První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

silverskylady
19. pro 2011

@zabula Ahojky, tak jak se máš? A co ta výřivka, proběhla...? 😉 A jak ti je, něco nového...?
Je prima, že se k tomu chlap postavil takhle a dokonce se chlubí, že chcete další mimi. To pánové asi běžně moc nedělají... 😨

sissi26
19. pro 2011

@lgsk no ale někteří jsou pěkní blbci😀 no uvidíme, dala jsem se na modlení😀

sissi26
19. pro 2011

@silverskylady no nám říkal právník že od 12, ale že třeba od 10 na to může soud už přihlédnout (ale nemusí...)... uvidíme jak to dopadne, každopádně se snažím o to, abych měla s malou pěkný vztah a aby k nám jezdila ráda... jenže až bude v pubertě, tak třeba nebude chtít, bo bude mít kluka a tak😀 uvidíme....
no zatím přímo nezvracím, ale je mi na zvracení, takže zatím to utajit jde😀 ... ale uvidíme, no když ot nepůjde tak to nepůjde no☹...no ale když nebudu mít tady 270 dnů, tak to nebudu řešit - od 1.1. mám pracovní smlouvu ještě v druhé firmě, a tam mi to pujde taky na ty dny na mateřskou😀... a tam jim je jedno jestli budu celé dny obtočená kolem záchoda😀
no doufám, že nezastaví, ale víš jak, jsou to nervy...do práce, když jsem to nevěděla jsem jela úúúúúplně v klidku😀

silverskylady
19. pro 2011

@sissi26 No jo, není to lehký... Tak snad se bude ta její máma trochu snažit, aby to nebylo tak hrozný, pro vás pro všechny 😉
No a tu práci máš dobře podchycenou... 😀 Takže žádný stresy... 😉

zabula
19. pro 2011

ahojky holky,musím vás pak dočíst 😝 vy furt prndáte 😀 😀 😀
tak včerejšek supeeerrrrr 😀 😀 😀 až na to že sem si ho spíš užívala díváním 😒
výhřivka byla bájo,no já tam vlezla prva jen nohama a pak až to přestalo bublat,tak na chvíli celá a to sem po chvilce začala cítit teplo a jak se potím tak sem raději vylezla,no a pak sem jen čučela 🙄
no všichni si to náramně užili i za mě,hlavně děti. 🙂
Hned vedle byly dvě sauny,no byli sme tam od 14h.a dojeli dom ve 20h.síla,ale aspon sem měla masáž šíje a pak sme měli večeři.Prý příště dem zas 😀
No říkala sem,že jestli to tento týden dostanu,tak nejenomže že mě to bude líto,ale že mě to i nasere 🙄

Dnes sem byla ještě ve městě vyřídit a do objednat kachličky do koupelny,a když sem šla,měla sem takovou ostrou pichavou bolest v podbřišku,že sem tak,tak šla.
Testíky sem si ještě koupila,ale netestuju,teda zatím.
Všude lidí,blázinec.No ještě mě čeká tam v pátek,musím prodat křečky,a nakoupit jídlo 😝
Zítra jedu do Brna pro izolaci na střechu, a ráno mě ještě dovezou radiátory na stavbu,si ten domek zařidím i bez chlapa 😀 😀 😀

sissi26
19. pro 2011

nemám košíčky, ale fujtajblíčky.... :-/

sissi26
19. pro 2011

@silverskylady ta se bude snažit mého chlapa obrat o všechny prachy🙂...teď po něm chtěla dalších 450,- na družinu, že aspoň 1 měsíc aby zaplatil, načež jsme zjistili že 450,- to stojí na 3 měsíce😀....naposled se fotili ve školce - a chlopek dostal 1 fotku, že stála 170,-...tak se nám to zdálo divné, tak jsme volali do školky, a tam nám řekli že všechny fotky 2 velké a 3 malé stály 170,- - tak proč ne že😀... a než jsme jeli na dovolenou k moři, tak řekla "pokud nedovezeš 5000,- tak ti ji na tu dovolenou nedám"... tak proč ne...prodá dítě🙂... už jsem říkala chlapovi, nabídni ji pár táců a ona ti ji dá už nafurt😀

sissi26
19. pro 2011

@zabula ty jo, jste si užívali🙂... takže takhle zařizuješ barák jo?😀 tež to zbylo na mě😀

lgsk
19. pro 2011

@zabula no vidíš...já se dneska testovala a jen jedna čára... takže zklamání

lgsk
19. pro 2011

@sissi26 hele ale to nemáš špatnej nápad....věřím tomu, že by ji prodala

lgsk
19. pro 2011

@sissi26 jaký košíčky fujtajblíčky?

