První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

zabula
23. lis 2011

@silverskylady pokud bys chtěla ještě další mimi,tak bych ji nebrala,kdybych věděla že budem chtít další tak brzo,tak ji taky neberu,pač po ní se vždycky něco zkomplikuje,teda aspon u mě

silverskylady
23. lis 2011

@zabula Nestraš... Já doufám, že snad žádné komplikace nebudou. Ale kdo ví, brala jsem ji 14 let 😕 Doktorka mi tvrdila, že by mělo být vše o.k., tak doufám... 🙂 Ale pokud se povede první dítko, tak druhé budeme chtít nejspíš do tří let, klasika... I když já pořád říkám, že to si rozmyslím až po porodu... 😀

zabula
23. lis 2011

@silverskylady mě se po vysazení dělají cysty,ale každá je jiná,v žádném případě tě nechci strašit 🙂 já měla oba porody komplikovaný a du zas do toho,a už ted se těším tak neboj 😀

silverskylady
23. lis 2011

@zabula Tak doufám, že mě jen tak něco nevystraší, když už jsem rozhodnutá, že to chci 😀 No tak snad už to teď budeš mít bez komplikací a zadaří se co nejdřív... 😉 Ať už kdekoliv 😀 😀 😀

eficenka
23. lis 2011

ahojky holky, doufám že se nám brzo zadaří, pak jsme přemýšleli s mnaželem co s financema
nebude jich moc ( mateřšká je skoro almužna, splátka na auto, byt, benzín, jídlo..).
Teď mužovi nabídli super práci za 2násobný plat a bezva bydlení za babku, jenže bychom se museli stěhovat z krásné přírody - hor,do jednoho špinavého velkoměsta....Dojíždět nejde, je to velmi daleko...
Tak teď váhám co a jak, manžel to nechá na me..
Takže buďto čistý vzduch, sjezdovka za barákem,..... Nebo dost peněz a nic víc :(

zvaskova
23. lis 2011

Ahojky, vítám všechny nováčky.

Koukám, že dneska se nám ta MS pěkně rozjela co? Takže teď se na pár dní uklidníme a pak na to zase vlítnem, už se těšim až nám začne snažilkové období 😀 😀

zabula
23. lis 2011

@eficenka takové rozhodnutí nezávidím,ale můj příklad je že sme na vesnici,baráček bude na užasném místě,čistý vzduch,kopa dětí,a peníze nejsou žadný a nikdy nebudou,ale přesto bych neměnila 😀

zabula
23. lis 2011

@zvaskova ještě že tak,aspon bude snaženíčko 😀 😀 😀

suzza
autor
23. lis 2011

@eficenka A kam se máte stěhovat, do Ostravy? 😀

zvaskova
24. lis 2011

@eficenka Teda vůbec vám to rozhodování nezávidím, ale zbyknout se dá na vše.
Na té almužně nakonec skončíme všechny, teda alespoň doufám 😉
Ale vim že u nás by se přítel 100% stěhoval přesto, že původně to je hrdý horal z Tater a taky si na smogovou Prahu zvykl, to já bych z Prahy zase nešla ani za nic... za A jí miluju a za B mě tu asi drží rodinné svazky, jo ale kdyby přišla nabídka flákat se někde u moře na pláži???? To bych asi měla dilema 😀 😀 😀

silverskylady
24. lis 2011

@eficenka Ahojky, teda, to je nezáviděníodná situace... Je dost faktorů, které to vaše (resp. tvoje) rozhodování může ovlivnit. No co, nabídka je to velice lákavá, ale z mého pohledu, vlastence 😀 , bych asi volila to místo, kde bych byla zaručeně šťastnější, i když asi ne nikdy bohatá... 😉 Navíc co rodina, přátelé... Jé, tak to já bych měla jasno hned. Teda pokud už to teď nemáte příliš napnuté, co se financí týká, protože pak bude opravdu ještě hůř. Je to šílený, všichni chtějí, abysme měli děti, ale ty podmínky... 😖
Víš, já trávím kvůli práci hodně času mimo domov, tam kde jsem zvyklá a můžu ti říct, že za pět let jsem si ještě nezvykla. Sice tu nemám manžela, což je hlavní faktor, ale i kdyby tu byl, tak je spoustu dalších věcí, i jen maličkostí, na které jsem byla zvyklá a tady prostě nejsou. Dost záleží na tom jak "to" máš ty, jestli se snadno odpoutáš... 🙂

nesves
24. lis 2011

Ahoj
snažili jsme se 6 měsícu a nic pak jsem četla takovou šílenost na jednom foru že jedne mamince doktor radil až po milováni těm spermiim trošku pomůže a prstem je uvnitř trochu popožene dál.)a co se stalo ze srandy jsem to zkusila 10.11 a ted jsem to již nedostala a všechny testy pozitivní.)))Zni to jak kravina ale doporučuji.)

mersy
24. lis 2011

Ahoj holky,
na konci října se mi nějak splašily hormony - vypadla mi Mirena (a i když jsem po koml. těhu a porodu nechtěla o dalším ani slyšet) , tak teď moc a moc chci.
snažíme se teda měsíc.
7 dnů mám vysokou BT 36,7 - 37,O . dned 36,9 ale ráno jsem začala špinit.... 😒
takže buď se mi rozjíždí MS nebo se zahnízduje ....

Nevím, BT měřím teprve 14 dní.
Všem snažilkám přeju, ať se během prosince zadaří...... 😉

eficenka
24. lis 2011

@silverskylady
@zvaskova
ahoj holky... No provdala jsem se z vysočiny do hor, takže rodinu mám 4 hodiny jízdy autem daleko...
Teď tu novou práci, co manžel má nabídnuto, tak by bylo všem o 2 hodinky blíž...
Ale nějak jsem si tu zvykla. No uvidíme, peněz máme tak tak - já imanžel jsme si platili celou vysokou sami, našetřeno moc nemáme, ale zatím si žijeme jakžtakž a stačí nám to. Ale bojím se, že dvě děti bychom už v budoucnu nezvládli. Možná nabídku vezme, vyděláme pár peněz a na "stáří" se sem na hory vrátíme :D

silverskylady
24. lis 2011

@nesves Teda, to se mi ani nechce věřit 😀 Ale pokud by to fungovalo, tak je to jednoduché a levné... 😀 😀 😀

silverskylady
24. lis 2011

@eficenka Tak pokud už máš takovéhle zkušenosti se stěhováním, tak to bych to možná i riskla 😉 Jen by mi bylo líto těch hor, mám hory hrozně ráda... Ale pokud se s manželem shodnete oba na lepším výdělku, tak asi není co řešit 😀 A jak dlouho už zkoušíte mimi? Jsem zvědavá, co... 😅

eficenka
24. lis 2011

@silverskylady
no ted budeme zkoušet teprve druhý měsíc... Ale snad se to brzy povede.. Doufám,že se do tý doby nějak domluvíme...

zabula
24. lis 2011

ahojky holky 😉 kdepak se toulají ostatní 😀 nemáte už přepečeno? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dnes sem byla u dokt.se domlouvat a 8.12.sem objednaná na ultraz.tak doufám že to tento měsíc vyjde 😀

lgsk
24. lis 2011

ahojte holky...tak sem teď přijela domů utahaná, ale spokojená 😀 příští víkend by mi měla vyjít ovulace, tak se těšííííííííííííííííííím a přemejšlím, že bych manžu vytahla někam na výlet...co myslite? 😀 😀 😀

sissi26
24. lis 2011

@nesves no o tom jsem taky četla, a bavili jsme se o tom s mužem, ale přijde nám to jako blbost, protože když to tak řeknu....když se muž udělá do ženy tak to dosáhne dál než prst ne?🙂 ale tam kde jsem to četla, tak psala paní, že kvůli miminku je schopná sníst žížalu, tak tato "prstíková metoda" je to nejmenší😀....no každopádně mi to přijde jako blbost ale ze zoufalství jsem to chtěla taky udělat😀...ale muž byl stále přítomen a před ním jsem nechtěla😀 aby si nemyslel že jsem urputná 😀

sissi26
24. lis 2011

@zabula já s pečením ještě ani nezačala😀 už se chystám, ale nějak není čas:-/

nesves
24. lis 2011

@sissi26 Já tomu taky nijak moc nevěřím přítel si se mě děla srandu ,že jsem sde oplodnila sama:DKDYBY TO BYL TAKOVY ZÁZRAK TAK JSOU TĚHOTNI VŠICHNI HNED🙂 Myslím že je to jen náhoda:D

sissi26
24. lis 2011

@nesves jo no, ale tak zázraky se někdy dějí a náhodě se musí pomoct😀

zabula
24. lis 2011

@sissi26 to já taky ne,a letos se mi teda moc nehce,ale budu muset kvuli dětem 🙂 perníčky napeču a pak je strčím malé at si je nazdobí 😀 😀 😀 😀 už vidím malýho jak chce taky a pak budu do vánoc uklízet kuchyn 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sissi26
24. lis 2011

