První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

sissi26
2. bře 2012

@zabula ahooooj, no já si říkala, jestli už nejsi v lázních že jsem tě dlouho neviděla🙂 jak je?

zabula
2. bře 2012

@sissi26 no prosím tě,to je furt něco,ted mám co zařizovat než odjedu,a člověk aby se už pomalu pakoval,co bude krámů 😝 děti sou poslední dobou jak utržení ze řetězů,že je to tu pořád vzhůru nohama 😖

@zvaskova @lgsk @silverskylady @sissi26 máte facebook? sem tam jako Ludmila Říhová (Marková) 🙂

zvaskova
2. bře 2012

@zabula Ahojky, jasně fcb jsem též podlehla - máš mě tam 😉

sissi26
2. bře 2012

@zabula jo to chápu... a ješte jedes na dost dlouho, tak toho je fakt moc...já si tě jdu přidat na fejsbuku🙂

zabula
2. bře 2012

holky doufám že ste to vy na FB já vás nepoznávám 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zabula
2. bře 2012

joo ste to vy 😀 😀 😀 😀 😀

maximka33
2. bře 2012

@zabula jéé ty jedeš do Luhačoviic, tam jsme byly s mamkou minulý víkend. klidně bych jela zas a na dýl. s jakou diagnozou tam jedeš?

dan.ka
2. bře 2012

Ahoj holky doufám,že vám nebude vadit 🙂 že tady píšu.Taky se snažime s manželem o miminko 🙂 Sice já už mám doma dvě holčičky,ale touha ještě po jednom miminku je hoodně velká.Taky se nám nedaří ted 29.2 jsem opět dostala MS a opět přišlo velké zklamání,ale dnes je 2.2 a po MS ani známky....raději to manželovi ani neříkám,protože to mimi mam tak vsugerované,že určitě proto mi to i skončilo 😀 ☹ ja už fakt nevim co se semnou uvnitř děje!!

maximka33
3. bře 2012

@dan.ka čauky, vítej u nás. jak dlouho se snažíte? co doktor, dělal ti nějaké vyšetření? někdy je lepší si o to říct, jim se někdy prostě nechce. my už taky čekáme pekelně dlouho. ale tento měsíc by mělo vyjít IUI 🙂
tak si zkus udělat test, někdy přijde malé krvácení v době ms i v těhu.

silverskylady
3. bře 2012

@zabula Ahojky Lidu, jsem ráda, že jsi se nám ještě před odjezdem do lázní ukázala 🙂 No je mi jasný, že toho máš teďko dost...
Já fb zatím nemám, nějak jsem v tomhle šla "proti proudu" 😀 Ale kamarádky mě uhánějí, ať si ho konečně udělám, tak v brzké době si tě najdu 😉

zabula
5. bře 2012

@maximka33 já tam jdu ze synem z dýchacíma cestama,říkají že je tam hezky,no zatím moc nadšená nejsem,tak uvídíme 🙂
@silverskylady tak šup at si ho uděláš,holky už tam mám,tak at tě tam mám taky 😀 😀 😀 😀

no už se mi to krátí 😒 až vyzvednu malou ze školy tak valím do města na finančák vyřizovat,doma uklízení,včera sem malé třídila pokojík celý den,a myslela sem že mě jebne,co tam všechno má za skladiště 😝 😠
jestli se dostanu v lázních k netu,tak vám písnu 😉

jinak sem zas 41DC,normálně sem to po laparce nedostala,a dokt.mi to vyvolávat ted furt nechce,takhle dlouhý cykly sem neměla ani když sme se snažili o malýho,tak mi ty hormony pěkně blbnou ☹

zvaskova
5. bře 2012

@silverskylady Ahojky tak ted ti nevim... Nemela jsi byt nahodou v patek u dr? Tak co povidej.... 😀

silverskylady
5. bře 2012

@zvaskova Ahój 🙂 Paměť máš docela dobrou, jen chybička se vloudila. Jdu až tento pátek 😀 Ale taky už se nemůžu dočkat.......... A co ty, jak se máš? Kolem mě je to samej marod, hrůza.

