První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

lgsk
22. pro 2011

@sissi26 to já jo... 😀 dneska sem si prohlížela hračky 😀 😀 😀 😀 přebalovák si nechám udělat u truhláře a u postýlky váhám 😀 😀 😀 😀

lgsk
22. pro 2011

jediný negativum je, že sem si nedávno koupila nový nextky rifle no a hádejte co...jak se mi trochu nafouklo bříško, tak je mi v nich hooodně nepříjemně.. takže kalhoty můžu vyhodit 😀 😀 😀

silverskylady
22. pro 2011

@lgsk Neblázni, po porodu budou o.k. To většina mamim zhubne, jak se strají o prcky a nevyspí se... 😀

lgsk
22. pro 2011

@silverskylady to doufám 😀 jdu háčkovat čokolády na strom, tak doufám, že je nesežeru

lgsk
22. pro 2011

holky....ještě mám ale jedno takový dilema... chtěla jsem si na příští rok podat přihlášku na dálkový studium...co myslíte? manža je do tří doma, takže odpo bych se mohla aj učit, do školy se jezdí jen ale 4krát za semestr...není to odtud nějak daleko... mám to risknout? 😀

novina
22. pro 2011

@lgsk Já bych do toho šla. Nechat školy mužeš vždycky, a pak by sis možná vyčítala, žes to aspoň nezkusila...

lgsk
22. pro 2011

@novina no to si taky říkám... a zas si říkám, že po mateřský se k tomu už tuplem nedostanu... práce, dítko, domácnost...plus škola, to už je darda

silverskylady
23. pro 2011

Ahojky, tak jelikož už se to krátí a za chvíli je tu ježíšek, tak vám všem chci popřát krásné vánoce, kupu dárků pod stromečkem a spoustu štěstíčka a zdravíčka do nadcházejícího roku! 🙂 A kdo touží po stejném "dárečku", jako já, tak ať se nám to konečně podaří...! 😵

anurev
23. pro 2011

Ahoj holky, přeju ty nejkrásnější Vánoce a šťastnej Novej rok 🙂 a kupu dětí k tomu 🙂

lgsk
23. pro 2011

holky vám taky vše nej nej nej... krásný vánoce, hezký dárečky a hlavně... dvě čárky na testu 😀

lgsk
25. pro 2011

tak byli všici moc štastný... mamka to málem obrečela 😀 😀 😀 😀

lgsk
26. pro 2011

@sissi26 ahoj 😀 tak jak se ti vede těhule? 😀 už se těším na 28. k doktorovi juhůůůů 😀 no a pokud to klapne, tak k narozeninám dostanu kočárek, vím že by se neměl kupovat takhle brzo, ale hodím si ho k tchýni...je i s autosedačkou, tak mam radost 😀 no a budu mít asi aj i postylku, možná i koš na mimi, podle toho, jestli se najde... 😀 těšíííííííííííííííííííím 😀 dneska asi vyhrabu výbavičku, co už mám a budu přebírat 😀 sem do zejtra do večera sama doma, tak co 😀

sissi26
26. pro 2011

@lgsk ahojky🙂 no vede se, tak že furt piju zázvorovej čaj, to trochu pomáhá, ale chutě mám pomatený, takže moc nemůžu jíst, ale aspoň mě tolik nenatahuje😀 no já jdu k Dr. zítra:D doufám, že srdce bude bušit🙂 mamka to taky obrečela🙂... zbytku to budu říkat až po srdíčku🙂.... no já bych si taky mohla pořídit kočárek k narozeninám😀 ty mám v červnu, to by bylo akorát😀 já mám jedny ponožečky, tak nemám co přebírat😀 ale já bych to nepřebírala ani tak, páč aby se něco nestalo:(.... ať se to nezakřikne, tak opatrně!!!🙂

zvaskova
26. pro 2011

@sissi26; @lgsk
Holky moc moc vám gratuluju, to je supr, že máme zase vidinu, že i těm co se tak moc těší se to podaří 😀 U nás skončila MS takže jdeme zase pokračovat se snažením a už se moc moc těším.. nakonec mě to začne snad i bavit 😀 😀 😀 😀 😀

A co jakej byl Ježíšek? Spokojenost?? Já měla první Vánoce u sebe doma se svou výzdobou atd a b\la jsem šťastná jako rybyčka, jen škoda, že nevyšel dárek s tim, že jsem těhu... A co u vás, jaké na to byli reakce???

