První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

sissi26
2. led 2012

@lgsk tak tak🙂 to řeknu tak v březnu😀 uvidíme dle velikosti pupku

lgsk
2. led 2012

@sissi26 tak max řekneš, že ti nějak moc chutná 😀 😀 ne hele uvidíš...třeba nakonec zdrhneš na riziko 😉 kamarádka měla ramena, jak bude dělat do posledka a ve třetím to vzdala 😀 😀 😀

sissi26
2. led 2012

@lgsk no jo,uvidíme jak to celé dopadne🙂 já si tak nějak moc neplánuju, prostě uvidíme co bude...bude to operativní řešení😀

zvaskova
2. led 2012

@sissi26 Moje kolegyně je na konci třetího a bleje, bleje, bleje a bleje a dr jí na to teda nic nedala, hold chodí do práce a ráno u snídaně mi líčí jak si dneska zrovna poblila vlasy atd 😀 😀
Jinak holky asi záleží na šéfovi protože behem 6 měsíců u nás oznámili 3 účetní ze 7 že jsou v tom 😀 😀 😀 A šéfka kupodivu v pohodě, jen na vánočním večírku měla připomínku, že min do konce roku nechce o žádné těhuli ani slyšet a koukala přitom na mě, jelikož jsem další podezdřelá - KÉŽ BY !!!!!!! 😉

lgsk
2. led 2012

@sissi26 vždyt jo 😉 taky muze bejt v osmym uplne v pohode a nebo ve čtvrtym ležet na gauci vid 🙂 ja si teda zatim fakt nestezuju... az na to spineni v sobotu, jinak fakt v pohode

lgsk
2. led 2012

@zvaskova tak to máte super šefku tyjo...kdyby to tak bylo všude 🙂 já při nástupu do min.práce musela svatosvatě slíbit, že nejsem těhotná 😀 no a ty poblity vlasy...kamaradka si takhle na maturaku taky poblila vlasy, akorat ze predtim mela spagety bleeeeeeeeee 😀 😀 😀

zvaskova
2. led 2012

@lgsk No jsem zvědavá kdy jí rupnou nervy, už teď vyhrožuje že bude ve vodě rozpouštět antikoncepci a že budem každé pondělí chodit čůrat na testy 😀 😀 Bleeee tak ty špagety bych fakt nechtěla, ale podle infa co mám tak prý to těhotenský blití tak nesmrdí a nezanechává pachuť v puse tak zaplať pánbůh 😀 😀

lgsk
2. led 2012

@zvaskova jeeehe, tak to bych chtěla vidět 😀 😀 😀 no ja dikybohu fakt nebleju...ono je to asi i tim, ze ja bleju fakt jen pri strevni chripce a to jeste pul dne trpim nez to prijde 😀 a obejdu se bez toho celkem dobře 😀 😀 😀

sissi26
3. led 2012

@zvaskova hm uklidnila jsi mě😀... no jakože já jsem v práci jediná ženská, jediná účetní, jediná kdo tu cokoliv umí s papírama, takže asi tak... předemnou tu byly 2, nevím sice co tu dělaly, bo já se nudím i tak😀 ale prostě mazec, navíc tu nikdo nebude chtít jít, protože to tu je na bleeeeeeee grc...
jak jsem nastupovala tak hned na mě, kdy čekám dítě atd.... blb...

sissi26
3. led 2012

@lgsk no právě, no to je dobře že v pohodě!!!! mě dneska nějak bolí břicho, píchá atd.:( achjo..

zvaskova
3. led 2012

@lgsk No tak to doufám, že na to to bude mít vliv protože já taky normálně vůbec nezvracim a představa že bych měla problít 3 měsíce svého života tak si raději adoptuju nějakého černouška 😀 😀 😀

zvaskova
3. led 2012

@sissi26 Tak to jsou pěkný kreténi protože na tohle se tě vůbec ptát neměli, a jestli se tě zeptali přímo a né obklikou tak to protizákonné... U nás jsme taky kolektiv, za 8 let fungování firmy ani jedna těhule a teď během půl roku tohle. No nevim kde pracuješ ale určitě se někdo za tebe najde neboj. Pracovních příležitostí je málo a zájemců hodně a to i u nás v Praze. A kdybys měla málo práce ta přijď k nám, tady má účetní 45-60 firem a furt to roste nahoru, nevim kam to jednou dotahnem 😀 😀 😀

