První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

lgsk
24. led 2012

@silverskylady ne v pohodě...hele pokud se má něco stát, já to neovlivnim.. nic s tím neudelam.. 😉 hele já sem tam jela smířená s tím, že je hotovo... no nenecha...bude muset nechat, ja nevydrzim nic nedelat 😉 dneska mi prisel kocarek, tak to vis, ze sem ty baliky taky musela odnosit, ten nejtezsi mel teda 12kg, tak to se dá... ale priznat mu to nesmim 😀 😀 😀

silverskylady
24. led 2012

@lgsk A co mu povíš, až se zeptá, jak se to dostalo do domu? 😀 No jasně, že ti to hodnej pan messenger vynesl až do pokoje, co... 😀 😀 😀 A jakej je kočík? Máš foto? 😉
A je dobře, že tyhle věci bereš tak nějak s nadhledem, ono je nejlepší se nestresovat, protože s tím stejně nic neuděláš, jak už jsi psala... Ale ty budeš v pohodě, určitě. Známá do třetího měsíce krvácela, měla normálně MS a taky bylo vše o.k.

lgsk
24. led 2012

@silverskylady no to nevím 😀 😀 😀 😀 asi že kočárek doletěl? 😀 😀 😀 nebo se třeba nezeptá 😅 já ho pak vycvaknu, vám cvaknu, co už máme pro mimiska ať se můžete kochnout 😀
hele já se nervovat nechci...když si představím, že kamarádka od 2.měsíce až do konce ležela! a jen se nervovala, tak to teda ne... já si říkám, že ta příroda ví přece nejlíp, kdy je to dobře a kdy ne... a nakrasno muzu lezet od rana do vecera, pak jednou blbe vstanu a je to stejne vsechno jinak... a jinak je mi dobře 😀

silverskylady
24. led 2012

@lgsk No ty seš dobrá, ale myslím, že tě manžel prokoukne... 😀 😀 😀
Tak to už se těším, že se pokochám těma věcičkama. Já si pořád zakazuji cokoliv kupovat, tak zatím holt aspoň omrknu ty vaše věcičky... 😅
To je správný, máš k tomu zdravej přístup 😉 Ale prosím tě, žádný krabice už stejně radši netahej jo? Hejbat se, to jo, ale tahat těžký věci, to je další věc......
A co bude dneska k obědu? Když je ti jinak dobře... 😀

lgsk
24. led 2012

@silverskylady snad ne 😀 😀 dneska pojedem pro novej stul, tak to zakecam 😀 😀 😀 😀 hele ja nakupovala uz pred těhu, nějaky hadříky, co se mi libilo a tak...ono se to sejde 😀 no nebudu nic tahat...jen chodit na prochazky s panem psem 😀 no chlap chce špagety, tak špagety a jeste chci udelat štrudl...mam na nej chut uz tejden 😀

silverskylady
24. led 2012

@lgsk Je fajn, že máš kolem ještě i nějaké to zařizování, že nebudeš přemýšlet jen o tom, jestli tohle můžeš nebo ne 😉
To bude kuchyňský stůl?
No na to se taky těším, že budu chodit na procházky se psem. Jen za ním budu muset jezdit k tatímu na barák, protože toho už na bytovku nenavyknu... 😀 Chtěla jsem si pro tenhle případ pořídit ještě jednoho pejska do bytu, ale to se manželovi moc nelíbilo. Prý že by to tam smrdělo, všude samej chlup a tak... Tak jsme si pořídili jen psouna, ten má svoje terárko a je to. Jen na ty prochajdy úplně není 😀

lgsk
24. led 2012

@silverskylady nene, pod počítač...rohovej 😉 my kuchyňskej nemáme 😀 máme kuchyň spojenou s obyvákem, takže jíme u stolku v kuchyni 😀 hele my máme v bytě jorka...a chlupy nepouští vůbec, nic po něm nesmrdí, max smrdí on, tak ho hodím do sprchy a vydrbu ho a je to 😉 a strašně se mu líbí v koši pod kočárkem, tak bude jezdit asi s nama 😀 😀 😀 😀

silverskylady
24. led 2012

@lgsk No jo to víš, když ty se spokojíš s malým pejskem... To já ne. Jsem zvyklá na boxera a když jsem přemýšlela, že to bude pejsek do bytu, tak jsem pokukovala po anglickém buldokovi... 😀
Takže to jsme nakonec právě přehodnotili na toho psouna a je klid. S ním je srandy kopec a nemusí se venčit 😉 A v kočáru se mu taky bude líbit, pokud se tam bude dát cokoliv hlodat.... 😀 😀 😀

