První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

anurev
10. led 2012

@novina DC= dny cyklu, DPO = dny po oplodnění 😀

lgsk
10. led 2012

@sissi26 hele já si myslím, že když mu řekneš, že takhle nemůžeš, tak seš na riziku hned... a ani bych se ti nedivila 😉 ono to není nic zpříjemnýho, nic zdravýho pro tebe ani pro mimčo..

sissi26
10. led 2012

tak cca za 2 hoďky go home.... jdu k Dr. tak mám nárok odejít z práce dřív, tak proč toho nevyužít, i když dr tam je až pozdějc😀 naštěstí nikdo po mě nechce potvrzení, takže půjdu dřív, nebudu tu zbytečně sedět, ale bojím se Dr.:( achjo... až se mi svírají všechny vnitřnosti....

sissi26
10. led 2012

@lgsk jn, ale zas na druhou stranu...nebudu mit money:-/ tkaže uvidíme co mi řekne, necháme se překvapit🙂.... podle toho jak ho znám tak řekne "hm, to se stává 98% žen, to přejde"🙂

anurev
10. led 2012

Ahoj děvčata, mám postřeh pro podpoření těch, co si jako já vsugerovávají příznaky těhu a pak stejně přijde mrcha 😀 😀 😀
Poslední měsíce jsem vypozorovala, že zhruba týden před MS mi je po ráno blbě, jsem šíleně náladová, slzy v očích mám i z věcí, co mi zbytek měsíce "nic nedělají" a jsem unavená víc než obvykle.... Takže těhu příznaky jak vyšité...myslim si, že s přicházející mrchou mi nějak kolísají hormony a způsobují to 🙂 jo a že příde mrcha poznám hlavně podle toho, že cca týden před mrchou sem opupínkovaná jak puberťačka 😀 😀 😀
Takže hlavu hore snažilky, s pocitem bláznovství nejste sami 😀 😀 😀

novina
10. led 2012

@silverskylady @anurev
Díky holky, já se tady v těch zkratkách trošku ztrácím 🙂

lgsk
10. led 2012

@sissi26 no hele, já bych to zas tak na lehkou váhu nebrala.. známá se takhle v těhu opakovaně problila do nemocnice na kapačky... 🤐 takže lepší mít míň peněz než pak litovat...

lgsk
10. led 2012

@anurev heleeeee 😀 😀 já sem zas od snažení měla po ovulce bolesti břicha...snad každej měsíc, takže to mě taky mátlo... 😀 takže bych se nedivila, kdyby se v těle něco dělo ikdyž není těhu...
a co se pupínků týká...já je měla i před MS, která už nikdy nedošla a možná ještě horší než normálně 😀 😀

sissi26
10. led 2012

@lgsk no jo🙂 divej, odpo mu to řeknu a uvidíme výsledek, pak ti napíšu jak to dopadlo🙂 a zítra se chci u mamky zvážit, jestli jsem zhubla nebo ne😀 i když naposledy jsem se vážila asi před 4 lety, ale tak myslím že mám furt +- stejně😀 tak jestli teď nebudu mít míň než obvykle🙂

lgsk
10. led 2012

@sissi26 zkus, ale hlavně se opatruj... 😉 písnu ti vzkazík... se někdo má... moje váha před 4lety byla snad poloviční 🤐

silverskylady
10. led 2012

@zvaskova Ahojky, tak jsem nakupovat včera nakonec nebyla. Ještě jsem se zasekla v práci, nečekaně a nebylo z toho nic. Ale moje nálada je den ode dne lepší, tak můj účet asi zůstane bez újmy... 😀
No jinak když už se hecnu a jdu nakupovat, tak do Palladia, Na Příkopech se taky ráda projdu krámkama, no tak různě. Asi nemam vyloženě oblíbené obchůdky...
A koukala jsem se, ty jsi taky z Prahy? Píšu taky, jako kdybych byla z Prahy a to teda nejsem. I když už tu 5 let pracuju, tak se za pražáka rozhodně nepovažuju... 😀

