První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

klaudina22
9. led 2012

@lgsk no zkoušela jsem pak další tři a nic. pusto a prázdno. asi nemá cenu to teď řešit, počkám až zabere ta injekce. teď jsem akorát četla, že nějaká holka tady měla vše negativní do 7tt a pak potratila- že hcg nerostlo, plod byl slabý. ale jiná zase do 8tt vše negativní a vše ok. je to až neuvěřitelné, ale co žena to příběh. 😉 fakt u každý je to jiný. od toho pátku (gynda, krev, utz, neg. test) mě pobolívá břicho, vaječníky a střílí to občas nahoru k pupíku, ale jinak nic. je to psycho už, jak se člověk pořád pozoruje 😀 a ty si v kolikátém? 🙂

silverskylady
9. led 2012

@zvaskova Tak snad už bude manžel vytrestanej dost, aby si k slivovici už ani nepřičichl... 😀 I když ten můj taky vždycky říká, že si dá jen trochu, že moc pít nebude a pak se to nějak zvrtne... Naštěstí co jsme spolu, tak se mu to zvrtává pořád míň a míň 😎 Asi na něj mam dobrej vliv, nebo co 😀
No a jinak, když vydržím s nervama, tak vlastně docela věřím tomu, že to bude dobré a snad se zadaří, i když holt později... 🙂
Nejsem ráda, že se ostatním holkám děje něco špatného, ale na druhou stranu je fajn vědět, že v tom nejsem sama 😉
A ta tvoje dr na alergologii to vidí opravdu nějak zkresleně. Se divím, že ti nenaplánovala, že teď prostě alergická nebudeš... 😀

zvaskova
9. led 2012

@silvesterskylady Hlavně byla vtipná s větou, hlavně klid a nemyslet na to.... Za tuhle větu bych vraždila, jak mám být klidná a nemyslet na to když jsem nakřáplá i u reklamy na dětský plíny 😀 😀 😀 JJ ten můj se taky snaží a když už se občas napije tak má hezký opice a je s nim sranda a hlavně druhý den je sexuální ďábel takže mi to až tak nevadí 😀 😀 😀 ale teď asi přejel svojí hranici, tak to nezvládl a hlavně jak jinak to mohlo dopadnout když dvoumetrový chlap sní za celý den půl krajíce chleba a až pak večer 3 lžíce polévky ve které se těsně předtim málem utopil.... 😀 😀 😀
Neboj nejsi v tom sama, musíme jen doufat že když na to takhle dlouho čekáme, že to bude stát za to a že se podaří další měsíc...

silverskylady
9. led 2012

@zvaskova Tak toho sexuálního ďábla ti teda asi trochu závidím (a přeju 😉 ), to u nás je to naopak. My pak zapadáme do kategorie marůdek (a už jsme zase u toho...) 😀
Paní doktorka buď ještě nebyla těhu, nebo už je to dooooost dlouho, co byla, viď... Takovýhle rady, když to víme taky, ale poradit jak zůstat v klidu, to nikoho nenapadne...😉
No nic, já mizím z práce a asi se půjdu uklidnit do nějakého obchodu a nebude to obchod s jídlem... 😀 😀 😀 Doufám, že se moje nervíky srovnají 😀 😕 😀

zvaskova
9. led 2012

@silverskylady Pěkný den, nervíky do klidu a když něco hezkýho pořídíš tak se pak koukej pochlubit... P.S. Kam jdeš nakupovat Pražando???? 😉

lgsk
9. led 2012

@klaudina22 no je fakt, že někdo měl testy prostě negativní..taky jsem o tom četla 😉 ona si fakt příroda někdy pěkně hraje.. no chtělo by to další utz, tam by mělo bejt vidět, jestli to roste nebo co se děje... jinak mě po vynechání MS bolelo břicho tak nějak jako bych to měla dostat...občas to šlo trochu do vaječníků a to sem měla v obdob í, kdy měla bejt MS, teď už to bolí tak nějak jinak no

klaudina22
9. led 2012

@lgsk já si myslím, že je to taky hodně o psychice. proto se snažím na to moc nemyslet (ikdyž to jde těžko 🙂 ) abych si ještě nějaký příznaky nevsugerovávala. jako zatím miminko neplánujeme, ale kdyby se stalo, bylo by to samozřejmě fajn. aspoň teda pro mě 😉 ale nedělám si z toho vrásky no. koukala sem na tvoje testíky. to je super vidět tam ty dvě krásný čárky 🙂.

