První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

zabula
5. led 2012

ahojky,pak máš musím dočíst 😝
dnes byl tedy den,zaválčila sem si s počasím,to bylo dneska fakt hnusně,že já začátečník zažiju všechno 😀 😀
no u dokt.teda nic moc,folikulů mám prý dost,ale sou jen kolem 12mm,takže ještě malé,ovu nebyla, ještě ale prý je brzo,su 14DC a můžou dorust.
I jak si dělám ovu testy,dle dokt.sou spolehlivé,a pomaličku mi sílí 🙂 takže ovu bude,dobrá zpráva je,že ovulaci mám !!! v tom není problém,ale bude to asi někde jinde 😒
napsal mi další clostilbegyt,řekla sem mu že už se ted snažit nebudem,že už ho jíst nechci,ale prý mi nedoporučuje mi ho hned vysadit,aby viděl, jak na léčbu reaguju a skrz folíky.
Když asi za dva měsíce neotěhotním,tak prý musím na laparku,pač když už sem na ní jednou byla ze srustama, je docela možné,že to můžu mít znovu a vejcovody sou neprůchodné.
A manža na spermiogram.Když po laparce do 4měsíců neotěhotním,pošle nás na umělé oplodnění 😔
Nechce dýl čekat,že to bere jinak,když už mám dvě děti,no už mě chtěl objednat na laparku ted,to sem odmítla.

zabula
5. led 2012

@twistinka123 ahojky,to víš že si pamatuju,dyt já ti naposledy psala a nějak si nenaspala 😀 u mě zatím při starým,dnes sem byla zrovna u dokt. 😝

twistinka123
5. led 2012

@zabula držím moc palečky. já jsem 4+6, HCG dneska 1400 a mám k tomu angínu. tak mi drž🙂

zabula
5. led 2012

@twistinka123 tak to gratulace 😀 😀 to bude dobrý,to je taky to počasí 😒 u nás taky řádí nemoce 😒 já doufám že se taky brzy dočkám,ale zatím to neberu tragicky,pač už dvě děti mám 😝 mám mít ted ovulku,tak uvidíme 🙂

sissi26
5. led 2012

@silverskylady tez jsem zvědavá co má kyčel až ztěžknu, no každopádně nemůžu spát na levém boku už pěkně dlouho, dr. nic nenašli, taťkovi tak na kyčlích nenašli nic až 3 roky až prostě tu kyčel ten kloub neměl, tak musel na výměnu...mazec....no z těžknutí teď nemám velkou hlavu, myslím, že jsem zhubla ... musím se jít k mamce zvážit:-/ kdo říkal ranní nevolnosti? ... lhář!...
já byla včera u koníka, oznámit, že teď jezdit nebudu🙂 tak mi říkal majitel, že teda v říjnu, on bude vozit kočár, a já budu jezdit😀

anurev
5. led 2012

Ahoj holky 🙂
Mám na vás takovou osobnější otázečku🙂
Neslyšela ste některá o tom nebo nesetkala ste se s tím, že by oplodnění mohlo komplikovat neobřezáné přirození partnera ?
Hledala sem na netu a nic jsem o tom nenašla...tak si říkám, že kdyby to problém byl, tak by se o tom psalo... 😎 😎 😎 😕

zabula
5. led 2012

@anurev neobřezané 😕 to asi ne,proč by to komplikovalo 😕 jestli sem to dobře pochopila

anurev
5. led 2012

@zabula Noo taky doufám, že to ničemu nevadí....jen nás to napadlo, že spermíci nevystřelí tak rychle, jak když obřezání je 😀 😀 😀 ale doufám, že to neva 😀 😀 😀 😀

zabula
5. led 2012

@anurev tohle by mě tedy nenapadlo 😀 😀 😀 a sem proti těmhle věcem

anurev
5. led 2012

@zabula Proti jakým myslíš?