sissi26
19. pro 2011

@lgsk já tomu taky věřím, ale to by musel dát aspoň 100tis😀

no košíčky fujtajblíčky - to jako že to nejsou košíčky - ale něpodary😀 se mi nepovedlo těsto,t ak mamka že mám aspoň košíčky udělat, jenže ani ty košíčky z toho nešly😀

lgsk
19. pro 2011

@sissi26 tak ať je dá....stejně by víc nastrkal jí, když se to sečte... a takhle bude mít holka klid...
to máš fuk, v břiše se to stejně smíchá 😀

lgsk
19. pro 2011

holky, tak vám nevím...dělala sem si ten test, jen sem ho namočila, mrkla a šla...ted sem sla na wc a koukam, ze je tam duch... co myslite? jako ja sem slepa, takze on tam mohl bejt i predtim...jen me furt boli bricho, jako bych to mela dostat...

lgsk
19. pro 2011

já se zbláázním... holky, že to není jen blbá náhoda

sissi26
20. pro 2011

@lgsk no jo, jenže nemáme tolik najednou😀...ještě když kupujem auto😀 haha....
no jo, jenže to nikdo do břucha neda, bo se na to nebude chtit ani dívat😀

sissi26
20. pro 2011

@lgsk tak zkus další test🙂...já svůj první test kde se mi zdáááálo že je duch točila všelijak na světlo jeslti to je fakt pravda nebo není😀 pak jsem šla i za chlopem jestli to je pravda nebo jak😀

lgsk
20. pro 2011

@sissi26 ted sem si ho delalal...a je tam.. počkej, už mam foto ukážu 😀

lgsk
20. pro 2011

@sissi26 hele neříkám hned...třeba ji v puberte da i za pade 😀 a decka maj dneska pubertu malem od 5ti let 😀

sissi26
20. pro 2011

@lgsk no ukaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaažžžžžžžžžž

sissi26
20. pro 2011

@lgsk jo naše je v pubertě už delší dobu😀

lgsk
20. pro 2011

tak je tu..ten prvni test je od včera vybledlej, i ta obyč čárka je bleee vyblita... no a ten druhej je dnešní 😀 je to focený jen mobilem a ještě v blbým světle...ale je tam

lgsk
20. pro 2011

@sissi26 že ho tam vidíš... prosíííím prosííííím

sissi26
20. pro 2011

@lgsk vidíííííííííííííííííííííím gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu dáreček jupijou!! moc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lgsk
20. pro 2011

@sissi26 děkuju... mooooooooooooc 😀 akorát mě děsí ty bolesti podbřišku...jako bych to měla dostat...toho se bojím a moc...

lgsk
20. pro 2011

@sissi26 já budu brečet normalně se mi derou slzy do očí...a víš co je zvláštní? už sem to tu psala...v pruběhu měsíce sem chlapovi řekla, že sem těhotna... včera odpo sem šla po namku a hladila sem si břicho a říkala si no jo ty muj malej 😀 😀 ani ž bych si delala test... sem si rikala, ze proste prijde ms

sissi26
20. pro 2011

@lgsk no nevím co na to říct, třeba to je z toho!!!!!....ber to pozitivně....bude hůř🙂... jás e dneska málem poblila u čištění zubů, až mi slzy vyhrkly😀
a v podbřišku mě tež občas píchá, tak vždycky jak mě píchne, tak uplně vystartuju jestli se něco neděje:(...

sissi26
20. pro 2011

@lgsk vidíš, asi jsi to cítila, že to bude🙂 některé prý to poznají ještě před testem!!!
vidíš a já na druhou stranu si furt nemůžu uvědomit že to je asi pravda, že fakt nám roste malej bublinek... prostě tomu stále nevěřím.. nevím🙂... jak jsme se na to strašně těšila, testy jsem dělala s třepavyma rukama, tak teď mi to nějak nedochází.... 😲 jako cítím, že je něco jinak... ale prostě je to k neuvěření🙂

sissi26
20. pro 2011

@lgsk a v noci se mi zdalo o porodu 🙄 😀 haha

lgsk
20. pro 2011

@sissi26 já se bojím, protože jednou přišla pro mě teda MS dřív...no a i přes tampon super plus ze mě chcalo jak z prokoplýho sudu... 😒 bylo to šílený... seděla sem na wc a čekala, co bude dál... a bylo po hehe... nikdo o tom neví...