První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

sissi26
28. únor 2012

@silverskylady ahojky!! ještě jsem nebyla, už pofičím z práce a valím taaaaaaaaaaaaaaam😀

silverskylady
28. únor 2012

@sissi26 Aha, tak ať je vše o.k. a pak dej vědět 😉 A v práci klid a mír...?

sissi26
28. únor 2012

@silverskylady tak dneska vše v pořádku🙂 mimisek mával, a za 4 týdny jdu na velký UTZ a tam mi snad konečně řeknou co má mezi nohama😀 a v práci? jo mám klid - když se mnou nikdo nemluví😀 jen občas párkrát za den přijde tak má kecy debilní protivné, ale jinak za mnou často nechodí tak jsem ráda🙂 a co u tebe novýho?

silverskylady
28. únor 2012

@sissi26 Tak to jsem ráda, že je vše o.k. Už tě vystrašili jednou, tak teď už to musí být jen v klídku 😉
A šéf si holt z principu musí zaprudit, to by prostě nebyl on.....
A u mě nového? Si nečetla stránku před, viď ? 😀 Včera jsem si děla test (měla jsem od pátku zpoždění a divný pocity) a jsou tam // 😅 Takže jsem v klubu... 😀 Teď už jen vydržet do první ko a aby bylo vše v pohodě. Takže zatím trochu bojím... Ale nic mě nijak hrozně nebolí a tak, takže snad je tam kde má být...

sissi26
28. únor 2012

@silverskylady HALELUJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA dlouho jsem nečetla jelikož nebyl čas, uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEER CONGRATULATIONS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MOC GRATULUJI!!!! paráda, tak držím palečky ať to dobře dopadne super, jsem šťastná i za tebe fakt!!! a kdy jdeš na KO?

já šéfa kašlu, nemám na něj náladu🙂.... dělá u nás taky jeden známej - je to spíš známej mých rodičů - tak jsem se tak nenápadně ptala taťky jestli něco neříkali na šéfa - jako jejich názor, no manželka toho známýho prohlásila o šéfovi "je to magor"😀 takže asi tak..... není to jen můj názor...

zvaskova
28. únor 2012

@silverskylady Ale klid mamino, teď už se nestresuj, konečně se povedlo, tak bude všechno určitě v pohodě a ty si to užívej.... To máš docela rychlí jít hned v pátek na kontrolu, tak budu držet palečky a v pátek se těšim čim se pochlubíš...

silverskylady
29. únor 2012

@sissi26 Viď, taky jsem si říkala, haleluja.......... 😀 Díky 😉 Je to síla, když už s tím člověk ani nepočítá, plánuje všelijaký blbosti, kolem vyšetření a tak a najednou bum... A když si ještě vzpomenu, jak jsem mu chudáčkovi dala zabrat hned na začátku na těch horách... 😨 Sjížděla jsem třeba kopec po břiše a hlavou dolů, nechtělo se mi to slejzat v přeskáčích... Doufám, že mi to nebude vracet. Sem tam je mi šouflo, dneska jsem si ostříkla přední sklo v autě a ještě tam mam nemrzku, tfuj 😝 Ale jinak o.k.
Na ko jdu příští pátek, tak jsem zvědavá. Pak už snad budu klidnější. Si říkám, jak se tak pozoruju, že budu asi pěkně histerická... 😀

No a s tím šéfem, to je jasný, že to tak nevidíš jen ty... Podle toho, co jsi mi občas psala, to je magor jak vyšitej... 😠 Tak hlavně to tam s ním ještě s psychickým zdravím vydržet a pak už ti může políbit šos... 😀

silverskylady
29. únor 2012

@zvaskova Ahoj, tak já se snažím být v rámci možností v klidu, ale to víš, občas se mi honí hlavou blbosti... 😉 Teď už jen doufám, že mě budeš následovat 😅 Těším se, až mi taky napíšeš takovouhle novinku 🙂 A vidíš, že i po takový době je to možné přirozeně, tak ti přeju pevný nervíky a ono to taky dopadne 🙂
Tak na ko jdu až příští pátek, asi budu skoro na konci 6tt. A sestřička to tak chtěla, hned na mě vyhrkla, že ať přijdu příští týden, tak já můžu buď v pondělí nebo v pátek, když jedu do práce nebo z práce... No jsem zvědavá, co už bude vidět 😀