zabula
5. led 2012

@anurev jako obřezání a tak 😝

lgsk
6. led 2012

holky, držte palce 😀 za chvilu jdeme k doktorovi

lgsk
6. led 2012

@anurev tak o tom sem nikdy neslyšela a u nás to teda komplikace nebyla 😀 😀 😀 😀

sissi26
6. led 2012

@lgsk tež tam chodíš k tomu dr. nějak často ne?🙂

lgsk
6. led 2012

@sissi26 no já šla dneska, jestli už bude srdíčko 😀 tak je tam mrňousek 😀 v unoru jdu na testy vyvojovych vad, tak snad to bude ok, ale zatim prej sme na tom dobře 😀 to mam jako darek k narozeninam 😀 😀

anurev
6. led 2012

@lgsk jéé to je hezký 🙂 a máš foto? 😀

Jinak sem ráda, že u vás to nebyla komplikace...nikde se o tom nepíše, tak předpokládám, že to neva 😀 😀 😀

sissi26
6. led 2012

@lgsk tak to je superrrrrrr, ty jdeš až v únoru? hej tak proč mě zas objednal tak brzo? já byla 14.12.2011 na potvrzení, pak 27.12. na srdíčko a mám přijít 10.1.....nějak často ne?:(

lgsk
6. led 2012

@anurev jj, mám...jak se zmotám, tak to naskenuju a vložím 😉
Nevadí...hele my sme v počátku srpna začalisnažení, v září šel manža na operaci a měsíc a půl nic, no a někdy na konci listopadu se muselo zadařit 😉 takže to byla chvilka

lgsk
6. led 2012

@sissi26 jj, až v unoru 🙂 tak to nevim, ale chodí se tak nějak po měsíci...tak kdožví, co to máš za experta 😀 právě příště mi bude dělat odběry a rovnou i na ty testy, nechám si dělat ty lepší, sice stojej 1500, ale zas raději vědět teď než pozdě...

lgsk
6. led 2012

@sissi26 ty hele taky tě tak pálí žáha? já mám pocit, že se normálně vznítím 😀 je to fakt děs běs

sissi26
6. led 2012

@lgsk no nevím jakto, ale je to vyhlášenej primář u nás🙂... tak asi ví co dělá, teď jsem se bavila s kámoškou, a taky tak nějak chodila, říkala, že te´d mě určitě pošle na testy atd.🙂

no žáha mě nepálí, ale je mi tak strašně špatně.... včera večer jsem projížděla weby co píšou na nevolnost, vyzkoušela jsem všechno, prý dobrá je coca-cola - tak nevím jak dobrá, když jsem ji už několikrát vyzvracela... jaj to se nedá!!!
a stačí jak pomyslím jenom na nějaký smrad, co jsem někde někdy cítila, tak mě hned natáhne....

lgsk
6. led 2012

@sissi26 tak to asi bude pečlivej hele..tenhle je takovej zvláštní, hlavně mě sere, že mi furt mele o mým bmi..kurna nemusí mit pokaždý sdělit, že sem tlustá, vím to i bez něj 😀
hele ta cola musí bejt vychlazená a vybublaná...pak to většinou pomůže.. jinak já třeba bublinky ted ani nemůžu, se potom nadýmám 😀 hele a ty zázvorový tabletky si zkoušela? dá se to polknout, takže když to zapiješ, tak ani tenzázvor neucejtší... no a smrady, to raději ani neřeším, to vydejchávám 😀 proto je mi nejlíp venku

sissi26
6. led 2012

@lgsk no on je taky zvláštní ale je vyhlášenej😀 slyšela jsem o něm jen to nejlepší a když jsem si ho vyhledala na netu tak taky jen pozitivní komenty🙂....
no ja jsem taky nafuklá, nějak nechodím záchod😀...víš jak to myslím😀 normálně jsem chodila denně, a teď? tak jsem jak balon🙂
no bonbonky jsem nezkoušela ale mám ty lízátka a čaj, a stejně nic nepomáhá, jsem to zkusila bez toho a je to to samé.....

