První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

barusatko
22. únor 2012

@zezizu jej to ti nezavidim chudino treba to zato bude stat a budete mit mimiska 😉

hance09
22. únor 2012

@zezizu Mladý ječmen piju taky,občas..zkus si ho rozmíchat v jablíčkovým džusu,mě to pak chutná víc 🙂

zvaskova
22. únor 2012

Ahojky holky, tak gel uz je na ceste a já si nasla noveho konicka - hubnuti a za tyden (asi i trochu diky nemoci) mam dole 2,1 kg, tak alespon nějaké dobre zpravy. A co tady noveho? Vypada to na novou tehulku?

barusatko
22. únor 2012

@zvaskova ahojky to ja zacla hubnout pred rokem a zhubla jsem13kg do ted jsem pravidelne cvicila ale ted jak je mi spatne tak uz radeji necvicim a jakou formu cviceni jsi si nasla 🙂

zvaskova
22. únor 2012

@barusatko No tak to je krasny 13 kg to jsi sikula. Zacla jsem chodit na HEAT + doma potasim orbitrek a jeste bych chtela obcas s pritelem chodit plavat ale to se mi asi nepodari dostat Ho do studeneho bazenu. No a hlavne uprava stravy.

zezizu
22. únor 2012

@barusatko tak já držím moc palecky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zezizu
22. únor 2012

@hance09 oni pravé na ty krabičce pusou, ze se to má pit jen s vodou ☹ tak jsem si to dala jen s vodou a to se nedá.... zkusim o s tím dzusikem 🙂 piju jeste tu vojtesku a tu piju s dzusem nebo jahodovou šťávou a to se Da 🙂

zezizu
22. únor 2012

@barusatko no uvidíme, jsem z toho tak nějak už na dne ☹ pristi týden mi konci šestinedělí po ty laparce, tak začnu chodit cvičit, abych se tam vybila a vycistila si hlavu.... snad to aspoň trochu pomůže...

barusatko
22. únor 2012

@zvaskova tak to jses uplne na tom stejne jako ja omezila jsem sladky to skoro vubec nejim jim pravidelneji chodim na dlouhy prochazky ve meste chodim jen pesky a zacala jsem pravidelne cvicit na orbitreku a chodit na bazen 🙂

barusatko
22. únor 2012

@zezizu ja myslim ze cviceni urco pomuze aspon me cviceni vzdycky pomuze to ja dneska od 1 v noci nespala az o pul8jsem usnula porad jsem mela hlad rano jsem si vzala cokoladovej jogurt a myslela jsem ze bude po me jak mi bylo zle a ted pres den jsem dosebe nacpala housku s maslem a mliko a max susenku ze vseho je mi zle ted budem delat bramboraky tak jsem zvedava 🙂

barusatko
22. únor 2012

@zezizu tak to je baruska 🙂

hance09
22. únor 2012

@zezizu Mně to poradila kamarádka,co mi to prodává...tak dobrou chuť 😉

barusatko
22. únor 2012

božinku mě je ted vecer uplne hrozne 😒

zezizu
22. únor 2012

@barusatko hele kocko, to vypadá nadějné na // 🙂 tak snad se Žaludek brzy uklidní 🙂

zezizu
22. únor 2012

@barusatko to je prdelka 🙂 my máme děti kočičí 🙂

zezizu
22. únor 2012

@hance09 no děkuji 🙂 dobrou chuť přeje blitana vid 🙂 🙂 🙂 🙂 myslíš, ze to opravdu pomůže?

hance09
23. únor 2012

@zezizu 🙂 ...no nevim,já jím i chlorellu a ta mi pomáhá na problémy se střevama a zácpou...a taky jsem četla o "zelených miminkách" jakože neplodné páry začaly jíst zelené potraviny a najednou to šlo 🙂...

barusatko
23. únor 2012

@zezizu ja mam jenom strach co z toho bude kdyz to nebudou dve carky fakt mam z toho hruzu 😒

barusatko
23. únor 2012

@zezizu a to mate kocicky jaky nejaky domaci nebo slechteny plemeno

hance09
23. únor 2012

@zezizu my máme taky od Vánoc dvě kočičky,pravý vesnický 😀...bydlíme v paneláku a tam jsem pejska nechtěla.
@barusatko jak je? doufám,že už líp 🙂

zezizu
23. únor 2012

@hance09 tu nám nabízela sestra v Imunii taky, ale zatím jsme vzali ten ječmen, to zatim stačí 🙂 si připadám jak slipka 🙂 vojteska, ječmen 🙂 ale aspoň, trochu kdyby to pomohlo, tak bych to možná pila s vetsi chuti, než teď s nechuti 🙂

hance09
23. únor 2012

@zezizu 😀 tak to já jsem taky pěkná slepice....to si právě musíš říkat,že to pomůže a pak ti to bude chutnat a pomůže to 😉

