• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

25. července 2012 
@lgsk jj, to si clovek zase nevybere a kdyz by ses mela ohlizet na vsechno ostatni, tak asi nejsi tehotna nikdy.....kdyby tak clovek vyidel do budoucna, tak by to bylo hned jiny:slight_smile:) i kdyz, nekdy je lepsi nevedet...hlavne to, co se deje ted, tak.....a co se stalo v praci?
17. bře 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jiiita11 v práci? no...řekněme, že je tam nadměrná obměna zaměstnanců :grinning: :grinning: tam je to šílený no... ale to je fuk, je to za mnou a už nikdy víc :slight_smile: počkám si na lepší :grinning: manža práci má, uživí nás, takže žádná trága to není...
17. bře 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk a to je hlavni.....:slight_smile:
17. bře 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lgsk Ahoj, jsem tu trochu nově a snažím se zapojit před 3 IVF, z toho si nic nedělej, to vždycky tak nějak vyjde, když se něco konečně povede, ale když je to jen práce.....hlavní je, že se to povedlo, ne?
1. dub 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin tak já práci neřeším...dneska je taková doba na dvě věci, že je to stejně beznadějný :slight_smile: jen nás to teďka brzí kvůli hypotece no. ale všechno má nějaký řešení :slight_smile: já sem ráda, že máme zdravýho prcka, zatím teda v bříšku a to je hlavní :grinning: a tobě držím moooc palečky
2. dub 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc díky, doufáme, že tentokrát to vyjde, taky se snažím neřešit moc věci kolem....
2. dub 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak Vás musím konečně pozdravit :wink: jak se máte a jak válčíte,copak je tu nového a copak těhulky,jak se zakulacujete :grinning: nebo přibyla další těhulka? :slight_smile:
11. dub 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula Ahojky Lidu, jakpak se máme? Tak to tak vypadá, že tahle diskuze prostě "usnula"... :wink:
4. čer 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady ahojky,mám se supr :grinning: a koukám že to tu vázne :stuck_out_tongue_closed_eyes: já se místo snažení dala na hubnutí :grinning: za měsíc 10kg :grinning: to de :grinning: copak ty,další miminko na obzoru? :slight_smile: doufám,že se máš fajn :wink:
6. čer 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj budoucí maminky. My se snažit teprve začínáme.. od příštího měsíce :- :sunglasses: P Budu všem držet palečky :slight_smile:
6. čer 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zabula Teda, tak to je mazec... :grinning: Jsi fakt dobrá, ale kočka jsi byla už před hubnutím....... :wink: Ale neříkej, že jsi snažení úplně zabalila...? Spíš to beru tak, jako že se hubnutím jen odreagováváš...? :grinning:
No u mě zatím na obzoru nic :pensive: Ale kdo ví, jak dlouho nás to bude tentorát napínat, no ale neuděláš nic, viď... :wink:
No jo, vázne to tu, sme tu přestaly drbat my a je po všem... :grinning:
7. čer 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bikulousek I já tobě držím palce, někdy je to potřeba :wink:
7. čer 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@silverskylady Mockrát děkuji! Potřeba je to určitě :wink:
7. čer 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula A to jde? :slight_smile: Neporadíš, jak na to? To bych ale potřebovala takový výsledek za měsíc :grinning:
11. črc 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula tím jsem myslela těch 10kg/ měsíc :slight_smile:
11. črc 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat?? My se snažíme 4. měsíc a stále se nedaří. :unamused: Dnes jsem 34DC, tak jsem zkusila testnout a bílo. Ale cítím,že se už mrcha blíží a nejspíš se zítra dostaví. Aspoň se můžu těšit na další kolo snažení. :wink: :slight_smile:
25. črc 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek