• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

25. července 2012 
tak snad bude pryč a snaženičko pujde lepe :wink: Určite :grinning: nám když se nedařila mala tak sem kupila v lekarne a pomaha to aby spermie byli lepší a kvalitnejší a sním se nam povedlo za 2m..
23. lis 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasminek a to se dá normálně koupit v lékárni :confused: že bych to koupila taky :grinning: :grinning:
23. lis 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. lis 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasminek tady už ho nemaj ale koukala sem jinam a to je všechno tak drahý to je něco
23. lis 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula drahej je :frowning2: v dnešní dobe je to strašny...
23. lis 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasminek zítra jedu do města,tak se zeptám u nás v lékárni,jak to tam mají a uvidí se,a nejdřív počkám jak to pude ted s clotíkem
23. lis 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula třeba to stím clostíkem pujde hnedka :slight_smile:
23. lis 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasminek s čim? pardon, neznám
23. lis 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasminek snad jo,nikdy sem neměla velkej problém,až na cystu,tak doufám že to tenhle měsíc vyjde :slight_smile: no ale ještě jeden problém,nám to nešlo,pač manža je kamionák a je furt v tahu,hlavně na plodný dny :unamused:
23. lis 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula ahojky to víš že to vyjde:slight_smile: myslím na tebe od doby co si mi písla:slight_smile: držím palečky!!! :wink:
23. lis 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula Tak to ti gratuluji, snad půjde vše podle plánu :wink: :grinning: A cysta už dá snad taky pokoj, už sis jí užila dost... Hele a ty takhle vyrážíš na cesty s manželem, když chcete mimi? :grinning: To je docela "exotika", každý mimi od jinud :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula určite to vyjde :slight_smile: jo aha :unamused:
23. lis 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasminek Můžu se tě zeptat, jak dlouho jste se pokoušeli o malou, než jsi koupila ten permen? Zatím sbírám informace, ale sem tam už přemýšlím, čím nám trochu pomoci... :slight_smile:
23. lis 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 jéé,ahoj,já si na tebe taky vzpoměla :slight_smile: uvidíme,hlavně že sme našli příčinu,a je už pyč,ještě to potvrdí ultraz.,a rozjede se mi s tím po tom ovu,ptala sem se tu, jestli se s clotíkem,může posunout ovu,prý může co myslíš ty?každá rada dobrá :slight_smile: a nakonec to bude prosincové snaženíčko :grinning:
23. lis 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady o jinak se do nedá :grinning: kamoška která bydlí kousek ode mě mi pohlídá malou a malej bude zase u tchýně :grinning: a mě nezbývá nic jinýho než zase pod kamionem čůrat na ovulační testy,pak zastavit na parkoviši a rozhýbat kamion :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula tak posunout se může ale záleží, každá jsme jiná:slight_smile: tak vidíš, my jedeme s manželem od Vánoc:slight_smile: doufám:slight_smile:
23. lis 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasminek no exotika tedy nevím,manža říkal že vyskočím s kůže až zažiju,ted cestu v zimě a jak to bude klouhat,jen aby se se mnou nelekli i ty spermijky a nevyskočili taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 taky držím palečky,at to vyjde :wink: a vše je v pořádku
23. lis 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula i já ti přeji at to brzy klapne a už žádné nervíky !!!! máš už vybráno! :slight_smile: a už se snažíte?nebo začnete?
23. lis 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 ještě ne,dnes sem konečně 1DC,po 53DCpo vyvolání,a vychází mi to 12.-16.12 ovu,před tím pudu ještě na ultraz,jak to vypadá,zítra mám jít taky k dokt.tak se domluvíme co a jak
23. lis 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady začali sme se snažit nejak od zaří a v prosinci sme kupili Permen a Mala se nam povedla unor :slight_smile:
23. lis 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula my od vánoc ale bohužel ovu vyjde jindy:frowning2: tak nic:slight_smile: tak leden asi...jedině oddálit MS, tak uvidíme :slight_smile:
23. lis 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ zabula určite nevyskočí :grinning: :grinning:
23. lis 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula Teda, vy se do toho správně obouváte... :grinning: :astonished: :grinning: Jsi dobrodruh :wink: No nevím, jestli s manželem nevyvíjíme malé úsilí...... :fearful:
23. lis 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amj permen :slight_smile:
23. lis 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 nikdy to není jednoduché,vem si že už sem byla 3krát těhu,a stále je to jak poprvé,co nám ten osud připraví,ale my se stím poperem,že jo :grinning: :grinning: jak to že ti ovu nevyjde :confused:
23. lis 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasminek Tak to asi vidím podobně. Teď si stejně musíme dát pauzu, dokud manželovi nepotvrdí nebo nevyvrátí boreliozu a pak asi pořídím taky něco podpůrného, ať už se taky konečně pohneme... :slight_smile:
23. lis 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady tak to budu držet palečky :slight_smile: taky jsem prave šahla po nečem aby se pohlo..
23. lis 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula Hm, tak to je téma do pranice... Názory na antikoncepci jsou tak rozdílné, že je těžké si z nich vybrat. Každopádně já po jejím vysazení jsem se tak nějak rozhodla, že už ji po mimi asi používat nebudu. Mam těď nějaké problémky a myslím, že to za to nestojí... Tak jen doufám, že to manža pochopí :confused: :wink:
23. lis 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek