První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

peetroneelka
3. led 2012

jeeeee, dekuju vam vsem 🙂))

lgsk
3. led 2012

@peetroneelka 😀 mám z tebe radost 😀 a sem ráda, že si budu mít s kým pofňukávat, až budu jak balon 😀

peetroneelka
3. led 2012

@lgsk citim to uuuuuplne stejne :DDDDDD

lgsk
3. led 2012

@peetroneelka no v létě si to užijeme 😀 😀 😀 já už dělám obhlídku hadrů ,který se dělaj v mý velikosti 😀 😀 😀

peetroneelka
3. led 2012

@lgsk jezis to bude zase des 😀 pak me informuj co jsi nasla 🙂)) uz ted v praci sedim s rozepnutyma kalhotama, tak jen doufam, ze si toho nikdo nevsimne 😀

lgsk
3. led 2012

@peetroneelka nooo něco mám v merku na mmb 😀 udělám si radost k narozeninám 😀

anurev
3. led 2012

Ahoj děvčata,
chci se zeptat těch, co mají zkušenost z ovu testama, kde si je pořizovaly, jestli přes net nebo normálně v lékarně a na kolik vás přišly?
Začínám zvažovat, že se testnu, páč vůbec netušim, jestli u mě ovu vůbec probíhá a kdy...

A ještě se chci zeptat těch, co jim zjištoval gynekolog ovu, jak to probíhá a zda to dělá běžný gyn. dr.?

lgsk
3. led 2012

@anurev já sem kupovala ovu testy v lekarne, 5 jich stálo ale 105 korun myslím 😉 nevím, za kolik se to pohybuje na netu, ale zas když si člověk připočte to poštovny.... nevim no...

zabula
3. led 2012

ahojky holky,vy ste toho tedy naprndali 😀 😀 😀 😀 😀
@anurev já si je kupovala vždycky přes net,brala sem větší množství,tak to bylo lacinější,jeden vyšel 10-20kč,to samý těhu test,už mám ozkoušený jaký sou dobrý,já jich mám ted dost i těhu,a uvidím za 14dní zda se zadaří,a kdyby jo,tak je budu zas prodávat,když už je nevyužiju.

zabula
3. led 2012

@silverskylady a co ty jak válčíš 😕 😀

zabula
3. led 2012

a jakpak se mají těhule 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lgsk
3. led 2012

@zabula skvěle...dneska pojedem koupit koberec do pokojíčku juhůůůůůůůůůůůůůůůů 😀

maybay
3. led 2012

@peetroneelka jake jsi mela divne pocity?

peetroneelka
3. led 2012

@maybay uz se snazime asi pul roku, takze kazdou mrchu doprovazelo zklamani. divne pocity,- jako ze me porad i po tom bolelo v podbrisku jako bych to mela dostat, bolela me prsa. a celkove jsem byla takova malatna, jak prastena necim pres hlavu 😀 tak jsem si udelala test a bylo to tam 🙂

maybay
3. led 2012

@peetroneelka moc ti gratuluju, 🙂 my se snazime 4 mesice. Dnes jsem to dostala, ale bricho me boli tak jinak nez driv. Ale mam takovou blbou naladu, jsem podrazdena, nic me nebavi. Vcera jsem mela navaly horka. Tak nevim. Test jsem si delala kdyz jsem byla 25 DC.,,,

silverskylady
3. led 2012

@anurev Ty ovu testy jsem si koupila ze stejného důvodu, na sobě jsem žádnou ovulaci nepociťovala.... A už je mam i vyzkoušené 🙂 No já je kupovala v lékárně, narazila jsem na jedny, kde v balení byly 2ks a stály 31,- Tak jsem si jich koupila samozřejmě hned víc 😀
A s tím zjišťováním ovulace u dr, to by mě taky zajímalo, tak baby raďte... 😀 😀 😀

anurev
3. led 2012

@silverskylady a můžeš mi poradit, kdy je dělat, když absolutně netuším, který dny ovu je ?? Nebo jak si to dělala ty? a pomohlo ti to? zjistila si to? 😀 😀 😀

