První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

zabula
1. pro 2011

@sissi26 jasne den cyklu,já ze začátku taky nechápala,ale už se chytám 😀 😀 😀

@domi1988 no taky mě to dostalo,cysta blbá,ještě že testy dopadly dobře a nemusela sem na zákrok.Ted 8mého mám jít na ultr.a na folikumet.zda je vše o.k. a jak je tam velký vajíč.,snad MS zmizla,tu mi museli vyvolat.Baštila sem i 5dní ted clostík aby se mi po tom rozjela ovulka,tak uvidíme výsledky 😝

@lgsk no o tom mi ani nemluv asi něco řádí,já kašlu jak blázen,mám taky krk,ale u mudr sem nebyla,baštím strepsils,tusin napřeskáčku s ditustatem,panadol grip a ACC a ještě žádné učinky 😠 asi musím být nacpaná jak lékárna aby to zabralo 😀 😀 😀
jen mám obavu aby to nachlazení nezkomplikovalo snažení 😒

domi1988
1. pro 2011

@sissi26 zamalo, ja som to tiez dlho nevedela 🙂

domi1988
1. pro 2011

@zabula no ja som tiez uy lieky dobrala tak uz to len skusat,mam dojem ze ovulka sa blizi, tak snad uz budem ok.. a nevyskytne sa ziadny problem hlavne.. ak nepride MS dufam ze to bude mimiskom a nie problemami.. tak nech ti to vsetko dobre dopadne..

zabula
1. pro 2011

@domi1988 tobě taky a pak písni 😉 třeba se nám zadaří oběma 😀

domi1988
1. pro 2011

@zabula jasan, no musime len verit a snazilkovat 😎

sissi26
2. pro 2011

@zabula @domi1988 jsem v takových věcech nováček😀 to jsem nikdy neřešila atd.:D
a asi mi začlo hrabat...v noci se mi zdálo o POZITIVNÍM těhu testu:(😀 haha

lgsk
2. pro 2011

@zabula no já sem z toho taky celá šejdrem...jenže jak mám chronický čepy,tak u mě je to pořád dokola.. přemejšlm, jestli si ty mandle nenechat raději vykuchat ☹ ja mam muj milovanej orofar...tak snad to zabere no.. chlap je taky nejakej marnej, furt je unavenej, tak se chystam na utok do lekarny.. byl pred nedavnem na dvojity operaci, tak me napada, jestli tomu telu neco nechybi... 😕
holky, držte palec, podle mě mám teď ovulaci, tak sme včera zahájili snažení 😀

lgsk
2. pro 2011

@sissi26 taky se mi o nem tuhle zdalo... a dneska se mi zdalo, ze mi mamka donesla velkou sadu ovulačních a těhu testu, nejakych specialnich 😀 😀 proste mi hrabe a uplne nehorázně 😀

sissi26
2. pro 2011

@lgsk 😀 hej je to ale mazec😀 kdyby aspon byl pozitivní i ve skutečnosti:( ale takhle jen ve snu:( achjo😀

sissi26
2. pro 2011

konečně paťulínek, touto dobou mužík už nejspíš doma - po 14 dnech - huráááá, už až jsou 2 a já jedu taky domů🙂 do toho si ještě jedeme pro malou od mužíka - krásný víkend předemnou🙂

silverskylady
2. pro 2011

@sissi26 No to mi povídej, konečně pátek... Ten tejden je vždycky nekonečnej ☹ Jen ještě než pojedu domů, tak jdu ke kedeřnici, tak jsem zvědavá na odezvu z domova... Místo blondýny mu přijede bruneta... 😀 😀 😀

sissi26
2. pro 2011

@silverskylady 😀 tak toho by si doma asi ani nevšiml😀 to by musela být velká změna😀
pak preferuješ😀

silverskylady
2. pro 2011

@sissi26 Tak to bych se divila, kdyby si nevšiml. Z dlouhých blond, na dlohé hnědé... 😉 Možná mě nepustí domů, že čeká na manželku... 😀 😀 😀

lgsk
2. pro 2011

@sissi26 no jak sem tu psala...mě už se zdálo, že jedu do porodnice 😀 jo a taky se mi zdálo, že už dítě mám a teče mi mlíko přes tričko... to sou sny co? 😀 sem se před chvilkou dozvěděla, že budu dělat za 10dnů certifikat, takže pokud je tu někdo účetní, kalkulant nebo něco podobnýho...šup sem s ním 😀 přemejšlím, jestli mám jet k tej tchýni, chtěla bych si tam umotat věnce... 😨

