První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

barusatko
1. bře 2012

@sissi26 jj to ja taky to si muzeme podat ruce 😀 😀

sissi26
1. bře 2012

@barusatko podávám😀

barusatko
1. bře 2012

@sissi26 a co to mate vlastne za rasu

sissi26
1. bře 2012

@barusatko bernský salášnický🙂

barusatko
1. bře 2012

@sissi26 je ten je krasnej toho jsem take chtela 😀

sissi26
1. bře 2012

@barusatko jo je úžasnej, a ten můj je hezčí než ostatní.-D má víc bílého a to je hezčí😀

barusatko
1. bře 2012

@sissi26 mne se taky nejvic libi barca protoze co jsem videla vsechny bolonaky tak ona je nejmensi 😀

sissi26
1. bře 2012

@barusatko 😀

barusatko
1. bře 2012

@sissi26 uz na me asi prisly chute dneska jim vsechno mozny do ted jsem nemela vubec chut na jidlo a dneska testoviny s vajickem nato kysely bombony presnidavku pak cokoladu a syr no tak to je mazec 😀 😀 😀

mitote
1. bře 2012

@sissi26 tak me Lindex neprijde nejak silene drahy a kdyz vychytas nejakou slevicku 😉

sissi26
1. bře 2012

@barusatko 😀😀 jo to jsem mela vcera😀

@mitote jo tam se to dalo🙂

mitote
1. bře 2012

@sissi26 ja tam dnes byla slintat a jeste slintam v Next a obcas v HM, ale z HM to ma kazdy :-/

zvaskova
1. bře 2012

@barusatko No to se ti nedivim... tak snaž se sedat si k okýnku a chladit se ještě o to studené sklo, te%d to ještě jde, pak to bude horší, ale to tě do té doby snad přejde 😀

zvaskova
1. bře 2012

@silverskylady A pak se do práce ještě vrátila, nebo už zůstala doma???Mě by se neschopenka taky líbila, alespoň si to těhu užiješ, ale deptaj mě vycházky... to je blbý cajat si venku a když se vrátí přítel z práce a bude chtít jít ven tak mu říct, sory ale já už jsem doma 😀 😀
Jinak já jsem dneska 13DC a začalo mě tak bolet podbříško to je děs... jestli se mi takhle bude hlásit každá blížící se ovu tak jsem tedy fakt nadšená...

barusatko
1. bře 2012

@zvaskova pro mimi vydrzi a udelam cokoliv ....ja si radeji domlouvam vzdycky nekoho sebou protoze sama jsem desne slaba

zvaskova
1. bře 2012

@hance09 Ty jo tak budu držet palce aby tě ten blicí typ v těhotenství přešel, kord když takhle nemáš ráda dopravní prostředky, to musí být pak mazec..

zvaskova
1. bře 2012

@barusatko Ty jo tak to je mi líto, tak budu držet palce ať si brzo silná holka 😀 Já bych pro mimi taky vydržela cokoliv, když ale tomu prckovi se k nám ještě nechce. Ještě se ani nesplodil a už mě rozčiluje... to bude celý tatínek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

barusatko
1. bře 2012

@zvaskova dekuji to nejak zvladnem 🙂 🙂 tak hlavne aby se vam uz konecne zadarilo a nakazili jsme vas miminkama 😉

zvaskova
1. bře 2012

@barusatko Nakazit se strááášně ráda nechám... 😀

barusatko
1. bře 2012

@zvaskova tak tfuj tfuj tfuj at uz jsou na tobe 🙂

silverskylady
2. bře 2012

@zvaskova Ahojky, už se do práce nevrátila, protože na ní tyhle stavy přišly až v druhém trimestru a měla to do konce... Si užila... Hela a já myslím, že v těhu nemáš klasické vycházky, to je přece blbost 😉 Schválně se na to někoho zeptám, ale myslím, že nejsou. A taky jsem zažila případ, že byly vycházky snad od deseti dopo do šesti do večera, u běžné nemoci. Dobrý co? 😀 Doktoři dokáží nemožné...
No a ty vypadáš nadějně 😉 A je lepší, že o ní aspoň víš, že víš, kdy se snažit... Tak šup na snažení, ať je vidět, jak jsem tě pěkně nakazila... 😀

