První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

lgsk
22. lis 2011

@silverskylady ahoj, vítej 😀 my už se taky nějakej ten měsíc snažíme a furt tak nějak nic mno..ale ono se to povedeee 😀 já na tenhle měsíc plánuju ovu testy a pravidelný mazlení 😀 tak snad se nám zadaří 😀 tak miminku zdar 😀

zabula
22. lis 2011

@lgsk kéž by už u mě taky dorazila 😠 pěkně mě bolí furt hlava 😠 a nic,až se konečně uráčí,tak snad budu skákat radostí do vzduchu 😀 já udělám asi jen perníčky a nějaké drobnosti,já měla vždycky napečeno a nikdo to nejed,kolik bylo jídla 😎 tak už na to prdím,to radši udělám kopu chlebíčku,to baší všichni 😀 😀 😀 a já cukroví stejně moc nejím,z 10ti jím snad jedno 😀 😀
@silverskylady vítej,já vysadila HA na konci srpna,a snažili sme se zatím jen v říjnu,a ted nás čeká snaženíčko v prosinci,manža je doma jen na víkend,tak to je taky zajímavý,pač mám ovu v týdnu

lgsk
22. lis 2011

@zabula já to letos beru tak, že se to jednou přece naučit musím 😀 takže letos dělám pokusy 😀 😀 😀 no hele já se těším až to budu mít za sebou...fakt je mi zle 🤐 a mamka letos beztak nepeče, babi je v domově, tak to rozdám a bude 😀 😀 jen kokosky si sežeru sama 😀

zabula
22. lis 2011

@lgsk já když se učila a poprvé pekla,měla sem 4ři kuřatový krabice 😀 😀 😀 😀 a pak neviděla co s tím,a kokosky taky můžu,tak pošli 😀 😀 😀 😀 😀

silverskylady
22. lis 2011

@lgsk
@zabula No mi teď asi máme po snažení, manžel bere od minulého týdne antibiotika a má podezření na boreliozu ☹ Nikde v žádných diskuzích ani článcích jsem nenašla, jestli by to mohlo případně vadit miminku, ale raději si dáme pauzu a nebudeme nic pokoušet. Zítra až přijde od doktora, tak snad už bude moudřejší,,, No naštve to, klíště blbý... Takže se asi taky pustím do pečení 😀 Každopádně, nic se nemá přehánět, takže to letos taky omezím, abysme to nejedli ještě v únoru... 😝 Ze začátku mě to nějak víc bavilo, takže bylo všeho moc, teď už upeču jen to, co nám opravdu chutná a nemůžeme bez toho být... A na kokosky mam vytvořenou závislost 😵 😎

silverskylady
22. lis 2011

@sissi26 Ahoj, máme to přesně naopak, u vás je pryč manžel, u nás zase já... Prekérní situace, viď 😒 Mam takový divný pocit, že se prostě nemůžeme trefit... 😕
Ale co, jednou to musí klapnout 😉

suzza
autor
22. lis 2011

Tak mi začíná připadat, že se tahle diskuze může pomalu přejmenovat na "většinu času je pryč partner nebo já" 😖

@lgsk Tak to mě mrzí, že ms dorazila. Hodně sil do dalšího boje🙂

zvaskova
23. lis 2011

Čauky holky, to nám ten den pěkně začíná, dorazila MS ☹ Takže mám po vánočním dárku a po práci jdu schánět něco co můžu zabalit pod stromeček 😉 Snad budete dneska úspěšnější jak já... Pěkný den

lgsk
23. lis 2011

@zabula pošlu 😀 včera sem udělala brutální perníčky 😀 hele já to včera dala všechno do bedny a taky m došlo, že tohle nemůžeme prostě sníst...to budu rozdávat 😀

lgsk
23. lis 2011

@silverskylady ahoj...hele kámoška měla borelku v těhu a taky to zmákli, tak bych to tak černě neviděla, ještě když ji nemá prokázanou 😎 no já už letos taky brzdím, máme toho horu 😀 ještě chci udělat vosí hnízda a nepečený kuličky v kokosu a prdnu na to...

lgsk
23. lis 2011

@suzza jojo, tenhle měsíc to klapne, sem se rozhodla 😀 sem vyzbrojena ovu testy, chutí na sex a manželem 😀 😀 😀 😀

lgsk
23. lis 2011

@zvaskova též mi mrcha dorazila...hele třeba to ještě do vánoc stihnem a bude to novoroční dárek 😉 hlavu vzhůru 🙂 já sem chtěla našim koupit trička nej babička a nej dědeček a chlapovi nej táta...a prd viď 😅

lgsk
23. lis 2011

holky pořád myslím na ten sen...jak sem tam viděla ty dvě čárky a byla uplně dojatá 🙂 a pak mi ten test ukázal, že budu rodit za 101 dnů a sem v 35týdnu 😀 😀 😀 😀 😀 no hlavněže už se mi nezdá, že jedu na střeše do porodnice... 😀 😀 😀

silverskylady
23. lis 2011

@suzza Ahoj, no jo, jsem k tomu taky přispěla 😒 Ale věř mi, že bych raději taky byla daleko větší snažilka, jako vy ostatní tady, než to mít takhle... Ale zase na druhou starnu, snažíme se vlastně taky dost 😵 Jen už teď po těch čtyřech měsících začínáme být jak na trní, když pořád nic. Kolem sebe mam kamarádky, kterým stačí si dát na noc trenky pod polštář a jsou těhu 😀 a my nic...