sissi26
29. únor 2012

@silverskylady ale neboj, na začátku těhu tam nic nemáš vlastně, to se jen to vajíčko uhnizďuje, tak sjíždění po břichu určo nevadí🙂 já třeba byla v sauně, pila jsem alkohol atd. - no prostě vše co by se nemělo a vidíš, prďola se udržel a aj mává ručičkama😀 tedy tou jednou😀 aspoň😀
Ty víš co, taky jsem někdy histerka - jak mě někde pichne tak jsem v depresi😀 ale zas jako nejsem taková, že bych si nedala kafe (teď už můžu, teď z něho už nebliju😀), nebo bylinkovej čaj, nebo hermelín, i kousek tataráku jsem měla nedávno;) byla jsem bruslit na ledě a tak, jakože kámoškajak to slyšela tak málem omdlela, ale víš jak, dle dr. je vše ok, tak se nebudu úplně omezovat;)...nejsem nemocná🙂
Jn furt se chová jak pako, jakože někdy si říkám, že už je v klidu, ale pak tam přijdu a zas je protivný jak já nevím co... :-/ ať už je červen!😀

silverskylady
29. únor 2012

@sissi26 Tak to jsi mě uklidnila, že nehisterčím sama... 😀 Zrovna dneska cestou do práce jsem přemýšlela právě nad tatarákem nebo třeba steakem. Mam to hrozně ráda a manžel to občas udělá k večeři, tak nevím nevím, jak bych vydržela to nejíst... I když zrovna syrové maso asi není úplně to správný 😉 Ale jak říkáš, všeho s mírou a ono to půjde. Když si vezmu, jak některý matky hulí jednu za druhou, tak tohle je asi menší zlo... No a to víš že v těch alpách jsem si taky dala vínko, to jsem to ještě ze začátku vůbec netušila. Takže teď mam trochu výčitky, ale co už 😀 A hermelím a bylinky taky nesmíš, že to tam píšeš???

sissi26
29. únor 2012

@silverskylady jako myslím, že když toho tataráku nesníš půl kila tak to je v pohodě že🙂 já si dala jednu topinku s teňoučkou vrstvou že... a v pohodě..🙂 jo hermelín - to je plíseň a nějaké bylinky se taky nesmí🙂 Ta moje kámojda by ti to hned vysvětlila😀
ale myslím že na začátku to nevadí vůbec🙂

silverskylady
29. únor 2012

@sissi26 Aha, se budu muset taky někde nějak trochu vzdělat. Chci se mrknout po nějaké chytré knížce, kde by to bylo nějak v kostce. Nechce se mi všechno honit po netu 😀
Ale nebudu to přeháněť, to vůbec ne 😉

sissi26
29. únor 2012

@silverskylady 😀 tak me to nebavi v knizkach hledat, spis co si tady prectu obcas

silverskylady
29. únor 2012

@sissi26 Tak já jestli pak budu doma a budu se nudit, tak mrknu i do té knížky. Před chvílí mi psala kamarádka, která to jako jediná zatím ví, že toho má doma dost, že mi udělá balík (včetně oblečení, deky s hrazdičkou, atd.) a ať se zastavím... 😀

mitote
29. únor 2012

@silverskylady to mas super 🙂 ja bohuzel nemam po kom dedit, ale aspon si zase muzu nakoupit vse podle sebe...jen by to chtelo jeste to miminko u me 🙂

silverskylady
29. únor 2012

@mitote Tak asi nechci dědit úplně vše, jsou věci, které si chci vybrat sama 😉 Ale zase na druhou stranu, pak jsou věci, co použiješ párkrát a kupuj to všechno... Já mam taky jen pár možností, odkud brát 🙂
Neboj, i tobě se to mimi povede, jen je mi jasné, že to budeš mít komplikovanější. Už sis našla místo, kam budeš docházet na tu mojžíšovku? Četla jsem, že jsou dobrá centra kde to dělají a taky špatná, bohužel...

mitote
29. únor 2012

@silverskylady jojo uz jsem objednana na 14.3., tak se tesim 🙂 doporucila me gynekoloka Repromedu a pak me rikala kamoska, co dela na IVF, ze tam dela jeji kamoska a ze je dobra, tak jsem nevahala 🙂 a chodi tam kamoska

sissi26
29. únor 2012

@silverskylady no tka já chtěla číst časopisy maminka, páč mi mamka toho donesla hodně, a ještě jsem neměla vůbec čas😀
To jo to máš super, mi kámoška tež spoustu věcí půjčí🙂 ale chce to vrátit, páč chce ještě bejby😀

silverskylady
29. únor 2012

@mitote Tak to je super, že máš taková doporučení. Není nic horšího, když jdeš někam a nevíš do čeho... Tak hlavně, aby ti to pomohlo 🙂

silverskylady
29. únor 2012

@sissi26 Já toho normálně moc nepřečtu, tak jsem na sebe taky zvědavá... 😀
Tak já ještě uvidím, co budu muset vracet a co ne. No spíš už se docela těším na to nakupování... 😀 Co ty už vlastně všechno máš? Nebo ještě vyčkáváš...? 😉

