První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

sissi26
18. led 2012

@lgsk 😀 to mám stejný😀

@silverskylady jojo já ji musím vyčerpat, za půl roku 22 dnů, jupíjou😀
neboj určitě otěhotníš, já v to věřím!!!!! a pak si budem říkat názory kde mají hezčí těhu oblečky;)🙂

silverskylady
18. led 2012

@sissi26 Tak to asi nebude problém, to vyčerpat, co... 😀 Já ji kolikrát vyčerpám do poloviny roku a pak koukám...... 😲
Tak až otěhotním, tak to budu mít o dost jednodušší, protože ty my dáš už ozkoušené tipy... 😉

zabula
18. led 2012

@mersy mě je okolí fuk a tu na vesnici je několik páru co mají třetí 😝 známí to někteří ví,a nic neříkají,a i kdyby tak at si 😀 😀 😀 ale bůchví kdy se zadaří 😝
@silverskylady tak krbík už je namontovanej 😀 😀 😀 😀 😀 jéé,já už se u něho vidím vyplázlá 😀 😀 😀 😀 😀 a jak se tam nastěhujem,tak zatím budem spát dole,než doopavíme vrch a to z postele budem čučet i do krbu 😀 😀 😀 😀 to bude romantika při sexu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jinak dnes sem si dála test,ale odpoledně 😝 a stejně nic +-9DPO,ale nedávám tomu,spíš mě připadá,že z toho mího zkoumání mám snad nějakej zánět,od pondělí mě bolí každý den podbřišek,dole kříže-záda,hodně hlenu,ale ne těhotens.jak kdybych se pořád počurala 😒 je mi divně od spodku,nebo jak to popsat ☹

sissi26
18. led 2012

@silverskylady no já si původně letošní dovolenou chtěla šetřit na dovolenou k moři na kterou jsme chtěli v červenci a na školu - holt člověk míní život mění, ale příští rok si moře už neodepřu! ani za nic! Babičku vezmeme sebou a razíme😀

to si piš, já to obkoukám a hned ti pak řeknu😀

novina
19. led 2012

@anurev Ahoj, taky mám docela nepravidelný cyklus 28 - 31, ale asi to bude tím, že jsem předtím dost dlouho brala anti - asi šest let. Ono to chvíli trvá než se cyklus upraví.

anurev
19. led 2012

@novina Ahoj, já taky brala 6 let antikoncepci... vysadila sem jí v srpnu... ale když se snažíme o mimčo, tak je to takový blbý, že sem nervní z toho kdy přijde....zatim sem jí měla 26 - 34 dní... a teď sem 33 DC a stále nic, ale břicho už mě pobolívá už tejden a vím, že těhu nejsem...nemám ráda čekání 😀 😀 😀

silverskylady
19. led 2012

@sissi26 Tak to my jsme pro letošek dovču do zahraničí zavrhli rovnou. Užili jsme si dost cestování vloni kolem svatby 🙂 Prostě jsme si řekli, že pojedeme jen někde po čechách a pořídíme to danému stavu 😉
No zatím to vypadá, že čechy projedem křížem krážem....... 😀 😀 😀
A pak každopádně taky využijeme babičky, můžou se po roce střídat 😀

lgsk
19. led 2012

@zabula hele mě bolela i buchta, když sem otěhotněla 😀 😀 😀 😀 jeden večer mě tááák bolela, že už sem si představovala, jak jim na pohotovosti sděluju, že mě bolí buchta, ať s tím něco dělají 😀 podbřišek taky bolel... a takový blbý vlhko mám teď furt 😠 tak uvidíš 😉

silverskylady
19. led 2012

@zabula Jé, tak tu romantiku si dokážu úplně živě představit... 😉 A už máte představu, kdy se budete do baráčku stěhovat? Já nikdy nestavěla, tak ani podle toho co popisuješ, si nedokážu udělat obrázek, v jaké fazi se nacházíte..... 😕
No ty pocity, cos popsala, tak to teda taky netuším. Je toho nějak moc, viď. Nejhorší je, že prostě nemůžem vědět, co se tam dole děje... Ale snad to žádnej zánět nebude 🙂

zvaskova
19. led 2012

Ahoj holky, omlouvám se, že jsem vás teď tak zanedbávala,ale jsem víc v práci jak doma.... účetní mě jistě pochopí a to u nás je těch firem přes 350 ☹ ☹ Jinak dneska mám 1 den spoždění, dělala jsem si mamatest a / ☹ ☹ Týden mě už bolí podbřišek, chvilkama se mi i motá hlava a občas se mi vrací šťávy a nic... no já si ty příznaky snad už vsugerovávám nebo já nevim ☹ ☹

sissi26
19. led 2012

@silverskylady no to my právě loni nebyli ani předloni:( takže už mi moříčko chybí🙂..... letos pojedeme tak max na velikonoce na hory😀 páč v létě se už asi taky nikam neodkoulím😀

lgsk
19. led 2012

@zvaskova jéé hele ale to vypadá nadějne, zkus první ranní moč 😉 a mrkni i po době odečtu... mě to popré taky ukázalo až za dýl a jen ducha

zvaskova
19. led 2012

@lgsk už ted první test sušim v koupelně asi hodinu a ani malej dušíček.... 😀 Ale pokud MS nejpřijde tak zkusim ještě následujících pár dnů a pak případně návštěva u dr 😉 No nevim ale pěkně mě to štve, dneska jsem už fakt doufala že tam pididušík bude.... Hlavně mě vůbec nebolí okolo vajičníků jako vždy ale přímo spodek uprostřed...