@zabula 😀 no já taky budu dělat perníky kvůli malé...loni chtěla péct se mnou, vydržela 5 minut, letos říkala, že mi bude taky pomáhat, že bude papat těsto 😀 co ty děti nevymyslí😀

silverskylady
25. lis 2011

@sissi26 Koukám, že má malá chutě jako já, když jsem byla malá 😀 To jsem takhle jednou babičce snědla půlku těsta na vánočku... Už jsem jí pak pomáhat nesměla... 😀 😀 😀 Tak jsem to praktikovala jen doma, míň nápadně... 😝
No jinak já to letos s pečením taky nějak moc slavně nevidím. Vůbec se mi nechce, takže uvidím, s čím se mi bude chtít patlat a na co bude mít manžel chuť 🙂 Mam na všechno vždycky jen víkend, když po týdnu přijedu domů, takže to si pak člověk rozmyslí, čím ho vyplní... 😉

sissi26
25. lis 2011

@silverskylady hihi no myslím, že všechny děti měly stejné chutě, nebyla jsem na tom jinak, mamka mě dycky od těsta odháněla, jak já teď malou - historie se opakuje😀 ale prostě jak to řekla...že mi bude pomáhat, papat těsto, to prostě bylo úžasné😀
no já tež uvidím, já asi perníčky kvůli malé, ta to má ráda, tak udělám stromečky a tak🙂 ...mamka ji předloni udělala celou chaloupku i se zahradou - úžasné..ale tak daleko jsem nedospěla😀 vloni jsem ty perníky pouze upekla a mamka mi to musela nazdobit😀 no já třeba jsem doma každý den, ale mám tolik práce, že jak to vše dodělám tak je tma a už se mi nechce a o víkendu tež nestíhám, a to jsem si říkala, že když bude muž pryč, že si udělám spoustu věcí, všechno stihnu, všechno nachystám, a vůbec jako

silverskylady
25. lis 2011

@sissi26 No jo, někdy z nich "vypadnou" úžasný věci... 😀 Docela se těšim na vlastní zkušenosti... 🙂
Tak to já jsem zase zůstala jen u těch perníčků, nedělal už jsem z nich nic jiného. Ale né, že by se mi to nelíbilo... Loni když jsem je dělala, tak přišla kamarádka s přítelem na pokec. A když mě viděli, jak se tam patlam se zdobením (a můj muž se mnou), tak popadli zdobičky a zdobili jsme ve čtyřech. To byla parádní manufaktura. A sranda co chlapi vymýšleli... Někdy jsou jak ty děti 😀 Asi je letos pozvu zase na vínko... 😀 😀 😀
A co se stíhání týká, tak já mam pocit, že jsem permanentně ve skluzu 😠 No, hlavně se z toho nezbláznit... 😀

silverskylady
25. lis 2011

@lgsk Dobrý nápad, s výletem 😉 Jen kam, v tomhle nečasu...? Snad dopadnete líp než my. Byli jsme na dvou dovolených, celkem to i vycházelo a nic... 😒

sissi26
25. lis 2011

@silverskylady jo no, je to úžasné to co z dětí vypadne...taky se těším na vlastní, protože bohužel to není moje ale od přítele, takže nejsme s ní pořád, což mě mrzí, ale někdy to vážně stojí za to🙂 jako teď už je větší, ale jak byla úplně malá, no nádhera🙂
tak dej kontakt, já si je taky pozvu na víno až se pustím do toho pečení😀
jn nezbláznit se, a hlavně si odpočinout, když chceme mít miminko, bo jak člověk bude furt ve stresu a furt se honit, tak to se taky tělo tomu miminku bude bránit....