barusatko
2. bře 2012

@silverskylady ahojky co jsem cetla tady v diskuzich tak pry od noveho roku jsou vychazky jen 6hodin a to je teda pekne na .... 😠

zabula
2. bře 2012

@silverskylady gratulace gratulace 😀 😀 😀 😀 😀
nějakou dobu tu nejsu a koukám,ještě nějaká těhulka,nebo novinky? 😀 😀
@zvaskova co ty jak válčíš 😉
a copak těhulky @sissi26 @lgsk 🙂
chci Vás všechny moc pozdravit než odjedu do lázní 🙂

lgsk
2. bře 2012

@zabula ahoj, no těhulkujeme 😀 začínám nějakou dobrou fazi těhotenstvi, nevolnosti mizi, pupik neboli, spim lip, tak asi zazrak :D jee tak si to tam poradne užij, my jedem na konci mesice na pobyt, tak se tesiiim 🙂

zabula
2. bře 2012

@lgsk to je dobře,že ti je líp,jen si to užívej 🙂 mě se moc nechce,měsíc bez muže a malé,ale musím kvůli malýmu,a třeba se tam odreaguju,dokt.prej na mě,že by bylo dobrý to zkusit v lázních,jiný prostředí...se zbláznil,leda že bych to měla z někým jiným 😀 😀 já si počkám,a kdo si počká,ten se dočká 😀 😀 😀 😀

mimichodem,máme s mužem oba vyšetření za sebou a sme oba z cela v naprostém pořádku 😀 😀 😀 😀

lgsk
2. bře 2012

@zabula to vyjde...hele třeba přijede na návštěvu 😀 tak si odskočíte 😀 😀 :-d všechno zvládnete..a uvidíš, jak se pak budeš o mooooc víc těšit, když vám to dá takový práce 😀

zvaskova
2. bře 2012

@silverskylady No já právě tady o tom četla jednu diskuzi a že od nového roku je to nějak upravený takže v těhu celodenní vycházky už být nemůžou a psali i holčiny co měli třeba 3 hod denně... Což mi přijde dost málo, v těhu by se mělo hezky procházkovat a né doma otýkat a kynout - podle mě 😉
No to doufám,že si mě nakazila, před námi je víkend a myslim že ovu víkend, takže testíky i gel je připravený a hurá na snaženíčko 😀 😀 😀 😀 Ten můj ze mě zase bude mít radost 😀 😀 😀

zvaskova
2. bře 2012

@zabula Ahojky, no u nás válčení pořád nastejno... 6 měsíc snažení a ovu před náma tak uvidíme... teď jsem si usmyslela že silverka bude můj předvoj, tak né že mi zhatí plány 😀 😀
No a co vy? Kdy máte termín odjezdu do lázní... je mi smutno za tebe ☹ Ale neboj, my a rodinka tě budem netrpělivě očekávat 😉

zabula
2. bře 2012

@zvaskova tak tomu pořádně dejte,at je další těhulka 😀 😀 😀 😀 až se vrátím at se dozvím novinku 😀 😀 😀
odjíždíme 8.3 - 5.4se vracíme,těsně před velikonocemi
My zatím měli 3měsíce snažení,ted po laparce mi MS zase mešká,ale dokt.mi ji vyvolávat ted nechce,tak uvidíme po lázních.Ale já bych chtěla snažení až tak v červnu,aby bylo malý na teplý měsíce.

zvaskova
2. bře 2012

@zabula To já si to taky plánovala na teplné měsíce, ale poté co to takhle nejde tak je mi to už jedno kdy to bude hlavně ať se co nejdřív povede, takže nic nenechávám náhodě. Dokonce i to pohlaví je mi už jedno... 😀 😀 😀 Rozkaz mamčo, budem se snažit abych tě mohla příjemně po návratu překvapit.... Tak držim palečky ať vám lázně rychle utečou a je vše ok..