sissi26
3. led 2012

@zvaskova no je to kreten, však jsem mu to hned vpálila, že to je diskriminační, že se mě na to nemůže ptát a on že to je hovno diskriminační, bo se musí zeptat, bo co pak firma atd. (tak jsem si vduchu řekla, že to mi je úplně jedno😀) no a pak mi řek, že sice zákoník práce existuje, ale nebudeme se jím tak úplně řídit...
no ale na to dítě jsem mu řekla, že jsem mladá žena a pokud mi to zdravotní stav dovolí, tak dítě mít budu a řekla jsem mu že určitě to nebude za 9 měsíců😀 no tak to bude za 13😀
to jo tolik firem? No já dělám i na ŽL a snažím se sehnat nějaké firmičky ještě aji, a nějak nemůžu nic sehnat zatím:( potřebuju víš jak, pak přivýdělek k mateřské, zatím mám jen pár živnostníků, jenže to je tak 1x za rok☹ takže o ničem....
a ty tež teda děláš účetní jo?

peetroneelka
3. led 2012

Hlasim stav 🙂 i pres mrchu jsem 5tt 🙂 vcera potvrzeno mudr. dalsi kontrola za 14 dnu, tak snad uz bude neco videt 😀

sissi26
3. led 2012

@peetroneelka gratuluji!!! a ty jsi to normálně dostala jo? a jsi těhotná jo?🙂

lgsk
3. led 2012

@sissi26 hele já si o tom dost četla a ono od toho 6-12tt tohle bejvá...a i to špinění, protože drobeček se tam roztahuje a dělá si gauč 😀 😀 😀

lgsk
3. led 2012

@peetroneelka 😀 jupíííííííííííííííííííííííííííííííííí 😀 přesně pátek nebo i nějakej dník k tomu? já abysme se nějak "srovnali" 😀 já bych měla bejt dneska 6+1

lgsk
3. led 2012

@zvaskova hele já sem na tom uplně stejně, jak to měla mamina...tak se optej tý svojí 😉 mamča taky měla jen motáka a neblila...a moták už není tak hroznej jak v počátku, takže super 😀

lgsk
3. led 2012

holky, mám šanci koupit kočárek za dobrou cenu...aaale.. myslíte, že by holčička mohla mít taky modrej? je světle modrej, tmavě modrej a má červenej proužek 😕

sissi26
3. led 2012

@lgsk no u mě si dělá gauč pěkně okatě, mi tam ty orgány rve přímo😀

lgsk
3. led 2012

@sissi26 já si myslím, že jak sem špinila, tak si taky prokopával cestu 😀 😀 😀 ale už je to lepší...a hlavne nesmím nosti kalhoty moc na břicho, jinak je to fakt konec... takže doma v teplakach, ven v riflich, který bych malem natahla dvakrat..sice sem jak hastros, ale co 😀

sissi26
3. led 2012

@lgsk 😀 bud v klidu, ja mam v práci rozeplé gatě úplně😀

lgsk
3. led 2012

@sissi26 😀 😀 😀 😀 tak to si dobrá 😀

sissi26
3. led 2012

@lgsk nasrat😀 jako nebýt venkut aková zima tak nosím pohodlné plátěné kalhoty s gumou, ale v tom bych zmrzla:-/ takže musím vydržať😀

peetroneelka
3. led 2012

@sissi26 jj, dostala, i kdyz trochu slabsi a kratsi, ale myslela jsem, ze je to normalni mrcha. po par dnech divnych pocitu jsem si udelala test a byl pozitivni. tak jsem se hned obednala na kontrolu a od vcera to mam potvrzene 🙂

peetroneelka
3. led 2012

@lgsk jsem z toho trochu zmatena, na ultrazvuku byl jen takovy flicek 🙂 gestacni vacek, a doktorka rikala jen ze to odpovida cca 5tt, ze mam prijit za 14 dnu... tak se srovnam asi pak 😀

lgsk
3. led 2012

@peetroneelka já měla na utz hrášek takovej 😀 😀 😀 tak ona ti to asi pak dopočítá, podle příštího no.. já jdu ted v patek na utz, tak snad uz bude srdicko, doufaaaam 😀 to taky vychazi, ze pujdes na srdičko... tak to fakt budem nejak podobne, asi tak tyden od sebe 😉 tak to budeš rodit někdy konec srpna počátek září ne? 😀

sissi26
3. led 2012

@peetroneelka tak to je super🙂

já byla na kontrole taky v 5tt - dle mých výpočtů, bo mi dr. nic neřek😀 a taky tam byl jen váček, no a pak jsem byla za 14 dnů, to byl přesně 7tt a srdíčko bilo🙂

anurev
3. led 2012

@peetroneelka Gratuluju a závidím🙂 užívej si to naplno 😀

silverskylady
3. led 2012

@peetroneelka Velká gratulace pro další těhuli! 😉
Teda ženský, se vám teď nějak daří... 😀 Ale to je dobřeeee.... 😵