První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

klaudina22
7. led 2012

@lgsk tj i mě. na to že je to celkem kapacita, jezdí do zahraničí atd. tak je mi divný že by nepoznal dítě.. 😉 nevím co by to jinak mohlo být... jestli nějakej zánět, nebo něco.. nevím co všechno může být v děloze. možná jen měl špinavej monitor 😀

lgsk
7. led 2012

@klaudina22 ee..já si myslím, že to ne. pokud by si nebyl jistej, tak by podle mě držel hubu 😉

sissi26
7. led 2012

@klaudina22 to mě mrzí s tou prací, ale můj chlap má taky strašně nejistou práci, dělá v zahraničí, ale to ze dne na den může skončit, a co pak tady že.... ze dne na den nic nenajde:( takže se toho taky bojím docela:( my se předloni stěhovali na barák, jenže starší barák, takže furt prachy že...teď jsme měnili okna, na příští zimu budeme potřebovat nový kotel, nové dveře a další jiné věci, takže finance třeba, že, a to nepočítám kolik bude stát prcek🙂 ale tak co už, nějak to zvládneme🙂
určitě ti to dopadne dobře!! držím palečky..

sissi26
7. led 2012

@lgsk ale nervy z mé druhé práce, jsem se pohádala s tím pitomcem😀.....
to jo no my taky budeme muset předělávat🙂 hlavně budeme muset udělat ještě jeden pokoj - jako přistavět:-/ to bude mazec😀

zabula
7. led 2012

@sissi26 😀 vy drbáte snad pořád 😀

klaudina22
7. led 2012

@sissi26 no naštěstí zatím nejsem ve fázi snažení, ani se do ní nechci dostat, radši bych nečekaný těhu. Přijde mi, že bych od prvního sexu nedokázala být klidná. už teď když se nesnažíme- resp. snažíme neotěhotnět- jsem naštvaná, když ms přijde. 🙂 jj, taky jsme uvažovali o baráčku. ale nakonec jsme se rozhodli pro byt. kterej teda stále sháníme. s tou prací je to blbý, ale na druhou stranu, jistotu nemáš nikdy a na co pořád čekat. no sama sem zvědavá, jak to u mě dopadne. docela ráda bych si tady už sváma povídala o každým těhotenským týdnu 😉 ale sem v klidu, zatím je čas. tak tfuj tfuj mimískovi 🙂

sissi26
7. led 2012

@zabula tak tak pořád pořád, aby řeč nestála😀

sissi26
7. led 2012

@klaudina22 jn asi taky bych byla dost neklidná, vím jak se mi třepaly ruce, když jsme si začala dělat testy😀 no nakonec se to u nás povedlo napoprvé - se divím, že v této době to ještě jde napoprvé😀...takže teď jsem neklidná aby to bylo v pořádku🙂 a strašně se to táhne🙂
no my měli barák, takže jsme naštěstí nemuseli ani kupovat, ale spousta rekonstrukce že... a navíc je to dvoupatrový barák a bydlíme tu sami, musí se to vytopit atd. takže i ty energie stojí dost peněz, já mám zažádáno o byt, protože u nás je možné dostat městský byt, tak už jsem druhá v pořadí😀 tak je možný že ještě v bytě skončíme - záleží na financích no...
a je fakt - není na co čekat, letos mi bude 27, myslím, že byl nejvyšší čas🙂... já jen chtěla mít odpracováno, kvůli rodičovské a mateřské, což už mít budu, tak jsem v klidu🙂 mám i práci, kterou budu mít i při mateřské, takže nějaký přivýdělek taky bude🙂 tak uvidíme🙂

děkuji za tfuj tfuj🙂 já dělám tfuj tfuj pořád😀 hihi, v úterý jdu na další kontrolu, tak uvidíme co fazolek, dle toho jak mi je špatně, tak snad je v poho🙂

zabula
7. led 2012

@sissi26 já mám manžu na stavbě,tak sem jukla,mě se dneska tak nic nechce 😝

sissi26
7. led 2012

@zabula no mi taky ne, před chvíli jsem se probudila a jedeme do Ostravy na večeři🙂 doufám že ji nevy..to..😀 🤐

klaudina22
7. led 2012

@sissi26 tak to je fajn s tím bytem, u nás v brně to taky asi jde, si zažádat. ale když jsem viděla všechny ty faktory, co to ovlivňují, tak myslím, že pokud nejsem soc. slabí, tak tady není moc šance. navíc z těch státních mám trochu strach, že o ně člověk přijde- ikdyž to není moc možný, ale nájem se zvyšovat může pořád. ale to asi i v bytě. baráček je krásnej, ale když jsou na něj peníze. my zatím takový rezervy nemáme, a ani ten čas. je fakt že na baráku se musí pořád makat. a je rozdíl, když chlap přijde z práce a je s rodinou, nebo když dojde a musí posekat dřevo, trávu, nebo dalších x jiných věcí. zvažovali jsme dlouho a domeček nakonec necháváme budoucnosti. uvidíme co bude. tak to máte dost haluz teda, že hned na poprvé! to je paráda 🙂 to věřím že se určitě pořád sleduješ. hlavně se z toho nezblázni 😉

zabula
7. led 2012

@sissi26 to dobrou chut 😉 snad zůstane v celku 😀 😀 😀 😀 😀

koukám,že tu máme novou kecalku 🙂 😉

zabula
7. led 2012

@zvaskova kdepak si? znásilnuješ muže? 😀 já ovu test ještě negat.vypadá to zase na pozdějc,teda jestli něco bude,zajímalo by mě jak rostou folíci 😝

zabula
7. led 2012

@silverskylady kampak si zase zacestovala,cestovatelko 😀 😀

zabula
7. led 2012

hele těhulky,doufám že v brzké době hodíte aspon nějakou fotečku,at se můžu aspon pokochat a nabažit 😀 🙂

lgsk
7. led 2012

@sissi26 pitomec? 😀 no hele my sme koupili skřín do šatny, tak to ted rabujem... koberec vybranej, postel se dělá 😀 tak už se to rýsuje muhehe 😀

zvaskova
7. led 2012

@ zabula Zabulko já mám dneska den... Ráno prověhlo znásilnění bez debat, pak jsme ještě s mámou a ségrou jeli k dědovi na vysočinu, s tim, že mu ženský udělají zase nákup na měsíc a kluci zatím pokecají.... Děda se rozhodnul, že mi zatím Erika vykurýruje takže než jsme přišli tak ten blb měl v sobě skoro 3/4 litru slivovice v sobě, vysmátej jak lečo a děda taky...Vzhledem k tomu že doteď měl za celý den jen půl krajíce chleba tak asi víte jak vypadá... Před chvílí jsme přijeli domu, pes mi rozbil skleněnej svícen - asi se nudila, pak ten můj idiot kterej nestojí na nohách vylil talíř s polívkou a teď tu usnul na zemi a já nad nim brečim..... Bože jak ten mě nasral, ten si to zítra slízne... takže ovulka zase v hájí a zítra pochybuju že něco bude, už ho ráno slyšim... paralen, mraženou zeleninu a hlavu v hajzlu 😢 😢 😢 😢 😢 😢

zabula
7. led 2012

@zvaskova jen do něho 😀 to je sranda u Vás,to máš asi aby ses nenudila 😝 ale když to bylo ráno,tak by to mělo být v poho,že ted večer nemusí a zase až zítra 😉 tak ho zase znásilni 😵

zvaskova
7. led 2012

@zabula No jestli ho zítra ráno znásilnim tak pokud se to povede tak se nám narodí malej alkoholik kterej v sobě ještě bude mít promile, to snad radši ani ne... u nás zítra bude tichá domácnost.... a děda ten ať si mě nepřeje, já má dám že si zase bude hrát příště na doktora.... Chjo, no není to lehký s těma chlapama...