sissi26
10. led 2012

@lgsk 😀 no tak mi jednou kámoška řekla (bylo mi 16, zrovna jsem přestala jezdit na koních, začala jsem chodit na střední, začala jsem se vyvíjet apod.), tak mi řekla: "když jsi jezdila na těch koních, tak jsi byla fajně hubená"😀 pobavila😀

lgsk
10. led 2012

@sissi26 jéééžíš to bych jí kopla do zadele 😀 bych jí řekla, že jí ty moje špeky s radosti dám, že si nepěstuju schválně 😀

klaudina22
10. led 2012

😉 @lgsk tj, ale teď mse byli na chalupě na silvestra a dřevo zmizelo tak neuvěřitelně rychle.. baráček stojí víc práce, ale je jasný, že dát si kafčo na zahradě je lepší, než dát si ho na balkoně 😀 . tak to vám fandím, domečkys jsou fajn. my bychom taky nešli do nového. přijde mi to šílený jak někdo staví fakt roky... než zařídí všechny ty povolení, než vymrzne hrubá stavba.. no děs. já mám radši všechno hned. 😉

lgsk
10. led 2012

@klaudina22 no tak naši maj třeba dřevo udělaný tak na 4 roky dopředu 😉 takže pak jen chodí s košíkem 😀 no u nás je hlavně šííílená cena pozemku...a když si k tomu připočtu cenu baráku, tak sou to divoký čísla. já ani nechápu lidi, který pak maj vysokou splátku, něco se posere a je problém.. třeba ted maj dobrou práci, tak klidně můžou platit xx tisíc měsíčně, ale když o tu práci přijdou a seženou jen s nižším platem, tak je to fakt patová situace

klaudina22
10. led 2012

@lgsk jj, taky na to myslíme. sháníme co nejlevnější byt, a´t si ho můžeme udělat trochu hezkej, ale žít normálně, ne od výplaty k výplatě. za víc než dva melce bych byt nikdy nekoupila. to už máš rovnou starší domek u nás pomalu. za tu cenu. taky to nechceme na knop. a ten podnájem máte přes známé, nebo od cizích? nejste nervozní z toho? .. že vám můžou kdykoliv říct nazdar, a stěhovat se, když tam máte vybudovaný domov..?

lgsk
10. led 2012

holky, tak jak sem v počátku nespala, tak teď mě fakt asi posedla spavá nemoc... chrápala sem do devíti a teď bych nejraději padla znova ☹ přišel muj odpolední čas, pokaždý se mi udělá zima a spala bych

klaudina22
10. led 2012

@lgsk jinak koukám že si z jihlavy, no když se dívám kolik u vás stojí byty.. tak polovina co tady v brně 😀 . kolikrát si říkám, jestli se na to tady nevprdnou a nekoupit někde byt za pusu. ale je jasný, že sou tam asi zase trochu jiný platy.. ikdyž tady to taky není žádná sláva 😉

lgsk
10. led 2012

@klaudina22 to sice jo, ale taky sou tady ani ne poloviční možnosti najít práci a hlavně plat... 😉 brácha v brně poměrně dlouho žil a takový možnosti, jaký měl tam...to by tady neměl ani zdaleka.

lgsk
10. led 2012

@klaudina22 a co se nájmu týká...máme to od cizích, ale bytná je v pohodě 😉 už sme byli ve více nájmech a nikde se k nám nechovali tak pěkně...takže sme tu spokojený. byt mají pro děti, takže prej ještě bude cca 8let volnej, my sme tu druhým rokem, takze 6 let 😎
víš, asi by mě to mrzelo, ale po odchodu z minulýho bytu už na tom nelpim...minulej byt sem obrečela a jak.. jenže nebyla jiná možnost, holt život se někdy komplikuje a nejde to jinak. a kdyby něco, tak se můžeme vrátit k našim nebo jít k manžovejm rodičům, takže na dlažbě bysme nezustali...

