První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

jiiita11
17. bře 2012

@lgsk jj, to si clovek zase nevybere a kdyz by ses mela ohlizet na vsechno ostatni, tak asi nejsi tehotna nikdy.....kdyby tak clovek vyidel do budoucna, tak by to bylo hned jiny🙂) i kdyz, nekdy je lepsi nevedet...hlavne to, co se deje ted, tak.....a co se stalo v praci?

lgsk
17. bře 2012

@jiiita11 v práci? no...řekněme, že je tam nadměrná obměna zaměstnanců 😀 😀 tam je to šílený no... ale to je fuk, je to za mnou a už nikdy víc 🙂 počkám si na lepší 😀 manža práci má, uživí nás, takže žádná trága to není...

jiiita11
17. bře 2012

@lgsk a to je hlavni.....🙂

coralin
1. dub 2012

@lgsk Ahoj, jsem tu trochu nově a snažím se zapojit před 3 IVF, z toho si nic nedělej, to vždycky tak nějak vyjde, když se něco konečně povede, ale když je to jen práce.....hlavní je, že se to povedlo, ne?

lgsk
2. dub 2012

@coralin tak já práci neřeším...dneska je taková doba na dvě věci, že je to stejně beznadějný 🙂 jen nás to teďka brzí kvůli hypotece no. ale všechno má nějaký řešení 🙂 já sem ráda, že máme zdravýho prcka, zatím teda v bříšku a to je hlavní 😀 a tobě držím moooc palečky

coralin
2. dub 2012

Moc díky, doufáme, že tentokrát to vyjde, taky se snažím neřešit moc věci kolem....

zabula
11. dub 2012

Ahojky holky,tak Vás musím konečně pozdravit 😉 jak se máte a jak válčíte,copak je tu nového a copak těhulky,jak se zakulacujete 😀 nebo přibyla další těhulka? 🙂

silverskylady
4. čer 2012

@zabula Ahojky Lidu, jakpak se máme? Tak to tak vypadá, že tahle diskuze prostě "usnula"... 😉

zabula
6. čer 2012

@silverskylady ahojky,mám se supr 😀 a koukám že to tu vázne 😝 já se místo snažení dala na hubnutí 😀 za měsíc 10kg 😀 to de 😀 copak ty,další miminko na obzoru? 🙂 doufám,že se máš fajn 😉

bikulousek
6. čer 2012

Ahoj budoucí maminky. My se snažit teprve začínáme.. od příštího měsíce :- 😎 P Budu všem držet palečky 🙂

silverskylady
7. čer 2012

@zabula Teda, tak to je mazec... 😀 Jsi fakt dobrá, ale kočka jsi byla už před hubnutím....... 😉 Ale neříkej, že jsi snažení úplně zabalila...? Spíš to beru tak, jako že se hubnutím jen odreagováváš...? 😀
No u mě zatím na obzoru nic 😔 Ale kdo ví, jak dlouho nás to bude tentorát napínat, no ale neuděláš nic, viď... 😉
No jo, vázne to tu, sme tu přestaly drbat my a je po všem... 😀

silverskylady
7. čer 2012

@bikulousek I já tobě držím palce, někdy je to potřeba 😉

bikulousek
7. čer 2012

@silverskylady Mockrát děkuji! Potřeba je to určitě 😉

kleik
11. črc 2012

@zabula A to jde? 🙂 Neporadíš, jak na to? To bych ale potřebovala takový výsledek za měsíc 😀

kleik
11. črc 2012

@zabula tím jsem myslela těch 10kg/ měsíc 🙂

flasinka
25. črc 2012

Ahoj holky, můžu se k vám přidat?? My se snažíme 4. měsíc a stále se nedaří. 😒 Dnes jsem 34DC, tak jsem zkusila testnout a bílo. Ale cítím,že se už mrcha blíží a nejspíš se zítra dostaví. Aspoň se můžu těšit na další kolo snažení. 😉 🙂