První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

silverskylady
13. únor 2012

@zvaskova To jo, teda... 😀 😀 😀
Já vím, je to pořád dokola a i když už si říkáme, že to zvládnem, tak nás to stejně dostane, viď... No u nás tentokrát na ten gel ještě nedošlo, vždykcy jsem ho měla '"uklizenej" jinde, než jsem ho pak potřebovala, takže ještě neproběhl... 😀 Ale včera jsme pro Toma objednali nějaké bylinky a já si chci ještě objednat femigard 😉 Asi už jsme ho tu taky zmínili... Je takový multifunkční, což já potřebuju, tak to s ním zkusím. Je hrozný, co všechno jsem ochotná kvůli těhu podstoupit a vypít atd. ..... 😀

silverskylady
13. únor 2012

@sissi26 No jo, tak hlavně, aby jí i ta její macecha nějaké ty koníčky dopřála, aby se dál pěkně rozvíjela její šikovnost... 🙂
No o koních mi ani nemluv, dělal jsem dřív psí kusy 😀 Tím jak jsem jezdila po závodech, byla jsem zvyklá na ledacos, tak teď už bych z toho dělala jen málo co... 😝
No a mimi si holt musí zvykat, že má aktivní mamču... 😉

zvaskova
13. únor 2012

@silverskylady No to teda, já si zezačátku připadala už máklá když jsem zjistila že existují a šla koupit ovu testy, a teď je to vlastně taková banalita.. Taky začínám přemýšlet že bych sobě a partnerovi něco koupila, ale on je na to taková konzerva a co není sladký jak cecek tak to nevypije, takže nevim...

hance09
13. únor 2012

@silverskylady Ahoj,víkend nic moc,Péťa byl ve škole a já s micinama sama doma...no a dneska jsem 3 DC,takže asi tak,no 🙂..Tak přeju aby váš víkend byl úspěšný 😉

zabula
13. únor 2012

ahojky holky,ještě sem vše nepročetla,jak vy tu drbete,tak kdybych nebyla v obraze,chcu info 😀 😀 😀

no to jo,na operaci sem nemusela,ale ty srusty se jinak nepoznají,žádným UTZ,jen tou hysteroskopií,nebo jak pod tím rengenem,ale tu mi taky dáli při tom,a nešlo jim to,že mám velký čípek,do vejcovodu jim to ani pomali nedošlo,že se jim to vracelo zpátky 😝
aspon mám podrážděné vaječníky,že s tím clostíkem abych se modlila a nebyli to fakt dvojčata 😀 😀 😀

taky by mě zajímalo,co tím dokt.myslel,odpočívat a být v klidu 😕 prej měsíc 😀 😀 😀 😀 😀 no do neděle sem se snažila 😝 ale pak sme si s manžem dopřáli jen malinkatý tuleníčko 😀 😀 😀 a ode dneška frčím jako každý jen,uklízím,chodím dvě patra do sklepa topit a musím se starat o děti,který jsou jak zdivočelých vajec 😝 tak fakt nechápu jak to ti doktoři myslí 😀 😀 😀 😀 😀 jen když se zastavím,je trošku problém,že to břicho cítím,tak to abych se nezastavovala 😀 😀

a koukám,že ste měli ovulku 😀 tak by se mohlo zadařit ne 😀 😀 😀 tak budu držet palce 🙂 🙂 mě ještě předběhnete 😀 😀 ale já su v poho,ted se snažit nebudem,když mám jet do těch lázní,zkusím se tam tento týden dovolat,jestli už sme tam registrovaní,a jestli neví už termín 😝
no a snažit se budeme asi až od června,až po lázních,jestli tam vůbec do té doby pojedem 😀 😀 ted si to budem jen užívat 😀

taky sem ještě nedala vědět,že ta kosmetika naposledy byla super,masáž a tak,na konci unora du ještě,když má akci,plet se mi ted zlepšila,že začínám vypadat zas jak mimino 😀 a žádná vyrážka 😀