silverskylady
3. led 2012

@zabula Ahojky, teď si se dlouho neukázala 🙂 Takže ta sama otázka na tebe... Jak to jde? Vyšlo, nevyšlo... 😕
No, u mě se střídá blbá nálada s ještě horší... Ale jinak to jde 😝 Prostě to zase nevyšlo a ještě ke všemu mě už 14 dní bolí v podbřišku a nevím proč, tak v pátek jsem obj. k dr. Napřed jsem myslela, že bych mohla být těhu, byla to jiná bolest než před ms, ale pak jsem to dostala, tak nevím... 😖

silverskylady
3. led 2012

@anurev 😀 Já jsem v tom balení měla tabulku, kde bylo podle toho, jak dlouhý máš normálně cyklus, spočítáno, kdy je nejlepší se začít testovat... Takže asi tak. Mě ten test vyšel, první den nic, pak už slabá čárka a pak ještě silnější... Tak předpokládám, že ovu byla. Jo a z pravidla je ovu v polovině cyklu, ale každá to máme jinak 😉

anurev
3. led 2012

@silverskylady Právě to čtu všude, že ovu je v polovině cyklu....jenže já mám každej cyklus jinak dlouhej (od 26 do 34 dní), takže těžko říct, kde je ta správná půlka :D
No něco nakoupím a hned zkusim....
A i pro dobro manžela - nejdřív prohlašoval, jak to budem dělat každej den, ať je prcek dělanej z lásky a teď po dvou měsících ho to už tak nebere a kolikrát se musim doprošovat....tak nechci dospět do stádia, kdy ho budu nutit 😀 😅 😒

silverskylady
3. led 2012

@anurev Musíš testovat vícekrát. Tak začni třeba 12 DC, pak 14 a uvidíš, kdy se ti začne na testu něco objevovat 😉 Příště už budeš moudřejší 😎
No a s tím děláním z lásky, no, není to jednoduchý, když se to nepovede hned. Já na manžela taky kolikrát musím skočit, i když se moc netváří a je třeba unavenej 😀 Takže takhle aspoň budeš vědět kdy 😀 😉

anurev
3. led 2012

@silverskylady Jo jo, nemáme to jednoduchý 😀 😀 😀 😀
Ještě minulej měsíc sem si říkala, že žádný testy dělat nebudu, že to nechci tak řešit... ale to bych asi neotěhotněla nikdy :D páč unavenej je pořád, na doprošování nemám žaludek a akorát pak po sobě štěkáme...
a momentálně mě opravdu spíš zajímá zda ovu vůbec mám... páč mě sice píchá v boku, každej měsíc, ale těžko říct, zda už to nemám vsugerovaný nebo mě píchá uplně z jiných důvodů....
a za měsíc jdu k doktorce, tak bych se s ní o tom taky chtěla pobavit a nechci bejt za debila, kterej ani neví jestli ovu má a chce mimčo 😀

silverskylady
3. led 2012

@anurev To jsme na tom dost podobně. Taky jsem si říkala, že žádný testy a měření BT nebude. Ale každý měsíc jsem k tomu byla blíž... No a už testuji, ale zatím jen to, nic víc bych dělat už nechtěla... Ještě až půjdu teď k dr., tak se na to chci taky poptat. V podstatě toho o tom taky moc nevím. A kdo jiný by mi to měl vysvětlit 😉 Takže za debila rozhodně nebudeš, takových nás je asi víc 😀 Nejlepší jsou ty maminy, co otěhotní hned. Před těma když řekneš ovu test, tak ani neví, že něco takového je... 😀 😀 😀

zabula
3. led 2012

@silverskylady já měla přes Vánoce manžu doma 😀 ,tak sem na netu moc nebyla 😝
jinak bez HA to bude 5měs. a deme na 3tí snažení 😝 normáně to v prosinci bylo přímo v ovu a nic 😒 tak nechápu.Ted su 12DC a kolem 15DC čekám ovu,ve čtvrtek mám jít na folikumet.,tak su zvedavá,manžovi sem kázala,že musí dojet dřív,doufám že to stihne,jinak mě asi jebne 😝
Kdyby to ted neklaplo,tak pak snažení nebude,necháme to být,pak budem dělat pořád na stavbě,aby sme stihli to stěhování letos,a na zimu mimi nechcu 😝

anurev
3. led 2012

@zabula Tak to tě poprosím, aby si napsala, jak probíhá ta folikumetrie. To mě opravdu zajímá🙂 a ještě by mě zajímalo, co na to musí mít dr. za "zařízení" 😀

