První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

zabula
18. lis 2011

ahojky holky,já to téma nemohla najít,není naký přepsaný? 😀 😀 😀 😀

zabula
18. lis 2011

Tak a dnes mám samé dobré zprávy 😀 😀 😀 byla sem dnes u dokt.na další kontrole,cysta se zmenšila na 2,5 a to byla prý větší víc jak o polovinu 😒 že prý je možné že už praskla,říkala sem si jestli to nebylo to v uterý jak mi bylo strašně zle,ale MS nikde,ale prý se tam možná už něco děje,dostala sem injekci ptala sem se sestřičky co mám nastavit 😀 😀 že sem to naposledy měla v pubertě když mi blbly hormony 😀 😀 a mám napsanej clostilbegyt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,pak si musím spočítat ovu a objednat se k dokt.jestli tam je a jak velký vajíčko,a pak už jen vyrazit s M na cestu 😀 😀 mělo by se zadařit,a když ne budu to užívat ještě příští měsíc a tchýně říkala kdyby něco,tak dvojčátka se taky zvládnou 😀 😀 😀 😀 tě pic

zvaskova
18. lis 2011

@lgsk Hm u mě ani ty narozky neprojdou jelikož jsem je měla před 3 dny a MS je v dohlednu, nějak moc se mi nchce věřit, že by se nám to povědlo ☹
Ok, tak zítra to všechno omrknu a přes víkend bych mohla taky něco vytvořit. Pak se určitě nezapomeň pochlubit a inspirovat... 😅 Když jsme u té ispirace, tak by to tady u nás na foru už chtělo nějakou těhulku až máme další motivaci, tak co holky, která z vás se pochlubí dvojitou čárkou na testíku?? 🙂

zabula
18. lis 2011

@zvaskova no doufám že se nám brzy zadaří 😀 my moc pokusu nemáme jak je manža pryč

zvaskova
19. lis 2011

@zabula Tak já mám toho svého neřáda každý večer doma, ale jak na potvoru když se pohybujem okolo ovulky, tak má nejvíc práce, příjde domu a hned usne... atd a to ani neví že jsme v dobrém období, má na to asi nějaký šestý smysl 😀 Ale běda jak je víkend před MS... 😉 Asi budu muset naplánovat nějakou dovolenou na dobu ovulky 😀 😀

lgsk
19. lis 2011

@zabula chi tak snad už to teď bude dobrý a brzo se nám tu pochlubíš 😀

lgsk
19. lis 2011

@zvaskova no já je mám v lednu... dneska je mi od rána taaaak zle..asi přijde ms ☹ asi půjdu píct kokosky...máme tichou domácnost 🤐 tak ať tu nesedím jak sůůůva a alespoň něco udělám...a musím udělat ještě tu výzdobu do druhýho okna a na balkonový dveře...mno a odpo asi pojedu do lesa pro chvůj na věnec...tu nebudu smrdět s morousem 😀

zabula
19. lis 2011

@lgsk no to mi povídej,když si vzpomenu jak se mě pak výzdoba nechce odstrojovat,tak se mě nechce už ani ted strojit 😀 😀
doufám že to tento měsíc vyjde,su zvědavá jak to dostanu,aby to vycházelo do jednoho týdne,ach jo 😒

lgsk
19. lis 2011

@zabula no to mě taky ne 😀 😀 takže máme pomalu do jara 😀 😀 já už nějak nedoufám, nevěřím..zatím sem to nedostala, ale sem jak praštěná koštětem... 😖 už peču kokosky a asi udělám i rohlíčky 😀 bože fakt abych do vánoc držela dietu, abych to pak mohla spucnout 😀 😀 😀

zabula
19. lis 2011

@lgsk tak to sme se vším na tom stejně 😀 😀 jen ještě nepeču 😀 😀 😀

suzza
autor
19. lis 2011

Ahoj holky, tak já jsem nemocná 😖

@lgsk Ty máš zpoždění s ms a ještě sis neudělala test? Ty máš teda nervy 😀 Já už bych jich měla beztak deset.

@zabula Když jsi byla těhotná, měla jsi nějaké těhotenské příznaky ještě než sis udělala testy? Jinak super že potvora se zmenšila. Na co je vlastně ten clostilbegit, viděla jsem to zmíněný v hodně diskuzích, ale vlastně dote´d nevím, o co jde.

suzza
autor
19. lis 2011

@zabula JO a téma přepsaný je... asi se můj název diskuze adminům nelíbil 😀 taky jsem na to čučela jak blbá a říkala si "hele, fakt jsem to takto napsala?" a pak jsem si řekla, že to bylo původně fakt jinak...

lgsk
20. lis 2011

@zabula já sem včera aktivně zadělala na rohlíčky a perníčky... 😀 a našla sem dalších milion receptů, který prostě musíme zkusit 😀 😀 takže musím k mamce pro formičky...