hance09
5. bře 2012

@silverskylady to je ta chřipková epidémie....se bojim,aby na mě v MHD někdo něco neprsknul 😠

silverskylady
5. bře 2012

@hance09 Ahoj Hani, pěkná fotka 😉 No jo, je toho teď všude plno. Já půjdu s odporem i do krámu.... Ale musím, jinak umřu hlady... 🙂 A jaký jsi měla víkend?

hance09
5. bře 2012

@silverskylady 🙂))...já normálka,nic moc speciálního 🙂...ale co vy o víkendu,povídej,přeháněj 🙂?

zvaskova
5. bře 2012

@silverskylady jezis to je doba, ja uz se tesila ze si byla minuly tyden.... A jak ti je? vse pri starem? No u nas ovu jeste nebyla tak uvidime... Ale snazime se jak se da. Dnes ma kamaradka zjistila ze ceka kluka...

silverskylady
5. bře 2012

@hance09 Tak u nás byl víkend skvělej, to je jasný 😉 Hned jak jsem v pátek přijela domů, tak jsem manželovi dala ten nachystaný "dáreček"... Napřed asi vůbec nevěděl, k čemu ten malej hadříček je a pak na něj vypadl ještě těhu test, tak se na mě vrhnul, div mě numačkal... 😀 Ale bylo hezký sledovat, jak mu ta novinka docházela celý víkend... 😅

silverskylady
5. bře 2012

@zvaskova No to mi povídej, vleče se to... Věř mi, že mě to utíká ještě pomaleji 😉 A zatím je vše při starém, je mi dobře. Jen občas nemám po ránu zrovna moc chuť na snídani, ale jinak dobrý. Jo, kéž by to tak zůstalo 😀
A vy se hezky snažte. Měla by ti vyjít zase nějak na víkend né? Teda pokud máš cyklus pravidelný a kolem 28 dnů. Pamatuju si, že jsi jí naposled měla nějak o víkendu... Jestli né, tak nevím, asi už blbnu 😀 No jsem zvědavá, kdo mě odsud bude následovat 😉

zvaskova
5. bře 2012

@silverskylady No jsem tento měsíc z toho nějak zmatená.... Mám pravidelný cyklus a měla jsem mít ovu o víkendu nebo dneska což je 17 den.... 14 DC jsem měla takovou poloviční čárku tak jsem doufala že bude sílit a ona bledne a bledne a přtom 12 den tam nebyl ani duch.... ☹ ☹ ☹ Takže nevim, tento měsíc asi vůbec nebyla ☹ Takže se bojim že 17.3. když jedem na dovču zase dorazí a vzhledem k tomu že kolem mě budou samá miminka, jelikož jedem na dvoukřtiny tak nevim nevim jak budu statečná....
Tak to je dobře že ti je fajn, ťuk ťuk ťuk.. ať to nezakřiknem 😀

silverskylady
6. bře 2012

@zvaskova Ahojky, no tak to je takové divné, jak to tu popisuješ. Ale když jsem se na tohle ptala doktorky, tak říkala, že né vždy ovu je... Takže i to je možné. A nebo byla vadná serie ovu testů 😉
Ale s tou dovčou, holt tomu nesmíš až tak podlehnout, tenhle mesíc ber trochu s rezervou a uvidíš, třeba tě to ještě překvapí.. 🙂 A miminka si v rámci možností užiješ, tak jako tak 😉
No a jinak teda na mě leze jaro......... Jé já bych šla tak někam ven 🙂 A místo toho vysedávam v kanclu...

zvaskova
6. bře 2012

@silverskylady Ahoj, no už to tak vypadá že ovuša nebyla, no ale co, alespoň před MS budu v klidu a nebudu vyšilovat 😀 A hlavně můžu dál hubnout 😉 😉 😉 Ty jo o jaru mi ani nemluv, předtim jsme byli s přítelem furt zalezlí doma, teď jsme celý víkend proťapkali venku, když má teď odpolední tak mu chodim naproti s hafíkem a pak to rovnou protáhnem na procházku a mě né a né furt dostat domu... Už se těšim až bude fakt hezounky a budu furt někde poletovat...