Jinak jsem si udělala svůj první ovu test a je na něm jen jedna čárka a to ještě taková podivná, v půlce lehce přerušená...tak nevim, jestli je vůbec platnej...

Tak doufám, že ovu už proběhla (jsem 17 DC), páč sme se poctivě snažili...a taky doufám, že vůbec probíhá....příští cyklus budu testovat ovu poctivě (dneska to bylo spíš ze zvědavosti), abych věděla, jestli vůbec je...

Nevíte nějakej fígl na to, když mám cyklus dost nepravidelnej (26-34 dní), tak jak ovu testovat a nepřijít na mizinu? 😀 stačí testovat třeba ob den?

A ještě dotaz: po tom, co ste vysadily antikoncepci, najely vám pravidelný cykly? páč já poslední anti vzala v srpnu a od tý doby mrcha přišla pokaždý jináč....

anurev
3. led 2012

A ještě mám dotaz: když se na ovu testu po 20 min. oběví slabej duch druhé čárky, je z toho možný odvodit, jestli už ovu byla nebo teprv bude?? Děkují 🙂 sem testovací panna 😀

zabula
3. led 2012

@anurev tak já v životě neměla pravidelný cykly 😒 tak 30-37dní,už přesně nevím,jednou sem měla rekord 53dní 😀 ale byla tam cysta 😠 já taky vysadila nějak 24srpna,
ta folikum.je normální vyšetření vnitřím ultrazv.nic hroznýho,akorád na té obrazovce cosi nastavuje,asi aby to líp vidět a počítal jak sou velký foliky.
jinak testy já taky začínám každý měsíc jinak testovat,rači testnu dřív a záleží jak se silná po dvou až třech dnech další.Když je silná ovu,tak se mi to na testu ukáže hned,a když je začátek či konec,taky se to pořádně vybarví až po několika minutách.Mrkni do albíčka ke mě,mám tam testíky,jak je ovu,a jak se zesiluje 😉

anurev
3. led 2012

@zabula aha, moc děkuji za rady...
Takže ta folik. je v podstatě "klasickým" vnitřním ultrazvukem jo? Zajímavý 😀 😀 😀

a chápu to teda správně, že když testnu třeba ob den, tak když bude čárka silnější, tak se ovu blíží jo?

zabula
3. led 2012

@anurev jj 🙂

silverskylady
3. led 2012

@zabula No my jsme přes vánoce taky byly hlavně spolu a pak na horách, takže jsem na net koukla taky až včera prvně v práci 😉
My jsme v prosinci taky ovu nejspíš vychytali a taky nic 😖 No jo, holt musí být asi ještě víc faktorů o.k, aby to klaplo, nebo já nevím. Až půjdu v pátek k dr., tak jí zavalím asi spoustou dotazů, abych měla jasno, proč to třeba nejde. I když nevím, jestli to zrovna ona odhalí... Někdy je to asi fakt ta psychika 😝 Hele a ta foliku něco... to se dělá proto, aby zjistili, jestli je zralé vajíčko? V tomhle jsem fakt začátečník 😀 😀 😀
A docela tě obdivuju, že si pak prostě řekneš, teď dítě nebude a přestanete se snažením...
Ale zrovna by to mohlo klapnout, viď, většinou to tak bývá, když už si řekneš, že ne... 😉 Ale na druhou stranu, jak jsi psala, že většinu toho na baráku zařizuješ ty, tak se ti vlastně ani moc nedivím. Do toho všeho být ještě těhotná, to by byl záhul... 😕