První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

lgsk
20. pro 2011

holky, co myslite...chtela sem koupit ty tricka nejlepsi babicka nejlepsi dedecek, ale nemaj je v pozadovany velikosti 😒 tak ted jestli mam koupit dudlicek nebo capacky, dat do krabicky, u tchyne bych to dala na starosti manzovej segre, at to rozbalej az nakonec...a napsat tam nějakej vzkazik..

zabula
20. pro 2011

týjo já dneska zápasila,to su celá já 😀 😀 😀 😀 že vám to musím napsat
prva ráno se mě zaseklo auto,nechápala sem,já jak bebil sem tam lezla zadníma dveřama 😀 😀 😀 ,nemohla sem se tam vlést mezi sedačky do školy sme jeli na poslední chvílu,a tak sem zas musela lest dozadu a ven,no síla,oboje přední dvěře nešly otevřít,hotovo 😒
pak volám kamošovi,že nemám naftu,a nemůžu se dostat ze dveří,a uplně sem zapoměla kde se to otevírá 😕 ,jestli by nejel se mnou tak mi chudák tankoval,a já debil !!!!!!!!!!!!!!jak sem byla z dneška vedle,sem u tankování zapoměla vypnout auto a on mi to taky nepřipoměl,pač byl doblbnutej ze mě. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝
pak sme jeli na stavbu,že dovezli radiátory,ten kamoš nám to bude dělat,a co myslíte,ten debilní zámek byl zaseklej u brány,že sme se málem ani nedostali na stavbu 😝 😀
pak sem jela zas z druhým kamošem do Brna pro tu izolaci,no ten ze mě taky nemoh 😀
dneska fakt hotovo 😀

zabula
20. pro 2011

@lgsk jako ted v pátek?a kolik se ti to ukázalo DPO 😕 😀

zabula
20. pro 2011

@lgsk kéž by si měla pravdu,brečela bych štěstím 😵

lgsk
20. pro 2011

@zabula co je tvoje dpo? pak ti odpovim? 😀 jinak si mela veselej den...to ja zas tuhle zamkla kufr u auta tak, ze nesel ani central 😀 pze ten klic se tam tocil a tocil ze. tak ja tocila a tocila 😀 😀 😀 😀 😀 tak sem mela bobek, ze sem to rozbila, ale nerozbila... pak sem jela, a litala mi rafika na rychlosti, tak sem z toho mela taky dost a jecela sem, ze me to auto nesnasi 😀 😀 😀 a jeste neco sem mu provedla, ale to uz radeji nevim... 😀 😀 😀 😀

lgsk
20. pro 2011

@zabula hlavně klid hele 😀 a zkus ten mamatest z ranni moči a uvidíš 😉

lgsk
20. pro 2011

@zabula a jo ted v patek... 😉 ale ono je to divny.. ja sem si po rikala, ze se zadarilo, pak sem manzovi rekla jen tak, ze sem tehotna ani sem se netestovala, no pak sem mela ty bolesti, tak sem to vzdala a sup, je to tam 😀

zabula
20. pro 2011

@lgsk no právě mě taky nešel centrál 😠 😀
no já sem 11DPO,tak asi nic 😕 😒 a to sem si taky myslela že se zadařilo,nechápu proč když to bylo v ovu

lgsk
20. pro 2011

@zabula no my na kupecku mame prave nepouzivany predni zamky, takze bez centralu se da jen kufrem, coz je fakt prdel 😀 😀 😀 no, snad brzo vyjedem se supikem a bude klid

lgsk
20. pro 2011

@zabula nenervuj furt 😉 bude to dobry uvidis

lgsk
20. pro 2011

no nic, du se upelesit.. je mi zima a mam chute 😀

zabula
20. pro 2011

@lgsk pa pa 😉

sissi26
21. pro 2011

@lgsk neboj!!!!