lgsk
20. lis 2011

@suzza ne neudělala... 😀 měla sem to dostat ve čtvrtek, ale trochu mě chvilkama pobolívá pupík a sem nafouklá, tak to asi přijde... 😉 dám tomu čas do středy, pokud nepřijde, tak se testnu... 😀 sem říkala, že nebud utrácet zbytečně za testy 😀 😀 😀 😀

suzza
autor
20. lis 2011

@lgsk To jsou teda fakt nervy ze železa 😀

lgsk
20. lis 2011

@suzza hele už trošek špiním..takže z toho asi fakt zas nic nebude... 😉

lgsk
21. lis 2011

@suzza chi tak už zas nešpiním, to je teda mrcha... ale to přijde, jen mě zas napíná 😀 😀 😀

lgsk
21. lis 2011

holky tak já nevím...furt nic, už ani nešpiním 😖 a svědí mě bradavky a bolej na dotek 😖 mrchooo tak kde siiii 😨

eficenka
21. lis 2011

ahoj holky 🙂 tak dneska mi asi vyšel pozitivní OVU test a manžel je týden na služebce :( ach jo, že to zrovna takhle vyjde 🙂 !

suzza
autor
21. lis 2011

@lgsk No hele, v jedný diskuzi holčina taky hodila flintu do žita, že špiní, ale že to nebylo jako normální ms, ale tak málo,že jí to nedalo a udělala test a byl pozitivní...normálně já jsem napnutá jak malý kšandy, jak to s tebou dopadne!

suzza
autor
21. lis 2011

@eficenka Tak to je škoda, sakriš asi tu služebku má daleko, co 😖

lgsk
21. lis 2011

@suzza no já špinila jen chviličku a od tý doby nic...to byla jen ťupka.. takže k mojí normální Ms to bylo kilometry daleko... manža mi koupil clear blue...tak uvidím ráno 😀 dám tomu čas, třeba to ještě dostanu... jen kdyby mě ty prsa tak nesvědili a nevím, co ještě 🤐 no, zejtra musím upíct rohlíčky a perníčky a napatlat marokanky čokoládou, takže není čas 😀 😀 😀

lgsk
21. lis 2011

@eficenka tak šup na výlet za manželem 😀 😀 😀

eficenka
21. lis 2011

@suzza
@lgsk
no je to kousek - autem hodina a půl... a já musím zítra brzo do práce a pak jdu k zubaři :(
No a pak jede manža za svou mamčou, takže by asi ani nebylo kde 😝

lgsk
21. lis 2011

@eficenka tak to bych jela, ikdybych neměla spát ani hodinu 😀 manžel už díkybohu na služebky nejezdí...ale zejtra je zas v práci do večera... ☹ tak sem z toho celý šejdrem

sissi26
21. lis 2011

ahoj holky, taky se snažím o miminko, jenže muž je stále pryč:( tak nevím...teď sice o víkendu byl doma, a mám takový pocit, že to bylo kolem ovulky, tak uvidíme jak to dopadne...jak tady čtu, že někdo si ještě neudělal test...tak to bych asi taky nevydržela😀
všem tedy vám držím palce🙂 ať to všem dopadne, tak jak si přejí🙂

lgsk
22. lis 2011

holky, tak už zas špiním 😲 tak nevím, ale asi z toho nic nebude... ale v noci se mi zdálo, že mám na testu dvě čárky, už mi asi šibe 😀 😀 😀 a včera se ptám manži, co když bude mimčo, tak mi na to řekl, že prej tu konečně uklidíme 😀 😀 to mě teda odrovnal, sem si připadala, jak kdybysme se tu po kolena brodili v bordelu 😀 😀 😀

zabula
22. lis 2011

@eficenka tak to sme na tom stejně mě to vždycky tak vychází 😒 a správně šup s ním 😀
@lgsk hihihi,a nejsi těhu,když jen špiníš jednou jo a pak ne 😕 😀

silverskylady
22. lis 2011

Ahoj 🙂 Můžu se přidat? Teda, jak to tady tak čtu, tak pěkně zaostávám... Myslím s různými vychytávkami co se otěhotnění týká 😀 My se s manželem snažíme už 4 měsíce a taky jsem stále "čekatelka" 😖 Docela mě tu někde v polovině diskuze zaujal odkaz na kotvičník zemní, hned jsem si ho vygooglila a jeho účinky zní hodně zajímavě... Takže ho manželovi asi objednám, ať na tom začneme makat opravdu svědomitě 😅 Přemýšlela jsem už i o ovu testech, tak jste mě přesvědčily, že je asi taky vyzkouším. Takhle vlastně pořád netuším, jak na tom jsem, jestli vůbec ovu mam 😕 A taky by to chtělo být víc doma, což s mojí prací vlastně nejde (během týdne nejsem doma vůbec)... Chjo 🙄

lgsk
22. lis 2011

@zabula to asi ne...mrcha došla 😠 tak je mi zaaasejc pěkně zle... alespoň že mi tu voní vanilkový rohlíčky 😀