První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

jasminek
23. lis 2011

tak snad bude pryč a snaženičko pujde lepe 😉 Určite 😀 nám když se nedařila mala tak sem kupila v lekarne a pomaha to aby spermie byli lepší a kvalitnejší a sním se nam povedlo za 2m..

zabula
23. lis 2011

@jasminek a to se dá normálně koupit v lékárni 😕 že bych to koupila taky 😀 😀

jasminek
23. lis 2011

@zabula Dá v lekárne 🙂 http://www.lekynainternetu.cz/p/permen-60-tbl/ Taky budu kupovat 😀 😀

zabula
23. lis 2011

@jasminek tady už ho nemaj ale koukala sem jinam a to je všechno tak drahý to je něco

jasminek
23. lis 2011

@zabula drahej je ☹ v dnešní dobe je to strašny...

zabula
23. lis 2011

@jasminek zítra jedu do města,tak se zeptám u nás v lékárni,jak to tam mají a uvidí se,a nejdřív počkám jak to pude ted s clotíkem

jasminek
23. lis 2011

@zabula třeba to stím clostíkem pujde hnedka 🙂

amj
23. lis 2011

@jasminek s čim? pardon, neznám

zabula
23. lis 2011

@jasminek snad jo,nikdy sem neměla velkej problém,až na cystu,tak doufám že to tenhle měsíc vyjde 🙂 no ale ještě jeden problém,nám to nešlo,pač manža je kamionák a je furt v tahu,hlavně na plodný dny 😒

twistinka123
23. lis 2011

@zabula ahojky to víš že to vyjde🙂 myslím na tebe od doby co si mi písla🙂 držím palečky!!! 😉

silverskylady
23. lis 2011

@zabula Tak to ti gratuluji, snad půjde vše podle plánu 😉 😀 A cysta už dá snad taky pokoj, už sis jí užila dost... Hele a ty takhle vyrážíš na cesty s manželem, když chcete mimi? 😀 To je docela "exotika", každý mimi od jinud 😀 😀 😀

jasminek
23. lis 2011

@zabula určite to vyjde 🙂 jo aha 😒

silverskylady
23. lis 2011

@jasminek Můžu se tě zeptat, jak dlouho jste se pokoušeli o malou, než jsi koupila ten permen? Zatím sbírám informace, ale sem tam už přemýšlím, čím nám trochu pomoci... 🙂

zabula
23. lis 2011

@twistinka123 jéé,ahoj,já si na tebe taky vzpoměla 🙂 uvidíme,hlavně že sme našli příčinu,a je už pyč,ještě to potvrdí ultraz.,a rozjede se mi s tím po tom ovu,ptala sem se tu, jestli se s clotíkem,může posunout ovu,prý může co myslíš ty?každá rada dobrá 🙂 a nakonec to bude prosincové snaženíčko 😀

zabula
23. lis 2011

@silverskylady o jinak se do nedá 😀 kamoška která bydlí kousek ode mě mi pohlídá malou a malej bude zase u tchýně 😀 a mě nezbývá nic jinýho než zase pod kamionem čůrat na ovulační testy,pak zastavit na parkoviši a rozhýbat kamion 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

twistinka123
23. lis 2011

@zabula tak posunout se může ale záleží, každá jsme jiná🙂 tak vidíš, my jedeme s manželem od Vánoc🙂 doufám🙂

zabula
23. lis 2011

@jasminek no exotika tedy nevím,manža říkal že vyskočím s kůže až zažiju,ted cestu v zimě a jak to bude klouhat,jen aby se se mnou nelekli i ty spermijky a nevyskočili taky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zabula
23. lis 2011

@twistinka123 taky držím palečky,at to vyjde 😉 a vše je v pořádku

twistinka123
23. lis 2011

@zabula i já ti přeji at to brzy klapne a už žádné nervíky !!!! máš už vybráno! 🙂 a už se snažíte?nebo začnete?

zabula
23. lis 2011

@twistinka123 ještě ne,dnes sem konečně 1DC,po 53DCpo vyvolání,a vychází mi to 12.-16.12 ovu,před tím pudu ještě na ultraz,jak to vypadá,zítra mám jít taky k dokt.tak se domluvíme co a jak

jasminek
23. lis 2011

@silverskylady začali sme se snažit nejak od zaří a v prosinci sme kupili Permen a Mala se nam povedla unor 🙂

twistinka123
23. lis 2011

@zabula my od vánoc ale bohužel ovu vyjde jindy☹ tak nic🙂 tak leden asi...jedině oddálit MS, tak uvidíme 🙂

jasminek
23. lis 2011

@ zabula určite nevyskočí 😀 😀

silverskylady
23. lis 2011

@zabula Teda, vy se do toho správně obouváte... 😀 😲 😀 Jsi dobrodruh 😉 No nevím, jestli s manželem nevyvíjíme malé úsilí...... 😨

jasminek
23. lis 2011

@amj permen 🙂

zabula
23. lis 2011

@twistinka123 nikdy to není jednoduché,vem si že už sem byla 3krát těhu,a stále je to jak poprvé,co nám ten osud připraví,ale my se stím poperem,že jo 😀 😀 jak to že ti ovu nevyjde 😕

silverskylady
23. lis 2011

@jasminek Tak to asi vidím podobně. Teď si stejně musíme dát pauzu, dokud manželovi nepotvrdí nebo nevyvrátí boreliozu a pak asi pořídím taky něco podpůrného, ať už se taky konečně pohneme... 🙂

jasminek
23. lis 2011

@silverskylady tak to budu držet palečky 🙂 taky jsem prave šahla po nečem aby se pohlo..

silverskylady
23. lis 2011

@zabula Hm, tak to je téma do pranice... Názory na antikoncepci jsou tak rozdílné, že je těžké si z nich vybrat. Každopádně já po jejím vysazení jsem se tak nějak rozhodla, že už ji po mimi asi používat nebudu. Mam těď nějaké problémky a myslím, že to za to nestojí... Tak jen doufám, že to manža pochopí 😕 😉