silverskylady
23. lis 2011

@lgsk Jo, pokusím se být v klidu, uvidíme, co dneska řekne ten doktor... Ale přece jen, kdybysme o tom nevěděli, tak o.k., ale když o tom víme a neznáme úplně rizika, tak je lepší nic neriskovat, abysme si pak nenadávali, kdyby se něco stalo s mimi... Pokud nám dá dokrot "požehnání", tak je o víkendu program jasnej... 😀 😵 😀 A kdyby se to stihlo do vánoc, jako to máte v plánu vy ostatní, tak bych se vůůůůbec nezlobila... 😅

jasminek
23. lis 2011

Achojky holky můžu se přidat 🙂 ?

sissi26
23. lis 2011

@silverskylady ahojky...no to je situace pěkně napytel🙂... už jsem si říkala, že v určité dny bych za ním přijela😀 ale přece jenom je 700 km daleko...a je takovou štreku - ještě teď v zimě, to se mi moc nechce, navíc taky chodím do práce že..🙂... takže doufám, že to nějak vyjde, a přeji to i Tobě🙂

jak čtu další diskuze - že některým stačí si dát na noc trenky pod polštář - to je přesné🙂 nedávno mi kámoška říkala "poprvé když jsem čekala syna, tak se o mě chlap jen otřel a bylo"... musíme se asi více s těma chlapama třít😀

silverskylady
23. lis 2011

@sissi26 Jojo, někdy mě už napadají dokonce takové věci, jako že se prostě hodím marod a budu třeba měsíc v kuse doma a to by bylo, že se netrefíme... 😀 Jenže pak mě to zase přejde, uklidním se a říkám si, že ještě nebudu panikařit 😉
No moje kamarádka otěhotněla v 38 letech, nechtěně, přestože se chránili... Kde je nějaká spravedlnost....... 😨 😀
Ale ty máš manžela teda hodně "z ruky". To já to mam oproti tobě ještě relativně blízko. Asi nakoupím ovu testy a budu podnikat noční jízdy za manželem... 😅

sissi26
23. lis 2011

@silverskylady 😀 no jo jenze my si nemuzem dovolit hodit si maroda😀...nechci prave aby muz byl v zahranici dlouho, takze at radsi tam je ted v kuse tak do jara a pak uz jen doma😀 jn taky si říkám, že zatím nebudu panikařit🙂 však svět se nezbortí...ale jo je to nespravedlivé, ti co mimi chtějí tak jim to nejde, a ti co nechtějí, tak stačí tak málo, nebo spíš nic😀
já tedy k těm ovu testům nedošla, tak zatím se snažíme chvíli, ale jestli to bude trvat, tak budu muset taky vyrazit do shopu😀 a nastudovat si tuto problematiku😀 a pak to by bylo aby to nebylo😀

sissi26
23. lis 2011

@jasminek jasne přidej se🙂 já se taky přidala😀

jasminek
23. lis 2011

@sissi26 Díky moc 😉

zabula
23. lis 2011

AHojky holky,ste se nějak domluvili ne 😀 😀 😀 😀 😀 mě dnes konečně taky uráčila dojít MS 😀 😀 😀 😀 po 53DC,a dnech nervozity,jestli cysta praskne,hruza,konečně snažilkování může začít 😀 😀 😀 😀 su štastná jak blecha 😀 😀 😀 a ovu mám do jednoho týdne 12.-16.12,a jestli se zadaří,na vánoce bude krásnej dárek 😀 😀 😀 a v pátek začnu baštit clostík 😀 😀 😀 😀 jen aby to nebyli ty dvojčata 😀 😀 😀 😀
@jasminek vítej 😉

zabula
23. lis 2011

jen nevím kde to ještě bude 😀 😀 😀 malej je angličánek,a ted to možná bude švýcar 😀 😀 😀
a to nemusím mít ani chlapa cizince😀 😀 😀 😀 😀

jasminek
23. lis 2011

@zabula Děkuji 🙂 my jsme se začali snažit tedle měsíc tak sem zvedava....

zabula
23. lis 2011

@jasminek třeba to vyjde 🙂 a na poprvé 😀

jasminek
23. lis 2011

@zabula Ha o tom pochybuju 😀 a jak se dlouho snažite?

zabula
23. lis 2011

@jasminek já vysadila HA na konci srpna,v září nic nebylo,pač manža byl na cestách,v říjnu sme se snažili,že si vzal dovču a nic,od té doby sem to neměla,pač tam byla cysta a dála problémy,po vyvolání,konečně dnes došla MS,a začne druhé snažilkování,a os vysazení HA je to 3měs.tak doufám že to vyjde,mám ted baštit clostík,aby se mi rozjela ovu po té cystě

amj
23. lis 2011

ahoj všem...můžu se přidat do diskuze? snažíme se cca od června...

jasminek
23. lis 2011

@zabula to me mrzí ta cysta ☹ Tak to je dobře,že MS dorazila budu držet palečky aby se brzo podařilo 🙂 U nas to bude taky 3m po vysazení HA přítel bral u prvního mimi Permen.

zabula
23. lis 2011

@jasminek su štastná jak blecha,že konečně,ještě mě čeká ultraz.jestli je fakt pryč,no snad jo,listopad sme ze snaženíčkem celý promeškali 😒 tak tomu ted musíme dát 😀 😀 to ani nevím co to je permen,to je ted tolik věcí a tolik komplikací 😒