První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

lgsk
11. lis 2011

@zabula ty a přibrala jo? holka já nemám děti a sem dvakrát taková než ty! 😖 bože mě je zle...pořád se mi dělá na zvracení, je to takovej ten pocit v krku, ne že by mě bolel žaludek nebo tak...
uvidíš, že to bude dobrý 😎

zabula
11. lis 2011

@lgsk no jejda a jak skoro 20kg mám navrh 😒 a nejde to dolu,tedy já se moc do ničeho nemám 😀 😀 😀 😀

zabula
11. lis 2011

@lgsk třeba si fakt těhu 😀 😀 😀 😀 no mě taky není nejlíp,já si namlouvala že by konečně těhu a prý je to z té cysty 😒 a jak je velká,že jak praskne že mě to bude víc bolet at se neleknu,i bolest hlavy,špatně řekla dokt. ☹

lgsk
11. lis 2011

tak sem si dala kuřecí vývar a je mi líp a po br kaši s masem ještě líp 😀 jojo můj pupík ví, co je dobrý 😀

lgsk
11. lis 2011

@zabula no nevím hele.. já si myslím, že spíš asi ne... spíš se mi nějak bouřej hormony 😀 hele nevěš hlavu, uvidíš, že co nevidět tam miminko bude 😉 a toho prasknutí se neboj, každej to má jinak...ber to tak, že kdyby bylo v životě všechno jednoduchý, tak by to byla nuda 😀 máš dvě nádherný děti...tak buď ráda, já nemám ani prdlačku...jo vlastně psa 😒

lgsk
11. lis 2011

@zabula já mám do střední nahoře... xxxxxxxxxxxxxxxxxx ☹ šííílený, už sem měla 15dole, ale zas mi to skočilo nahor kvůli práci...nemohla sem tam jíst, takže sem snědla ráno musli tyč a pak sem jedla většinou až po sedmej večer...a pak to tak vypadá no 😖

suzza
autor
11. lis 2011

@zabula Tak jsem dneska zašla do lékárny a našla jsem tam 2ks ovu testů za krásných 32,- ... Tak jsem jim to rovnou vykoupila 😀 Udělala jsem si test a našla jsem tam ducha (netušila jsem, že duši jsou i u ovu testů). Znamená to, že se ovu pomalinku blíží, anebo vada testu?
Držím palce, ať praskne potvora 😖

suzza
autor
11. lis 2011

Když už jsme u té váhy, nepřijde vám,že jste přibraly po vysazení HA? Já vysazovala loni v létě a letos v létě ¨jsem se nevešla ani do jedný sukně, fakt regulérně 1 až 2 velikosti nahoru. A to jím pořád stejně, hýbu se docela dost.... Až mě napadlo, že by to mohl být následek vysazení HA

lgsk
11. lis 2011

@suzza já sem nabírala s každou novou HA... uplně šíleně a doktor se mi smál, že mi víc chutná a to sem po tý jedný nestíhala ani jíst a věčně někde lítala a měla sem hore deset kilo ☹ jinak duch je před i po ovulaci.. jak se bude blížit ovulace, tak začne čárka sílit...teda alespoň by to tak mělo být 😀 takže šup do postele a snažit se snažiiit 😀 😀

suzza
autor
11. lis 2011

@lgsk Já jsem furt přemýšlela, co se stalo,že jsem se letos tak "zvětšila" 😀 , když jím stejně, do práce chodím pěšky, celý léto jsem někde lítala,...až mě napadlo jedině to vysazení HA....
Takže když tam mám ducha, tak to znamená,že se ovu blíží a že už bych mohla spadat do těch 3 dnů před ovulkou? Měřila jsem to testama dneska úplně poprvý, tak z toho nejsem moc moudrá.

zabula
11. lis 2011

@lgsk @suzza no já to samý,ráno nesnáším snídaně,tak nesnídám,když to není nutný 😝 a večer to honím 😀 😀 😀
když já sem si dála testy tak dle toho jak tam byla druhá čárka sem si je dála obden,a když sílila tak každej den,a pak si je porovnávala vedle sebe,popsala,abych viděla jak to je,je pozor,oni píší,že až je čárka stejná(teda nikdy není stejná,jako kontrolní,takže nejsilnější)proběhne ovulace během 24-48hod.
takže dám příkl.když sem měla nejsilnější v pon.ovulace nastala někdy uterý,středa,jestli sem to dobře pochopila

suzza
autor
11. lis 2011

@zabula A kolik dní před ovu jsi tam objevila první náznak? (slabou čárku)? Měla jsem dnes fakt slaboulinkou, tak by mě zajímalo kdy cca můžu čekat silnou. Sakriš, já bych chtěla ovu celý měsíc 😀

zabula
11. lis 2011

@suzza já mám asi ovu jinak než ty,mám dělší cykly,takže 20-25DC si dělám testy,naposledy sem měla nejsilnější 22-23DC--32dní,já to mám na konci cyklu,a velké procento to má na začátku

zabula
11. lis 2011

@suzza jestlis měla uplně slaboučkou,tak bych zkusila test klidně za dva dny,ale pokud chceš aby ti nic neuniklo,tak mužeš i obden,já ten první měsíc zkoušela pořád 😀 😀