barusatko
13. únor 2012

@silverskylady no ani moc pozitivni nemam predevcirem me malem odvezla z prace zachranka

barusatko
13. únor 2012

@zvaskova ahojky tak to mas podobne jako ja mam rymu desnou v sobotu v noci jsem sebou praskla v praci tak me malem odvezla zachranka uz dva tydny je mi na zvraceni test jsem si delala a taky vysel negativni tak zkousime dal 🙂

zvaskova
13. únor 2012

@barusatko By mě zajímalo jak na ten test máme čůrat aby se tam konečně ukázali ty // 😀 😀 Nějak ty bacili lítaj a to slibovali jak když budou mrazy tak je to vyhubí... Tak pěkně čajíčkuj a kurýruj se...

barusatko
13. únor 2012

@zvaskova no take by me to zajimalo tak snad se nam vsem brzo zadari pritel si miminko preje moc az uplne koukam...no ja se spis chystam malovat :D

zvaskova
13. únor 2012

@barusatko No přítel mě taky překvapil jak se těší a i snaží, jen kdž já už začnu šílet tak mě uklidňuje že všechno chce svůj čas... Malovat bych chtěla taky, ale do toho se budu muset pustit asi sama..

barusatko
13. únor 2012

@zvaskova ja maluju pokazde sama ja jsem prace vseho druhu pritel jezdi kamionem a spoustu casu travim sama tak si poradim i bez nej 😀

sissi26
13. únor 2012

@silverskylady hele ta její matka ji nedovolí nic, malá nechodí nikam!!! to mě rozčiluje, ale jak byl soud na alimenty, tak chtěla prachy na kroužky, kráva! prý plavání a tančení, nechodí ani na jedno....
jo no, my tež jak jezdili po závodech tak furt dělali blbosti, navíc na závodech jsem většinou jezdila tak 4-5 koní, tak docela záhul, ale bylo to zas fajné🙂 teď bych si už nelajzla😀 a jak si vzpomenu na ty skoky mohutnosti, jaj, ted bych to jen viděla a asi bych omdlela😀

silverskylady
14. únor 2012

@barusatko Ahoj, a co se ti stalo?
Jo, už jsem se to dočetla níže... 😀 Tak hlavně, že jsi v pořádku a budete zkoušet dál 😉

barusatko
14. únor 2012

@silverskylady ahojda zniceho nic jsem se roztrepala a nemohla se vubec hybat proste jsem byla jak ochrnuta asi hodinu jsem se trepala v kuse mela horecku davali mi obklady chteli mi volat zachranku ale ja jsem nechtela tak volali mimu
silene jsem se trepala ze jsem sama se nedokazala posadit chodit nic nevim pry jsem mela bily rty
nenapila jsem se sama nemela jsem proste vubec silu

silverskylady
14. únor 2012

@sissi26 Jo přesně, jak jsi to popsala. Dřív jsem byla blázen a jak mi trenér řekl, tohle přeskoč, tak jsem to přeskočila... A teď? No obešla bych to velkým obloukem 😀 Ale někdy se mi po tom stýská... 😉 Bylo to fajn, lepší než běhat někde s nějakou "skvělou" partou a dělat průsery... 😉
Tý malý je mi líto, to je přesně model, jak by to nemělo vypadat...... 😢
A jak ti je, v patnáctém týdnu? 🙂

silverskylady
14. únor 2012

@barusatko Teda, to je síla. A to nemáš strach, že to mohlo být nějaké varování? Aspoň na nějaké vyšetření bych zašla...