barusatko
23. únor 2012

@hance09 dneska je trochu lip sice pred chvili jsem se trepala ale uz je lip akorat nemam vubec chut na jidlo a jakpak se mas ty

zezizu
23. únor 2012

@barusatko snaz se moc nenervovat, já vím, ze to moc asi nejde vid ☹ já bych zkusila testik třeba v sobotu nebo v neděli 🙂
Jinak ciciny máme 3 🙂 mela jsem kocourka, byl to nalezenec, kříženec s britskou mi rekl veterinář.kamarád delak na úřade na Kladné a o úřední hodiny ho tam nasel.bylo to 13.12.zrovna na můj svátek, a on mi ho pacholek privezl jako ke svátku 🙂 byla jsem Šťastna, byl čistotný, mazlivy, pak jsem ho nechala vykastrovat a on chodil k sousedům si skrabat drápky o stromy, v ty době jsme zadny strom my neměli. A on mi ho ten kreten postrelil, respejtive zastřelil, jelikož umrel ......
Zarekla jsem se, ze zadny zvířátko už ne, ale nedalo mi to a začala jsem shanet černou britskou, aby mu byla podobna.a sehnala jsem 🙂 tak tu máme 6let, pak mam kocicku obyčejnou ty bude 5 v dubnu (tu chtěli bývali sousedi utopit, kdyz si ji jako kotě Kocka přinesla a už viděla a sama jedla, tak jsem si ji vzala a zachránila ji) a pak máme polobritskou, to je dcera ty britsky.když se mi ta britka mrouskala, tak manželovi utekla ven, a sousedovic kocour se nam postaral o kotatka 🙂 všechny jsem udala, rozdala jsem se a po 9mesicich mi byla takhle vrácená, ze prej neni cistotna a neumí se chovat a pak z paní vylazlo, ze byla 9mesicu zavrena v jednom pokoji a mimochodem paní byla těhotná, tak se jim cicina a si nehodila. Tak to jsou nase děti 🙂

zezizu
23. únor 2012

@hance09 dobre, budu si říkat, jak je to výborný a třeba to půjde .... i samo 🙂 😀

barusatko
23. únor 2012

@zezizu to je hrozny jak se lidi chovaji tak to mate domecek plnej kocicek 🙂 to strejda mel taky psa sel s nim na prochazku a pes sel v lese pul metra od strejdy na volno a myslivec ho schvalne zastrelil bylo to stenatko 😒 lidi jsou strasni ..no včera jsem mela silenou depku se mi chtelo brecet vsechno mi bylo lito byla mi tezko vzdycky kdyz se najim tak je mi sileny tezko vubec nemam ani hlad ani chut na sladky musi me nekdo donutit abych se najedla to pak neco malo snim

zezizu
23. únor 2012

@hance09 🙂 to mate od kotatka nebo už jsou vetsi? Kočičky, to jsou chytrý a mazaný potvurky 🙂 a hlavně strašní povaleci 🙂

zezizu
23. únor 2012

@barusatko někteří jsou strasni, to je fakt a já si rikam, ze se jim to jednou všechno musí vrátit..... naštěstí tu ten magot už nebydli.... a to ještě máme 2 pejsany venku a mamina Yorka doma, proste zverinec..... opuštěny zvířátka, to je něco pro ME Teda, hned bych to vsechno natahala domu.... taky máme nalezence 🙂
A ty jsi doma sama, když přítel je kamionak vid? ☹ ach jo, moc na tebe myslím a držím palecky aby ti bylo lip a v pondělí to byly ty // 🙂 určitě to budou, cítím to 🙂

barusatko
23. únor 2012

@zezizu @hance09 to ja mam kamaradku a to je opravdova kocici mama nikoho tak pecujiciho o kocky jsem nevidela ona ani nikde kvuli nim nechodi na silvestra ani na vanoce nikam nesla ona prijde z prace a je s kockama i chlapa vyhodila z baraku kvuli cicinam 😀

zezizu
23. únor 2012

@barusatko my Teda tím, ze bydlíme s našima, mam záruku, ze je o ne dobře dobre postaráno. Mamina si je pustí k nim nahoru a pokojeny. To tchyně ta zvířata nemá rada a porad by jim jen ublizovala, baba ošklivá...... ale kdybych s nima bydlela někde sama, tak bych byla jen s nima taky 🙂 my máme jet na dovolenou a me se kvůli nim nikam nechce. Oni to citi, začnou byt smutne, lezou nám do tašek, a já jsem z toho hotova 🙂 i kolikrát volam nebo Pisu máme, co dělají, fakt, jak blázen.... a teď co se nám nedaří to mimo a jsou jen samy problémy zdravotní, tak se na ne fixuji ještě víc ☹