První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

lgsk
6. led 2012

@zvaskova jééé hlavněže sme tu probíraly rýmečku a kašílek co 😀 hele řekni mu, že nejlíp se vypotí na cizím těle a bez debat 😀 😀 😀 😀
no hele já si myslím, že možný je všechno..když má někdo ms a je těhu, tak proč ne ovulka 😀 😀 😀

lgsk
6. led 2012

@klaudina22 koupila bych mamatest a ráno bych testovala znova 😉 a pokud i něco viděl, tak bych to jen tak nevzdávala 😉 mě mamatest ukazoval ducha a clear blue na mě hodil hnusný - a teď sem 6tt 😀 a krev nevím, tu mi dodneška nikdo nebral 😀

zvaskova
6. led 2012

@lgsk No vypadá to bledě, dneska z toho asi nic nebude, už je chudák na umření... 😀 😀 To je fakt zákon schválnosti, další měsíc se mi čekat nechce, takže jestli ho neudolám teď tak na něj vlítnu ráno a bez debat 😀 😀

lgsk
6. led 2012

@zvaskova já bych ho udolala ted a rano znova 😀 😀 😀

zvaskova
6. led 2012

@lgsk Za normálních okolností já taky, ale teď mám fakt smolíka ☹

lgsk
6. led 2012

@zvaskova se ho neptej 😀 😀 😀

novina
7. led 2012

@lgsk Ahoj jestli těma testama myslíš NT screening, tak některé pojišťovny to proplácí. Třeba ČPZP (205) - ta určitě.

lgsk
7. led 2012

@novina jo to nevím, on mi neřekl jak se to jmenuje.. jen že se to dělá z krve a utz. tyjo, tak to je dost dobrej dezo...protoze ja sem u čpzp a ještě mi dvakrat řekl at si vemu prachy priste! no po nedeli si zavolam na pojistovnu a optam se...

klaudina22
7. led 2012

@lgsk no taky to ještě úplně neuzavírám, a hlídám se abych nedělala kraviny- třeba skákání na trampolíně, dokud to nebude jistý. Pár dní počkám a když ms nedorazí, otestuju a zajdu na tu vyvolávačku. Ale jinak příznaky žádný nemám, sahala sem na ten čípek, ale prd poznám 😀 . tak uvidíme. no manža bude asi rád, zatím se necítí. díky 🙂

lgsk
7. led 2012

@klaudina22 pokud jsi měla ducha, tak fakt zkus po ránu novej test.. mě to taky jeden den večer ukázalo ducha a další den už sílil a ob den už byl pěknej 😉 no a příznaky...já měla strašněcitlivý bradavky, jako bych v nich měla milion jehliček, často sem běhala čurat a motala se mi hlava 😉 ale někdo to tak nemá...nebo to přijde později.
a manža...on by se s tím srovnal a táta by z něj byl báječnej, oni si to jen musej poskládat v palici no 😀

klaudina22
7. led 2012

@lgsk jj, taky si myslím, on by pak nakonec rád samozřejmě byl, ale chápeš, ze začátku si to každá představuje, že mu sdělí tu radostnou novinu a on bude s sedmém nebi, no a ne vždy je to jak ve filmu 🙂. Ještě ani neví, že sem myslela že bude mimi, ani o ms neví- nechtěla jsem ho zbytečně děsit. no a včera přišel v noci z práce a dneska brzo ráno šel zase do práce, tak ani není kdy mu to říct. aby se necítil mimo dění 😉 . duch byl odpo a já testovala pak druhej den ráno (v den gyndy) a to nebylo vůbec nic. tak asi fakt nic... no uvidíme ještě. mě právě prsa bolí vždycky několik dní před ms, a teď furt nic, skoro je necítím. takže ms se zatím nechystá, ale podle těhu příznaků taky asi nic- vím, že prsa bývají u většiny holek příznakem. a co ty? vy zkoušíte?

