První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

sissi26
28. lis 2011

@zabula nechceš se stavit k nám na úklid a perníčky? Obdivuji tvůj elán😀 já v sobotu uklízela bo jsem měla babskou jízdu, ale potřebuju pouklízet pořádně ještě😀 a operníčkách mluvím už od minulého týdne, a furt jsem nestihla ani to těsto😀

zabula
28. lis 2011

@sissi26 já se sama sobě taky někdy divím 😀 když mě to chytne tak to stojí za to,a stěhuju i nábytek 😀 ale su i opak,že mnou nic nechne,když se mi zas nechce 😀 😀 já taky těsto nestíhám,tajně doufám že se to udělá samo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@zvaskova cysta je někdy potvora,záleží jaká je,už před malým sem byla s ní a s růstama na laparce,může ti i opozdit MS,mě to uplně zastavila,ale zaleží taky jak je velká a kde je,ty malý by neměli vadit,ale vyber si,jednou sem byla s cystou těhu a podruhý to zas nešlo

lgsk
29. lis 2011

@sissi26 jj, je to takovej "základ" dá se říct, ale ač mám ekonomický vzdělání, tak se teda chvilkama nechytám 😀 taky bych chtěla pokračovat ve vzdělání...jenže sem si vybrala obor, kterej je jen na denním, což je krapet problém 😀 no já noťase mám, ale chtěla sem mini...tak už je doma 😀 😀 😀 taky sem měla firemní..to byla herka no hrůůůůůza 😀

sissi26
29. lis 2011

@zabula no samo se to asi neudělá😀 no já chtěla dneska, že už konečně něco začnu, no nakonec jsem se s kámoškou domluvila, že se zajdem podívat na vánoční trhy, takže asi zase nic😀

@lgsk a jaký obor? Jestli se můžu zeptat😀....hej tak já bych mini notebook nechtěla ani omylem, chlap ho má, ale prostě myslím si, že to je tak někam max na cesty když se nudíš, no možná do té školy, protože je malej - má malou váhu, ale psát se na něm nedá, těžce bych přednášky nestíhala psát, protože bych furt opravovala chyby😀 nehledě na to, že než by se mi rozjel, tak by byl konec přednášky😀 já potřebuju velkej i s numerickou klávesnicí - nemám to lehké😀 furt píšu čísla, tak bych se z toho zbláznila😀

zabula
29. lis 2011

ahojky holky,to teda dneska nějak mrzlo,ještě by to mohlo vydržet 😝 budu muset pokračovat v uklidu,at to tento týden všechno stihnu 😀 😀
dnes mi dorazili ještě nějaké testíky,tak celkem už sem jich objednala 30ovula. a 6těhu 😀 😀 😀 ,už su na to objednávání uchylná 😀 😀 😀 😀 ale doufám že tato čísla jsou konečná 😀 😀 😀 😀

silverskylady
29. lis 2011

@lgsk Hm, tak s únavovým syndromem není dobré si zahrávat... Ale když už víš o co jde, tak si dáš určitě pozor a bude to o.k. 🙂
Já jsem ráda, že už dárky taky jakžtakž mam... Manžel je vyřízenej 😉 to je podstatný a pak mi ještě zbývá dokoupit pár věcí pro partnery rodičů, jednoho dědu a tchána. Ti chlapi jsou asi nejhorší, když pominu toho svého...
A co se cukroví týká, tak zatím o něm jen přemýšlím 😀 Ale v neděli bych ráda udělala aspoň perníčky a ten zbytek holt až ten další víkend. A manžel pak může až do vánoc zdobit, protože v práci končí už kolem 12.12., tak na to bude mít času dost. Což se o mě říct nedá... Ještě že je tak zlatej a nehodí mi to na hlavu 😀 😀 😀
Leda že by mi přijela tchýně pomoct 😀 😨 😀 Kdepak, mam to pod kontrolou.......
Hele a máš docela velký plány, chceš mimi, pak ještě studovat... To obdivuji, já se k sebezdokonalování nedokopu už teď, natož až budu mít děti 😉

silverskylady
29. lis 2011

@zabula Prostě to máš podchycený... 😀 😉 Těhotenských testů mam taky hafo, dala mi jich spostu doktorka, ale ty ovu budu muset koupit. Ale zatím to nemá cenu, musíme počkat, až bude mít za čtrnact dní manžel hotový ty testy a pokud bude v pořádku, můžem se na to zase konečně vrhnout ... 😀 😀 😀 No co ti budu povídat, už se na to těším... Tahle neplánovaná pauza mi leze pěkně na nervy... 😕

zabula
29. lis 2011

@silverskylady to ti věřím,já měla taky dost po takové pauze 😒 a ted se už nemůžu dočkat,až bude snaženíčko 😀 dnes sem dobaštila clostík,jen doufám že budu mít ovu normálně,dle dokt.by se posunout neměla,jinak by to bylo v pr....,manžovi říkám,jak se těší až si spolu užijem 😀 😀 a on prej že mi dá lopatu a budu pod kolama odhazovat sníh 😀 😀 😀 😀

lgsk
29. lis 2011

@sissi26 jakej obor jsem vystudovala? no ekonomiku a management...soustředila sem se spíš na personalistiku a marketing....a ted je mi to na prdlačku... jinak ja ho mam prave na ty studia, doma si muzu pripicnout klavesnici a mam pohodlicko 🙂)) nebo mam i klasickej velkej 🙂 takze me to nejak netrapi.... 😀

lgsk
29. lis 2011

@silverskylady njn snažím se, jenže sem nepoučitelná a minule sem dostala tak seřváno u doktorky, že si bez ní málem ani neuprdnu 😀 jinak jo...plány mám..jen mít tak čas je realizovat no... no já včera manželovi dala mobil, co měl dostat až na vánoce, ale měl takovou radooost 😀 a zas když mi dal toho mininotase, tak at nejsem mura dura ne 😀 no a sebezdokonalovani....kéž by to bylo tak jednoduchý, jenže to chce i prachy...chtěla bych na jazykový kurzy, jenže to je u nás docela plaba no ☹

silverskylady
29. lis 2011

@zabula No je vidět, že má opravdu smysl pro humor... 😀 😀 😀 Nedej se, má povinné pauzy, tak to se zase bude snažit on 😉 😵

silverskylady
29. lis 2011

@lgsk To víš, musíš na sebe dávat pozor 😉 A o čase mi ani nemluv, já mít víc času, tak by šlo hned všechno líp......
A s tím mobilem jsem to udělala úplně stejně. Manžel měl v létě narozky a mobil jsem koupila o měsíc dřív, no a co myslíš, dala jsem mu ho hned druhý den, co jsem ho měla doma 😀 😀 😀 Ale s vánočníma dárkama držím, ledacos už se mi válí doma měsíc a je to tam pořád. Taky jsem se ho teď o víkendu ptala, jestli mě zase požádá o ruku pod stromečkem, že se mi to vloni hrozně líbilo 😅 Tak prý jestli mi nestačí jeden manžel..... Tak jsem zvědavá, co dostanu............
@zabula
A co nějaké dárky pro vás, od drahých poloviček, už jste napsali ježíškovi??? 😀

zabula
29. lis 2011

@silverskylady to jo já ho zneužiju,využiju a hotovo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zabula
29. lis 2011

@silverskylady jen sem chtěla takovej mixér,něco jako odštavnovač aby měli děti ovocné štávičky 😀 ale potřebujem vysavač,už nám nejede,tak se uvidí,já nějak nic nepotřebuju 😝 spíš radši nakupuju 😀

silverskylady
29. lis 2011

@zabula Tak uvidíte, třeba bude obojí... 😉 No mě teďko úplně dostávají ty robotické vysavače, tak jsem říkala doma, že až by bylo mimi a bylo by třeba gruntovat na 200%, tak si ho pořídíme. Je to fajn hračka, se kterou si ale hrát nemusíš... 😀 No jinak já nikdy nevím, co si přít k vánocům. Jako ty, nejraději si vše vybírám sama... Asi mam moc specifický vkus. Ale manžel mě každej rok na vánoce odrovná, protože je to snad jedinej chlap, kterej se nebojí nakupovat oblečení. A to od podprdy až po džíny... Tak jsem letos zvědavá 😵 Né že bych letos něco potřebovala... Jediné co jsem si přála, je nové povlečení do nově zařízené ložnice, tak to už nám ježíšek donesl od mojí mamky. Tak doufám, že nám přinese štěstí... 😵 😵 😉

