První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

barusatko
23. únor 2012

@zezizu minulej tyden jsem mela neschopenku u pritele ale byl celej tyden v praze a v nemecku tak jsem byla sama doma tak jsem si nechala napsat neschopenku k rodicum mam tu i vice kamaradek ale je to desny byt dva tydny zavrena doma ani vychazky nemam uz mi z toho doma hrabe a ted kdyz jsem u nasich tak pritel je zrovna kazdej den doma tak to je k vzteku 😀 jinak moje mamca ta ma doma zverinec maji doma dve kuny 5psu kone kocky zelvy krepelky 3dravce lisku 😀

barusatko
23. únor 2012

@zezizu to moje tchyne ta i kockam poridila kotel na topeni do garaze aby jim pres zimu nebyla zima to je taky takovej blazinek do kocek ja zas jsem strasne fixovana na barusku a baruska na me bez ni bych asi neprezila ted mi porad spi stocena u bricha a driv to nedelala tak jestli neco citi ze se deje nevim a pred 3tydnama byla silene divoka asi tyden jako by se ji neco stalo ale uz dobry a strasne je zarlivka se ke me ani pritel nemuze priblizit nebo jak chce pusu hned po nem skace a chce za nama a kdyz jdu do prace tak nasim chvilku teskni ale pak dobry a nejlepsi je ze pritel lehne do postele vola na ni a ona nejde lehnu ja a hned jde tak je pritel vzdycky nastvanej 😀

hance09
23. únor 2012

@zezizu Od koťátka,jsou to ségry a jsou jim asi 4 měsíce,manželově babičce je taky přivedla kočka už veliký..a protože jsem chtěla aspoň kočičky,tak jsme ji vzali. Jsou teda pěkný dračice,už se těši až z nich budou ty povalečky 🙂

@barusatko já čekám na ovu,jinak je mi fajn 🙂

barusatko
23. únor 2012

@hance09 tak hlave at se vam holky konečně zadaří doufám že nám taky když to nebude ted 😉

zezizu
23. únor 2012

@barusatko ty jo to Maji Vasi takovou malou soukromou zoo vid?🙂 ale je dobře, ze Maji Radi zvířátka....... a Vasi bydli nějak daleko? To určitě za tebou přítel jezdi ne? Je to takova mala rozmazlanka Baruska vid? To ta naše jedna cicina, ta britka, ta je taky rozmazlena 🙂 a hlavně strasne zarli na manžela. A ty bydlis normálně u vasich nebo u přítele?

zezizu
23. únor 2012

@hance09 trochu se zklidni od 2 let 🙂 a pak postupně se z nich ty povalecky stanou 🙂 u nás se porad chrape, nebo se ciha na ptacky za oknem 🙂 máme před kuchyňským oknem krmitko, tak to je pro ne divadlo.... jsem zkoušela jestli náhodou nechtějí jít ven, tak občas nějaká jde, ale to je minutka a už zevluje na okně, ze ji je zima 🙂 potvory jsou to mazaný 🙂

barusatko
23. únor 2012

@zezizu no mamca ma pritele a on dela v lese lidi mu nosi zvirata co najdou tak maji zverinec ale psy maji svoje aj kone i dravce jezdi se psama na vystavu na hony jeste chteji geparda ...baruska to je hroznej rozmazlenecek ta ma vsechno nasi jsou z ni uplne paf ted jak ji bylo zle a prijeli jsme tak hnedka na ni barusko no copak ti je jaktoze jsi to spapala no pojd za nama ty mazilku a uz ju hladili a chovali 😀 😀 ja to s bydlenim mam ted takovy vselijaky pred trictvrte rokem jsme spolu bydleli 3roky pak jsme se rozesli na 3mesice a zjistili jsme ze bez sebe nedokazem zit tak jsme se po pul roce vratili k sobe zpet ja sla zpet k nasim protoze jsem nemohla sehnat praci ted jsem si nasla praci u rodicu tak bydlim u nich kdyz jsem v praci tak jsem u nasich a kdyz mam volno s pritelem delam kratkej a dlouhej tyden je to trosku slozitejsi ale planujem ze do roka se vratim zpet jak dodelame celej barak 🙂

zezizu
23. únor 2012

@barusatko aha, tak složitější to mate Teda, ale když vám to vyhovuje, tak proc ne 🙂 ty jo, geparda jo? Je to krásný zvířátko ale mela bych z nej respekt 🙂 a co ti Baruska snedla? Baracek rekonstruujete nebo jste stavěli?

