012

@zvaskova hele já spíš vejrala jak kdybych spadla z višně... teď sem nevěděla, jestli kecnou na wc a vydržet to bo se nechat odvíst do nemocnice... manža to dodneška neví 😉 proto sem se tak zděsila v sobotu, když sem trošku špinila chvilku...

zvaskova
4. led 2012

@zabula Budu moc držet palečky aby se zadařilo 🙂

zvaskova
4. led 2012

@lgsk Tak to chápu, že si v sobotu plašila..... no tfuj tfuj tfuj ať to těhotenství krásné probíhá a je vše v pořádku... To je hezký, že se tak těší... ten můj blb už plnáje že bude mít doma kaskadéra (holku), motorkářku a už plánuje jak jí sestaví motorku 😀

lgsk
4. led 2012

@zabula ted? no rekla bych ze malej fotbalista v pupiku 😀 uz se tesim az se pridas do rady tehuli

lgsk
4. led 2012

@zvaskova bože muj 😀 😀 hele ten muj uz zas kupuje autodrahu...no a jak totak vidim, tak bych malymu mela sehnat monterky, pze tatinek miluje auta 😀

twistinka123
4. led 2012

@zabula ahojky, přišla jsem na tebe číhnout🙂 pamatuješ na mě? sestřička - gynda🙂 jak je? co nového?

zvaskova
4. led 2012

@lgsk No u nás je to totální bláznovství do motorky a nejhorší je že to naučil i pssa, takže se jedeme koupat s krysaříkem mezi náma a ona je šťastná jako blecha... jen nevim jak u řeknu, že s břichem a pak jako mamina na motorku už nesednu a když už tak max 5 km k mámě a to 5O km rychlostí

lgsk
4. led 2012

@zvaskova já motorky nemusím...pro mě moc velkej risk 😉 takže sem ráda, že je blázen jen do aut... ted snad da pokoj, kdyz bude ten superb no... 😀

zvaskova
5. led 2012

@lgsk To já si říkala taky do doby než jsem na ní sedla ale je fakt že ten můj je na motorku vážně magor, co nadělat, takového jsem si ho už našla a lepší to nebude...... My pořizovali před měsícem nové auto ale kdepak motorka je motorka i když s timhle strávil 4 hod na myčce aby se pomazlil z kůřičkou 😀 😀 😀 Myslela jsem že mi drbne když jsem čekala že jde do myčky na 30 minut, já už oběd dávno hotovej a on přišel skoro před večeří vysmátej jak lečo 😀 😀 😀 😀

sissi26
5. led 2012

pomlouvani chlapu pokracuje😀