silverskylady
7. bře 2012

@zvaskova Ahojky, tak to ráda slyším, že to bereš takhle s nadhledem, chce to to tak brát... 😉 Já byla na procházce s hafanem jen tak na chvilku v neděli, ale to byla ještě docela zima. Snad to zase vydrží do víkendu, tady v Praze bych si nějakýho pejska i manžela musela někde ukrást... 😀

zvaskova
7. bře 2012

@silverskylady 😀 Ahojky, to by tvuj manza mel asi radost kdyby sis po Praze kradla nahradniky 😀 ono to asi uz jibak brat nejde protoze bych se jinak hroutila kazdy mesic a to bych fakt nerada, to bych v konecne fazy taky mohla skoncit bez partnera, a bez nej by se na miminku spatne pracovalo 😀 😀 😀 je ale dnes je za oknem zase krasne, uz by me to zase lakalo ven. Ale do pul 5 jeste hafo casu... ☹

silverskylady
7. bře 2012

@zvaskova No, to by pak nejspíš přijel a udělal by s nima krátkej proces... 😀 A obzvlášť teď, prý se o mě bojí dvojnásob... 😉
Je to lepší moc nepodléhat. Já se o to taky snažila, sice jsem po každé další ms byla smutná, to jo, ale nijak zvlášť jsme to doma neřešili. Jen mi jasný, že chlapi by se tímhle neměli moc zatěžovat 😉 Jen v případě, že už po nich požadujeme nějaké řešení a na to vy máte ještě hafo času. A do té doby se to povede i vám, to je jasný 🙂
No já teď byla jen na obědě, tady kousek od baráku a venku je fakt krásně a dokonce parádní teplo. Kdybych tu neměla dost práce, hned bych šla na oběd někam dál a při tom bych se rovnou i prošla...
Jenže se tu snažím dodělat co se dá, kdo ví, jak dlouho tu ještě budu nebo nebudu. Jsem zvědavá, co mi na to dr poví.

zvaskova
11. bře 2012

@silverskylady Ahojky Leni, tak to počasí na víkend nám moc nevyělo co??? ☹ Teda tak já čekám co nového a ty se ani po pátku nepochlubíš, a neříkej že jdeš zase až ten další pátek 😀 😀 😀
My příští pátek jeden už na ty křtiny na slovensko a pak jsme to protáhly rovnou s týdenní dovolenou, takže už se fakt těšim, jen doufám, že to počasí nám o trochu zpříjemní....
Jsem si říkala.. ovulka nebyla tak co takže dál si vesele hubnu, v pátek jsem se sťala jak za mlada, že mě musel přítel i svléknout, včera nákupy s holkama po Ikei apod, pak solárko no prostě pohoda... No a od včerejška mě bolí prsa takovým způsobem že mě to dneska i probudilo, tak bych se fakt nasmála kdyby to tento měsíc vyšlo 😀 😀 😀 😀

zvaskova
11. bře 2012

Čauky holky a co vy ostatní jak se máte??? Co uvolky, nebo zase nějaé nové těhulky 😀 😀 Koukám že se nám to tu začíná hemžit maminama tak konverzace nějak upadá, ale to je dobře 😉 😉 Přeji hezký zbytek víkendu

jiiita11
11. bře 2012

Ahoj holky, ja jdu za vama, muzu?🙂 necetla jsem cele, obcas jen nakouknu🙂 S pritelem se teprve budeme brat, takze tomu zatim nechavame volny prubeh....zatim prvni mesic, pristi tyden jsem v ocekavani🙂
zvaskovska: to musel mit pritel radost🙂))) to se mi stalo jednou taky, ale proto, ze jsem byla uz tak utahana, ze jsem nebyla schopna se vyslict😀DD

lgsk
13. bře 2012

@zvaskova no a co ty? 😀 to víš...maminky funěj nad záchodovou mísou místo aby koukali do monitoru 😀 😀 😀 😀 😀

lgsk
13. bře 2012

@jiiita11 chi, tak to máš dobrý...já musela počkat až po svatbě 😀 😀 ani o den dřív se nenechal ukecat 😀 😀 tak hodně štěstíka