@zabula když se daří tak se daří.... po takovém "vydařeném" víkendu se nám vydařila bublinka😀 takže...vše zlé je k něčemu dobré🙂..

lgsk
21. pro 2011

@sissi26 čau, tak se mi motá palice jako krava...už mě to bralo včera, ale po sprše sem si dneska nemohla ani natahnout kalhoty 😀 😀 😀 😀

novina
21. pro 2011

@anurev Jsem na tom úplně stejně.
Hned po svatbě jsem otěhotněla, ale nevyšlo to. Musela jsem na revizi a nesla jsem to hodně špatně. S rodinou ani kamarádkama jsem o tom mluvit nechtěla. Měla jsem oporu v manželovi, tehdy se zachoval fakt úžasně, společně jsme si poplakali, ale život jde dál. Teď to s ním moc probírat nechci, aby jsme se na to moc neupínali. Prostě se milujeme a je to příjemné. Mimčo by byl bonus 🙂 Jsme mladí, takže nás čas zatím netíží.

sissi26
21. pro 2011

@lgsk bré ránko! tak hlavně opatrně:D....no na mě včera kámošky, že musím opatrně, že nesmim lyžovat, nesmim jezdit na koni, no teď nevim co všechno nesmím😀 ale bylo toho hodne:_D

lgsk
21. pro 2011

@sissi26 já sem opatrná v leže na gauči 😀 😀 😀 😀 no to se nesmí...kámoška mi povídala, že jí doktor dovolil jen procházky, ani kolo..nic... a já sem byla zvykla jezdit na rotopedu 10-20km 🙄

sissi26
21. pro 2011

@lgsk hm v leže na gauči - neštvi mě😀 chci taky:D tak ono záleží jakt o těhotenství probíhá že🙂

lgsk
21. pro 2011

@sissi26 no on jí povídal, že první tři měsíce má bejt opatrná, v klidu... no ani se nedivím, pže je dost potratů 🙄

sissi26
21. pro 2011

@lgsk no jo, tkay mám strach:(...navíc nemám čas odpočívat:(

silverskylady
21. pro 2011

Ahoj baby 😉 Tak jsem dneska nějaká na měkko............ Před chvílí jsem zkoukla fotky, co mi poslala kámoška. Je těhu a byla se fotit s bříškem a její 2 a půl letou holčičkou. Normálně jsem u těch fotek zamáčkla slzu. Navíc si tu pouštím k téhle náladě asi fakt blbou muziku, takže dneska jsem na pár facek... 😀 To bude zase den 😔

lgsk
21. pro 2011

@silverskylady a nebo s tebou cvičí těhotenský hormony? 😀 😀 😀 😀 😀

lgsk
21. pro 2011

@sissi26 no to já aj celkem jo...ale stejně musím dneska makat... ted sem balila posledni darky, jeste dva veliky a pak dudlicky 😀 ted pujdu na nakup, tak doufam, ze si nekde nenamlatim...mame tu uplne biiiilo

silverskylady
21. pro 2011

@lgsk ...ty nedáš pokoj 😀 No kéž by... Hele tak jdi opatrně, ať se těch vánoc dočkáš 😉 Tady v Praze není po sněhu ani památky... Už chci taky bííííloooo... 😵
Takže vaši nakonec dostanou dudlíky, jo? 😀

lgsk
21. pro 2011

@silverskylady jj budu se šourat 😀 no jo no..vysočina, to víš 😀 jj, dudlíky...trička nejsou, nemaj ve správných velikostech 😢

sissi26
21. pro 2011

@lgsk no já právě vůbec a štve mě to🙂....dárky zabalené nemám vůbec🙂 no u nás trochu padá🙂 tak opatrně🙂

lgsk
21. pro 2011

@sissi26 hele já bych s tímhle motákem stejně nic moc nesvedla... 😠 vám pak pošlu foto, kolik těch daru mame...to sou zaplavy 😀

sissi26
21. pro 2011

@lgsk jééééé já chci taky dáááárečkyyyyyyy, no my jich moc nemáme, tak jako pro malou hodně no😀 ale pulku jsem rozdala mezi mé babičky, bo nevěděli co ji koupit😀

lgsk
21. pro 2011

@sissi26 no my právě docela jo...už ani nevím kolikátej balici papir mám... tyjo sem nbyla na nákupu, no me tam bylo zle...

sissi26
21. pro 2011

@lgsk to jo, tak ja nemela na darky cas😀
to znám😀 mi je taky zle fuj