lgsk
24. led 2012

@silverskylady hele já bych většího psa do bytu nechtěla...protože tomuhle stačí dvakrát obletět barák a padá na hubu, kdežto velkej pes potřebuje místo... taky mame u našich kolii, je to miláček a nejraději bych si ho sem vzala, ale jemu je dobře na zahradě, kde může řádit

zvaskova
24. led 2012

@lgsk No tak na sebe davej pozor a hlavne vsechno v klidu. Alespon budes mit na vsechno dost casu si zaridit a hlavne budete pod dozorem. V kolikatem jsi ted tydnu?

zvaskova
25. led 2012

Čauky holky, tak co jak se vede pří středě? Půlka týdne za námi, DPH odeslána takže juchůůůů 😀
@zabula A copak naše zabulka? podezdřele dlouho se neozvala, těhulka, nebo snažilka směr lázně??? 😉

zabula
25. led 2012

@zvaskova ahojky,já dnes byla na kontrole se žaludkem jak chodím,tak je vše o.k.,tak zas v květnu,no dál se mě ani neptej,pač já to věděla,dnes 1DC ☹ ,zítra ráno mám jít za dokt.domluvit se co a jak,tak su zvědavá.
No aspon se budu věnovat domečku 🙂 tento týden objednáváme vestavěnou troubu,musíme to stihnout dodělat,a konečně příští týden nastupují na rozvody 😀 bože já nevím na co se mám dřív třepat 😀 😀 😀 😀 a mimčo přijde samo,ted je manža stejně v práci a tento měsíc volno na tulení nedostane.

zvaskova
25. led 2012

@zabula No počítej, že mimčo přijde až se to bude nejmíň hodit, takže si propočítej jaká pro vás bude nejhorší část stavění 😀 Tak to mě mrzí, že dorazila potrvora jedna, já jsem tento měsíc podezdřele ok, moc to nehrotim a snažim se si nakukat že to miminko vlastně ani nechci, tak jsem zvědavá jestli to vyjde 😀 😀

zabula
25. led 2012

@zvaskova no to sem si taky říkala,já ted na zimu nechci,malej byl v posinci a byl pořád nemocnej,tak si počkám 🙂 uvidíme,no jestli se zadaří,až se to nebude hodit,tak mě vomejou 😀 člověk už má ted jiné plány 😝
No však budeš určo dřív těhu než já 😀 😀 😀

lgsk
26. led 2012

@zvaskova dneska bych měla bejt přesně 9tej podle posledního, co mi doktor řekl...kdyby to bylo podle prvních týdnu, co povídal, tak bych byla skorem 10tej 😉 ale raději se držím zpět 😀

zabula
26. led 2012

ahojky holky,tak jak váčíte 🙂 já mám dneska uklízecí den,pač to tu vypadá jak po výbuchu 😝 ale uklidím,a ti dva lumpy mě za zády to vytahujou 😠
no a jinak nic moc,7.2.nastupuju na operaci,to mám ted tedy hezkej dárek k narozkám 😒 mě asi vomejou,bojim uspání 😔

silverskylady
26. led 2012

@zabula Ahojky, no teda, dva dny sem tu nebyla a to se dějou věci... To žes to dostala, to mě mrzí. Ale ta operace bude horší, viď... Ale neboj se, zvládneš to a pak už bude jen líp 😉 A ty se bojíš uspání, protože ti bývá po narkoze blbě, nebo se bojíš, protože si jí ještě neměla...? Snad to bude o.k. 🙂 Navíc pak ty lázně, tak to se hodíš snad úplně do pohody... 😅
Jinak já válčím teď nejvíc v práci. Byla jsem služebně v Itálii ještě s kolegou a co myslíš, přijedem tam (včera v 6h ráno) a kolegovi se nějak povedlo zamknout klíčky v autě... Celý den jsme tam kolem toho skákali. Napřed jsme si hráli na zloděje, tak to se nepovedlo, tak nakonec jsme si museli rozbít okno a pak shánět nové... 😝 Ale úplně nejdřív to začalo, že jsem dostala ještě v noci v Praze botičku. Je neuvěřitelné, jak jsou ti policajtí rychlý, když jde o prd 😀 Jen jsem vyběhla do kanclu pro nějaké vci, auto zatím stálo na chodníku a když jsem po 5 min přišla, byla tam a oni už byli pryč... 😠 Zkrátka to byl den......... Ale dneska už tu zase sedím a doháním restíky.
A taky tak trochu čekám, kdy to dostanu 😕 Měla bych zítra, nejdýl do neděle, jako vždy. Tak jsem zvědavá........

