První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

lgsk
9. led 2012

@sissi26 my zas máme jet na víkend ke znojmu na ochutnávku vína... 😠 je to zaplacený, jen si zamluvit termin... ale mě je to tak líto, že nemužu ochutnaaaat 😵

sissi26
9. led 2012

@lgsk nikdy nevis co se muze stat.....

tak ochutnat trochu můžeš🙂

lgsk
9. led 2012

@sissi26 neboj ,bude to dobrý... já si spíš říkám, že kdyby náhodou, tak že to tak si příroda chtěla...
njn ale trochu 😀 😀 😀 no asi tam nechám chlapa nasávat a pojedu do freeportu 😀 😀 😀 😀

sissi26
9. led 2012

@lgsk jn...

hihi, tak trrochu v pohodě, dyť jsou matky, které chlašťou furt🙂.... na podzim u nas byla znama, rodila asi před měsícem - a vypila tolik burčáku, že jsem se nestačila divit😀

lgsk
9. led 2012

@sissi26 tak ona trocha nevadi, prej pul piva je v pohode... ale víš jak...

sissi26
9. led 2012

@lgsk jo no, však jsem taky pila pivo🙂 jak mi bylo blbě, tak jsem zkoušela černé jestli nepomože😀...a na silvra šampus😀 no stress.... když si dáš trochu tak v pohodě

zabula
9. led 2012

ahojky holky,tak to sem nečekala,ale je tam!!! a manža je dnes,a zítra doma,ale tuleníčko bylo i včera,aniž bysme něvo tušili 😀

lgsk
9. led 2012

@sissi26 no já tuhle taky usosávala bublinky 😀 jenže chlap mi to zatrhl vid 😀 😀 😀 sem voškubala stromeček a sem uplně ko...

lgsk
9. led 2012

@zabula chi tak to se opovaž hnout z postele 😀 😀 😀 😀

sissi26
9. led 2012

@lgsk hm tak mi chlap spis rekne, chces taky? Das si pivo? Das si vino?😀....jako fakt trocha nevadi🙂 teda chlop mi řek, že nemam pit cervene😀
no dneska ma chlopek oskubat strom, tak jsem zvedava

sissi26
9. led 2012

@zabula super🙂 takže se tulit tulit a tulit😀

lgsk
9. led 2012

@sissi26 se máš... já si cucnu a už se na mě šklebí 😀 a to sem včera dostalá šampáno.. 😀 no červený se nemá, pže tím si aj ženský přivolávají MS... no já asi budu muset počkat než přijde dom a odtahne ho na balkon, mozna to zkusim sama, ale to by mi zas nadaval 😀

sissi26
9. led 2012

@lgsk 😀.-D😀😀 hm, vidím, že máš starostlivýho chlapa, můj vůbec...:-/.... ale to je z toho, že už jedno dítě má, takže ví co a jak, tak mi řekne dycky, že můžu dělat všechno normálně😀 ale tak jako nic těžkýho nedělám tak v pohodě🙂.... jedině taťka má občas manýry že mu pomáhám s šílenýma věcma😀 ale tak to ho snad ted přejde🙂

lgsk
9. led 2012

@sissi26 no on jak kdy...pak vymyslí zas bejkovinu 😀 ale je fakt, že heknu a už mě žene do postele 😀 já funguju normálně, jen prostě netáhám to, co dřív.. tj. skříně, třicetikilový balíky, atd. 🙂 no taťka mě včera tááák překvapil...mi volali k narozkám a on ať popřeju i mimču a tak...tyjo já byla uplně dojatá 😀 😀 😀

zlatickon
9. led 2012

ahoj sissi26 děkuju moc.Ty asi nemáš nějakou skušenost s bazalní teplotou?a ovulaci?jak ti probyha,zda to poli před nebo v den ovulace atd?děkuji

lgsk
9. led 2012

@klaudina22 tak co? jak jsi na tom?

