První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

lgsk
13. lis 2011

@zabula jenže já anti nevysadila...prostě sem jak ropucha a bez důvodu.. ☹ odmítám se jít podívat do zrcadla, co zas narostlo ☹

zvaskova
13. lis 2011

@zabula Ahojky děkuju moc za přivítání a přeji pěkné snaženíčko a aktivního manžela 😀

Jinak holky pěkné ráno a pozitivní testíky 😉

suzza
autor
13. lis 2011

@zabula Znásilňovat to já nemusím 😀 😀

suzza
autor
13. lis 2011

Tak jsem dneska dělala zase ovu test a byl pořád pozizivní, stejně silná čárka jako včera. Tak jsem zvědavá, co udělá zítra BT 😖

lgsk
13. lis 2011

@suzza tak hlavně pracovat na mimču 😀 já sem měla pozitivní test (ducha) ještě pár dnů po ovu, je to takový orientační 🙂 teď už chci mít za sebou MS a zas začít pracovat na miminku...snad už se nám zadaří 😵

lgsk
14. lis 2011

Holky, tak dneska hlásím žádný další přírůstek na obličeji 😀 asi mám fakt nějaký poblázněný hormony... tento týden čekám MS, tak snad už nedorazí...a když jo, tak šup ať je po ní a můžeme se dál snažit 😎

zabula
14. lis 2011

@lgsk teda nevím kolik ti je,ale já s tím měla taky problém a jakej věčně plnej obličej,a hojilo se to strašně pomalu 😒 až mě bylo nějak 23,začlo se to lepšit,a ted je to o.k.,že bych konečně dospěla? 😀 😀 😀 tak to bude dobrý,neboj 😉

zabula
14. lis 2011

no holky,u mě pořád nic,MS nedorazila,a musím čekat do pátku na vyvolávačku,už aby to bylo a mohlo začít snažení,ach jo 😒

lgsk
14. lis 2011

@zabula no je mi 24, právěže mám akne většinou jen před MS a nikdy ne takový boule...tak mě to teda dost vyšokovalo 😒 to fakt vypadalo na nějakou bouři hormonů 😀 a nevěš hlavu...bude dobře... já taky čekám na Ms abysme mohli zas tuli tuli 😀 😀

suzza
autor
14. lis 2011

A já pro změnu čekám na ovu 😖 Protože podle dnešní teploty furt nebyla 😖 A tak začínám trochu panikařit, jestli to není anovulační cyklus 😖 Tak jestli teplota nestoupne ani zítra, tak už to asi vzdávám 😖

simeonecka
14. lis 2011

Ahojky holky,přidávám se do vaší skupinky.Měli jsme teď s přítelem krapet trable,ale snad se vše spraví,zdá se,že je to na dobré cestě.Snažím se nešílet z výpočtu ovulačních dní a tak.Když to tady všechno čtu,tak mám strach,že to vůbec nepůjde:(

monny89
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lgsk
15. lis 2011

@simeonecka hlavu vzhůru 😉 chce to jen čas... my se taky už nějakej měsíc snažíme, teď by nám těhu bodlo, protože jsem bez práce...ale co... všechno má svůj čas...
neupínej se k tomu tak..já to taky dělala z počátku, teď už to beru jinak... zkus ovu testy, já je od příštího měsíce taky chci použít, tak uvidíme 😀