lgsk
2. pro 2011

@silverskylady si mi připomněla, když sem se nechala ostříhat na krátko... bylo to ještě na vejšce.. no a přijela sem do školy, teď kecám se spolužákama a jeli sme do města, no a kecáme kecáme a v tom spolužák zařval na celou městskou jéééé vždyť to je naše lostí (on mi tak říkal) 😀 😀 😀 😀 on mě vůbec nepoznal... nejraději bych se nechala šmiknout i teď, pže už nevím, co s těma vlasama...nechala sem si je sestřihat, protože je mam fakt zničený a dost mi padaj, ale je to děs...vypadám jak arfo pudl 🤐

sissi26
2. pro 2011

@silverskylady 😀 haha to by byl gol😀...to mi pripomina jeden vtip...nevim presne jak to bylo, ale neco v tom smyslu, že chlap přišel ožralý domů, manželka se ho snažila posvlíkat a dostat do postele a chlap v opilosti říká "Ruce pryč, jsem šťastně ženatý"😀
@lgsk sny jak hrom😀 to už nám z toho jebe no😀......jakej certifikát? jsem účetní, kalkulant nebo něco podobnýho😀 takže jestli chceš nějakou radu?

silverskylady
2. pro 2011

@lgsk Teda, to jsou zážitky 😀 Já takhle taky jednou nepoznala spolužačku ze střední. Měli jsme se sejít ve městě na nějaké tramvajové zastávce. Ona už tam čekala a já jak jsem přicházela, tak jsem se hrozně divila, proč se na mě sápe ta cizí holka. V tom momentu překvapení jsem vůbec nerozklíčovala, že je to ona, jen s příšerným asi čtyřbarevným čírem 😀 😀 😀 Mívala delší hnědé vlasy ...
Takže nebudu dělat žádnou radikální změnu, jen tu barvu 😉 Pracně jsem si nechávala růst vlasy na svatbu, asi tři roky (to jsem se se současným manželem ještě ani neznala... 😅 ), takže teď je mi zatím líto si je zkracovat. Ale i to přijde 😀 😀 😀
A jak to, že vypadáš jako afro pudl? To není možný, takový zvíře neznám... 😀

silverskylady
2. pro 2011

@sissi26 Hele no poslat ho ještě k tomu někam na tah a pak na něj čekat doma, tak to tak nejspíš dopadne... 😀 😀 😀

sissi26
2. pro 2011

@silverskylady 😀 tak když to dopadne tak, tak je to v pohodě😀 horší jak by to dopadlo trošku jinak😀

silverskylady
2. pro 2011

Tak snažilky, já prchám z práce, tak přeji hezký víkend a marodi ať se uzdraví... 😉 😀 😀

lgsk
2. pro 2011

@silverskylady no já sem si tqaky musela nechat na svatbu dělší..jenže mi teď hrozně padaj,vlastně už nějakej ten měsíc no 😠 tak sem to nechala zkrátit, mám je pod ramena, ale strašně se mi to cuchá a vypadá to teda dost šíleně 😖 mám vlnitý vlasy od přírody a s tímhle sem teda fakt "zázrak"

lgsk
2. pro 2011

@sissi26 njn..to sem celá já 😀 jééé tak to budu mit milion otázek 😀 ty kalkulace sou pro mě šílený...moc se v tom nechytám, jak co rozpočítat... ☹ ale otázky mít budu...a bude jich hodně 😀 protože já sem účetní amatér 😀 no a je to certifikat EBC*L ekonomická gramotnost..

sissi26
2. pro 2011

@lgsk když budu vědět určitě poradím!!!🙂 na ten certifikát se jdu podívat na net🙂

lgsk
2. pro 2011

@sissi26 díky moc 🙂 snad se k tomu dneska dostanu konečně... ale začnu obchodním právem teda

sissi26
3. pro 2011

@lgsk oukej🙂 nám včera vypli v celém městě, tak už jsem se nstihla podívat co to je za certifikát😀

sissi26
3. pro 2011

@lgsk tak jsem se koukla na ten certifikát, to ti je zajímavé🙂

lgsk
3. pro 2011

@sissi26 no zajímavý...hlavně já sem se k tomu dostala za super podmínek, kurz zadara a certifikát za litr... 😀 takže proč toho nevyužít viď 😀 koukala sem u nás na knihovnu, že tam maj nějaký knížky, tak se tam asi vydám...jen teda nevím kdy.. pže v pondělí sem chtěla jet za taťkou 😨

sissi26
3. pro 2011

@lgsk tak to je super🙂 tam na těch stránkách není napsané kolik to stojí....tak do knihovny v úterý😀

sissi26
3. pro 2011

holky vypadá to, že by mohl být vánoční dáreček😀 dneska jsem počůrala testík, netrpělivě koukala - sice slabá čárka - ale pořád čárka🙂 tak doufám, že bude sílit a nebyl to jen planý poplach:(🙂

lgsk
3. pro 2011

@sissi26 jééééééééééééé tak gratulujuuuuu 😀 to u nás asi nic, mám ovu a včera nic a dneska to taky nevidím, chlap je zdechlej 😖 achjo