lgsk
11. lis 2011

@suzza já měla ducha i teď po ovu.. jinak ano, po anti se nabírá,... a fakt se kyne, takovy hnusny špeky hormonální z toho sou 😠

lgsk
11. lis 2011

@zabula a mě je to jedno, jestli je to pondělí nebo středa...já to raději preventivně vyzkouším každeh den 😀 😀 😀

lgsk
12. lis 2011

holkyyyy, pomooooc ☹ moje hormony mi teda fakt dávají... mám osypanej obličej jak puberťák 😢 ale takový pupence sem teda nikdy neměla bůůůůů 😒

lgsk
12. lis 2011

s tímhle já nevylezu z baráku ☹ ☹ vypadám jak ropucha

zvaskova
12. lis 2011

Ahoj holky, může se přidat? Snažíme se taky 2 měsíce a dnes jsem 16DC. Ty jo chvíle čtení s vámi a hned jsem moudřejší... po vysazení HA jsem jak balon a krásně si kynu a kynu, mastný vlasy, obličej jak puberťák no děsný - krasavice k pohledání 😀 Jinak co jsem měla já ovu testy tak dle návodu psali že duch čárka je špatný test, ale byl 2 dny za sebou tak mi to bylo divný - já jelito. Takže včera jsem zaběhla do lékárny a taky jsem objevila 2ks ovu za 32 kč tak jim tam nezbyl ani jeden 😀 Přeji krásné ráno všem

suzza
autor
12. lis 2011

@lgsk A kdy si vysazovala HA? A co jsi brala? Já jsem před 3 lety vsadila HA (tehdá jsem brala Logest) a taky jsem se osyapala-přesně jak říkáš, ropucha, takový jsem neměla ani v pubertě.... Bolelo jenom se toho dotknout....Ale když jsem vysazovala teď znovu (to už jsem brala Jeanine - jsou o dost dražší než Logest), tak nic, už rok HA neberu a pleť perfektní.... Nevím čím to je, možná druhem HA

suzza
autor
12. lis 2011

@zabula Tak jsem dnes ráno udělala znovu ovu test a čárka ze včerejška krásně narostla, dneska jsou obě stejně silné. Takže chlap ještě neví, co ho tento víkend čeká 😀 😀 Ale já se chci snažit fakt poctivě 😀 😀
Doufám, že podle BT ovu nakonec fakt dorazí.

suzza
autor
12. lis 2011

@zvaskova Ahoj, vítej. Jestli jsi měla ducha, tak otestuj znovu, mě duch dneska dozrál 🙂

Tak se mějte, o víkendu se tady asi už neukážu .... vzhledem k dnešnímu výsledku ovu testu budeme mít na večer jiný program 😀 😉 Takže pěkný víkend všem! U nás je krásně slunečný, tak snad u vás taky.

zvaskova
12. lis 2011

suzza@ Super, díky za info, tak to tu další čárku hnedka testnu a běda jí, jestli se tam mrška neukáže... 😉 Já dřív měla taky Logest a po vysazení jsem byla ok, teď jsem brala nějakou Logestovou náhražku a puberťačka hadr s kily navíc 😒

suzza
autor
12. lis 2011

@zvaskova Ze mě byla po vyszaení Logestu ropucha, ale zase jsem nepřibrala...a teď po vysazení Jeanine sice nejsem ropucha, zato mám 2 velikosti nahoře.... takže jsem musela vyhodit fakt komplet celý šatník :( Asi to je jak u koho, jak na koho HA působí. ALe každopádně je HA asi pěkný svinstvo, ještě že už ji teď nemusíme brát 😀

lgsk
12. lis 2011

@suzza jejda, já neberu HA už snad dva roky nebo i dýl 😀 sem musela měnit, po každý sem kynula, tak sem se na to vyprdla... ale teď teda nevím z čeho..přesně jak říkáš, nemůžu se toho ani dotknout, není to klasickej pupínek, ale prostě se mi udělá boule ☹ takže fakt super...obličej se mi teď taky strašně mastí a nevím proč...normálně mám spíš problém s tím, že mám strašně suchou kůži na obličeji 😖 takže sem dneska u tchýně odmítala vylíst a už sme doma, protože mě fakt bolí obě tváře, jak kdyby mě vosa poštípala

lgsk
12. lis 2011

@suzza jinak sem před tím brala pramino, chloe, lindynette a nevím co ještě... ale každý jen jedno balení kdomě chloe, to sem brala trošku dýl, prostě mi anti fakt nesedla... a šíleně sem tloustla a tloustla, ještě sem špinila, tak mi to za to fakt nestálo

zabula
12. lis 2011

@lgsk chudáčku,s tím ti moc neporadím,já s tím zkušenost teda nemám 😒

zabula
12. lis 2011

@suzza hihihi no vidíš to znásilnit 😀 😀 😀 😀

zabula
12. lis 2011

já teda nevím holky,já po vysazení HA nic necítím,a obličej mám furt jak minouš 😀 😀 😀 😀 😀
ozvu se pozdějc,mám manžu doma,tak se mu musím věnovat 😀 😀 😀 😀 😀 😝

zabula
12. lis 2011

@zvaskova vítám tě 🙂