sissi26
9. led 2012

@lgsk ty jo to verim, to bych byla taky dojata🙂... nasi to nejak neresi:( to me mrzi

sissi26
9. led 2012

@zlatickon s tím opravdu zkušenosti nemám🙂

lgsk
9. led 2012

@sissi26 no mamina už vytahla povlečeníčka, co měla schovaný, fusak, teď mi říkala, že půjde nakupovat nějaký hadříky... no a co mě dostala, že nám přidaj na kočárek, to sem koukala jak vejr 😅 takže oni se taky moc těší... furt se mě ptá, jak mi je a tak...

lgsk
9. led 2012

bože dostala sem chuť na kokosky! 😀 😀 no mě tohle fakt jednou zabije 😀

klaudina22
9. led 2012

@lgsk furt nic nepřišlo.. valim teď na gyndu na injekci a uvidíme.. už bych ráda měla jasno v tom, jak to teda je.. 😉

lgsk
9. led 2012

@klaudina22 tak ať udělá ještě utz... pak dej vědět, sem zvědavá 😀

silverskylady
9. led 2012

@zabula Ahojky, no už jsem zase tady 😉 Jen ty víkendy věnuji manžovi, tak sem nelezu, páč to by bylo na dýl... 😀 A dneska po mě v práci chtěli hned od rána nějakou činnost, no chápeš to... 😀 😀 😀
I když tentokrát jsem měla chuť vám napsat i o víkendu a trochu si postěžovat. Jak jsem byla v pátek u té dr., tak to nedopadlo úplně podle mých představ... Zatím s největší pravděpodobností neotěhotním, no... 🙄 😢 😔
Teď mě zkouší vyléčit zánět, který tam prý je a nejspíš brání v průchodnosti, ale taky to tím prý být nemusí. Příští po jdu na ko až doberu antibiotika a ještě nějaké léky a když to bude pořád stejné, tak to může mít dalších několik důvodů...A ještě dorazí nějaké další výsledky z testů, tak snad aspoň ty budou ok.
No jsem tak nějak rozladěná a bojím, bojím... 😕
Ale tobě gratuluji ke krásné čárce na ovu testu. Jsem zvědavá, jak moooooc jste se snažili... 😵

lgsk
9. led 2012

@silverskylady držím palečky ať si brzo v pořádku... možná bych bejt tebou zkusila i nějakou přírodní cestu.. tím nic nezkazíš 😉

silverskylady
9. led 2012

@zvaskova Jak jsem dneska pročítala víkendové story, tak to tvoje mě docela pobavilo 😀 I když chápu, že ty ses asi moc nebavila 😉 A co manža, ještě žehlí...? 😀 😀 😀

sissi26
9. led 2012

@lgsk hm naši nic:(😀 ale tak ja myslim, ze mamka ma hlavne strach aby se neco neposralo, tak to ted nejak nepripousti🙂.... ale uz se chlubila😀

zabula
9. led 2012

@silverskylady já si na Tebe vzpoměla co vyvádíš 😀 😀 😀 s tím PC seš jako já 😀 a manža se na mě pak blbě dívá když je doma jen o víkedu 😀 😀 ale asi dnes mě má dost,tak nic neříká 😀 😀 😀 😀 jen at počká na večer 😀 😀 😀 😀 😀 😀 chudák 😀 😀 😀

lgsk
9. led 2012

@sissi26 tak vidíš...to bude tím, že chtěji počkat.. ono se to ma i říkat až po třetím měsíci, počkej, jak budeš mit pupík, tak se to změní 😉 a pokud se chlubí 😀 já musela mamině okopírovat utz, aby měla co ukazovat 😀

silverskylady
9. led 2012

@lgsk Dík. No už jako malá jsem měla nějaký problémky, tak jsem tušila, že něco takového přijde. I když jsem doufala, že ne. Kdo ví, snad to půjde nějak přelstít..... 😝 Jen teď budu do příštího týdne zase napnutá jak kšandy... 😕
A co ty, jak se vede? Doufám, že nic nestěhuješ a tak...

zabula
9. led 2012

@silverskylady to bude dobrý,uvidíš,já měla taky zánět,cysty i srůsty,a koukni,děti mám 🙂 jen to nebude tento měsíc,ale třeba další 😉 držím palečky,at je ve brzy v pořádku,a připravena v plné palbě 😀 😀 😀 😀