První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

lgsk
4. led 2012

@sissi26 uf... no ja doufam, že v pátek dobře dopadnem, nechám si udělat fotečku, pokud budeme ok 😀

lgsk
4. led 2012

@sissi26 no mě ted spíš přijde, že mi bejvá občas blivno...třeba včera sme byli pro jidlo ,dala sem si nudle se zeleninou a kuř.masem, snědla sem ani ne pulku a jak sem na to tak koukala, tak bych to do huby uz nestrčila 😀 😀 spis naopak vyklopila...

sissi26
4. led 2012

@lgsk jojo, ja jdu v utery🙂.... joooooo to přich´ázejí jiné příznaky🙂 mě ze začátku vůbec špatně nebylo, ještě jsem si říkala, to je super, že mi není špatně.... no a před vánocema to přišlo.... a furt se drží😀

zabula
4. led 2012

@zvaskova hele to teprve může být jen testuj dál,a to sme zase skoro stejně 😀 😀 já dnes 13DC,ovu naštěstí negat.pač manža dojede až v pátek,ale počítám že to bude někdy 16DC,dřív sem měla ovu i 21-23DC,tak nezoufej 😉

zabula
4. led 2012

vítám novou snažilku 🙂

a ja ste na tom ostatní 😕 🙂

silverskylady
4. led 2012

@lgsk No, ty umíš povzbudit... 😀 Doufám, že je to tak. Bych se na všechny ty myšlenky kolem potřebovala vybodnout, kdyby to teda šlo... 😖 Můžu ti říct, že nikdy jsem se k dr. netěšila tak, jako teď. Nevím, nějak si říkám, že když se nebude dít nic špatně, tak se snad konečně někam pohnem....... A nebo pokud bylo do teď něco špatně, tak se to třeba odstraní. Od července jsem u ní nebyla a ani před tím mi nedělal nějaké podrobnější vyš. Takže kdo ví. Třeba mi dá aspoň nějaký rady, nebo co já vím... 😀 😝

silverskylady
4. led 2012

@zabula Tak jak se dneska máš, stavitelko? 😀
Koukám, že v tomhle oboru budeš za chvíli zdatnější, než kdejakej stavební dozorce...... Ale v dnešní době je to někdy holt nezbytný, aby chlapi uměli třeba uvařit a ženy se vyznaly v izolacích, viď 😀
No a jinak ti trochu závidím, že ty už můžeš zůstávat trochu nad věcí, co se otěhotnění týká, když už dvě dítka máš... 🙂 Jsem za tebou docela pozadu, sice jsme stejně starý, nebo spíš mladý 😀 a ty už máš dvě děti, stavíš barák a já z toho ještě ani jedno... 😅

zabula
4. led 2012

@silverskylady 😀 asi tak 😀 neboj však ono vše přijde 😉 ,no jo já dala přednost před prací a karierou rodině,tak se to nějak vymrvilo 😝 ale nelituju,však to doženeš 😀
na každýho jednou dojde😀 😀 u tebe v tom dobrém.
dneska sem zrovna potvrzovala objednávku krbu 😀 škoda že si tak daleko,klidně mohlas dojet pak na kafe 😀 😀
Jinak v každém věku se těhu prožívá jinak a mohu ti říct,že čím starší,tím víc to prožíváš,tak si budu připadat jak poprvé 😀 😀 pač poprvé sem si to nějak moc neuvědomovala,taky mi bylo 20 😀
uvidíme 27.1.budu mít 29,tak snad si dám dárek 😀
zítra mě čeká dokr.tak sem napjatá jak kšandy 😀 ovu test pomaličku sílí,jen se modlit a modlit,ab to manža stih se vrátit 😝

silverskylady
4. led 2012

@zabula No kafe u krbu, to je lákavý 😀
Tak já bych taky klidně měla dítě i dřív, jenže nebyl ten správnej tatík... 😀 U mě se zkrátka potvrdilo, že kdo si počká, ten se dočká... Takže i co se prcká týká, holt si počkam, ale dočkam se, já vím 😎 No a bydlet taky máme kde, takže v poho. Jen tu práci už bych chtěla vyměnit za jiný starosti. Čím dýl tu sem, tak i když mě to baví, tak už mě to nenaplňuje... 😝
A vidím to na kamarádkách, jak čím jsou starší, tím víc všechno to kolem prožívají. Někdy si říkam, že chudáci děti, co mají mamky pětatřicátnice 😀 😀 😀
No teda, dárek by sis dala pěknej, tak snad stihne manža dofrčet... Nám to teď bude asi nejspíš vycházet dost dobře na příští víkend, tak jsem zvědavá... 😕 Ale nerada bych čekala až do narozenin, jsem podzimní....... 😀

zabula
4. led 2012

@silverskylady no to bych taky nečekala na podzim 😀 😀 třeba Vám to ted vyjde a bude překvápko 😀 😀 já tedy nedoufám už že by jo,tak se tento měsíc držím na uzdě,minulej sem to prožívala víc 😝 ale po tom,když to bylo v ovu a nic, tomu nedávám,uvidím zítra,už aby bylo ráno,tak na mě myslete,su objednaná na 9h. 😝
jen doufám,že zítra nenachumelí jak hlásí,vždycky když mám někam jet,tak počasí blázní 😎

