První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

hance09
9. únor 2012

@silverskylady no jestli budu chodit na koníka,tak mi to dlouho nevydrží 😀...ale Ty jsi o kousek napřed,tak mám ještě trochu času 🙂...kámoška pomocí ovu testů otěhotněla na poprvé...tiše závidím 🙂
Jinak Péťa "spolupracuje",ale mohlo by to být lepší 🙂
@sissi26 jojo,nudu v práci řešim taky,přesně-nejhorší je,když děláš,že děláš...chtěla jsem odejít,ale teď když bych chtěla mimčo mi to přijde blbý....takže těhotenství beru jako vysvobození z práce,což asi neni moc dobrý...

lgsk
9. únor 2012

@silverskylady jááá? hele dneska sem bylan a těch kombi testech, tak sem vycucana 😀 prcik roste jako z vody, mela sem bejt 10t. ale sem 11tt podle toho, co si psal 😀 nelezim, neodpocivam...uz nemusim ani ty bobule praštěny, prej dobrat, ale nedoberu 😀

lgsk
9. únor 2012

@sissi26 mě bouchnout do břicha, tak ho praštím taky vola jednoho... bude to v pořádku a pěkně první porodíš, řekneš mi, že je to uplně v pohodě a bude 😀 😀 😀 😀 😀

silverskylady
9. únor 2012

@lgsk Ty holt jsi blázen viď...... 😀 V dobrým 😉 Tak je fajn, že rostete a je to tak, jak to má být 🙂 Hlavně že se cítíš dobře, to by pak bylo asi zbytečný se cpát nějakýma bobulema...

zvaskova
9. únor 2012

@silverskylady Ahoj, no to je právě ono, já mám pocit, že si ty těhu syndromi už namlouvám, minulou MS jsem měla 1 den zpoždění, předtim mi zase bylo blbě furt od žaludku na což fakt netrpim tak jsem vždycky tak doufala, že jsem neodolala a ten těhu vybalila, no a vždy jak na potvoru dorazila hned druhý den...
Tento měsíc zatim nemám žádné své vymyšlené a namluvené příznaky, tak by bylo sranda kdyby to fakt vyšlo 😀 😀 😀 😀 😀

lgsk
9. únor 2012

@silverskylady sem 😀 ale dneska sem si teda dala...uklouzla sem na schodišti, křuplo mi v noze, ale co hůř....natahla sem si tříslo a břicho... 😢

silverskylady
10. únor 2012

@lgsk Ach jo, to je něco s tebou... No hlavně jestli jste v pořádku tak nějak celkově... 😨 Zima blbá, už aby bylo jaro, viď. A obzvlášť tam u vás, u nás je to zatím ještě pohodička. Jen šéf včera cestou do práce naboural... 😀
Tak koukej být opatrná 😉

silverskylady
10. únor 2012

@zvaskova No tak uvidíme, jak tento měsíc dopadne... 😕 😉 Já pořád čekám na ovu test, ale zatím tam byl včera jen takový pidi dušík, tak snad už dneska... Sem se bála, abych to do víkednu vydržela a teď si říkám, aby ovu o víkendu vůbec stihla dorazit... 😀 To sou stresy... 😀 😀 😀

barusatko
10. únor 2012

ahojky holky můžu se k vám přidat?S přitelem se snažíme o mimi už 3 měsíc a pořád nic ...doufáme že se brzo zadaří 🙂

hance09
10. únor 2012

@barusatko Ahoj...a necháváte tomu volný průběh nebo už jste ve "vědecké" fázi? 🙂

barusatko
10. únor 2012

@hance09 ahojky necháváme tomu zatím volnej průběh na nic se neupínám už před rokem a půl jsme plánovali mimi ale nakonec z toho nic nebylo protože jsme se rozešli a ted jsme se zas vrátili zpět k sobě a jsme rozhodnutí pro mimi a zatím se nedaří a nedaří

zabula
10. únor 2012

ahojky holky,tak vám sem taky písnu 🙂 koukám že sou tu nové snažilky 😉
tak mě dnes pustili domu,no šla bych asi až o víkendu,ale že mám děti už su doma. 🙂