sissi26
29. únor 2012

@silverskylady hej já na to nakupování taky vyloženě netrpělivě čekám😀😀 no tak mám ten kojící polštář jak mám v albu a pak bodýčka dvě, jedno bez kalhot, jedno i s nohavicema, kalhoty k tomu, čepičku, bryndáček a kabátek - jako takový setík🙂 jo a cestovní postýlku, jinak nic🙂 vyčkávám😀

silverskylady
29. únor 2012

@sissi26 Tak to už toho máš dost 😉 Já asi taky nebudu nijak bláznit, dokud se nepřehoupnu přes první trimestr a různé ty testy... Teda aspoň doufám, že to vydržím 😀

sissi26
29. únor 2012

@silverskylady no to není moc😀 jo no já chci taky vydržet, navíc mě nebaví kupovat neutrál, takže si počkám co že to bude mezi nožkama😀 a pak se na to vrhnu😀 ale dneska jdu s kámoškou do ikey, chce kupovat postýlku tak se budu inspirovat😀

zvaskova
29. únor 2012

@silverskylady No v 6 tydnu ti tam to srdicko bude busit o stosest... To bude supr, pokud dostanes fotecku tak koukej hned naskenovat a poslat... No prave, mam z tebe radost ze i po takove dobe to jde prirozene a v pohode tak doufam ze ti pujdu v patach... Ted okolo vikendu budem ovulkovat tak tfuj tfuj tfuj. Hlavne ze sis minuly mesic koupila gel co??? 😀 😀 asi se prdola zalek ze bys ho chtela tahat po genetech tak si to rozmyslel a nechal si rict 😀 tak asi zacnu strasit taky 😀

silverskylady
29. únor 2012

@zvaskova Já právě nevím, kdy bude i to srdíčko, ale i tak trochu doufám, že už by mohlo být... Aspoň bych byla rovnou klidnější 🙂 A to víš že se s fotkou hned budu vytahovat... 😀
Je dobře, že na tebe působím trochu motivačně, to je fajn... Takže se hezky snažte (případně straš jako já 😀 ), ono to dopadne a pokud ještě přece jen ne teď, tak pak už určitě joo 😀 A ten gel mi byl samozřejmě k ničemu, ale co, hlavní je, že to tak dopadlo. Tak ho pošlu dál (jsou to ty ampulky). No hlavně aby se teď pro změnu nezalekl něčeho jiného a nezlobil mě v bříšku už teď, jsem ráda, že je mi zatím dobře. Jen z toho spaní/nespaní se asi zblázním...

zvaskova
29. únor 2012

@silverskylady No tak to ja mam gelu celou tubu takze pokud to dopadne napr v prvnich 3 mesicich tak i tak se v tom budu moct jeste koupat...
Jinak motivace si urcite velka tak se tesim az budes vypravet. a hlavne neboj vsechno bude ok. A i to bliti k tomu patri i kdyz z toho ja mam fakt hruzu... nejsem zrovna blici typ 😉

silverskylady
29. únor 2012

@zvaskova No jo, tak to máš aspoň pořádně podchycené 😀 Ale radši bych se v tom nekoupala 😀
No vyprávěť určitě budu, to je jasný, proto tu diskuzi máme, musím se někde vykecat 😉
Hele a o blití mi ani nemluv, z toho mam taky hroznej strach. Nemam to ráda a navíc mam strach, že mě to třeba chytne v autě na dálnici a to nevím, co budu dělat dřív... 😨 Ale tak snad né, nebo holt budu doma a bude to... 😉

mitote
29. únor 2012

@silverskylady tak ja neivm do ceho jdu, ale co, zkusit se ma vsechno 😀

holky ja si koupila jak Maminku tak Family Star a popravde me oba hodne zklamaly, mela jsem pocit, ze je v nich celkem kulovy :-/ Takze si asi zustanu u sve Psychologie dnes, kde jsou take clanky o detech ,vychove, vzdelani atd atd atd ale jsou vsechny vedecky a odborny podlozeny 😅

silverskylady
29. únor 2012

@sissi26 Já vím, ale právě proto, že zatím nevíš, tak dobrý 😉 Jsem zvědavá, co si dneska pořídím já. Zase tam budu vybírat minimálně 2 hodiny, už to vidím... 😀 Dělá mi problém si vybrat oběd ze tří jídel, natož jedno body z celého krámu... 😀 😀 😀
No to víš, tak na postýlku máme ještě asi obě času dost 🙂

mitote
29. únor 2012

@silverskylady tak to me nedela problem, ja bych koupila vsechny 😀 ale zatim je vzdy nejake to nej co musim mit 😀