První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

sissi26
8. pro 2011

@lgsk nedělej mi chutě hele!!!!😀

nebo ti je zkazím mojí historkou z místní pizzerky😀

lgsk
8. pro 2011

@sissi26 už mi můžeš kazit co chceš...zahučelo to ve mně jak ve studni 😀 to bylo žráááádlo 😀 😀 😀

lgsk
8. pro 2011

holky, manža zapojoval kino... hodinu se tu s tím crcal, pak že to prostě nepůjde blááblááá a já sem přišla a za minutu sem to měla zapojený 😀 a pak že žensky nejsou technicky typy 😀 😀 😀

sissi26
8. pro 2011

@lgsk pche a ja chodim po baraku jeslti se neco nenajde:( nenašlo:(.....

😀😀😀 holt někdy to těm chlapům nevyjde😀

lgsk
8. pro 2011

@sissi26 a já jdu do pelechuuuuuuuuuuuuuuu 😀 ráno musím vstávat, přijde nám revizák, tak žádný chrápání do devíti 😀 a zkoušku nám zrušili, bude až po novým roce 😀

sissi26
9. pro 2011

@lgsk pry chrápání do 9..já už jsem hodinu vzhůru a to je 4:53:-/ nervy moje toto, se člověk ani vyspat nemůže:(

to jo zrušili? tak se aspoň nemusíš učit😀

lgsk
9. pro 2011

@sissi26 no já už sem taky hore...teda v posteli a koukám na seriál 😀 a budu u toho pochcípávat 😀
jj, radooost mi udělali...taaakovou radooost 😀 manžel se dneska rozhodne, jestli pokračuje ve studiu nebo ne...a já se začnu připravovat na přijmačky na magisterský 😀

lgsk
9. pro 2011

holky....jakej máte názor na hifu věž? přemejšlím, že bych si ji nechala nadělit od ježucha....ale má to smysl? co myslíte? hudbu miluju...ale zas ted muzu poustet pres domaci kino tak nevim 😕

sissi26
9. pro 2011

@lgsk ty jo tež chci kouka tna serialy a sedět doma:(😀 achjooooooooo, kde jsou ty studentský léta😀
no já bych se měla připravovat na státnice, a nějak to nedávám:(

s tou věží - já bych ji nekupovala😀 pro mě by to byly zbytečně vyhozené peníze.... ale pro mě, nevím jak ty na to😀 já poslouchám hudbu jen v práci a v autě😀 a to radio impuls😀

dovicinovaz
9. pro 2011

ahojte som zo slovenska ,,snazili sme sa 5 rokov ,,teras chodim do centra iscare v martine a dufam ze to vide

lgsk
9. pro 2011

@sissi26 kdepak studentský léta...nezaměstnanost 😀 já bych zas tahla do práce... z čeho státnicuješ?
no já právě váhám...zas si říkám, že ted to proženu přes to kino a věž nikdy nebude mít takovej zvuk a radio zas skoro neposloucham. spis to, co se mi libi... 😅

lgsk
9. pro 2011

@dovicinovaz ahoj, vítej 😀 tak držím palečky at se zadaří 😉

sissi26
9. pro 2011

@lgsk no já bych měla státnicovat - mikro makroekonomie, finance něco takového😀 tam bude eko, daně finance, všechno😀

lgsk
9. pro 2011

@sissi26 tak mikro, makro sem státnicovala taky...pak sme teda měli ekonomiku, management, no a státnice z bloku - tj. u mě marketing a management 😀 kde studuješ?

lgsk
9. pro 2011

@sissi26 jinak daně...sou hnuuuuuus 😀

sissi26
9. pro 2011

@lgsk bleeeeeeeeeeee fůůůůůůj😀 nemam ráda školu😀 já chodim na VŠB-TUO Ostrava🙂

sissi26
9. pro 2011

@lgsk jojo...bohužel daně je má práce😀 i diplomka:(

lgsk
9. pro 2011

@sissi26 njn daně...já když dělala zkoušku, tak sem si opakovala daně daně seru na ně 😀 😀 😀 neříkám, že bych se to naučit nechtěla, ale jak se to furt vmění, tak je to fakt šílenost...