Měla sem strašnej strach,prva sem čekala,a pak to šlo hodně rychle,jen sem viděla kolem sebe běhat doktory,tak sem se kochala 😀 😀 a pak už nic nevím.
Dělali mi laparosk. i hysterosk. a výsledek?šok i pro doktora,pač sem v naprostém pořádku,nic nenašli,ani ty srusty,který si všichni mysleli,že je tam mám.Jen,že sem měla u vaječníku malinkou vodovou cystu,kterou odstranili,ale že to nic nebylo. 🙂
Dělohu sem měla dřív nakloněnou dozadu,ted ji mám zas dopředu,tak si dělá co chce 😀 pravý vaječník že mám malý,levý normální,ale že to nic není, 🙂
když zkoušeli tu hysteros.nešlo jim to,prej mám tak velkej čípek,že se jim to vracelo a neprotíkalo to a to zkoušeli vše možný 😝 tak sem na to šla tak trochu zbytečně.
takže ted muž musí na spermio,a dle toho na IVF,ale snad to nebude nutný a chce to jen čas

ted ležím,bříško pěkně bolí,předklonit se ani nemůžu,a pořádně hýbat, prý mám mít měsíc klidový režim,za týden du na vytahování ztehů

zvaskova
10. únor 2012

@silverskylady Ahojky, no když si měla dušíka tak to by v neděli mohla být čára jak u zabuly ne?? Nicméně víkend si užijte i tak, víš že jsem říkala že ty mršky žijí až 4 dny 😀 😀 Já jsem dnes 22 DC a cca 5 DPO tak uvidíme, příští týden budu buď jásat a nebo zase šílet a vykupovat lékárny na ovu testy 😀 😀 😀 Jen mě štve že teď na mě asi něco leze a všude kolem mě jsou marodi s antibiotiky, nerada bych těch chcípla, antibiotika bych už nechtěla..

zvaskova
10. únor 2012

@zabula Ahojky, no tak vidíš, tak si se bála a nakonec jsi zdravá jak rybička a alespoň víš, že miminku nic nebrání a chce to jen klid a čas... (Klid asi těžko a času už bylo dost co?? 😀 😀 😀 ) Budu moc držet palečky ať se zadaří a hlavně jsem ráda,že jsi fit a už tady s náma.... Vzpomínali jsme se silver na tvoje dálnice 😀 😀

zvaskova
10. únor 2012

@barusatko Ahoj, vítám tě mezi námi... My už 5 měsíc a taky doufáme, že se brzo zadaří 😉

barusatko
10. únor 2012

@zvaskova ahojky děkuji tak at se zadaří co nejdřív a to budete mit první nebo už druhy

zvaskova
10. únor 2012

@barusatko Teprve první, tedy když nepočítám toho našeho rozmazleného čtyřnohého hajzlíka, to je taky takové naše dítě 😀 😀 😀

barusatko
10. únor 2012

@zvaskova to mame doma taky takou rozmazlenou opicu take je to jak nase dite ma ji rada cela nase rodina 🙂

sissi26
11. únor 2012

@silverskylady no kdybych z práce nikam nemohla tak bych se tam zbláznila😀 je to šílené...
no my si teď vynahradili hory a lyže a byli jsme aspoň bruslit - hej malá poprvé na bruslích, zvedla se odrazila a jela... a hned to uměla, to je mazec😀

no uvidíme jestli seberu odvahu tak mu to možná řeknu příští týden😀 ještě se musím podívat kolik mi chybí do 270 dnů😀

zvaskova
13. únor 2012

Ahojky holky, to mi ten týden zase pěkně začíná... od včera mám chřipajznu au au.... sice jsem se vydala do práce, ale po cestě jsem sebou skoro 2x švihla, takže po hodině v práci 2 dny dovči a hurá do postele.... tajně jsem doufala že tento měsíc se zadařilo - nafouklé břicho a furt bolel podbřišek takže jsem šla do lékárny pro léky ale než jsem něco zobla tak jsem koupila těhu test kterej ukáže výsledek po 5 dnech... Já jsem cca 8 DPO a samozřejmě / .... takže si vezmu paralen a hurá do hajan, ach jo.. 😒

zvaskova
13. únor 2012

@silverskylady Ahojky, tak co, dostavila se ovu o víkendu??? 😉

silverskylady
13. únor 2012

@zabula Ahojky, tak to jsem moooc ráda, že jsi v pořádku a že už jsi zase tady s námi 😉 A co ten bacil, co jste měli doma, už to děti i manža překonali?
Já měla o víkendu celkem ukázkovou ovu, tak jsem si vzpomněla na tebe a na tvoje testíky 😀 Snažili jsme se v rámci možností celkem dost (až na jeden den, kdy nebyla asi správná konstalace hvězd...), tak jsem fakt zvědavá... Nějak už ani nedoufám... 😔 Ale jasně, že koncem února budu napnutá jako kšandy... 😀

