První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

lgsk
30. pro 2011

@sissi26 kdož ví hele...kde si to počítala? zkusím to tam taky zadat, ono se to taky může lišit podle stránek 😕

terka3
30. pro 2011

Ahoj holky, mám na Vás dotaz ... Dneska jsem chtěla vzít poslední pilulku antikoncepce a v lednu to "neřešit" s tím, že se uvidí. Bohužel jsem dnes byla u doktorky se zánětem močáku, bolest jak blázen, dala mi ATB, takže v lednu z toho asi nic nebude 🙂 Jen by mě zajímalo, jestli nemáte některá podobnou zkušenost a jak dlouho po dobrání ATB jste se snažením začaly... Díky moc ...

zvaskova
30. pro 2011

@lgsk No mě tim pěkně nakrk jelikož když jsem jí začínala brát a kynula jsem tak mi řekl že je to blbost že víc žeru, tak se mi chtělo skoro brečet, ale ok, a teď po vysazení mi řekl to samé, tak jsem se nadechla a v tu chvíli jsem byla v ráži... Nabrat 2 kg ok ale 8 za 2 měsíce je fakt síla a přijde mi že to jde nahoru ještě víc ☹ Teď se mi zase nechce držet nějaký hladovky a extrémně cvičit, co kdyby se to povedlo tak ať má chudák plodík klídeček a né podrážděnou miminu která nejí 😀 😀 😀 😀 Furt se uklidňuju tím, že začnu hubnout až přestanu kojit a budu mít čas na sebe, ale bojim se, že je to ještě můj naivní názor 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lgsk
30. pro 2011

@zvaskova no vždyt me vždycky hopla desítka ani sem se neotočila... 😖 a ted mi bude mlet o vaze blbec ne 😀 a vic sem nejedla... pže tu jednu sem začala brat v lete a nezrala sem, pže sem furt nekde litala a deset hore 😀 ted na to kašli hele...hlavní je zdraví, jinak...zkus brát probiotika, ono to zrychlí střeva a já sem po nich normalne zhubla a přitom tím tělu pomaháš 😀 no mě chlap taky říká, že se pak nezastavím a nevyspím, tak ať to ted neřeším

lgsk
30. pro 2011

@terka3 tak si dejte pokoj ještě v lednu, pže atb je prej v těle nejdýl 14dnů po dobrání, asi podle toho jak sou silný 😉 ale tragicky bych to neviděla...hlavně v teple, kup si brusinky, fakt pomahají i jako prevence a hodně pít 😉 pokud po dobrání bude vše ok, tak bych chvilku dala tělu voraz a pak na to "hopla" 😉

terka3
30. pro 2011

@lgsk díky za radu ... asi to fakt nebudem hrotit, měsíc už se to nezblázní 🙂

lgsk
30. pro 2011

@terka3 přesně tak.... my sme ve snažení taky museli víc jak na měsíc přestat, když byl manža po operacích... všechno má svůj čas 😉

sissi26
30. pro 2011

@lgsk uz nevím dala jsem do google výpočet TP😀

lgsk
30. pro 2011

@sissi26 já taky 😀 😀 😀

zvaskova
30. pro 2011

@lgsk Teda tak díky za radu hned zkusím zakoupit 😉 Oni jsou chytrý jak rádia, ale oni tu antikoncepci žrát nemusí 😀 😀 😀 Tak to máš supr chlapa že to takhle komentoval, ne že by ten můj měl nějaký narážky to ne, ale raději to nekomentuje 😀

lgsk
30. pro 2011

@zvaskova zkus hele...max ti to neublíží 😉 hele ono se říká, že gynekolog ji svýmu dítěti nenapíše.... 😎 hele...ten muj mi nikdy neřekl ani popel a to se váhou fakt uplně jinde než když sme se poznali...a je fakt, že sem tlustá, vím to, ale nervovat se nebudu...už sem zhubla něco, ted mi teda neco hoplo zpět pže sem jak balon... ale ted to nebudu hrotit. štve mě to, pže sem nosila pooviční oblečení než ted

zvaskova
30. pro 2011

@lgsk Už mám probiotika doma 😉 tak uvidíme nicméně díky za radu 😉 Teď u tebe je absolutně nesmysl abys řešila svou váhu natož se tím trápila, ono se říká že pak s dětma to půjde dolu samo a já v to doufám...No já taky vzpomínám na dobu kdy jsem vklidu nosila šortky těsně pod zadek atd ale ty časy jsou už dávno pryč... Ale zase jsem v klidu, jestli budou takhle furt zvyšovat DPH a zdražovat tak za chvíli budem i my twigy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lgsk
30. pro 2011