lgsk
7. led 2012

@klaudina22 ale byl..on teď camrá třeba, ale pak by byl hrdej otec 😉 no ono je to tak možná lepší...on by chytl zbytečnýho nerva hele 😀 jak říkám, mě se osvědčil mamatest...ty obyč proužky za 35kaček dva a ukazovalo to fakt spolehlivě 🙂 a máš to jinak pravidelně? hele příznaky vůbec neřeš...to má každej jinak a nikdo ti neřekne, že ty je zrovna budeš nebo nebudeš mít 😉 no a ty prsa sem postřehla taky až nějak později 🙂
no my už dozkoušeli, teď už jen čekáme 😀

klaudina22
7. led 2012

tj, všechno bere víc realisticky a zodpovědněji- kupujeme byt, takže to má taky svůj vliv, že zatím nemáme kde bydlet (resp. jsme u tchýně). no právě že ani moc nemám.. před rokem a půl jsem vysadila, a pak se mi rozhašily hormony- štítná žláza, nepravidelný menses. jednou už jsem taky myslela, a nakonec po vyvolávačce to přišlo 45. den- takže teď je to 34, tak zatím pohoda 🙂 . ale poslední pul rok sem to měla po třiceti, a listopad prosinec se mi to zkracovalo- posledni menses byl po 26dnech. tak to mám asi zase nějaký rozházený. ale přerušujeme, takže "chybička" by se vloudit mohla 😀 . a kdy to má přijít?

klaudina22
7. led 2012

@lgsk tj, všechno bere víc realisticky a zodpovědněji- kupujeme byt, takže to má taky svůj vliv, že zatím nemáme kde bydlet (resp. jsme u tchýně). no právě že ani moc nemám.. před rokem a půl jsem vysadila, a pak se mi rozhašily hormony- štítná žláza, nepravidelný menses. jednou už jsem taky myslela, a nakonec po vyvolávačce to přišlo 45. den- takže teď je to 34, tak zatím pohoda 🙂 . ale poslední pul rok sem to měla po třiceti, a listopad prosinec se mi to zkracovalo- posledni menses byl po 26dnech. tak to mám asi zase nějaký rozházený. ale přerušujeme, takže "chybička" by se vloudit mohla 😀 . a kdy to má přijít?

klaudina22
7. led 2012

@lgsk jo ahá, už to chápu 😀 tak to gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!! hlavně vše bez problémů a zdravíčko přeju! 🙂

lgsk
7. led 2012

@klaudina22 jo to u nás taky furt bylo, že tohle a tamto...jenže kdybysme měli čekat, tak ta pravá chvíle stejně není a pak už to taky nemusí jít... tak sme si řekli, že po svatbě začneme a začali sme 🙂 co se bydlení týká, tak sme v nájmu...o vlastním taky uvažujeme, ale ještě sme neviděli nic, co bysme museli mít..a zas to chceme pojmou v rozumný míře, tak uvidíme.. jinak děkujeme, včera sem byla zas na utz, tak snad 😀

klaudina22
7. led 2012

@lgsk právě, taky nesnáším čekání na "pravou chvíli". furt je něco. Sice teď mám před státnicema, končí mi smlouva v mš, a kupujeme byt, ale no a co. Máme se rádi, hlady taky neumřeme tak jakýpak čekání 😉 . Jak říkáš, pak by to taky nemuselo jít vůbec, když tady vidím tolik holek, kterým se roky nedaří, tak se dá mluvit o zázraku 😢. radši dřív, než nikdy. no mě se úplně nahrnuly slzy do očí, když mi řekl že se jedná o počínající graviditu... to sem vůbec nečekala. musí to být krásné vidět tam tu fazolku. 🙂 těším se moc. hlavní je myslet pozitivně! 😉

sissi26
7. led 2012

@lgsk no já bych taky někde vypadla, pěkně mě to tu sere....dneska jsem chytla takového nerva uaaaa

sissi26
7. led 2012

@klaudina22 ahojky, je to krásné fakt, když tam vidíš fazolku a ještě když fazolce tluče srdíčko🙂....

ovšem není tak krásné, když každé ráno odpoledne dopoledne večer objímáš záchodovou mísu 😀 (trocha humoru na zlehčení situace🙂)
mám taky před státnicema - nevím jak to dám, vůbec se mi nechce🙂.....