silverskylady
13. únor 2012

@zvaskova Ahojky, jejda, tobě ten týden opravdu nezačal nejlíp... Tak se dej hlavně brzo do kupy, ať jsi fit. A myslíš, že ten testík byl opravdu spolehlivý, když je ještě relativně dost brzo?
Tak u nás ta ovu asi úspěšně proběhla, jak už jsem to popisovala zabule, tak uvidíme. Ve čtvrtek jsem měla jen opravdu pidi ducha a v pátek poměrně silnou čárku, řekla bych, že stejnou jako kontrolní. V sobotu byla podobná a včera zase jen duch. Tak jen nevím, který ten den to přesně byl, ale to neva. Důležitý je, že jsem byla doma a i nějaké to snažení bylo 😉 Zase nastává to období nesnesitelného čekání... 😔 Měli by někde dávat návod, jak tyhle dva týdny vždycky pžřežít... 😀
A upřímně ti tu postel závidím (bacila neéééé 😀 ), taky bych dneska nejradši zalezla. Nějak na mě působí to hnusný počasí a jsem utahaná jako kotě... 😝

silverskylady
13. únor 2012

@barusatko Ahojky, vítej mezi námi 🙂 A buď v klídku, tři měsíce není ještě tak hrozná doba. Jsi mlaďounká, za chvíli nám sem určitě budeš psát pozitivní zprávičky... 😉

silverskylady
13. únor 2012

@sissi26 No jo, děti. Jsou obvykle šikovnější, než dospělí... 😉 A hlavně nemají tak silný pud sebezáchovy, nebo respektive nemají žádný... 😀 Taky jsem taková bývala a teď? No škoda mluvit 😅
Hlavně že ty jsi to taky zvládla. A co mimi, líbilo se mu to? 😉 Ještě ti to asi nedává moc najevo, viď? V tomhle si nejsem jistá, jak to funguje...... 😕

zvaskova
13. únor 2012

@silverskylady No tak budu držet pěsti... No spolehlivý by měl být vzhledem k tomu že jeden stál 100 kč a pak si za ty prachy dovolí ukázat / - to je hrozná drzost 😀 😀 😀 Ukazuje 5 den po oplodnění a já jsem 25 DC a 8 DPO - takže na to dlabu, nebudu to s paralenem přehánět ale už jsem si ho vzala...Moje mamka semnou taky otěhotněla když brala antibiotika a jak jsem se jí povedla 😀 😀 😀

silverskylady
13. únor 2012

@hance09 Ahojky Hani, tak jaký byl víkend? A v jaké fázi se teď vlastně nacházíš? Snažíte se, nebo očekáváš ms? Jak už jsem popisovala holkám výše, tak mě teď čeká čekání. Ach jo, to bude zase něco... 😝 Sedmej měsíc... Někdy si říkám, jak to rychle letí... No už aby to byl ten poslední 😉

silverskylady
13. únor 2012

@zvaskova Tak to to bereš pozitivně 😀 Ale vždyť jo 😉 No tak se musíš teď co nejrychleji uzdravit, aby jsi byla brzo v poho a nachystaná... 😀
Hele a takhle drahý testy, ty už by měli ukazovat jen // viď... 😀

zvaskova
13. únor 2012

@silverskylady Takhle drahý testy by už měli ukazovat i pohlaví.... 😀 😀 No teď to beru pozitivně ale až dorazí mrcha zase na víkend tak jí asi obrečim... ☹ Teď zase další 3 týdy do ovu, no ale asi už zakoupím kontryhelový čaj a když ani to nepomůže tak příští měsíc i ten gel 😉

sissi26
13. únor 2012

@silverskylady jo a Terezka je maxi šikovná fakt, člověk by nevěřil🙂 ...tež jsem byla taková, že jsem neměla pud sebezáchovy... ty jo jak si vzpomenu na koních - a teď - mazec...:D
mimisek mi to dneska dává najevo, že dostal o víkendu zabrat:-/ tak snad to přejde zase🙂