sissi26
10. led 2012

@lgsk 😀😀😀

lgsk
10. led 2012

@sissi26 copak se na mě křeníš 😀 😀 😀

sissi26
10. led 2012

dovolte se mi podělit o dnešní kontrolu🙂

Dobrý den, jak se cítíte? - v rámci možností - je Vám špatně? - jo - zvracíte? - jo 😀😀 tak mi tedy napsal nějaké léky, tak uvidíme jestli to zabere🙂
jinak tedy 9+1 prý momentálně vše OK🙂 mám fotečky🙂 prý Máte manžela? - ne přítele - no tak mu taky dáme jednu, ať může nosit - říkám, super, aspoň bude mít do rakouska co vozit😀
jinak tedy cca za 2 týdny, nebo kdy mě objednají na prvotrimestrální screening, tak snad bude OK!....a průkazka je doma🙂

sissi26
10. led 2012

@lgsk jen tak na tvoje komenty😀

silverskylady
10. led 2012

@sissi26 Ahoj, to jsem zvědavá, jestli ti ty léky, nebo co ti to dal na nevolnosti, zaberou 😕 Ale snad jo, ať si to těhu můžeš začít konečně užívat trochu jinak než na wc, viď... 😀

lgsk
10. led 2012

@sissi26 gratuluju k uspěšný kontrole 😀

zabula
10. led 2012

@novina tak myslím,že to anurev napsala za mě 😀 😀 co to znamená 😀 😀 já to taky neviděla a zkazila sem se tady 😀 😀

zabula
10. led 2012

@sissi26 to je fajn,že je vše v pořádku 🙂 a mimčo se má k světu 🙂

tak sme dojeli až odpoledne z Brna,zas celej den 😝
normálně fakt musím jet do lázní,mě asi jebne,vymlouvali sme se,ale už to nejde,tak do podzimu máme jet,a mám si vybrat mezi Jeseníky,Velké Losiny,a Luhačovice,zas výdaje
a prej má malej zvětšenou nosmí mandli,no už by nás chtěla poslat na trhání,máme jít na ORL,ale at si tam řekne co chce,já mu ju nenechám vytrnout ani za nic.!!
Léky má další napsány,že není nikdy klid. 😒

čára je tam zas já su nějaká divná, že je tak dlouho silná
tulení bylo 15a17DC a 18DC,ale až o pulnoci pač sme se nemohli rozhodnout jestli ráno nebo večer,tak sme tomu dali střed ,
manža je i dnes doma,ale chudák už tomu nedá,tak bysme mohli i zítra,ale dle mě to zbytečný,pač mi připadá že už nemám hlen,už je takový krémový,
ten byl v tu nedělu 17DC před pozitivní ovu,a pak mě připadlo že se 18DCstrácel,je tohle možný???
já su fakt divná,když mám potitivní ovu test tak by měl být,ne?a já ho měla před pozitivním testem
tak z toho bude asi prd,já tomu už nevěřím a držím se při zemi.

jinak,dnes došly kachličky do koupelny,tak si pro ně zítra jedem,a krb došel 😀 ,tak ho budou příští týden montovat,jéé já se těším ,ještě si objednám ted vestavěnou troubu a je to. 😀

zabula
10. led 2012

@sissi26 a z toho zvracení si nic nedělej,já zvracela u obou těhu celých 9měsíců 😀 😀 i s tím ležela v nemocnici 😝 ale za to malý to stojí 😝

silverskylady
10. led 2012

@zabula Teda fuj, to sis to fakt "užila"... A to chceš třetí? 😨 Jsem zvědavá na to kouzlo, co v tom je, protože jinak si nedovedu představit, že bych chtěla dobrovolně 9 měsíců prozvracet... 😀 😀 😀