lgsk
19. led 2012

@zvaskova no jak sem psala zabulce.. mě bolela pár dnu po oplodnění i buchta 😀 ale takova až ostrá bolest... a jinak se mi v počátku fakt dost motala hlava, i v sedě sem měla pocit, že se motám... tak uvidíš, ale zkus tu ranní moč hele

novina
20. led 2012

@anurev Já jsem na tom stejně. Dřív jsem věděla přesně kdy to dostanu, ale teď jenom čekám... Doufám, že se mimi brzy povede.

lgsk
20. led 2012

tak co nového? snažilky a těhulky? 😀 a co @zvaskova? snažilka nebo těhulka? 😀

zvaskova
20. led 2012

Cauky holky tak konec poplachu, rano mrcha dorazila 🙂 Takze si dam dneska vecer asi frtana a najedem na 5 mesic snazilkovani... Nicmene odedneska vim, ze mam tehotnou dalsi kamosku takze supr 😀 @lgsk diky moc za takovou podporu 😉

lgsk
20. led 2012

@zvaskova chi, tak je koukej dohnat 😀 hele ono je na tom asi ale dost pravdy, že cím vic na to člověk myslí, tím huř to jde... ja sem ten prosinec nejak proplula, furt se neco delo, byla sem si sto pro jista, ze nic, protoze ani nejak moc casu na sexik nebylo a ono prd... takze se zaměř na něco jinýho a je to tam 😀

radushka1
20. led 2012

@zvaskova to je mi líto, též čekám jestli MS dorazí nebo ne, už má zpoždění druhý den, což nebývá obvyklé, ale testíky jsem si už též dělala a samá voda, jinak s měsíci snažení jsme na tom stejně, to je strašné...

zvaskova
20. led 2012

@lgsk jj neco na tom bude protoze uz 3 kamaradka ktera miminko vlastne ani nechtela tak otehotnela hned prvni mesic a to uz je nejak moc podezdreli, takze na to prdim a nez na miminko se zacnu soustredit na sebe a sve apicky. Takze jsem si koupila vstupy na heat a zacnu chodit plavat a kdyz nic z toho tak alespon na jare nebudu mit vycitky... 😀 a kdyby se nahodou zadarilo tak alespon budem pak slavit spolecne narozeniny

zvaskova
20. led 2012

@radushka1 moc moc drzim palce aby se druha carka na testiku ukazala a ms nedorazila. A kdyby ne tak nezoufej vsak se k holkam tehulkam taky brzo pridame 😉

ivana21m
20. led 2012

Ahoj, s pritelem se uz nejakou dobu snazime o miminko, ale zatim se nedari ... i kdyz, se mi ted nedostavila MS ,ale testik byl negativni tak uvidime, jak probehne vikend a zkusime testik znovu, snad bude uspesny 😎

lgsk
20. led 2012

@zvaskova jojo najdi si koníček 🙂) ja se chci tedka naucit pleteni z papiru, tak mi drz palce :oD snad se mi nezamotaj ruce... a plavaani je fajn. taky o nem uvazuju, optam se mudříka, jestli muzu 🙂

lgsk
20. led 2012

@ivana21m tak držím palečky, ať už je tam dalnice... 😀

zabula
20. led 2012

ahojky holky,moc vás zdravím 😉 tak prva není zima a ted sněží,že někde neví co s tím sněhem 😝

@zvaskova tak sem dvě 😒 to já beztak taky dostanu ☹
@silverskylady stěhovat se budem tento rok 😀 doufám že vše zvládnem,hlavně finančně 😝
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/zabula/?fro...
ale ještě tam nejsou všechny fotky,o víkendu budu fotit 🙂

zvaskova
20. led 2012

@lgsk JJ plavání určitě můžeš, to vim, dokonce se doporučuje, hlavně nesmíš dělat nic u čeho se zadýcháš 😉 na koníček se už těšim, právě jsem to domluvila s jednou kamarádkou dokonce netěhotnou a budem chodit ve dvou takže supr, hlavně na ten heat se těšim, byla jsem asi 4x na podzim a fakt mě to bavilo, nic mě potom nebolelo a přitom jsem byla spocená jak nikdy..

zvaskova
20. led 2012

@zabula Jééé krásnej baráček a pozemek, tak držim palečky ať to rychle přibývá a brzo už bydlíte... Jinak zabulko ty bys to už teoreticky měla dostat ne??? Takže to vypadá nadějně ne?? Jelikož já jsem 1DC tak ty buď zítra nebo si těhu... a to já měla den spoždění, takže doufám, že ti budu moct gratulovat 😀

lgsk
21. led 2012

@zvaskova tak to bych nesměla pomalu ani chodit....funím teď jak lokomotiva 😀 😀 😀 hlavně když se vleču do schodů 😀

zvaskova
21. led 2012

@lgsk Tak to buď v klidu, já ty schody taky snášim čim dál hůř a to jsme se před ani né rokem přestěhovali do 4 patra bez výtahu, no to nechci vidět co budu dělat s tim pupkem a pak hlavně se samotnym mrnětem... 😀 😀 Asi si k hornímu zábradlí namotám lano na kladku a budu tahat 😀 😀 😀 😀

Jinak dobré ráno děvčata 🙂

lgsk
21. led 2012

@zvaskova my taky nemáme výtah, ale fakt funívám jak lokomotiva... ale ono je to i tim, že sem přestala používat leky na astma, tak se mi huř dodejchává no 😎 a co budu dělat v lete s pupkem? to me chlap potahne asi na zadech 😀 😀 😀 😀