zabula
15. lis 2011

@suzza snad ne,bud v klidu a nestresuj 😉 ,ale mě se to říká když to dělá taky 😀 já teploty už vzdala,pak su z toho zblblá ještě víc,už se budu řídit jen dle testu 😉
@lgsk jak ty válčíš 😕 😉
jinak u mě stále nic,dnes ráno mi bylo fakt zle 😒 ,a to vydržím hodně,jen sem si sedla na postel,obrovský závratě,mdlo,zvracení,rychlé bušení,bolest hlavy ,to sem ještě nezažila až ted od rána lezu z postele,musela sem si udělat kafe,at se dám dohromady.Mám jet odpoledne pryč,kdybych jela ráno,tak to někam namelu.
A k tomu mám doma obě děti,malé ráno bylo zle,měla teplotu,tak radši nešla do školy,pak chtěla udělat čaj,tak jí říkám že musí počkat,že mamince je moc zle,kdybych sebou švihla,neviděla by co dělat,to fakt nechápu co se děje,a prsa uplně řežou,pálí jak sou citlivé,že by chtěla už cys.prasknout?kéž by,pač den ode dne je mi víc a víc zle,v pátek to musím říct dokt.ale doufám že si mě tam hned nenechají

lgsk
15. lis 2011

@zabula jejda, tak to doufám, že už to budeš mít za sebou... ☹ to mě fakt mrzí...raději na sebe dávej pozor.. a dcerce řekni, že kdybys sebou buchla, tak ať zavolá tatínkovi...jistota je jistota... 😒 jak já...čekám na Ms no..zatím žádný příznaky, že by měla přijít, čekám ji tak ve čt, pá.. zejtra mám jít na pohovor a rozbolel mě zub..tak sem teda sama zvědavá...do toho mi přišla posledni vejplata z práce, vorvali me tak minimalne o 3tisíce.. 🤐 no den na houno.. 😀

lgsk
15. lis 2011

a teplotu si neměřím.. protože sem ji měla vysokou, tak sem si říkala jeee těhuu a bum najednou klesla a přišla MS, takže neměřím... už budu zkoušet jen ty ovu testy

simeonecka
15. lis 2011

@lgsk No,přítel byl teď taky nějakou chvíli bez práce,tak jsme to odložili...ale naštěstí už zase práci má,tak to chceme zase zkoušet....Ale nemůžu na něj tlačit.To bysme se pak doma asi zbláznili....Ale v tý hlavě je to hrozný,mám pocit,že jsem se úplně zbláznila a že mi nikdo nerozumí

lgsk
15. lis 2011

@simeonecka chlap má díky bohu stabilní práci a firma jim šlape...jinak bysme to taky museli odložit 😉 a s tím "tlačením"...víš. můj chlap na to musel dojít sám...teď už se k tomu staví uplně jinak a těšíme se na mimčo oba dva 😀 oni maj jen tu svojí "hrůzu" z dětí 😀 😀 víš...my o tom s nikým nemluvime, nikdo neví, že se o mimčo snažíme... už jen z toho důvodu, že když to pak nejde, tak se mě nikdo nevyptává a až se stane, tak se stane 😎

suzza
autor
15. lis 2011

@zabula Tak konečně teplota šla o dost nahoru, tak to vypadá, že by mohlo být vše v pořádku a ovu dorazila. Takmě to vnitřně tak nějak uklidnilo, že i když se nezadaří tento měsíc, tak aspoň vím, že funguju (což je po všech těch zánětech z puberty snad zázrak). Už je ti líp? Snad to bude tou cystu, sama praskne a bude líp.

Já na chlapa netlačím, ten můj k tomu naštěstí došel sám. Ale už je strejda a má fakt nádherný neteře a synovce, tak to je možná tím 🙂

simeonecka
15. lis 2011

@lgsk No,u nás byl první on,kdo s tím přišel,že by chtěl.Já nejdřív nechtěla a pak najednou jak když se splaší hormony a jsem jak praštěná.Jenže když na něj budu tlačit,abysme do toho "bušili" obden,tak je m jasný,že si to radši rozmyslí.....Tak se snažím víc pracovat,méně přemýšlet.....a třeba to půjde...Rodičům jsme řekli,že se začnem snažit až po novém roce a možná to tak i dopadne

lgsk
16. lis 2011

@simeonecka 😀 tak to já se zas pravidelnýmu sexu nebráním 😀 😀 já už se na to taky tak neupínám a je mi líp...čekám teď MS a normálně bych už šílela, teď prostě čekám, že přijde jako každej měsíc a je to 🙂 maximálně budu překvapená, ale ne zklamaná...

