První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

lgsk
20. pro 2011

@sissi26 chi to se mi zdálo už taky 😀 😀 😀

lgsk
20. pro 2011

@sissi26 ale je to krásný.... 😀 ted premejslim, jestli jetče na rychlovku objednat ty třricka nejlepsi babicka a nej dedeček a dat jim to pod stromeček 😀 😀 😀

sissi26
20. pro 2011

@lgsk a kdy to máš správně dostat?

lgsk
20. pro 2011

@sissi26 už sem to měla dostat...jenze u mě nidky nevís no.. 😖

sissi26
20. pro 2011

@lgsk no vidiš, tak neboj, bude to dobry;)....

lgsk
20. pro 2011

@sissi26 no říkam si, že do soboty to budu snad vědět tutově...

sissi26
20. pro 2011

@lgsk jo určitěěěě!!!! budeš to říkat rodičům? já zrovna vymýšlím přání pro mamku😀 na vánoce to chci říct jen mamce a příští týden máme jít k Dr. tak to pak řekneme malé, protože ta si napsala ježíškovi, že chce sestřičku😀 tak ji řekneme, že máme bublinku a že z toho nějaké miminko vyroste😀... no a pak to řeknu i taťkovi😀 no pak vlastně asi všem jako v rodině, protože malá to hned vykecá😀

lgsk
20. pro 2011

@sissi26 tak ja du shánet 😀 😀 😀 ja bych jim to prave bud chtela dat takhle, kdyz nesezenu, tak koupim capáčky a dudlíčky 😀 😀 😀 😀 no a v týdnu se objednam k doktorovi...az budu mit silnejsi čáru

lgsk
20. pro 2011

@sissi26 a řeknu...ja bych to nevydrzela 😀 😀 nasim a milanovejm rodicum urcite...ale premejslim komu dal, zas nechci, aby to vedelo moc lidi...kdyby nahodou ☹

sissi26
20. pro 2011

@lgsk 😀 ty trička by tež byly super😀 ty jo ti to přejuuu faaakt🙂 super🙂...aspoň můžem probírat ranní nevolnosti😀

lgsk
20. pro 2011

@sissi26 vid 😀 děkuju moc... ja z toho nemohla ani spat...dneska mam jit na pohovor, je mi to uplne u prdele 😀 😀 😀 a nevolnosti...na ty sem sama zvedava, pze ja bleju jednou za dva roky a to jeste predem dva dny trpim.. jo hele bereš nějaký vitaminky? 😕

sissi26
20. pro 2011

@lgsk no já nebliju ani jednou za dva roky😀 takže viš jak😀...ale normlaně mi ani kafe nechutná😀 což je divný😀 Beru kyselinu listovou🙂 - ale tu jsem brala už předtím🙂 Dr. říkal že to je dobře že to beru,b o se mě ptal jestli něco beru😀....a švagrová od moji kámošky má prý pro mě odložené nějaké vitamíny těhotenské, které ona nedobrala😀 prý že mi je dá až je budu potřebovat😀 (ještě jsem ji to totiž neřekla😀 bo je drbna😀 ale už mám choutky, bo má taky malého bobečka teď 2 měsíčního😀)

lgsk
20. pro 2011

@sissi26 no asi vyrazim dneska do lekarny...nakoupim testy a kyselinu 😀 boze ja bych nejradeji sla pochcat i ten clear blue 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lgsk
20. pro 2011

@sissi26 hele ještě mě tak napadá...že bych udělala přáníčka a napsala bych tam něco jako ahoj babičko a dědečku, jmenuju se bublinka a za devět měsíců vykouknu na svět 😀 😀 😀 😀

sissi26
20. pro 2011

@lgsk 😀 neznam clear blue😀 jo nakup kyselinu, tu jsi měla ale baštit už před!!! 😀

lgsk
20. pro 2011

@sissi26 to je takovej ten test, co ti ukaze i jak dlouho si v tom... je drahej teda no... ale asi ho pochčiju

sissi26
20. pro 2011

@lgsk to jooo😀 kolik to stoji?.-D neznam takove vymoženosti😀

lgsk
20. pro 2011

@sissi26 180korun a je to srááááč... ukazal mi že nejsem tehotna... a pritom na tom testu, jak sem ti fotila je uz pekna carka...jak to doschlo

sissi26
20. pro 2011

@lgsk ty vole😀 jsi měla chvili vydržet pár dnů🙂.,...ale mě se to říká😀 testovala jsem dopoledne i odpoledne haha😀 nevěř na testy.... po vánocích běž k Dr.;)

sissi26
20. pro 2011

@lgsk já doufáím, že mi po vánocích dá fotku😀 bo teď nedal😀 hajzlík😀

lgsk
20. pro 2011

@sissi26 já se spíš nachlastala takhle po ránu víš 😀 a já sem prutokáč... no mamatest je znamej presnosti, tak budu verit tomu 😀

lgsk
20. pro 2011

@sissi26 já chci taky fotku...holka, já sem blb, ale já už mám i výbavičku 😀 😀 😀 ted koukam na postylky a premejslim nad kocarkem 😀

sissi26
20. pro 2011

@lgsk buď v klidu, co myslíš, že já furt dělám v práci????😀 když tu je nuda😀 a dneska jsem tu sama, tak se můžu klidně dívat aniž by mě někdo načapal😀 jakože kupovat nic nechci... zatím...🙂... teď jsem volala do naši ordinace, tak příští týden budou odpoledne a bude tam pan primááááář super🙂... bo my tam máme ještě jednoho slizouna fuj tajbl, vypadá jak úchyl😀 a pak mladou doktorku, tak radši primáře, ten má zkušenosti😀

lgsk
20. pro 2011

@sissi26 uuaaa ted se mi smazal asi prispevek... 😨 jen doufam, ze to nebude falešně pozitivni kruci...

lgsk
20. pro 2011

@sissi26 a uchyla znam taky... bohuzel

sissi26
20. pro 2011

@lgsk snad neeee!!!!!.....
no jo co zrobiš, ja ma i uchyla v praci🙂.... a dneska tu bude jen on - šef😀...bleeeee:-/ achjo... by mi mohl dat pul dne volno😀 hihi

lgsk
20. pro 2011

@sissi26 koupim další testy a uvidíme 😀
no ja se chystam na ten pohovor...du si je poslechnout, je mi to jedno 😀 😀 😀 😀

sissi26
20. pro 2011

@lgsk 😀😀

lgsk
20. pro 2011

@sissi26 sem zjistila, že to mám kilák od baráku chi... tak po devátej půjdu na procházku 😀 😀 😀 😀

sissi26
20. pro 2011

@lgsk to máš super🙂 jej tež bych se šla projít😀..... kdyby mě tak šéf fakt chtěl pustit dřív dneska když tu nikdo není:-/.... achjo🙂 bo posledně jak chlapi jeli na akci tak jsem měla dovču, abych tu nebyla sama😀