zvaskova
4. led 2012

@sissi26 Teda tak to sis to pěkně naplánovala... a vám se tedy zadařilo hned první měsíc??? Hlavně je supr že s tou malou máte hezký vztah, hodně věcí vám to do budoucna ulehčí a budeš moct mít malou chůvičku 😀 😀

sissi26
4. led 2012

@zabula @silversky domlouvá se nějaké kafe? můžu se přidat?😀 sice nejsem váš ročník, ale skoro jo😀

zabula
4. led 2012

@sissi26 Klidně,si vítána 😀 aspon bude větší drbárna 😀 😀 😀 😀 😀

zvaskova
4. led 2012

@zabula Plašim plašim až jsem z toho přestala počítam dneska jsem 14 DC takže jsme fakt o sebe o den... Minulý měsíc byl pozitivní test 14 den takže teoreticky dnes a stejně se nezadařilo tak na to dlabu, do lékárny pro ovu testy půjdu raději až po výplatě, tenhle měsíc jsem to zase roztočila, tak se musím krotit 😀 😀 😀 I když raději bych měla pozitivní ten druhý test než ten ovu 😉

sissi26
4. led 2012

@zvaskova no my jak jsme si řekli že se začnem snažit tak to bylo pár dnů před tím, než jsem to dostala, tak to jsem nepočítala jako snažení, pak chlop odjel do zahraničí, pak přijel na víkend, no a ten víkend se to povedlo🙂 takže mazec🙂 jo máme pěkný vztah, mám ji moc ráda, je to můj miláááááááááááček milovanej!🙂 to je takové fajné, jak třeba na ráno přijde, lehne si ke mě, objeme mě a dává mi pusinky🙂 sranda🙂 bobek!

zvaskova
4. led 2012

@lgsk Tak mě tak napadá když si jedla ty probiotika nebylo ti blbě od žaludku?? mě už je blbě druhý den což normálně vůbec neznám a vzhledem k tomu že těhu test je negativní tak mě napadá jen tato varianta... Dneska jsem si nevzala, ale stejně mi je blbě 😕 A v puse mám takovou divnou pachuť

sissi26
4. led 2012

@zabula super, my to nemáme od sebe až tak daleko, ale @silverskylady je trochu z ruky😀

zabula
4. led 2012

@zvaskova ale to nemusíš mi ovu stejně 🙂,můžeš ji mít pozdějc ! já měla minule 16DC,tak su zvědavá ted,zítra v 9h.uvidím co mi dokr.řekne,doufám,že pozitivní zprávy.
No o těch testech mi ani nemluv já jich měla takovejch už 40 😀 😀 😀 a ted mám nakoupeno 26ovu a 13těhu 😀 😀 😀 😀 maniak,no celkem už nějakejch kolem 80testu 😀 😀 😀 😀 má někdo víc? 😀 😀 😀 😀 😀
ale vyšel mi jeden kolem 15-18kč,tak to de

zabula
4. led 2012

@sissi26 teda ty si mě vyvedla z míry,já si říkám co tu máme za novou snažilku,kam sem to zas napsala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ono ty 😀 😀 😀 😀 😀 hezká fotka,to je dost,že se nám ukážeš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zabula
4. led 2012

@sissi26 mě je každý vítán,já před nikým nezavřu dveře 🙂 😉

sissi26
4. led 2012

@zabula 😀 jojo to jsem já😀 díky, to je fotka jak jsme zapíjeli Bc.😀 hihi😀

zvaskova
4. led 2012

@sissi26 To je hezký tak držim palečky ať váš vztah je lepší a lepší... Teda tak to jste měli fakt kliku, kolem mě je poslední dobou nějak moc holek kterým se to povedlo hned první měsíc...
Jinak máš moc hezkou fotečku 😉

sissi26
4. led 2012

hej to není dobré mít chlapa co už má dítě.... já to řeším strašně a on je v klidu, bo už to zná a teď jsem mu řekla, že jsem si koupila bezpečnostní pás do auta a on se tomu strašně směje, pako!!!!!!!!!!😀

lgsk
4. led 2012

@zvaskova ee nic mi z nich nebylo...až na pravidelny navstevy wc 😀 😀 😀

zabula
4. led 2012

@sissi26 čtu tam,že tam máš něco o masáži,mě ji nechtěli udělat taky celou, jen šíji sem měla,když si těhu,a když s tím nemají zkušenosti

sissi26
4. led 2012

@zabula a ty bydlíš někde od moravského krasu asi že?

@zvaskova taky se ti to brzo povede!!!;)....děkuji🙂

sissi26
4. led 2012

@zabula aha no, mi ta masérka říkala, že se mám zeptat Dr. tak k němu jdu v úterý, tak se ho zeptám🙂 no já bych nerada o tu masáž přišla😀 je to čokoládová, tak bych ju chtěla:( holt ježíšek ještě nevěděl že su těhu😀

zabula
4. led 2012

@sissi26 jj,od Blanska na Boskovice,daleko to není 🙂

lgsk
4. led 2012

@sissi26 jakej pááás? ukaaaa 😀 😀 😀 ten můj je zas chvilku starostlivej, že bych ho praštila 😀 furt hajej, netahej to, sedni si, přikrej se 😀 😀 😀

sissi26
4. led 2012

@zabula jéééé Boskovice, westernové městečko, tam bych se zas chtěla jet podívat, už jsme se o tom s chlopem bavili tak před 2 rokama a ještě jsme tam nedojeli😀