lgsk
9. pro 2011

@sissi26 no a jinak manža si řekl taky fuuuj a oznámil mi, že končí se školou 😨

silverskylady
9. pro 2011

@zabula Tak jaký byl večer? 😅 Doufám, že jste nic nenechali náhodě, ten výřad testíků byl fakt dost ukázkovej... 😀 Normálně jsi mě tím nakopla a příští týden to taky zkusím, ať vím, na čem jsem. Jen jsem pořád napnutá jak kšandy, kvůli manžovi. Včera měl mít výsledky na tu borelku, tak volal k doktorovi (měl si odpo zavolat), tak už v jednu mu to tam nikdo nebral. Dneska tam jel hned ráno a doktor si vzal volno... 😖 😠 Takže budem ještě celý víkend napnutý, jak to dopadne, ach jooo... Já už chci taky nějaký ty čárky... 😀 😀 😀

silverskylady
9. pro 2011

@sissi26 Teda, to je silná motivace 😀 Pěkný....... Hele a jak jsi to psala s tím ježděním, tak asi to nevadí, dokud se nestane něco jako popisuješ, že se s tebou někde rozvalí, případně i ty otřesy z vyhazování asi nebudou nic moc... Tak si řekni o klidnějšího koně a máš to vyřešený... Teda pokud tam takový nějaký ještě je 😉

silverskylady
9. pro 2011

@lgsk A co dělal manžel za školu, jestli můžu být zvědavá...? 😕
@sissi26 Fakt vám tyhle studijní záležitosti vůbec nezávidím, jsem ráda, že mam tak nějak hotovo a že teď můžu naplno řešit jen sama sebe, případně trochu práci... 😀

sissi26
9. pro 2011

nesnáším to u sebe v práci:( nesnáším šéfa:(..... teď mě zprdnul, že mám zaplé topení.... stačí vám? když jsem přišla do práce, tak jsem nevydržela ani minutu a začla se třepat zimou...

@lgsk jn furt se to mění, to mě taky nebaví😀 a proč končí se školou?

@silverskylady no není tam, on má jednoho konika😀... jako je to moje srdcová záležitost, i když je to blbka😀 ale mám ji ráda🙂
no s tou školou není co závidět😀

silverskylady
9. pro 2011

@sissi26 Hele ten šéf by mohl být kandidát na debila roku... Prostě no comment... 😕
A kobylka tě třeba bude šetřit, kdo ví... Znám tyhle srdcový záležitosti, ta moje, to je to samý. Nikdo jinej na ní nemůže, mají z ní strach... 😀

lgsk
9. pro 2011

@sissi26 prej je z toho neštastnej.. no zadarmo není nic 😉 ale já ho nechám...tohle byla jeho šance a ted je to jeho volba

lgsk
9. pro 2011

@silverskylady dodělával si nástavbu... má dva vyuč.listy, ale on je prostě línej. udělal by i vejšku kdyby chtel 😀

sissi26
9. pro 2011

@silverskylady hej jauz nevim co mam dělat...v te praci...

no myslím, že ona mě nemá tak ráda aby mě šetřila😀 Té mojí se tež každý bojí😀 jedna holka se mnou nechtěla ani mít treninky ani vyjížďky - že ji bude plašit koně, přitom její koně ji měli na háku😀
nedávno umřela kobylka, na které jsem začínala jezdit - nejlepší kůň na světě....já když na ní začala, tak jí bylo asi 20 let....hobby parkury, hobby dostihy, všechno, děcka na ni mohli,kdokoliv!... překážky skákala jak panbuh... ostatní koně na ni neměli šanci, i když ji bylo hodně přes 20!...mazec!!! úžasný vitální kůň, spolehlivý! malý bílý rusáček🙂 někde takového koníka potkat, s takovou povahou a tak se vším, tak za něj dám cokoliv...

sissi26
9. pro 2011

@lgsk ja jsem z toho taky nešťastná🙂 z té školy...ale budu se snažit až do konce....🙂 teda pokusím se😀

sissi26
9. pro 2011

@lgsk můj chlap by tež udělal výšku kdyby chtěl...ale je taky línej jak veš na toto...furt "ja už jsem stary na to"😀
ale co už... výška není všechno....práci má...momentálně dobře placenou (bohužel sice je jen co 14 dnů doma... ale tak pro mimi potřebujem prachy...a od jara by zas mohl byt doma🙂).. doufám že bude doma😀 jsem mu řekla, že jak budu těhotná tak nikam jezdit nebude🙂 ze začátku jo, pak už ne🙂 jeden známý - jeho kolega z práce, taky čekali miminko... no a tou dobou byl ve Švýcarsku, jenže žena začala nečekaně rodit, tož volala Švýcarsko ať okamžitě jede, on sedl do auta a jel (cesta min 12 hodin) a ona seděla s překříženýma nohama v porodnici a čekala, dokud muž nepřijede.... 🙂 mazec.... to bych teda nechtěla😀

zabula
9. pro 2011

@silverskylady no ani mi nemluv,muž byl tak vyřízenej z práce,že to prostě nešlo 😔 a malej jak naschvál brečel a brečel,tak bylo prd,ale hupsly sme na to dnes brzy ráno 😀 když byl od dětí klid 😀
dála sem si ještě test a je pořád pozitiv.jen malinko slabší,ale všude se uvádí,že jakmile je pozitivní,bude ovulace za 24-48hod.,tak doufám že to vyjde,pořád mám citlivý podbřišek,a pobolívá