zabula
26. led 2012

@silverskylady no taky to máš zajímavý,hlavně že si to přežila 😀 no špíš abych se probudila,toto fakt nesnáším 😒

silverskylady
26. led 2012

@zabula Já přežiju všechno, téměř... 😉 😀
Neboj se, probudíš se! Neříkam že všichni doktoři vědí co dělaj, ale většina ano, takže to dobře dopadne 😉

zvaskova
26. led 2012

Ahojky holky, dneska úspěšný den, byli jsme s těhu kamarádkou oslavit odeslání DPH nákupem těhu věciček (pro ní) a já mám nečekaně nové džíny a úslně skvělou mikinu, tak mám radost, neplánované akce jsou nejlepší, tak asi přestanu plánovat i to mimi.

@zabula Neboj, u nás se to nějak fláká, takže aby jsem nakonec nevozili společně 😀 No ta zima není moc idální, mě se buď líbil podzim a nebo jaro, tak to asi teď překlenem a třeba se zadaří později 😀 😀
Tak hlavně abys byla ok, a měla to rychle za sebou. Budu držet palce

silverskylady
27. led 2012

@zvaskova Ahój, tak to gratuluji jak k uzavřenému DPH, tak ke skvělému nákupu... 😀 No vidíš, jak se daří, když se to nečeká 😉 Tak hlavně aby se to přeneslo i do jiných rovin... 😅
Jé, já dneska bojím bojím... Mám dostat ms a modlím se, aby ne e 😕

misenka001
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
romcovaklarka
27. led 2012

@misenka001 Ahoj, když chceš vědět, o čem tu píšou, tak co třeba si to napřed přečíst? 😅

misenka001
27. led 2012

JJ ČETLA SEM KOUSEK A POCHOPILA SEM ŽE TU PIŠETE O MIMČACH KDO ČEKA MIMČO KDO NE 🙂

misenka001
27. led 2012

😉 😉 😉

misenka001
27. led 2012

HOLKY SCHANIM NA VYMĚNU NEBO PRODEJ GOLFAK KOČAREK MAM NA PRODEK SPORTOVNI ZAPA FUSION SEM S OSTRAVY KDYBI NĚKDO CHTĚL PIŠTEEE 😎

romcovaklarka
27. led 2012

@misenka001 Napsala jsem ti interní zprávu - nahoře ti u takové obálky svítí červeně jednička 🙂

zvaskova
27. led 2012

@silverskylady Držim moc moc palečky aby dneska a ani v příštích dnech nedorazila 😉 No nákupy byly fakt supr, byla jsem ráda a ty džíny se mi líbí čim dál tim víc 😀 Snad se tedy zadaří i v jiných roviných, tento měsíc na to fakt moc nemyslim, tak uvidíme 😀

zvaskova
29. led 2012

Čauky holky, tak co jakej byl víkend??? 😉 A jak to vypadá u @silverskylady že by už budoucí mamina??? U nás víkend supr, ale do práce se mi fakt zítra nechceee. Jinak o víkendu jsem se náhodně zapletla do diskuze, že budu mít na podědění hafo věcí, tak teď ještě to miminko 😀 😀 😀

silverskylady
30. led 2012

@zvaskova Ahojky, tak ti píše stále ještě nemamina... Jojo, došla, takže zase nic. Takže teď už sedmé kolo... 😉 Ale co se dá holt dělat. Jinak ale i přes to, víkend jsme si užili, takže aspoň že tak. V sobotu jsme byli celý den u známých (u té kamarádky, jak jsem psala výše, že potratila), takže jsme společně kuchtili a pak hráli celé odpo až do večera hry a pak zase kuchtili... Mylsím, že na chmury je tohle dobrá terapie... 🙂
Tak to se ti zase něco povedlo, já sice taky budu dědit, ale jen zásadní věci, oblečení na mimi zatím žádné 😀 Mám slíbeno od kamarádky...