lgsk
9. led 2012

@klaudina22 jj, to je... 😉 já si zas byla jistá, že těhu nejsem a šup a bylo to tam 😀 jj, ani sem pak nefotila t další, to byly už dálnice 😀 ale sem ráda...i manža se těší 😀 teď mi dodělal šatnu, takže zejtra budu rovnat prádlo, pak si odveze manžův brácha naši sedačku a koberec a bude noveeej bože jak já se těším na novej koberec 😀 😀 😀

klaudina22
9. led 2012

@lgsk jéé, tak to závidím. hlavně svoje bydlení. my kupujeme byteček, ale teď je to nějaký mrtvý... ☹ mysleli jsme, že u tchýně budeme měsíc, dva a už jsme tu třičtvrtě roku.. tak snad už brzy něco super najdeme. taky se děsně těším na zařizování bytu (aspoň to na čas potlačí mé mateřské pudy 😀 ). manžel má pocit že sem dosáhla svatby a teď otravuju zase s mimčem- ale co čeká od učitelky ze školky 😀 . teda uplně ti závidím to vybavování miminkovskejch věciček.. 😉 my teda ještě jak říkám neplánujeme, ale kámoška prodává kočárek tak sme si řekli že ho vemem- do budnoucna.. původně stál 20tis, nechá nám ho za tři. tak to se vyplatí.. nedokážu si představit že budu jednou posedlá výběrem kočáru, hlavně mě ty ceny přijdou neskutečný, až hříšný!! 😀

sissi26
9. led 2012

@lgsk tak to jeste neřešíme😀

zabula
9. led 2012

koukám,že tu pěkně klábosíte,musím vás dočíst 😀 😀

zabula
9. led 2012

@zvaskova to je fakt,na alergii se vyprdni 😀 😀 já se léčím 10let se žaludkem,a dokt.mi řek že se to nehodí na podzim a na jaro abych vysadila léky,a já mu říkám,a kdy jako,a neví,od září sem vysadila léky a vše v poho 😀 😀 no ale až tam za ním pudu za 14dní na kontrolu,tak mě asi jen zabije 😀

zabula
9. led 2012

@klaudina22 třeba si fakt těhu 😀 😀 😀 a kolik si DPO? třeba je na testování brzy.

lgsk
9. led 2012

@klaudina22 no my sme zatím v nájmu, ale máme to tu fajn, nestěžujem si.. sousedi v pohodě, nájem zas tak vysokej nemáme, chlap to má do práce kousíček... a časem se uvidí, co dál. taky koukáme, že bysme koupili byt nebo i barák, ale...buď sou to rujny a nebo se nám to nelíbí. a stavět tady je sebevražda...
tyjo tak to je dobrej kauf 😀 já teď taky koukám na kočárky, ale pořád nějak nevím...sem myslela, že by se koupil jane, ale prej sou ty trojkolky dost nestabilní a já tu budu drandit kde se dá plus jezdit městskou, tak potřebuju tank 😀 😀

lgsk
9. led 2012

@zabula já sem vysadila léky na všechno, ale pssst 😀 😀

lgsk
9. led 2012

@sissi26 tralalááá tralalááá mám dneska nejakej dobrej den 😀 a koupila sem si tři kila jablek mňááám, mi ted hrozne chutnaj a bananek k tomu hmmm 😀

zabula
9. led 2012

tak konečně děti v postelých,jen aby brzo usnuly a můžem se snažit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lgsk
9. led 2012