@zvaskova tak přeju příjemný trůnění 😀 mi to pomohlo i na tohle 😀 😀 😀 😀 hele já se nervovat nehodlam, ted sem rada, že sem vysadila leky na nervy a manža to ani nepoznal 😀 takže super 😀 prostě pohoda... 😀
hele já když viděla topík, co sem měla v druháku na plese, tak bch se šla vodstřelit, ted bych to mozna natahla na jednu nohu 😀 😀 😀 😀 😀 a máš pravdu hele...sem vejrala tuhle.. kupovala sem tu mozzarelu za 16,5 a ted ju maj pres dvacku šmejdi jedni

zvaskova
30. pro 2011

No jsem na to zvědavá, každopádně menší očísta škodit nemůže 😀 No tak to je supr že si vysadila prášky na nervy a není to ani pozna, to je supr a moc ti k tomu gratuluju a přeju pevný nervyv 😉 No já si připadala před týdnem jak důchodce, šla jsem si pro celozrnnou housku ke svačině do pekárny kam chodím už dost dlouho, nejdrív stála 3,50 pak zrušili padesátníky tak 4 Kč a v pondělí jí už měli za 7 Kč, jsem myslela že se mi to jen zdá... Koupila jsem si jí i tak ale když jsem si "Vzpoměla jaký to by byli dřív časy" tak mi už tak nechutnala 😉 😉 No prostě hrozná věta a to podotýkám že mi není ani 30, jsem zvědavá co budu říkat pak 😀 😀 😀

zvaskova
31. pro 2011

Ahojky holky, přeji Vám vše nej do Nového roku, hodně štěstí, zdraví a hlavně vytoužené // 😉

zabula
31. pro 2011

ahojky také zdravím a připojuji se k přání a vykročení do Nového roku, tou pravou nohou,těhulkám příjemné těhulkování a snažilkám konečně ty dvě čárky na testíku 🙂

lgsk
31. pro 2011

holky špiním a bolí mě podbřišek ☹ bojíííííííííííííííííííííííím

zabula
31. pro 2011

@lgsk a nechceš si radši zajít na pohotovost?a nebo kolikátý si den,třeba se tam ještě uhnizduje 😕

lgsk
31. pro 2011

@zabula 5tt + 5, sem si četla, že to má v 6tt docela dost ženských...a už je to lepší, jen mám takový pociyi v podbřišku, tak jestli si fazolka nechce vybojovat víc místa 😀 už to snad bude ok...dneska budu odpočívat a pokud by to zas začlo, tak pojedu na pohotovost..každopádně budu po neděli hned prudit gynekologa

sissi26
31. pro 2011

@zvaskova taky si někdy připadám jak důchodce😀 a to mi taky není ani 30😀 holt je to čím dál tím horší;)...teď psali v novinách, že obchody zdražují už teď aby to po novém roce nebyl velký skok - nakopat je do řiti fakt😀 pak přidají to zvýšené DPH k té zvýšené ceně ne????🙂 a já vyrazím do lesa na kořínky....

@lgsk drž se! tež jsem to četla že se to ženským stává... ale tak opatrně! mě dneska taky po velkém silvestrovském úklidu píchalo tak hned jsem zalehla🙂

sissi26
31. pro 2011

holky taky vám všem přeji úspěšný vstup do nového roku!!

lgsk
31. pro 2011

@sissi26 já do ted spala...je to lepší 🙂 ale holt asi budu muset trochu zpomalit, vcera sem jeste o pulnoci delala uklid šatně no 😀 😀 😀 taky se opatruj

lgsk
31. pro 2011

a holky...vše nej nej nej do novýho roku 🙂 netěhulkám fazolku do bříška a nám těhulkám zdravý miminko 😅

zvaskova
31. pro 2011

@sissi26 To si piš, že to zvýšené DPH hodí k zvýšeným cenám 😀 😀 Když půjdeš na kořínky dej vědět půjdu s tebou na larvičky a pak se rozdělíme 😀 😀 😀 😀 Bon appetite

zvaskova
31. pro 2011

@lgsk Myslim, že by to mělo být v poho, hodně ženských i v těhotenství krvácí nebo špiní a 6 týden to je teoreticky tvá obvyklá MS ne??? Ale i tak opatrně, úklid ti nikam neuteče 😉

domi1988
31. pro 2011

ahojte babulky, krasneho silvestra vam prajem a novy rok nech je trosicku lepsi ako tento a hlavne pekne 2 ciarocky na testiku....

lgsk
31. pro 2011

@zvaskova nene, ms ne..u mě ovulace...je fakt, ze ted to tak nejak vychazi...ale to bricho me zacalo bolet uz vecer po prohlidce, takze jestli to neni nasledek toho, jak me povrtal no...ale už nešpiním vubec. no břicho zas ted boli, ale bud lezi s notasem v posteli nebo s knihou na gauci 🙂 takže na všechno kašlu...mimi je přednější.. kdyz by to zas začlo, tak skočím do auta a pojedu do nemocnice at se na me podivaj a v pondeli budu prudit doktora, říkal, že mám přijít kdyby něco, tak asi v pondělí hned ráno pojedu

lgsk
31. pro 2011

@zvaskova bleee to ja radeji teda na houby 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anurev
31. pro 2011

Všem přeju krásný nový rok a hodně štěstí 🙂

sissi26
1. led 2012

@zvaskova ok řeknu😀