barusatko
14. únor 2012

@silverskylady ja jsem byla u doktorky napsala mi neschopenku neudelala mi ani odbery jen se me zeptala jestli nejsem tehotna nahodou a ze to bylo vycerpani a dala mi prasky cipralex o kterych jsem cetla ze je po nich stav uzkosti depresivni myslenky nekdo prestane mit chut na sex ze se nekdo z toho daval dlouho dohromady tak jsem recept vyhodila a kaslu nato

silverskylady
14. únor 2012

@barusatko Koukám, že zodpovědnost jí nechybí... 😖 Nechápu, proč někteří dr umí předepisovat jen prášky a ještě ke všemu takový srágory... Tak holt na sebe dávej pozor a uvidíš, třeba už to bude o.k. 😉

barusatko
14. únor 2012

@silverskylady doufam ze uz jo s pritelem premyslime o zmene doktorky protoze tahle je na baterky kdyz jsem mela porezane ruky a mela me prevazovat obvazy tak to ani neumela prevazovala jsem si to sama a nedavno jsečm marodila ze jsem mela streptokoka to jsem byla na pohotovosti a sla k ni na kontrolu to me ani nekontrolovala a v cekarne mi dala podepsat ukonceni neschopenky 😒

sissi26
14. únor 2012

@silverskylady jo no, jak si vzpomenu jak jsem na treninku skákala a mělo to ta překážka skoro víc než já, wow.. mazec, teď bych to podlezla😀 ale s tou mojí kobylou se skákat nedalo, jakože když jsme jezdili pod trenérem tak někdy když měla náladu tak skočila i těch 80 cm, ale málem mě přitom zabila😀 a ještě jen z klusu, bo ze cvalu by mě fakt zabila😀 a aji sebe😀

no jinak se mám furt stejně🙂

sosana1204
14. únor 2012

moja ..my sa snazime uz dva roky a nic... ☹ mam tridsat na krku a biologicke hodiny biju napoplach ako dive 😀

zvaskova
14. únor 2012

@sosana1204 Ahoj, teda tak to chapu že ti hodiny tlučou jak divé, držim palce aby se co nejdřív zadařilo.. Byli jste už s partnerem u dr zjistit kde je nějaká zrada, nebo tomu necháváte volný průběh?? Já právě přemýšlela, že pokud se nepodaří do roka tak jdeme k dr...

silverskylady
14. únor 2012

@barusatko Tak být vámi, tak vezmu kartu a mizím, daleko od ní... Kdybys měla opravdu nějaký problém a měla by na to přijít ona, tak to bude risk 😠 Navíc kdyby jsi potřebovala cokoliv, tak asi moc ochotná nebude... 😉
Jé, tak to já jsem ráda, že mam skvělou obvoďačku. Takových asi moc nebude. Jen mam trochu obavy, kdy to zabalí a půjde do penze...

silverskylady
14. únor 2012

@sissi26 Tak v brzské době budeš už skákat kolem úplně něčeho jiného... 😀 Takže můžeš být v klidu 😉

silverskylady
14. únor 2012

@sosana1204 Ahoj, tak to už je taky doba... A jak uz psala zvaskova, už jste to nějak řešili? Už by to asi chtělo... Já už mam teď hejble, že bych ráda věděla, co je špatně a to se nesnažíme ještě ani rok... 😉

barusatko
14. únor 2012

@silverskylady narazit dneska na super doktora je vazne zazrak protoze dneska vsechno stoji za prd jak pristup v nemocnici tak doktori hlavne ze chteji porad pridavat ale nechaji klidne umrit i cloveka des ale musim rict ze mam skvelou zubarku 🙂

silverskylady
14. únor 2012

@barusatko Tak aspoň něco 😉 Zubař musí být v pohodě a pokud možno i milej, aby to bylo snesitelný... 😀
Jinak, škoda mluvit... Naštěstí jsem nikdy nemusela trávit čas po nemocnicích, ale někteří ti doktoři i mimo mi stačili... Brrrr....

barusatko
14. únor 2012

@silverskylady ja jsem si uzila v nemocnici az az tak vim jak to tam chodi 😀

silverskylady
14. únor 2012

@barusatko Tak aspoň zase už víš, do čeho kdyžtak půjdeš. To já se tam budu balit jak na dovolenou... 😀

barusatko
14. únor 2012

@silverskylady ja uz aspon vim kde co je 😀 😀