@zabula ale neflákejte to jo? pěkně až do rána 😀 😀 😀 😀

klaudina22
9. led 2012

@zabula no bylo by to fajn, ale fakt o tom pochubuju. až na chybějící menses, zvýšenou děložní sliznici a občasné pobolívání břicha tomu nic nenasvědčuje. testy a krev mluví proti 🙂 . a testování si nemyslím, že je brzo, od minulé menstr. je to dnes 36 dní... normálně mám cca 30 dní. Ale jako mohlo se stát no, že mohla být ovulka později, třeba před týdnem, dvěma... před silvestrem to bylo divoký, a pár krát se mohla chybička vloudit.. ale nevím. radši na to nemyslím, ať nejsou zbytečný naděje a manžel není zbytečně vyděšenej. 😉

klaudina22
9. led 2012

@lgsk jj, taky sme o domku uvažovali... ale chce to hodně peněz a času. a hlavně ten čas nejsme zatím ochotni domečku věnovat. je fakt že do bytu přijdeš, dáš nohy na stůl a nemusíš dělat vůbec nic.. v domečku je práce a práce. už jenom nasekat dřevo a posekat zahradu zabere dost času. no necháváme to budoucnosti. tyjo s kočárkama ti neporadím.. já dám na vzhled 😀 . Ten co kupujeme je právě tříkolka, ale kamoška s tím jezdila normálně po louce, venčit psa a na výběhy, a úplně v pohodě. ale asi záleží, jak je kdo náročnej. já to asi tak neřeším, ale možná je to jen tím, že nemám pro koho to zatím řešit. kdoví jak by to jinak bylo 😉

lgsk
9. led 2012

@klaudina22 no hele...jde o to, jak si to taky zařídíš... dříví si můžeš udělat a pak jen chodit, zahradu nemusíš síct každej den, na záhonky bych se vyprdla 😀 to je o tom přístupu taky... a my jsme oba z baráku, takže v létě v bytě trpíme...jak to jde, tak jezdíme hrát badminton mimo město nebo na brusle... jen nebejt v bytě..
no a ona asi tříkolka za dvacku bude lepší 😉 jenže já nic drahýho nechci, budem parkovat na chodbě, takže to bude sázka do loterie, jestli kočárek přežije či nepřežije 😀

domi1988
9. led 2012

ahojte babule.. dnes som mala dostat ms, zatial nedorazila, ale mam divne pocity... picha ma na oboch stranach brucha, neskutocneeee ma bolia krize, uz mam pocit ze to az nevydrzim a uz druhy vecer mi je hrozne blbo.. test ae negat ☹

sissi26
10. led 2012

@lgsk já ti táááááááááák závidím........ mě naposledy chutnalo v listopadu🙂 ....

sissi26
10. led 2012

jsem si říkala, že takové to objímání toaletní mísy, jak těhulka běží s rukou před pusou do záchoda, jsem si myslela, že to je jen v amerických filmech, že mě se to stát nemůže:( už fakt ale nemám sílu☹

lgsk
10. led 2012

@sissi26 hlavu vzhůru, zkusila si tu ledovou kolu vybublanou? pokud zejtra uvidím brachovu vyvolenou, tak se ji zeptam, co se v lekarně dá ještě pohonit na nevolnosti, ale nevím, jestli se tu staví 🙄

sissi26
10. led 2012

@lgsk já zkoušela všechno - kolu, zázvorový čaj, zázvorové lízátka, rohlík ráno před vstaním, piškot ráno před vstaním, vitamín B, všecko.....
já jdu dnes k dr. tak se ho zeptám

novina
10. led 2012

@zabula
Ahoj, mám dotaz. Píšeš tady často zkratky DC a DPO - co to znamená?

lgsk
10. led 2012

@sissi26 jj, to se ho zeptej... 😉 třeba ti i něco napíše nebo tě nechá doma 😀

sissi26
10. led 2012

@lgsk jéé domaaa to by bylo krásné😀

silverskylady
10. led 2012

@novina Ahoj, jestli správně chápu, tak ta první je den cyklu a ta druhá dnů po ovulaci 😉