První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

silverskylady
29. únor 2012

@mitote To já chci právě zatím jen jedno a právě taky to nej... Takže tam ztrávím určitě ty dvě hodiny 😀

mitote
29. únor 2012

@silverskylady tak pak hod fotku 😀

sissi26
29. únor 2012

@silverskylady 😀😀 hej já dneska byla v Lindexu - hej tak už mám vybráno!!! milion věcí!
Jo na postýlku času dost, jsem byla v ikei a stejně tam mají prd😀 kámoška tež nekoupila..

zvaskova
29. únor 2012

@silverskylady No v autě na dálnici by to mohlo výt zajímavý... dej vědět v kolik jezdíš, abych náhodou někdy nejela za tebou a ty neblila z okýnka 😀 😀 😀 😀 😀 Alespoň máš dobrý že můžeš dát blikačky a hodit to rychle přes mantinel, ale já to mám 40 min metrem a ještě autobusem... a nevim nevim jak by to vypadalo kdybych blila v metru, z toho se jen tak nevymotam... asi pak budu nosit sebou igelitové pytlíky a doufat 😀

barusatko
1. bře 2012

@zvaskova
@silverskylady ahojky holky tak to mne jak je ted spatne tak mam uplnou hruzu jezdit busem protoze si taky rikam jak me to chytne tak nevim co budu delat beru si sebou i sacky ale pochybuju ze by me pomohly 😀

hance09
1. bře 2012

@zvaskova @silverskylady Tak holky já jsem teda blicí typ a mám z toho hrůzu,až budu těhotná...od mala nesnášim jízdu autem/busem, stres před zkouškama a tak...

lucka2405
1. bře 2012

Ahojte🙂 chcem pocut Vas nazor, zatial sme sa s manzelom moc nesnazili, davali sme si pozor, ale to vraj nie je nikdy 100 %, bola som v tom ze nic, kedze mam strasne moc nepravidelny cyklus, isla som minuly tyzden k doktorovi na preventivku a on vraj ze tam "nieco" vidi, tiez som to videla, nechcel mi dat preto ani vyvolavacku, urobila som si ale dva testy a su neg. tak neviem, za dva tyzdne idem na kontrolu tak uvidime. Co si o tom myslite? Mozem mat nizke Hcg ked mam cyklus taky poblazneny, alebo nemozem byt vobec tehotna?

silverskylady
1. bře 2012

@mitote Jasně, příští týden po té ko si asi udělám album, tak to tam začnu sunout... 😀 Ale myslím, že první úlovky se mi povedly... 😵

silverskylady
1. bře 2012

@sissi26 Tak v Lindexu říkáš... Ani nevím, jestli tu nějakej někde mám. Nebo spíš pak u nás v Plzni, až nebudu v Praze 😕 Musím to naštudovat... 😀 A ani se ti nedivím, že bys zkoupila všechno. Já jsem byla včera ve dvou krámech, jeden je nějakej novej, ani nevím, jak se jmenuje. Ale těch krásných věciček tam. Už tam mam vybranou krásnou dečku, nic tak jemnýho jsem nikdy neviděla 😝 Sice to není nejlevnější, ale dokud makám, tak se asi trochu rozšoupnu 😀 Asi jsem měla začít šetřit dřív... 😨 No a v tom druhým jsem koupila to bodýčko (zatím bílé) a ponožtičky... Tak, ale teď s nakupováním končím, to bylo jen tak pro začátek 😉
A v tom novém obchodě měli právě i spoustu postýlek, tam bys určitě vybrala, jen to máš dost z ruky...

silverskylady
1. bře 2012

@zvaskova Ty jo, já nechci blít ani na tý dálnici 😀 Ale kdyby náhodou, tak ti dám vědět 😉 No to metro, to si už vůbec nedokážu představit. To by byl pro mě docela horor... Kamarádka takhle jezdila vlakem a jak byl vždycky ráno narvanej, tak to měla taky šílený. Navíc pak začala i omdlívat, tak musela jít na nemocenskou...

silverskylady
1. bře 2012

@barusatko Ahoj, no ty to máš zatím horší jak já. Mě je zatím jen tak sem tam nevolno, ale že by bylo úplně špatně, to ne. Takže ti to nezávidím. Máš to od začátku, viď? Jak ty to vlastně máš, už jsi byla někde u doktora?

silverskylady
1. bře 2012

@hance09 Hele třeba se ti to zrovna úplně vyhne, některé těhule o tom že jsou těhotné pomalu neví 😉 Já v to taky ještě doufám...

barusatko
1. bře 2012

@silverskylady jj ja to mam od zacatku desny ani v aute mi neni dobre ale nejhorsi je ten bus a sama chodit k doktorovi jsem v pondeli byla u zubarky tam na me byla moc hodna ze mi ani nedelala druhej zub jak mi bylo blbe ja sama skoro nikam nemuzu jak jsem slaba a je mi blbe a v pondeli jsem rovnou byla i na gynde a tam nam potvrdila ze mimi tam je na 100 procent a 12 by uz melo jit videt tak se bojim aby bylo vsechno v poradku

silverskylady
1. bře 2012

@lucka2405 Ahoj, tak to je těžké. Když ani doktor si není jistý. A krev ti nenabíral? Ta by to měla ukázat spolehlivě...

silverskylady
1. bře 2012

@barusatko No vidíš, tak to ještě zvládáš 🙂 A ty chodíš do práce nebo ještě do školy? Nebylo by lepší, kdybys prostě nikam nechodila, když se cítíš takhle...? Tak vidíš, ty už to máš aspoň potvrzené, že tam je 😉 Já ještě ne, tak už těším na příští pátek k dr.

