• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

25. července 2012 
@lgsk :grinning: fuj, jen na to pomyslím, tak radši ne:grinning:
13. led 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 a to já jo, hlavnekdyz bude omáčka :grinning: :grinning:
13. led 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. led 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk
@sissi26 Teda ženský, vy máte ale chutě....... :grinning: :astonished: :grinning:
Co myslíte, za jak dlouho vyjdou z člověka antibiotika??? Vychází nám víkend na snažení :dizzy_face: , ale v úterý jsem je dobrala... No tak nevím... Co kdyby se náhodou povedlo :grinning: I když teď by to byla fakt hodně velká náhoda...
13. led 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady no uplně čistej by měl bejt člověk po 14ti dnech, ale určo záleží i na tom jak sou silný :wink: já si myslim, že od uterka je to ok :sunglasses:
13. led 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk no to nejsou chutě, to jsou spíš nechutě a vybíráš co bys mohla sníst:slight_smile: .....
ty jo s těma antibiotikama čéče nevím, já to nikdy moc nebrala, asi 2x v životě, pak když mi je dr. napsala tak jsem je protestně nebrala:grinning: dávala mi NEPRODEJNÉ VZORKY, tož jsem nějaký zkušební králík??
13. led 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to bylo pro @silverskylady a ne pro @lgsk:grinning: takže ještě jednou:grinning:
@silverskylady no to nejsou chutě, to jsou spíš nechutě a vybíráš co bys mohla sníst ..... :slight_smile:
ty jo s těma antibiotikama čéče nevím, já to nikdy moc nebrala, asi 2x v životě, pak když mi je dr. napsala tak jsem je protestně nebrala :grinning:dávala mi NEPRODEJNÉ VZORKY, tož jsem nějaký zkušební králík??
13. led 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk No tak já to prostě nebudu řešit a je to... :wink:
@sissi26 Hm, nemáte to jednoduchý s těma chutěma :grinning: A neprodejné vzorky jsem teda nikdy nedostala, to jsi měla asi něco extra... :grinning: :grinning: :grinning:
Já taky nejsem zrovna přítel takovýhle bodulí, ale co se dá dělat. Teď jsem ve fázi, že bych polkla třeba žábu, jen aby už se konečně zadařilo... :pensive: :wink:
13. led 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady no to věřím, kámoška chce polykat žížaly:slight_smile:.... ale neboj se, určitě se to povede!
13. led 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 Vybrala si jednodušší sousto... :grinning: Já vím, chce to trpělivost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A co ty, už polykáš ty prášky na nevolnosti, je ti líp?
13. led 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady jojo žižala lip sklouzne do krku:grinning: fuj:grinning:
jo určitě se ti to povede;)

no přestala jsem je brát, páč jsem se poblila i po nich a píšou tam, že těhotné musí mít ZVLÁŠŤ závažný důvod k užívání, tak nechci riskovat:(....ale ted musím zaklepat, naposledy jsem zvracela včera dopoledne:grinning: šikovná:grinning: asi my ty instatní polívky pomáhají:grinning:
13. led 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 Hm, tak to se doktor moc nepředvedl, co... :confounded: Tak holt vydrž a doufej, že bude líp. Jako že třeba za pár dní bude :wink:
To je jako když mi má gyn dr. řekla, že bych měla brát i v těhu prášky na v. tlak. Tak jsem se na to ptala svýho internisty a ten mi řekl: No jestli k vám můžu být upřímnej, tak ty jediný, co jsou schválený, tak bych je nepředepsal ani svýmu psovi... Takže asi tak. Pokud to není nutný, asi bych jen tak něco nebrala :wink:
13. led 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 ježda... :grinning: :grinning: :grinning: no zato ja jich sežrala hory, jako mala sem mela furt anginy, minulej rok sem mela furt zanet v tele... takze uz mi davala ty nejsilejsi co mohla a stejne prd prd nic :grinning: :grinning: :grinning:
a ano..vybiram si, co muzu snist :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady hele ono stejně to vajíčko ještě putuje než se uhnízdí, atd. takže bych to neřešila... :wink: prostě se snažte a uvidíte...
13. led 2012 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: holky, všude dobře, v postýlce nejlíp :grinning: :grinning: :grinning: du louskat nějakej románek, at si popláču :grinning: :grinning:
13. led 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady to jo... tak to je mazec....no a z toho důvodu radši tabletky brát nebudu:grinning:

@lgsk ty jsi fakt případ:grinning:
13. led 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 to asi sem... chi, sem si dáchla a je mi hej, ale sněží tu bleeeee :rolling_eyes:
13. led 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk tež jsem si zdřímla:grinning: a u nás nesněží:grinning:
13. led 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 odkud že to si? tady je bilo a pekne se to mete...a to vetsinou u nas hned roztava
13. led 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk od ostravy:slight_smile:....no teď u nás trochu bílo zůstalo:slight_smile: ale jak jel chlopek k Olomouci pro malou, tak říkal, že to bylo bílé peklo:slight_smile: ale že naše nové auti nezklamalo:grinning:
14. led 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 no tady to ještě jde.. máme tu tak 5cm, ale jak byl chlap u rodičů, tak prej tak 15čísel :grinning:
14. led 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk to jo my taky o ničem:slight_smile:
15. led 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi26 a klouže to tu jako sfinaaa :grinning:
15. led 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zabula Ahoj :slight_smile: příčinu známe, ale vše se povede do doby, "zabydlení" to se jim bohužel nějak nechce a já mám teď pocit, že právě už nemám sílu to dál zkoušet a přečkat v pohodě těch 14 dní. I když jsem přes vánoce teď v pohodě byla jako nikdy před tím, stejně to dopadlo negativně, takže už fakt nevím co pro to udělat víc:(
15. led 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnesk 25 DC tzn 3 dny do MS, nedalo mi to a zkusila jsem test a / .... chjo mě to dneska nějak vzalo, takže ani 4 mesíc snažení nic... :unamused:
15. led 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvaskova ještě vydrž, třeba MS nedorazí
15. led 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No to jsem doufala každý měsíc že nedorazí a pak se objevila mrcha...
15. led 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvaskova taky to znám taky jsem snažilka, ale teprve druhý měsíc ....
15. led 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda jj když jsem byla snažilka druhý měsíc tak jsem se přihlásila na koníka a začala v tomhle fóru :wink: Tak držim palečky ať se co nejdřív zadaří... Já byla naivka že to bude raz dva...
15. led 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvaskova tak já počítám s tím že to nebude hned, ale je to teda těžký, taky jsem se teď přihlásila na koníka :slight_smile: Taky držím palečky :wink:
15. led 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek