První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

sissi26
6. pro 2011

@silverskylady nebo víš co?...v polovině listopadu jsem tu strašně mrzla, vůbec se netopilo, jsem tu seděla v bundě od kolegy, třepala jsem se zimou - nedalo se to vydržet, šéf byl v té době na dovolené, jak přijel, tak se mi vysmál že sedím v bundě a třepu se, načež mi sdělil, že on se na těch kanárech dobře zahřál"
a ještě jednu věc ti povím, aspoň si s někým o tom můžu popovídat😀
můj brácha trpí epilepsií a měl takové blbé období a já ho měla vézt do nemocnice a jako každý den (já dělám do 14) si šéf vzpomene v 13:55 kolik se toho musí udělat (to víš, on si přijde v 11 a diví se, že já chci UŽ ve dvě jít), no tak jsem mu řekla, že vezu bráchu do nemocnice, že nezůstanu ani omylem, a on na mě "tak ho zabij" nevím co to mělo znamenat, ale otočila jsem se na patě a šla....s takovým c.pem se nebudu ani bavit:-/
a tak si tady klidně žiju😀

sissi26
6. pro 2011

fakt je něco divně.... pár dní nemám chuť na čokoládu - to je velice divné!!!!!!!!!!!!! 😀 já čokoládový maniak! 😀

sonicata
6. pro 2011

sissi26 no tak tobě nechutná čokoláda mě zase banány a to jsem byla zase banánovej manijak snědal jsem jich klidně tucet ..........a teď sním 3 a zvracela bych

silverskylady
6. pro 2011

@sissi26 Hele to je magor k pohledání... 😀 😀 😀 To už ani nemá cenu se kvůli němu nějak rozčilovat, viď... Přijde mi, že to bude takový ten typ, co hoooodně štěká, ale nekouše. Nebo aspoň v to doufám, už kvůli tobě... 😉
A čokoládka už ti nejede, jooo 😀 😀 😀 Jsem zvědavá, jak to s tebou půjde dál... 😵

silverskylady
6. pro 2011

@sissi26 Já vím, že teď čokoládu moc nemusíš, ale i tak jsem ti poslala tu mikulášskou nadílku, co jí tu dneska pořád nabízejí, protože čokoška je na nervy (ze šéfů) dobrá... 😀 😀 😀

lgsk
6. pro 2011

@zvaskova tak jak si dopadla? 😀 včera si ty vitaminy nechtej vzit mrcha...tak sem ječela at vstane a de 😀 😀

lgsk
6. pro 2011

@sissi26 tak sem si tu cestu na pohotovost včera zopákla...opět špona v oku 🤐 doktorka příjemna jak ehm...sestra se tam vykecávala a my čekali a čekali... 😠

lgsk
6. pro 2011

holky, tak nevím, co to zas je...bolí mě podbřišek, hlavně pravá strana a v zádech... 😕 auvejsky auvejsky 😕 🙄 🙄 prochlazená nebudu, to bych běhala čurat, tak nevím... ale je to teda dost nepříjemný

zabula
6. pro 2011

co to tady píšete za romány 😕 než to naštuduju 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zabula
6. pro 2011

@lgsk nějak sem vedle,cože si tam s čím byla?doufám že už je vše o.k 😕

taky mě pobolívá podbřišek,nevím z čeho,možná z toho jak mě manža dneska stihl ještě znásilnit

zabula
6. pro 2011

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lgsk
6. pro 2011

@zabula no mě už bolí i buchta ☹ ale jak... no to je sííííla zasejc...

sissi26
6. pro 2011

@silverskylady no jo, já se nebudu nervovat🙂.... nemá to cenu🙂

hej no, nemám tak celkově na nic chuť - to je u mě zvláštní😀 hlavně ta čokoška😀 i v práci...jsem neměla vůbec ani hlad, jsem snědla jen jogurt s musli a pomeranč...

dneska jsem byla s mamkou v kině na Hranaře a usla jsem u toho tam😀 fajný den opět😀 a doma jsem zas nestihla nic udělat...a chlopek furt pryč:(

sissi26
6. pro 2011

@lgsk jáááááj, co ten tvůj chlopek furt dělá?:( tež ať se hlídá - oči jsou jen 2!!!! no ti doktoři mě někdy fakt baví!!...jako já naštěstí (musím zaklepat) to znám jen z doslechu...ale často poslouchám, že doktoří kecají a pacient čeká:-/

lgsk
6. pro 2011

@sissi26 to je u něj normální... my sme na tej pohotovosti fakt často.. nedávno ty operace, teď zas tohle no.. my máme užasnou obvodní, bez ní bych už fakt byla někde ve cvokárně asi, je super i jako člověk. ale tohle mě teda šokovalo...vypadala, že ji obtěžujeme 😠 sem ted dodělala ty kokosový koule a du se zas natahnout...to břicho už trochu polevilo, tak snad to bude dobrý

lgsk
6. pro 2011

uááááááá tak nemůžu ani usnout...ležím, poslouchám jak manža chrápe a bloudím po netu... já chci spááát alespon deset krásných hodin 😀

sissi26
7. pro 2011

@lgsk jej, vzkaž chlopkovi ať se tež trochu hlídá!!! bo to je mazec....
no já včera chtěla dělat citronové cukroví, ale jak jsem přišla domů, když jsme v 5 ráno vyrazila a v 8 večer dorazila, tak se mi faaaakt už nechtělo😀

neprovokuj..já chci spát taky aspoň deset hodin:(((((

lgsk
7. pro 2011

@sissi26 to já mu říkám furt...ale to je marný no 😠 já sem včera udělala ty koule...ale obarvila sem je i na zeleno a červeno 😀 vypadá to brutálně 😀
já ještě ležím, měla sem jít na pohovor, ale přesunu si ho...to břicho furt cejtím, tak raději budu doma, včera sem tak jek vyšla před barák se psem a myslela sem, že se tam svalím pod smrk a začnu řvat 🤐

novina
7. pro 2011

Á koukám, že tady už se taky peče vánoční cukroví 🙂 My budeme mít první Vánoce jako manželé a navíc v našem novém bytečku, tak budu péct jak divá. Chci aspoň 12 druhů. V pátek si na to beru dovču a začnu hned od rána...

lgsk
7. pro 2011

@novina my máme taky první vánoce jako manželé... 😀 akorát teda byt je stejnej jako minulý vánoce..ale to nevadí 😀 já mám 5 druhů a ještě budu tak 2-3 dělat.. a chci zkusit udělat štolu 😀 prostě letos si ty vánoce užijeme.. včera sem chlapovi objednala domácí kino...tak sem teda zvědavá, jak to povleču domů, protože sem bez auta 😕

novina
7. pro 2011

@lgsk no tak super,a a kolik ti je? V pasu jsem to nenašla... Nám je oběma 25 a mimčo si z celého srdce přejejme, tak doufám, že to nejdřív vyjde. Aby jsem nebyli sami, tak jsme si pořídili zatím zakrslého králíčka 🙂

sissi26
7. pro 2011

@lgsk jaj bobek:( tak ať to břicho je brzo dobrý:(

sissi26
7. pro 2011

@novina obdivuji tvou odhodlanost😀 já si taky říkám furt jak začnu péct a furt nic😀

lgsk
7. pro 2011

@novina mě je 24, no skoro 25 a manželovi 27 😉 jééé my sme měli dva 😀 ale jeden nám umřel a druhej přerostl..vypadal jak normální králík chi... teď už máme teda jen pejska...je to můj malej rošták 😀

lgsk
7. pro 2011

@sissi26 no už je to lepší než včera...ale jak zatlačím při čůrání, tak to teda ještě bolí.. nechápu to, od tý doby, co se nsažíme o miminko, tak to mám každej měsíc po ovu.. bejvá mi i zle, na zvracení, bolej prsa... 🤐

silverskylady
7. pro 2011

@lgsk Teda já ti tak závidím, že už máš napečeno aspoň něco..... 😝 A snad ti to břicho brzo přejde...
@novina Se na to o víkendu taky vrhnu a nebude se mnou řeč, dokud to nebudu mít hotové 😀 Ještě že manžel pekl už i vloni se mnou, pěkně nám to šlo od ruky 😉 Hm, už se na to těším. I naše to budou první společné vánoce jako manželé, ale i tak, jsme spolu teprve druhé vánoce 😅 Takže pořád je všechno takové hezké, nové...... 😵

lgsk
7. pro 2011

@silverskylady ti pošlu 😀 no ja si myslim, že to zas bude až do MS... 😕 sem to tak měla zatím pokaždý od tý doby, co se snažíme o mimi...ale že mě teda bolela aj buchta, to se mi ještě nestalo 😒

sissi26
7. pro 2011

@lgsk tak to je divny:( nejsi tehotna?😀 já to poznala podle bolení prsou...nikdy mě nebolely, tak jsem si říkala, že to je asi divný🙂

každopádně brzké uzdravení!!!
kámoška tež se snaží o miminko a tež furt má nějaké problémy:( tež mě to strašně mrzí, a už je bobek z to nešťastna, tak ji nechci ani říct o sobě, aby ji to nemrzelo nebo něco takového, i když bych se s ní strašně ráda podělila a to a probrala to s ní:-/ 😀

lgsk
7. pro 2011

@sissi26 to by byla tenhle měsíc moc velká náhoda... 😉
ona by to pochopila... já sem taky v práci poslouchala, jak sou všichni těhotný a štastný a všem sem to moc přála...ikdyž nám se zatím nedaří 😉 chtěla bych bejt taky těhulka, ale to neznamená, že to nepřeju všem maminám kolem sebe 😎 tkaže jí to klidně řekni...bude se radovat s tebou

sissi26
7. pro 2011

@lgsk náhody existují🙂..... no jo jenže co když ji to řeknu a něco se posere🙂 já ti nevím😀
mám úplně hrůzu z toho, že se něco posere...