První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

silverskylady
11. led 2012

@zabula Děláš dobře, myslím, že takové zákroky můžou počkat 😉

klaudina22
11. led 2012

@silverskylady jako mě se hodně líbila a hodně mi dala. ale myslím, že do některých knížek musí člověk dozrát. že třeba tě v určitou dobu neosloví, ale za pár let už ji vnímáš jinak. já to tak mám. a máš pravdu, je čas... ale je těžké odolat 😉 . ještě že mám kolem sebe prá miminek, kterým můžu nadělovat.

silverskylady
11. led 2012

@klaudina22 Jojo, to máš pravdu 🙂 A co se toho odolávání týká, tak já odolávám asi hlavně proto, že s miminky do styku moc nepřicházím, tudíž nemám ani nějaké hejble nakupovat. No ale jak jsem to dneska viděla... 😀

lgsk
11. led 2012

@klaudina22 jak já říkám...nechala bych to osudu 😉 a nakupuj, on to manža přežije a max řekneš, že jdeš popřát kamarádce k miminku 😀

lgsk
11. led 2012

@silverskylady 😀 😀 tak to já zas před těhu byla magor na hadříky... se přiznám. mám do půlky plnej uložnej prostor v gauči 😀 😀 😀

silverskylady
11. led 2012

@lgsk Fakt? 😀 😲 Tak to já časem asi taky něco pořídim, protože to vypadá, že se držím zbytečně až moc zpátky... 😀 A v jakých barvách nakupuješ, když netušíš, co to bude?

lgsk
11. led 2012

@silverskylady hele buď mám neutrální, takže barevny ruzně, pak mám něco pro holčičku a něco i pro chlapečka 😉 ale toho neutrálního máš hodně, třeba bodynka bejvaj bílý s obrázkem tak to je fuk 😀 takže těch mám hafo... mrkni se na mimibazar.cz a mimiaukce.cz 😉 tam toho seženeš hafo 🙂

silverskylady
11. led 2012

@lgsk No zkrátka jsi vybavená už předem... 😀 Je pravda, že pak to shánět všechno najednou, to bude pěknej ranec... A na ty stránky zatím radši ani koukat nebudu, protože to by to pak bylo jasný, nakupovala bych jako ty 😀 😀 😀

lgsk
11. led 2012

@silverskylady no hele ono toho ještě bude požehnaně... hlavně zápich je pak ten kočár no 😒 takže i tak nás toho ještě čeká hodně než mimi přijde na svět...
koukni, stejně ti to nedá 😀 😀 😀

zvaskova
11. led 2012

@silverskylady Ježiš já jsem jelito, to promiň, já jsem si tě tak jednou zafixovala a pak už to jelo automaticky.... Teď budu dávat raději automatickou odpověď 😉
Já to nakupování taky nějak nemusim, kde jsou ty časy co jsem lítala po krámech, vše musela zkoušet a neodešla jsem z krámu s prázdnou, teď jdu jen když už fakt chodim v posledních kalotech 😀 😀 😀

zvaskova
11. led 2012

@zabula No tak když ani nechrápe tak co se jim nelíbí... To já jsem šťastná žena, ten můj je můj první kterej fakt v noci nechrápe, pes z nás chrápe nejvíc juchuuu
Tedy ty testíky jsou fakt divný... hele a nemůže to být že bys byla už těhu, ty ovu prý někdy ukazují čárku i když si ovu... tak nevim.

sissi26
12. led 2012

ani nevím o čem se bavíte😀

ale jak jste se bavily o oblečkách a nákupech, tak my si s chlopíkem pořídili první dupačky s bodýčkem, čepičkou a bryndáčkem - pro štěstí🙂

silverskylady
12. led 2012

@zvaskova Ahoj, prosím tě, to je v pohodě, tak si mi trochu změnila"jméno" 😀
A tenhle týden se těm obchodům stejně nevyhnu. V sobotu musíme vyrazit s manžou dokoupit ještě nějakou výbavu na lyže, takže to bude začátek víkendu k pohledání... 😎 Snad tam neztrávíme celou sobotu 😀 A pak šup na oslavu 60. mojí tchýně... Ale to už bude pohoda 😉
No ale jelikož by tenhle víkend měl vycházet na snažení, tak teda nevím, co z toho bude. No stejně kdo ví, jak mi zabraly ty léky, takže možná to bude jen takové snažení pro "zábavu"... 😀 😀 😀

silverskylady
12. led 2012

@lgsk Tak jak to bude s kočárem, to ještě uvidíme. Nějaký mi nabízela kamarádka, ale ještě jsem ho neviděla, tak uvidíme, jestli pořizovat na tu chvíli nový, nebo půjčit ten od ní.... Ostatně ona mi slíbila pomalu všechno do začátku, že jim druhé bude ještě nejspíš chvíli trvat, tak že mi to všechno půjčí. Tak se tím jednou budeme muset probrat 😀 😉

maikyp
12. led 2012

Můžu se přidat? Posladní MS 23.12..mohli byste mi poradit kdy poprvé zkusit nějaký test? Kdy to má význam? Pohlavně žijeme ob den 🙂
Díky za info 🙂

Já bych tam miminko moc chtěla 😉

silverskylady
12. led 2012

@maikyp Ahoj, vítám tě 🙂 No ale s testama ti asi líp poradí těhule, než já... 😀 Pokud teda myslíš těhu test... Ale říká se tu, nebo co jsem už vypozorovala, tak 10 DPO už může být něco znát 😉

zvaskova
12. led 2012

@silverskylady No tak ale zábava i tak dobrá nééé??? To u nás jsem zjistila že máme největší chuť na snažení vždycky když je to jen pro zábavu, jakmile by to šlo tak jsme unavení, bez chuti a já musim hrát divadlo 😀 😀 😀 A tchýni máš v pohodě?? Tak to je supr ne?? Já si po mém expříteli přála sirotka s vlastním bytem...
😀 😀 Byt sice nemá, sirotek taky není ale tchýně žije 600 Km od nás tak celkem dobrý 😀 😀 😀

klaudina22
12. led 2012

@lgsk tak sem koupila super bodyčko "I love dad" kamarádce.. ale tak sem se do něj zamilovala, že nevím, jestli si ho nenechám. i manželovi se líbí 😉 . ale zatím mimčo u nás nic, dnes dorazila ms. tak taky dobrý, přidám se k vám za čas. zatím si užiju státnic, mé skvělé práce, zvýšeného platu a vklidu pořídíme a zařídíme byteček a pak se uvidí 😉 tfuj tfuj všem těhulkám a snažilkám, ať se vám holky vše daří, hlavně to zdravíčko přeju vám i dětem!

sissi26
13. led 2012

ja mam furt takovy kopr v praci,nechce se mi totalne nic,ani nic cist,ani psat, ani nic delat premyslet vubec nic:-/ cely tyden to tak mam:-/ achjo,....

lgsk
13. led 2012

@klaudina22 chi tose mi taky libi 😀 😀 😀

lgsk
13. led 2012

@sissi26 mi povidej, já ležím na hrbu a koukam na serial... 😒 sem uplne ko...
pak ti pisnu, mi zdech v pulce psani pocitac 🙄

sissi26
13. led 2012

@lgsk ani nerikej ze lezis!!! nebo me nastves:_D

lgsk
13. led 2012

@sissi26 ležím, v peřinách... ale měla bych se zvednout, potrebuju dočistit gauč na kousku a udělat kus podlahy... uuuuaaaa 😀

sissi26
13. led 2012

@lgsk no já mám taky tolik práce, ale v práci nuda....doma moc práce a já musím být tu....jo a už vím z čeho mi není špatně - z instantních polévek - velmi zdravé jídlo...

lgsk
13. led 2012

@sissi26 vidíš a já si je zas jen představím a letěla bych... to samý u číňana, jen si představím ty nudle bleeeee 😀 takze pro me tohle konci no

silverskylady
13. led 2012

@zvaskova No i zábava dobrá, to je jasný, obzvlášť, když se celý týden nevidíme... 😀
A ta hláška se sirotkem a tchýní mě fakt pobavila 😉 Takhle si to představuje asi většina z nás, aspoň teda myslím.......... A já po předešlé zkušenosti se skoro tchýní, se kterou jsme se vzájemně moc nemuseli, tak to platilo na 100%. Jenže moje současná tchýně je skvělá, nemám nic proti 😎 Takové kdyby byly všechny..... A ty máš taky štěstí, takhle může být jaká chce, když je z dosahu 😀

sissi26
13. led 2012

@lgsk to zas přijde😀

lgsk
13. led 2012

@sissi26 obávám se že ne... mě ted fakt jede takova ta domácí strava, omáčky mnam mnam 😀 ale predstavim si cinsky nudle, sladkokysely kure, a šla bych blejt...

sissi26
13. led 2012

@lgsk :_D😀😀😀

lgsk
13. led 2012

@sissi26 to ještě bude zajímavý 😀 myslím, že se přihlásím k mamce do školky 😀 😀 😀 😀 tam mi bude chutnat