První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

lgsk
8. led 2012

@zvaskova bych se divila, kdyby z toho neblil...slivovice je na tohle fakt sfiňa 😀 😀 teď si ještě udělej nějakou dobrotu k jídlu, ať vidí, o co přšel..pže nevěřím, že něco sní 😀

lgsk
8. led 2012

@sissi26 my zasejc jo... 😀 protože až budu koule, tak tohle budu těžko dělat 😀

sissi26
8. led 2012

@lgsk a to chystáte jako pro mimi?

zvaskova
8. led 2012

@lgsk JJ přemýšlim nad tim co si udělám za dobrůtku... Předpokládám, že stejně dřív jak na oběd nevstane...

lgsk
8. led 2012

@sissi26 no tak celkově... protože tu máme hafo věcí, co nepotřebujem, tak to prostě pujde pryč... a uděláme to rovnou tak, že do místnosti se pak jen přidá postýlka a přebalovák 😉 abysme to pak nemuseli stěhovat znova

lgsk
8. led 2012

@zvaskova já bych si dala francouzský brambory 😀 máme uzeny no to by bylo 😀

sissi26
8. led 2012

@lgsk tak to jo🙂

zvaskova
8. led 2012

@lgsk Hmmm ty bych si taky dala, ale udělám je asi v týdnu, díky za typ, dneska bude rizoto s velkouuuu kupouuuu sýra 😀

lgsk
8. led 2012

@sissi26 a hlavně...chci to tu mít krásný a chci jít do tyrkysový barvy 😀 což s tímhle kobercem je nemožnééé ten je taaak hnusnej až je mi ho lito

lgsk
8. led 2012

@zvaskova to bych si dala taky... mnam mnam 😀 no sem zvědavá, co budu snídat... v lednici je nějakej blééé salam, takže tam ani nemůžu kouknout, to bych hned šla objímat 😠 fuj jen na to pomyslim

sissi26
8. led 2012

@lgsk 😀 tak to bych taky chtěla to mít krásný😀 ale dokud nepřistavíme novej pokojíček, tak asi vítr😀 budeme se muset všeci tři narvat do ložnice😀 no a novej pokojíček se nezačne dřív jak v létě, a tuším že toto léto to nebude😀

lgsk
8. led 2012

@sissi26 tak mi máme taky malej byt, ale ložnici máme dost velkou, takže tam bohatě zbyde ještě místo na gauč, stůl, koutek na pc a na skřínky na věci, plus postel, postýlka a přebalovák 😉 jinak máme jen kuchyn s obyvakem, šatnu, koupenu, wc, předsin a balkon...a šlus

zlatickon
8. led 2012

ahojky holky,dovolte at se k vam přidám.My se s přítelem snažíme už 8mesicu,jednou jsem samovolně potratila ale nevzdavame to.Tenhle měsíc jsem si bazalní teplotu měřila poprve.dle grafu jsem měla plodný den včera,10 den ciklu.S přítelem jsme se milovali 3dny za sebou před ovulaci.Dnes mě bolí v podbřišku a hlavně v kříži a i jsem měla zvlaštní pnutí v prsou,teplota mi stoupla.Možna že se jen moc pozoruju ale nemužu se tomu ubránit 😒 tak jsem zvědavá zda se zadařilo nebo ne 😕

zabula
8. led 2012

@zvaskova tak co,jak dopadl dnešek s manžou 😀 pamatoval si něco? 😀 😀

zvaskova
8. led 2012

@zabula Zmetek..... první slova co byla po 17 hod spánku, ty se na mě zlobíš miláčku??? Zrovna jsem věšela prádlo, tak málem dostal mokrym hadrem... 😀 😀 Něco málo si pamatoval, ale samozřejmě jen to dobré... No a teď už 2 hod spí... Takže krásnej víkend ale i tak jsem se nakonec nechala "přemluvit" k sexu 😀 😀 😀 😀

sissi26
8. led 2012

@lgsk aha tak to máte dobrý že se vám to tam všechno vleze😀 my máme ložnici tam vestavěnou skříň uprostřed postel, a v rohu komodu😀 komoda bude pro bejby, a když posuneme postel k oknu tak mezi postel a vestavěnou skříň se vejde postýlka🙂 no pak máme obývák, tam se vleze tak max lehátko pro bejby pak máme kuchyň, pak má malá pidi pokojíček, z toho bych chtěla pokojík pro miminko, a chceme dělat z balkonu pokoj🙂 tak uvidíme jak to dopadne🙂

lgsk
8. led 2012

@sissi26 no já doufám, že časem už půjdem do svýho...do většího... 😉 ještě tak mít nějaký mega na učtu no 😀 😀 zejtra du na pracák, tak asi babě řeknu, že sem těhotná, at mi dá pokoj 😀

sissi26
9. led 2012

@lgsk hm taky by se nam mega hodilo😀 ale tak smula no😀 ty jo ti zavidim momentalne ze nemusis do prace😀

lgsk
9. led 2012

@sissi26 no za to musím na ten pracák...a dneska mě konečně opustila zácpa, takže bych raději seděla na wc 😀 😀 😀 😀 bože mě je krááááásně 😀

sissi26
9. led 2012

@lgsk 😀😀😀 no me musím zaťukat asi opustila taková ta nevolnost, kdy cítíš že ti je strašně špatně.... tak to momentálně necítím, nebo spíš jsem to necítila celý víkend, tak jsem ráda, ale nechutenství a návaly zvracení stále pokračují☹ achjo...

novina
9. led 2012

@lgsk Jj to se určo poptej. Myslím, že to první zaplatíš ze svého, ale pak ti to na pojišťovně proplatí.

lgsk
9. led 2012

@sissi26 😀 😀 😀 tak to mě je blbě po ránu, ale odpo a večer už je to ok... jen začínám bejt unavená a blbě spím mno.. a ta zácpa 😀 ale ta mi dává zabrat... 😀

lgsk
9. led 2012

@novina já si tam zavolám a optám se 😉 třeba to klapne... no koukala sem se na stránky pojišťovny a maj tam nějakej příspěvek pro těhule, tak to bude možná ono

novina
9. led 2012

@lgsk JJ loni to měli i hezky napsané na co ten příspěvek mužeš použít. Letos to nějak odflákli 🙂

sissi26
9. led 2012

@lgsk no mi je blbě celý den, to je jedno jaká doba, prostě zvracím odpoledne i večer:-/ achjo.... no unavená jsem tež furt😀

sissi26
9. led 2012

@zlatickon ahoj, držím palce, ať se to povede🙂

lgsk
9. led 2012

@sissi26 tak to já neblila ani jednou teda... sice sem měla dvakrát na mále, ale vždycky to vydejchám 😀 no snad ani nezačnu... uf už sem doma, teď jsem to počítala, hele do těch odprac.dnů se počítají i víkendy? pže pak by mi chybělo necelých 40dnů, což není moc

sissi26
9. led 2012

@lgsk jo měly by se i víkendy prostě celý měsíc...

no já na začátku taky neblila, to až teď....zítra jdu na kontrolu tak se docela bojím:(

sissi26
9. led 2012

jo a nejdu ve středu na masáž:( masérka mi ji nechce udělat:( achjo😀 takže na podzim😀

lgsk
9. led 2012

@sissi26 čeho se bojíš ty trubko? vždyť je ti zdravě špatně 😀 já se zas bojím toho, že mě vždycky začně tak bolet břicho něco jako u MS... a pak to přejde... tak snad si jen drobek dělá místo no 😕