simeonecka
16. lis 2011

@lgsk No jo,to je vlastně taky pravda.Budu si to muset v tý palici nějak bloknout.Ono to nějak dopadne....

lgsk
16. lis 2011

@simeonecka to půjde uvidíš 😉 dítě je dar...a dárky se nedostávaj každej den 😀 prostě budem zkoušet, když to nepujde, tak si skaknu k doktorovi a budu to řešit dál... ale chce to klid

lgsk
16. lis 2011

holky tak zítra má přijít MS a zatím nic...hurááá doufám, že budu mít sekeru přes víkend, jedem pryč 😀 😀 a co vánoce? už máte vánoční náladu? já už mám první cukrovíčko, ozdobený jedno okno...a budu pokračovat 😀

zvaskova
16. lis 2011

@lgst Jé a já se bála že mi začíná hrabat a ne jen z miminka... První rok co si dělám svoje vánoce v našem bytečku a už šílim... Mám koupené ozdoby, napečené perníčky a už bych nejradši zdobila 😀 u mě by MS měla přijít až v pondělí, tak doufám, že se na 9 měsíců pozdrží 😀 😀 😀

zabula
16. lis 2011

@suzza vidíš to třeba se zadaří 😀 😀 tak to je fajn
@lgsk no o vánocích mi ani nemluv,pro děti už mám nakoupeno,ale s tím ostatním sem pozadu,že mám ještě prázdniny 😀 😀 😀

lgsk
17. lis 2011

@zvaskova kéž by se mi taky o těch 9 měsíců sekla 😀 no já perníčky plánuju příští týden 😎 dneska si musím připravit ozdůbky do dalšího okna a na balkonový dveře, taky si chci objednat světýlka a podstvítit to 😀 😀 letos plánuju udělat adventní věnec z perníku..vypadá to luxusně! dneska jedem na venici, tak asi zabloudím do lesa a narvu nějakou tu chvůjku a udělám si věnec 😀 no prostě blááááázen 😀

lgsk
17. lis 2011

@zabula no já mám jen pro manžovu rodinu tak nějak... pro našeho taťku hl.dárek objednanej, ale váhám, co manžovi...vidím to na nějaký "hračky" che che 😀 a chci mu dát peněženku s vlastním textem...datum svatby a Forever 😅 tak snad to nebude blbý... 😕
a co ty? jak ji je? už je to lepší? jak ses neozvala, tak sem si říkala, jestli ti není hůř...
jinak zatím žádný příznaky MS 😀 tak snad vydržím alespoň do soboty

zvaskova
17. lis 2011

@lgsk Ani nevíš jakou mi dělá radost, že nešílim sama 😀 Dneska jsem si koupila modrý řetěz z takovejch malejch kamínků ve tvaru hvězdiček tak je nastříhám a tavnou pistolí nalepim na adventní věnec, ale ten plnáju až později, ještě nevim kam půjdu naškubat větve 😀 😀
Věnec z perníku??? Hmmm, to může vypadat zajímavě, tak pak pošli nějakou fotečku pro inspiraci 😉
Jinak já si jako největší dárek plánovala dát fotku z ultrazvuju, ale čas se mi krátí a furt nic tak asi budu muset improvizovat 😀 😀 😀

lgsk
17. lis 2011

@zvaskova já se zejtra chystám do dekoraček...ukradnu si auto a pojedu 😀 já naškubu větve asi tady..sme u manžovej rodiču, tak to víš, na vesnici to není vzácnost 😀 tak ho asi rovnou i zejtra udělám, jak tak přemejslím...
jj, vypadá luxusně 🙂) moc se mi to líbí, když se mrkneš na mimibazar.cz tak je to tam v návodech buď perníčky měkké hned a nebo je jich tam i víc 😉
hele to sem si taky plánovala, ale prd prd nic no... tak holt třeba bude k narozkám 😀 alespoň se můžem na silvestra opít 😀 😀 😀