První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

silverskylady
15. únor 2012

@zezizu Hm, to jsem právě taky četla a zůstávala v klidu, protože já se jinak cítím dobře 🙂

zezizu
15. únor 2012

@silverskylady je to neprijemny, ale fakt se to da. ME to naplnovalo, ze mi zjistili co mi, a ze zase v Gennetu budou chytřejší a budou vedet, jak na to 🙂
s tou gynekolozkou, to já mam stejný. Ale nastvala ME, tak jsem si to vyridila a ji jsem k ničemu nepotrebovala 🙂

zezizu
15. únor 2012

@silverskylady neboj 🙂 to bude OK 🙂

zvaskova
15. únor 2012

@zezizu Fakt??? Tak to já se chystám už jak dlozho že tu naší lékárnu protřídim a doplnim o nějaký vitamíny 😀 😀 I když jsme si tu minule už s holkama říkaly že pokud je nějaké malý náznak toho že by něco mohlo pomoct tak jdem do toho...

silverskylady
15. únor 2012

@zezizu Udělám to zrovna tak. Ona má sice pravdu v tom, že to ještě není rok, ale nechápu, proč se toho zuby nehty drží, když já mam obavy, že to nebude jen tak. A nebyla jsem vždycky bez problémů... 😒
Taky si myslím, že i kdyby bylo vše v poho, tak pak budu mít aspoň klid... 🙂

silverskylady
15. únor 2012

@zvaskova Jo, třeba chodit na žížalky, co... 😀 Mňam... 😝

zezizu
15. únor 2012

@zvaskova já beru tu pupalku, vitamin E, calibrum baby plán, a Alfalfa 🙂 vše jsem se docetla tady, a pře ze to pomohlo. Tak jsem to nakoupila taky 🙂

zezizu
15. únor 2012

@silverskylady přesně tak 🙂 čekaní není léčba ale kolikrát ztrata času ☹

zvaskova
15. únor 2012

@zezizu Aha, tak vidíš většinu názvu slyším prvně, tak třeba se taky nechám inspirovat... Já zatim zobala jen listovku ale po třech měsících to už nějak flákám...

zezizu
15. únor 2012

@zvaskova listovkou jsem taky začala, ale bylo to na nic. A já jsem ji pak asi byla prejedena, jelikož se mi udělala nějaká vyrážka, a to jsem brala 1 tabletu denne

zezizu
15. únor 2012

holky, vy co jste tu dyl, ME se tu objevuje nejaky srdicko, co to je??? 🙂 a když chci dat odpovědět vice lidem, jak to udělám? Děkuji za ME tupé otázky 🙂

silverskylady
15. únor 2012

@zezizu to je ode mě 😀 a tupé otázky teda fakt nemáš 😉 To je prostě jako dárek pro tebe... Jde to poslat dál Nevím jak se to zobrazí tobě, ale napřed musím nahoře na liště klepnout pravým myšítkem a povolit obsah a až když na srdíčko klepnu podruhé, tak se nechá odeslat... Je to věda 😀 Ale asi jde fakt jen jednomu...
A odpovědět více lidem můžeš tak, že si najedeš na přízpěvek od jednoho, dáš odpovědět, pak na přízpěvek od druhého a zase dáš odpovědět. No a pak už jen píšeš a odešleš... 😉

zezizu
15. únor 2012

@silverskylady aha, ty jsi zlaticko, moc děkuji 🙂 já to zítra prozkoumam a zkusím poslat taky 🙂

barusatko
15. únor 2012

@zezizu hojky my jsme rikali s pritelem jestli do leta nic nebude tak to zacneme resit 🙂 tak tomu ted nechavame cas predtim jsme staveli barak a byli stresy tak si myslim ze nebyla ani vhodna doba tak pockame do leta

zezizu
16. únor 2012

@barusatko ahojky, tak budu držet pesticky ať se to do Leta povede a nemusíte navstevovat zadne centrum 🙂

barusatko
16. únor 2012

@zezizu snad se zadari a vy se snazite jak dlouho mozna jsi to tu nekde psala a nevsimla jsem si 😀

zezizu
16. únor 2012

My 3 roky. Ale rok jsem jen nebrala prasky a nedali jsme si pozor. Další 2 roky jsme se snažili usilovně a nic... a Pres rok chodime do Gennetu do Prahy ....

barusatko
17. únor 2012

@zezizu tak at vam to co nejdriv vyjde 😉

zezizu
17. únor 2012

@barusatko moc dekuji 🙂

zvaskova
17. únor 2012

Tak už zase dorazila.... a výraz mrcha mi přijde jako strašně slabý... já bych jí dneska dala takových jmen... ☹ ☹

barusatko
17. únor 2012

@zvaskova tak to se nedivim mne to ceka za chvili taky 😀

barusatko
17. únor 2012

@zezizu neni prece vubec zaco 😉

hance09
20. únor 2012

Ahoj holky,tak co je u vás nového? Já mám nějaký rozházený cyklus bo co...a ten blbej teploměr mi ještě nedorazil 😠

barusatko
20. únor 2012

ahojky holky ja zas litam po doktorech mam prodlouzenou neschopenku dneska v noci jsem nemohla spat jak mi bylo zle a motala se mi hlava doktorka me poslal na rtg ale radeji si zajdu na gyndu kdyby nahodou bylo mimco protoze ty nevolnosti se mi nezdaji uz je mi spatne i v aute,autobuse jediny co me dela dobre je cerstvej vzduch jinak je mi skoro porad spatne z jidla nekteryho je mi na zvraceni hruza tak jsem zvedava jak dopadnu

luciebx
20. únor 2012

ahoj snazilky.. mam na prodej v bazarku ovu testiky kdyby nektera z vas mela zajem.. dekuji

xyz123xyz
21. únor 2012

Ahoj, chci se zeptat, zda se někdo setkal s něčím podobným???? Místo ms už 7 dní špiním (malinko), včera i dnes jsem zkusila těh. test a jsou pozitivní. Sice je čárka je slabá, ale je tam, na první pohled jasně viditelná. Setkal se s tím někdo prosííím???

zezizu
21. únor 2012

@zvaskova to mi je lito ☹ ale neztracej hlavu, ono to přijde 🙂

zezizu
21. únor 2012

@barusatko tak co? Už něco vis? Budu na tebe myslet.... no, před tím rtg bez na tu gyndu, kdyby náhodou, tak aby to neublizilo....

zezizu
21. únor 2012

tak jsme holky byli dneska v Karlíne na Imunologii si pro výsledky... a Teda zase zadny dobry zpravy ☹ mam něco hodně zvýšeného, teď si nepamatuji co. Prý to škodí embryim a ubiji spermie, tak jsem dostala dvoje Praský a mam se domluvit na dalším postupu v Gennetu a pak zacit s užíváním, já se z toho fakt už picnu, chjo ☹ doporučili mi koupit si sýpky Ječmen, je to nějaký Bio výrobek, co má hodně vitaminu a potřebných složek, tak jsem vyplacla 1140kc za to, ale doma, když jsem to pila, tak se mi Malem utrhl Žaludek, je to hnus, tak Nevím, jak dlouho to vydržím. Už piju vojtesku, a ta docela jde..... jojo, je to trápení.....

barusatko
22. únor 2012

@zezizu ahojky jsem objednana na pondeli na gyndu tak jsem zvedava ale kazdej si mysli ze tehu jsem tak jsem teda zvedava