lgsk
26. pro 2011

@sissi26 hele ja si nic nepřipouštím...prostě to bude v pořádku 😉 nebudu se tu tímhle depkovat... chci si to těhu užít a ne se bát 😉

lgsk
26. pro 2011

@zvaskova no vanoce super... u našich nas bylo osm 😀 takže bomba...pak sme jeli k nam rozbalovat.. dostala sem toho fakt hromadu 😀 asi sem byla hodna no 😀 reakce? super hele...dneska se dozvím, jestli bude postýlka 😀, babičky se těší, jak budou nakupovat dupačky 😀 naše mamča pustila i slzu...takže super 😀

lgsk
26. pro 2011

@sissi26 hele a taky máš tak citlivý prsa? já mám bradavky jak radary...děs fakt 😀 no a nevolnosti...když nejím, tak je mi blbě no...ale jinak zatím dobrý, mamča říkala, že se jí taky jen motala hlava 😀 teď si chcu objednat pizzu a nevím jakou 🙄

sissi26
26. pro 2011

@zvaskova ahojky, děkuji🙂 určitě se to podaří🙂.... a ježíšek byla spokojenost🙂..akorát jsem si to neužila z jídelní stránky😀 na nic nemám chuť😀

sissi26
26. pro 2011

@lgsk však jo, taky si to užívám nad záchodovou mísou😀 haha😀 tak jako to chápu, ale tak nechci nic moc dopředu kupovat a tak🙂 ale každý ať si dělá co chce, já říkám jen jak to budu dělat já😀
no podle citlivých prsou jsem poznala, že se něco děje🙂 už to není tak hrozný, ale někdy bolí a někdy mě bradavky pálí - úžasné to je😀 ... jo a hlava se mi taky motá🙂 pizzu? ježiši já jsem tak nažraná všeho že asi ani pizzu bych nechtěla, no ja bych ji nechtěla teď asi vůbec🙂 spíš jím tak z donucení, protože taky když nejím tak mi je blbě, ale nemám tak na nic chuť:( ani na čokoládu - to je u mě divný😀 tento stav by už mohl přijít🙂...zázvorový čaj je můj nejlepší kámoš😀 jo a kolik coca-coly jsem vypila teď za 3 dny jsem nevypila za celý život😀

zvaskova
26. pro 2011

@lgsk Tak to se nedivím, že mamka pustila slzu, předpokládám, že u nás to bude jednou stejné... 😀 A co už víš jestli bude postýlka??

zvaskova
26. pro 2011

@sissi26 Teda tak to zvracení ti fakt nezávidím, na to se i já fakt netěšim 😉
Jinak já mám letos první Vánoce co jsem nic nepřibrala tak jsem šťastná jako blecha 😉

sissi26
26. pro 2011

@zvaskova jn, ale tak na každého to působí jinak🙂 třeba ti špatně nebude🙂 jako když piju ten zázvorový čaj, tak to není až tak šílené... ale i tak mazec, furt se cítím nafouknutá atd.🙂.... no letos jsem taky asi nepřibrala😀 bo fakt nemám na moc chuť🙂😀

lgsk
26. pro 2011

@sissi26 😀 😀 😀 😀 to ja teda fakt chodim jen jak vozrala a chranim si poprsi...ty bradavky sou hrozny 😀 to ja prave zas jim... dala bycsh si činana a jak! na veceri sem si donesla mozarelu a vidim to na neco hooodne nezdravyho 😀 😀 😀 no ted pujdu se psem dokud jeste neni tma jak v peeerdeli a pak upadnu do pelechu a budu plakat nad romanama 😀 😀 😀

lgsk
26. pro 2011

@zvaskova 😀 pak mi psala, ze mi dekuje za nejhezci darek 😀 a furt mi rika at se opatruju a tak 😀 no nevim, ještě asi manžovi neřekli...tak třeba zejtra, uvidime 😀 jezda ja mam veget...dneska je manza přes noc pryč, ja se konečně vyspím hurááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀 😀

sissi26
27. pro 2011

@lgsk 😀 tak ze zacatku jsem taky jedla normalne🙂 pak to preslo pred Vanocema🙂.... a ještě furt spim🙂...treba vcera jsem sla spat v 18 hod a vstavala jsem v 8 rano🙂 pohoda🙂

peetroneelka
27. pro 2011

Ahoj holky, muzu se k vam pridat ? potrebovala bych poradit, uz asi pul roku se snazime o mimi. mrcha dosla,v cas a podle me byla i normalni. asi tyden po jsem se citila nejak divne, bolel me podbrisek a prsa, udelala jsem si test a byl pozitivni. ted, uz je to 2 tydny od MS a myslim, ze carka sili a sili. nemate nejaka s timto zkusenost?

lgsk
27. pro 2011

@peetroneelka tak to ti gratuluju... MS muze bejt i v tehu a je hafo zenskych, co ji maj treba do 3tiho mesice 😉 tak šupkej k doktorovi at te okoukne

lgsk
27. pro 2011

@sissi26 hele ja v tom asi budu po mamče... pze ji se taky jen motala palice 😀 dneska tu byli, tak mi povidal, ze prej uz chtela vyndavat hračky a tatka ji to zatrhl... no asi se k im brzo stavim a pujdu kramařit s ní 😀 😀

maximka33
27. pro 2011

ahoj holky, můžu se přidat? my se už přes rok snažíme o druhého prcka, a bez zjevného důvodu se to nedaří.

peetroneelka
27. pro 2011

@lgsk Tak to jsi me potesila 🙂 dekuju . mam v planu k mudr zajit po novem roce, tak uvidim jak na tom vlastne jsem