lgsk
29. lis 2011

@silverskylady no my pro něj ještě večer jeli do obchodu..měli sme ho objednanej na alze 😀 tak koukal jak jojo a dneska už se s ním hrnul do práce 😀 ale ostatní dárky už dostane pod stromeček.. teda doufam, loni sme si je rozbalovali 23. 😀 😀 😀 pže sme 24. byli u našich... a co dostanu letos já...co vím, tak dostanu flešku, chci jen takovou tu "bradavici", pak parfem, ten sem si vybrala.. pak mi něco objednal, tak sem zvědavá, co to bude 😀 😀 čím sem ale starší tím víc mi dochází, že o dárkách to fakt není..letos mám i retro ozdoby, tak se strašně těším. 😀

lgsk
29. lis 2011

@silverskylady jéééé tak to mě by chlap nekoupil ani ponožku 😀 😀

lenuli123
29. lis 2011

Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat, jaké máte zkušenosti s ANT. Já ji brala 7let v kuse a ted chceme mimi, takže jí pár dní už neberu. Jakou jste měli první MS bez ANT? Díky moc a držím palečky, všem, kdo se snaží. 😉

zabula
29. lis 2011

@lgsk tak to sme na tom stejně 😀 ale pokud je@silverskylady hubená jak lunt,tak se nedivím že se hezky manžovi nakupuje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 na mě by to neodhad 😝

@lenuli123 já měla první MS normálně,bez komplikací,jen se mi po vysazení udělala cysta,ale už je to o.k.

lgsk
29. lis 2011

@zabula no mě by mohl koupit zas rovnou stan 😀 😀 😀

lenuli123
29. lis 2011

zabula - ahoj, děkuji za odpověd... tak to jsem zvědavá, jak to budu mít já. Doufám, že také bez problémů. 😉

sissi26
29. lis 2011

@lgsk no já mám ekonomiku a podnikání a teď dodělávám finance - bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee asi to nedám😀 .. no hlavně se mi už nechce😀 a co si budem povídat, taky mi to je naprd....ono přecejenom v praxi to je jiné než ve škole...v té škole naučí úplné hovno, teď z těch financí v praxi nevyužiju nic... no tedy mám předmět daně, tak to jo.. v tom oboru pracuju, tak to jo, ale to je vedlejší předmět, ostatní je to k ničemu...člověk to asi dělá jen kvůli toho titulu😀

sissi26
29. lis 2011

@zabula @silverskylady tak si čtu vaše příspěvky..tak musím se přidat..a tímto pochválit mého muže🙂 vloni jsem od něj dostala svetříček na vánoce - a holky teda řeknu - úžasný!!!...já sháněla něco takového asi 3 měsíce a nesehnala....on jo, a velikost přesně!...jako žádný originální svetřík, ale takový roláček svetřík co jsem chtěla.... prostě je to můj šikula🙂 jsem zvědavá s čím se předvede letos😀

hele a baby všechny, které už máte dítě...co mi doporučíte koupit 6leté slečně? já vůbec nevím, myslím, že na nějaké ty hračky, panenky, je už velká, nehledě na to, že toho máme moc a panenky příšerky ji odmítám kupovat😀

sissi26
29. lis 2011

kurnik jsem ten předchozí příspěvek nedopsala a odeslal se mi😀
no prostě nevím co takové slečně koupit🙂 máme nějaké hry a mýdlovou laboratoř, pak taneční podložku a oblečení, ale nevím co ještě:(

lgsk
29. lis 2011

@sissi26 přesně tak...jen kvůli titulu.. daně sme měli též...dodneška z toho mám vosypky, to teda klobouk dolů.. furt se tam něco mění atd. takže orientovat se v tom..to je teda maso ☹ já bych chtěla studovat učitelství pro střední školy..jenže ono je to jen denní, což je pro me na prd a navic v praze no

lgsk
29. lis 2011

@sissi26 tu taneční podložku sem chtěla taky, ale dostala sem zakaz 😀 😀 😀 je skvělá

zabula
29. lis 2011

@sissi26 to toho už má 😀 nad tou taneční podložkou taky přemejšlím,já letos kupovala hry oběma,pač sme žádný neměli,je to něco furt osi vymejšlet 😝
@lgsk segra si koupila nějakou kolem 600 pro dospělé a furt na tom blbne 😀 je z toho hotová 😀

lgsk
29. lis 2011

@zabula no já ji chtěla...jenže máme blbý stropy, takže bych se asi produpla o patro níž no... ☹ takže to nejde...tady je slyšet, když někdo rychleji projde po místnosti, takže děs no 😒

zabula
29. lis 2011

http://aukro.cz/herni-zarizeni-tanecni-podlozky...
tady jsou levný asi zhřeším 😀

zabula
29. lis 2011

😀 😀 😀 😀 😀