barusatko
1. bře 2012

@silverskylady ja chodila do prace a protoze nevedeli z ceho mi je spatne tak jsem byla na neschopence a jak se v praci dozvedeli ze jsem tehu tak me vyhodili 😠 vcera jsem oblitavala urady a resila co mam delat jestli vubec dostanu penize nebo jestli se hlasit na pracak

silverskylady
1. bře 2012

@barusatko Jé, tak to je nepříjemné. Sou to hajzlové, takhle se zachovat... A co ti řekli, co budeš teda dělat dál?

barusatko
1. bře 2012

@silverskylady sla jsem k doktorce ukoncit neschopenku ze se pujdu prihlasit na ten pracak doktorka mi rekla at jsem co nejdyl na neschopence at se zajdu poptat na pracak co mam delat tak jsem tam sla z tama me poslali naOSSZ a tam mne rekli ze dokud budu na neschopence tak mne budou normalne posilat penize ze na zadnej urad prace nemusim ze nevadi ze me vyhodili ze smlouva konci ale penize mi budou posilat do te doby dokud budu na te neschopence tak jsem v pohode jeste jsem se sla na hlasit na pojistovnu a pohodicka 🙂

lucka2405
1. bře 2012

@silverskylady Ano bral mi aj krv, ale vysledky budu az okolo 15, no ja som si akosi bola 100% ista ze nie som, lebo to mam dost rozhadzane a myslela som ze sme si davali pozor aj ked to asi nie je 100%, dost ma to prekvapilo, tak asi mi nezostane nic ine len cakat, bude to super ak ano a ak nie tak uvidime. Lebo najprv mi rozpraval ze ked ked mam taky nepravidelny cyklus naposledy som mala v novembri, tak ze mi vezme krv a ze potom sa uvidi no a potom ma vysetril a pytal sa ci nie som naozaj tehotna ale testy som robila dva aj dnes rano a ani tam ziadna stopa.

sissi26
1. bře 2012

@silverskylady jo Lindex a Cocodrilo!🙂 úžasné!🙂
Jo koupila sis bodýčko pro štěstí že jo? my to taky máme pro štěstí a zatím víc nic😀 jn Plzeň je fakt trochu z ruky😀 přes celou republiku😀 a teď se ani na ten směr nechystám😀(vlastně nikdy jsem tam nebyla😀) ale tak asi postýlku objednám na netu🙂 chci jeden bok sklápěcí, podmínka😀 a v obchodech u nás jsem žádnou pěknou neviděla🙂

silverskylady
1. bře 2012

@barusatko Tak to se ti to povedlo vyřešit ještě dobře. Tak teď už jen, aby nevolnosti polevili... 😉

silverskylady
1. bře 2012

@lucka2405 Tak to chce holt trpělivost a čekat 🙂 Uvidíš... Jen jsem myslela, že tyto testy na hcg v krvi jsou teda hotové dřív.

barusatko
1. bře 2012

@silverskylady jj taky ty nervy jaky jsme meli s pritelem hlavne ja 😀 jsem rada ze to tak dopadlo 🙂 ty nevolnosti nejak preziju hlavne aby bylo miminko zdrave a ty cekas mimi asi jak dlouho

silverskylady
1. bře 2012

@sissi26
Tak ty postýlky jsem viděla v Praze, přes týden jsem tu v práci... Ale i tak to máš z ruky 😀
A už jsem se dívala, tak v Plzni lindex máme, tak se tam pak taky zajedu podívat 🙂 Cocodrilo ne, to mi vyhledávač našel jen bar a hospodu... 😀
Tak bodýčko je možná i pro štěstí, ale spíš pro manžela jako dárek, tak se to dozví 😉
Jo to víš, tak takový vychytávky jako je sklápěcí bok, tak to já ještě neznám... 😲

silverskylady
1. bře 2012

@barusatko No nejspíš jsem v pátem týdnu. Je to hodně brzo ještě.

barusatko
1. bře 2012

@silverskylady ja jsem taky na tom jako ty 🙂

sissi26
1. bře 2012

@silverskylady sleduj http://www.coccodrillo-shop.cz/zbozi/kolekce-ja... a to na netu nevypadá tak hezky jak ve skutečnosti!!!😀

no Praha by mohla být reálnější😀 mohli bychom jet na výlet🙂 ale to by chlop musel být taky někdy doma:-/
No jako že to shodíš dolů ten bok jak to dítě je větší a tak😀 prostě jak kdysi😀 uvidíme no, ale moc už to není totiž ty boky dolů.. jsem to moc neviděla🙂

sissi26
1. bře 2012

@silverskylady manža to ještě neví??? ty jo jak jsem si plánovala jak mu to oznámím, a valila jsem za ním s prvním testem😀

sissi26
1. bře 2012

@silverskylady @barusatko ty jo 5tt🙂 to máte krásné!!!! já jak jsem si říkala 5tt tak jsem si říkala, že to vůbec neutíká a táhlo se to, a teď? za chvíli půlka🙂 .... je to šílené🙂

barusatko
1. bře 2012

@sissi26 ja mam hlavne strach o mimi aby bylo v poradku jak si tady ctu nektery ty pribehy tak je mi uplne na nic a bojim se aby bylo vsechno v poradku pritel taky rikal ze za chvili to ubehne a bude mimi na svate a strasne se tesi az ho mimi kopne 🙂