lgsk
6. led 2012

@sissi26 no já raději nechci nic vědět, pže mě fakt točí, jak mi furt mele o tej mojí váze...přitom mám kamarádky, co váží i víc a doktor jim dá pokoj, tak nechápu, o co mu jde 😠 jinak mi zasejc mlel, že do 12týdne je to těhu nejistý, že kdo přežije 12týden, tak má 98% šanci, že porodí zdravý miminko...no tohle mi vykládat nemusí
no hele já taky moc ne...bud vubec nebo mě to pak chytne a vys.. bych se z podoby 😀
holt musíš pátrat, co ti bude pomahat... já dneska pujdu pro rennie, prej to na tu žáhu zabírá a v těhuse to smí, tak to zkusím...

sissi26
6. led 2012

@lgsk no jako já mám kámošku - jestli má 50 kg tak to je fakt moc, a dr. ji říkal, že je tlustá jak byla těhotná😀 přitom vypadala dobře....
jaj to by mě jeblo😀 ještě 3 týdny vydržať😀 takové kecy ot je mazec.....
no mě žáha nepálí, takže nevím co na to, zkusila jsem vše, a nic nefunguje...

lgsk
6. led 2012

@sissi26 no jo oni si občas do huby fakt nevidí 😀 on je fakt vyjetej...ale s tou váhou mě sere, fakt nevím, co si tím dokazuje 😨
to přijde 😀 😀 😀 😀 tyjo já bych někam tak jela...alespon k našim třeba 😠

zvaskova
6. led 2012

@zabula No tak ať do dopadne jak to dopadne tak moc moc držim palečky ať se podaří co nejdřív... Dneska musim do lekarny pro testiky, mam pocit ze i u nas bude ovulka tak jsem zvedava 😉 Ja jsem dneska uz 16 DC 😉

zabula
6. led 2012

@zvaskova já 15DC,na testíkách zatím negat.u mě taky bude,a manža je ted doma 😀 i pon. a uterý 😀 😀

zvaskova
6. led 2012

@zabulatomu se říká den na H....
Letim do lékárny - ovu test pozitivní, letim domu a ten můj chcípáček doma s čajem, teploměrem, paralenem a pod dekou a jak mu je špatně a že ať se nezlobim ale že dneska na sex nemá absolutně sílu....
No já snad půjdu za nějakým sousedem 😀 😀 😀 😀

Holky asi taková blbá otázka, ale je ovulka i když už je těhulka??? Se mi to i rýmuje 😀 😀

klaudina22
6. led 2012

Ahoj holky, sice se nemůžu úplně řadit ke snažilkám, jednalo se spíše o radostnou náhodu-nehodu, ale musím se s vámi podělit o svou zkušenost: ačkoliv menstruaci nemám přesně pravidelnou, tak vím, že už pár dní mám zpoždění. Dělala jsem test, na jednom byl pidi duch po limitu a na druhém nic. moc sem tomu nevěřila, ale chtěla jsem sportovat a vědět že neriskuju, takže jsem dnes byla na gyndě na krvi. doktor se na mě rovnou i podíval a v děloze viděl malý začínající puntík, takže mi sdělil: S trochou fantazie se jedná o počínající graviditu". že tam už něco malilinkatýho je. byla sem ráda, ale krev mi odpo vyšla negativně. tak mám dojít na vyvolávačku. no je to divný teda.. sem z toho trochu rozhozená. ačkoliv mimi ještě "neplánujeme" a manžu by asi kleplo, je mi to samozřejmě líto, mimčo je dar, ale co nadělám. je to ale prostě divný. máte někdo třeba podobnou zkušenost? už jsem četla, že pár holkám vyšla i krev negativní a byly těhu, tak ještě na trampolíně hopsat nebudu a počkám na menses (v pondělí pujdu na vyvolávačku). tak uvidíme.