no a jak jsem četla Tvé příspěvky, tak ti přeju, ať to dopadne tak jak si Ty nejvíc přeješ🙂

lgsk
7. led 2012

@sissi26 jakto? my včera jeli k našim...ted premejslime, jak predelame byt a za chvilku jedem do obchodu... 😀 sice pujde pryč muj oblibenej gaučík, ale co bych pro miminka neudělala

lgsk
7. led 2012

@klaudina22 hele...já sem bez práce, sme v nájmu, ale co...chlap nás uživí, na ulici nebudem, tak co? 😉 a máš pravdu...pak to nejde a je to smutný.. ☹ pokud to viděl na utz, tak bych fakt vyčkala...uvidíš, třeba bude veselo 😀 a státnice dáš...já se jich taky bála jak čert kříže a nakonec sem proplula ani nevím jak 🙂 a ted planuju, že pujdu dalkově dál 😀

klaudina22
7. led 2012

@sissi26 děkuji ti. no já právě ani nevím, jak bych si přála, aby to dopadlo. nechávám to "osudu, či náhodě". nebude teď, bude jindy. 🙂 už jsem ro řekla i manžovi... no ten výraz. nejvíc nás štve ta nejistota. říkal, že má strach, kdyby to přišlo teď, asi ho štve to bydlení, navíc ukončujou projekt, tak neví li je američani budou dál platit, nebo bude bez práce, tak asi kvůli tomu je takovej nervozni. jinak myslím, že každý má trochu strach, přece jen jde do neznáma. co holky? jinak ti gratuluju, přeji zdravíčko a pohodové těhulkování 🙂 . a s tou mísou, to je fakt. sem zvědavá, jak to budu mít já, až jednou.. 😉
@lgsk jinak dělala jsem třetí test a zase prd. tak asi nic. uvidíme po injekci.

lgsk
7. led 2012

@klaudina22 hele a máš ty citlivější? 😕 jinak já měla z počátku čárku až skorem po termínu 😉 však ono to nějak dopadne...jak říkám, všechno má svůj čas 😀

klaudina22
7. led 2012

@lgsk to se ti bude chtít, na mateřské? na jednu stranu sem viděla maminky, který si to vyloženě užívaly, na druhou stranu... taky jsem o tom přemýšlela, protože pedagogiku sice mám, ale ne předškolní tudíž jsem nekvalifikovaná, tak přemýšlím že si k budoucímu mgr titulu dodělám ještě druhého bc (ne že by se mi chtělo, ale prachy sou prachy), ale říkám si, jestli si budu moct i tak v klidu užívat mateřství.. švagrová byla ze školy dost na nervy když měla doma malou. ale asi záleží no.. státnic se zatím nebojím, když nedám napoprvé, druhý pokus to jistí 😀 teď musím akorát začít psát konečně diplomku.

klaudina22
7. led 2012

@lgsk teď na to koukám, je to desítka. to je asi málo, že? ale krev by se měla ukázat dřív, než moč, ne?

lgsk
7. led 2012

@klaudina22 asi to zkusím...skončit můžu vždycky 😀 navíc se tam moc nejezdí, takže to občasný hlídání by chlap nebo mamka zvládli... no a chlap má práci pět minut daleko, takže z práce je doma hned, takže odpoledne holt bude muset fungovat 😎

klaudina22
7. led 2012

@lgsk čekáš jedno dvě miminka? jedna tvoje věta je zavádějící... 😉

lgsk
7. led 2012

@klaudina22 desítka je ok..citlivější jsem ani nikdy nemela, ale bejvaj i 25tky právě... tak to nevím, kde je to dřív, ale je fakt, že na krev se v případě nejistoty chodí... 🙄 spíš je mi divný, že na utz něco viděl...

lgsk
7. led 2012

@klaudina22 noo já doufám, že jedno 😀 😀 😀

zabula
7. led 2012

@zvaskova hihihi tak to je dobrý 😀 😀 😀 😀 😀 s těma chlapama je někdy nadělení 😀 😀 😀 😀 musíš ho znásilnit 😀 😀 😀 😀