zabula
7. led 2012

@zvaskova neboj,žádnej alkoholik,z vlastní zkušenosti 😀 jen na něho hupsni a pořádně mu dej 😀 😀

zvaskova
7. led 2012

@zabula, vlastni zkusenost jo? tak to jsi mě uklidnila, tak to budu ráno trucovat ať se taky snaží on, alespoň pak nebudu poslouchat že ho pořád ždímám 😀 😀 😀 Když bude mít výčitky tak by to mohla být ještě častější jak jen jednou.... 😀 😀 😀 😀

lgsk
7. led 2012

@zvaskova jééé na vysočinu? a to se jako ani nestavíš jo? 😀 chi, no koukám, že máš doma veselo..mě tohle taky ten můj mazel jednou udělal, taky slivovice... pak si lehl na zem, hlavu si podložil rolí toaleťáku a povídal, že má řetízkovej kolotoč a solární panýlky 😀 😀 😀 když sem ho dovlekla do postele, tak mi oznámil, že potřebuje blinkat... no taky sem byla jak bůh pomsty 😀

zvaskova
7. led 2012

@lgsk No vidíš, až se ten můj zase spraví s dědou tak ho tam nechám a půjdu k tobě na kafe 😀 😀 😀 😀 Ten můj předtim, než usnul tak jsem mu fakt už nasraná vlepila facku tak začal kňučet že jsem mu zlobila krk, padnul na zem a spí.... Já ho do postele ani neodtáhnu je úplně tuhej takže se zkroucenej pod sedačkou na koberci a já mám na něm položené nohy 😀 😀 😀 😀 😀 A pozor další fáze, teď začal hekat ze spaní.... No ten to zítra schytá 😀

lgsk
7. led 2012

@zvaskova jasný, se stav 😀 😀 jééé ty seš taky drsná koukám, taky ho mlátíš 😀 no hele otoč ho na bok, kdyby šavlil, tak ať se ti nezadusí, hoď po něm nějakej hadr a di spat 😀 však on jak trochu vystřízliví, tak přileze 😀 😀

zvaskova
7. led 2012

@lgsk Ten jeho stav už nešel vyřešit jinak než lepákem.. i když mám chuť ho utlouct... na boku už je, není moc blicí typ tak snad ok, ještě jsem byla tak hodná že jsem mu dala polštář a deku... Konečně jsem si po dlouhé době pustila romantiku P.S. Miluji tě, zase budu břečet, ďobu čokoládu a je mi ok... To si piš že dokoukám filmík a půjdu chrnět, trpět s nim tu fakt nebudu 😀 😀 😀 😀

lgsk
7. led 2012

@zvaskova jééé hele nechceš ho vyfotit? 😀 to musí bejt super pohled, když leží na zemi s polštářem a dekou v alkoholovým opojení 😀 😀 😀 😀 no já zjistila, že v telce nic moc není, tak sem si vlezla do postele a du číst 😀

sissi26
8. led 2012

@klaudina22 no, u nás to je s těma bytama tak, že právě když nemáš peníze atd., tak byt nedostaneš😀
no je to fakt s tím barákem, spousta práce.... a ještě je rozdíl, když je chlap 14 dní v zahraničí a pak přijede na víkend...☹ tak to mám já že.....
takže je to mazec, tak určitě se vám v bytečku taky bude líbit🙂 a nikde není řečeno, že tam budete na furt že🙂

sissi26
8. led 2012

@zabula tak zůstalo v celku, drželo se papu až do rána 🤐 už mě to vážně nebaví:(

já hodím fotečku v úterý jestli mi dá😀

sissi26
8. led 2012

@lgsk to jo, tak to my děláme velký houno😀

zvaskova
8. led 2012

@lgsk Pozdě, 😉 Nicméně náš neblionek problil celou noc,evidentně je mu dost špatně, alespoň v něčem je ten svět spravedlivý 😀 😀 😀 😀 😀