barusatko
23. únor 2012

@zezizu jj jejich znamej ma gepardu strasne moc ...baruska mně snedla hlinu z difmbachie nebo jak se to pise ona kdyz se nudi tak mi hrabe hlinu z kvitek 😖 pritel koupil s mamkou barak desne velkej a jsou to dve bytove jednotky kazdej mame zvlast vchod tak kdyz se chcem videt vidime se kdyz ne tak se nevidime celej sme ho prestavovali mam fotky na modre strese tak jestli chces mrknout muzu ti poslat odkaz a co vy bydlite taky v baracku nebo v byte

zezizu
24. únor 2012

@barusatko ahojky, tak to jo. Jsou to Krásná zvířátka. Baruska je Teda ďábel, ona ta difenbachie je jedovatá, tak bacha na ni ☹ jasně na forecky se rada podívám 🙂 my bydlíme v baráku s našima, máme spolecny vchod a vstupní chodbu, ale jinak Kazdy svou bytovou jednotku. Ale je to v pohodě 🙂

silverskylady
26. únor 2012

Ahojky děvčata, tak jsem tu zpátky z hor a dokonce vcelku.... 😀 Chci vás jen pozdravit a dočtu vás až zítra, dneska nějak nestíhám... Jsem zvědavá, co je nového... 😵

silverskylady
26. únor 2012

@zvaskova Ahojky, tak to mě mooooc mrzí, už by bylo na čase, aby se na 8 měsíců někde zasekla, viď....Já stále čekám. Už od pátku 😕 Břicho mě bolí jako ďas a pořád nic. Ale nemám odvahu si udělat test... 😝 Možná zítra 🙂

barusatko
27. únor 2012

ahojky holky ja vcera testovala a nasla jsem dve carky 😀

barusatko
27. únor 2012

tady je testik 🙂

hance09
27. únor 2012

@barusatko Tak ať sílí! 🙂 a hlavně ať ti neni pořád tak špatně...

barusatko
27. únor 2012

@hance09 dekuji dneska jsem od dvou vzhuru jak me bylo spatne

hance09
27. únor 2012

@silverskylady Tak co,Leni,jsem napnutá jak kšandy 🙂...Já jsem (snad) po ovu,takže teď budu mít do ms zaručeně těhotenský příznaky 😀

silverskylady
27. únor 2012

@hance09 Ahojky Hani, tak já to teda ráno testla, s třesoucíma se rukama a JSOU TAM // ................. 😀 Sem myslela, že se zbláznim... 😝
A těhu příznaky poznáš, jestli jsou vymyšlené nebo pravé. Já to tentokrát cítila, jen sem si to bála přiznat, po tolika měsících zklamání... 😉
Tak jsem na tebe zvědavá, snad mě budeš brzo následovat 🙂

hance09
27. únor 2012

@silverskylady FAKT?! No super! 🙂..Tak ať jste zdraví 🙂

hance09
27. únor 2012

@silverskylady Jo a jinak teda doufám,že mě nakazíš 😉...abych tady pak nezůstala sama 🙂

silverskylady
27. únor 2012

@hance09 No fákt 😀 Díky Hani, snad bude všechno tak jak má. To víš, teď se zase budu stresovat, jestli je tam kde má být atd.... Docela mě bolí břicho, tak uvidíme. A taky jsem v noci pěkně ponocovala, od půl čtvrtý jsem nemohla spát, chvíli je mi horko, chvíli zima... No asi to bude zajímavý... 😅

silverskylady
27. únor 2012

@hance09 Ráda bych... Tak tfuj, tfuj, tfuj... 😀

hance09
27. únor 2012

@silverskylady Nestresuj, bude to OK 🙂

silverskylady
27. únor 2012

@hance09 Ale jo, taky si to říkám.Když už to trvalo tak dlouho, tak to musí být o.k. 😉

zvaskova
27. únor 2012

@silverskylady Tfuj tfuj tfuj držim palečky.... JInak my za týden ovu, tak jsem zvědavá, tento měsíc jsem nenechala nic náhodě a mám čajík a včera prémiéru s gelem tak uvidim... I když tenhle měsíc mám ze všeho takové nervy, že bych se divila kdyby to vyšlo... Pokud ani teď nic tak jdu volat 😀 😀

zvaskova
27. únor 2012

@silverskylady Pane jo, píšu později než čtu... moooooooc velká gratulace, mám z tebe velkou radost mamino... juchůů. ať je vše ok a těším se že budeš můj předvoj, snad 😀 Jé já mám fakt radost...

silverskylady
28. únor 2012

@zvaskova Ahojky, to je v pohodě, taky se mi to při dočítání stává 😀 A děkuju 😉 Tvůj předvoj klidně budu a když už jste to tento měsíc podchytili i tím gelem, tak třeba mě fakt budeš následovat 😉
I když, abych se ti přiznala, tak mam docela strach. No prostě aby ta čárka ještě zesílila, aby byl tam, kde má být... Ach jo. Je to snad ještě horší, než čekat na ten pozitivní test... 😕 Se asi pátku nedočkám 😀

hance09
28. únor 2012

@silverskylady Ty jo Leni,nestresuj....i když já to mám taky tak 😅 ,jsem taky dostala vynadáno od mámy,ať na netu nic nečtu...ale stejně čtu 🙂

silverskylady
28. únor 2012

@hance09 Hani neboj, to byl jen nějaký ranní zachvěv, už jsem klidnější... 😀 A dokonce už jsem objednaná k dr na kontrolu. Protože jak to mam časově tak nějak na prd a dr je jinde než se vyskytuju, tak jsem raději volala už teď. A jdu tam příští pátek, naštěstí měla volno 😅
A maminky mají většinou pravdu, bereš to na vědomí, viď... 😀 I když zase na druhou stranu, myslím si, že jsem na netu pochytila pár dobrých info a rad...

silverskylady
28. únor 2012

@sissi26 Ahojky, tak jak dopadla poradna??? 😉 Ukázal se drobek? 😕