První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

silverskylady
30. led 2012

@sissi26
@zabula
@lgsk
A jak se máte vy, holky? Kam jste se poděly...??? 😉

sissi26
30. led 2012

@silverskylady ahojky, nevím jestli jsi psala jak se máme😀 tak zatím - no normálně🙂...co ty? jak to ide?

sissi26
30. led 2012

@silverskylady aha tak jo psala😀 no já se nikam nepoděla, ale nějak nic nestíhám:-/...ve čt jsem byla u dr. ohledně zvracení, tak mi dala nějaké homeopatika😀 zítra jdu na kontrolu a na ten screening ještě tak uvidíme🙂

zabula
30. led 2012

@silverskylady ahojky,já sem tuuuuuu 😀 my byli o víkendu na karnevalu,děti se aspon trochu vyřádili,zítra du na předoperační vyšetření,ale teda musím říct,že nevím jestli tam vůbec pak nastoupím a nevzdám to,mám z toho fakt hrůzu 😒
v pátek du na kosmetiku,dostala sem na to penízky ted k narozkám,tak konečně po X letech něco pro mě 😀
v pon.zas musím s malým na ORL,tak se furt něco děje 😝

silverskylady
30. led 2012

@sissi26 Ahój, já právě minulý týden taky pořádně nic nestíhala, takže jsem ani moc netušila, co se tu děje. Ale ono se zase až tak moc nedělo 😀
No to jsem docela zvědavá, jak ti ta homeopatika zaberou. Já jsem si s homeopatikama vyléčila migrému, normální doktoři už nevěděli, co se mnou, stavy to byly děsný a tohle mi pak zabralo. Byla to super úleva. A už je to pár let a teď je to mnohem lepší. Tak snad to pomůže i tobě 😉
Hele a zítra ta kontrola, to je ještě asi brzo na to, aby ti zjistili, co to bude, viď? No jo, jsem zvědavá, nooo 😀
Vlastně jsi asi jetě ani nepsala, co by sis vlastně přála aby to bylo... 😉 Já vím, že to není důležité, ale přece jen....... 😀
A u mě nic nového, opět. Žádná změna. Jen se teď asi zavalím ovu testama a začnu správně blbnout... 😀 Ale jinak teda spokojenost, měli jsme fajn víkend 🙂

silverskylady
30. led 2012

@zabula To jsem ráda, že jsi tuuuuu 😀 Sice mam dost práce, ale ráda trochu podrbu. Abych nepřemýšlela o blbostech... 😉
No dětičkám to moc slušelo 😵 A maminka nějakej pěknej převlek neměla? 😀
Tak uvidíš, jak dopadnou ta vyšetření před op. a pak se rozhodneš. Ale zase na druhou stranu, co pak, když na tu operaci nepůjdeš?
A tu kosmetiku si užij, je mi jasný, že jak jsou děti, navíc stavíte barák, tak takové "zbytečnosti" jdou stranou... 😀 😀 😀

zabula
30. led 2012

@silverskylady myslím,že mamince by nějakej kostým nepomoh 😀 😀 😀 😝
no já na kosmetice ještě nikdy nebyla,to bude premiéra 😀

silverskylady
30. led 2012

@zabula Ale prosím tě....... 😀
Já byla na kosmetice taky jen párkrát, ale neměla jsem dobrou zkušenost, dostala sem pak nějakou nejspíš alergickou reakci, takže já provádím jan takový to samo-domo a jde to i tak 😉 Jen mi někdy chybí to, jak se o mě někdo stará... Je to vždycky docela fajn, být u kadeřnice, na manikuře, na masáži... 😝 No hned bych někam zašla 😀 😀 😀 Ale teď můžu jít tak leda na oběd... 😀

zabula
30. led 2012

@silverskylady tak to su zvědavá,co chytnu já 😀 😀 😀 😀 pač vždycky musím mít něco extra 😝 no masáž,tu bych si taky dala,a ke kadeřnici sme objednaní ted na sobotu celá rodina 😀 😀

sissi26
30. led 2012

@silverskylady hej jsem ti psala a pak se mi to smazalo:-/ tak znova😀 - jsem taky mimo a nevím co se tu děje, ale příští týden to možná prolouskám:D
doufám, že ty homeopatika zaberou🙂 jako 2 dny je to trochu lepší🙂 jenže zas na druhou stranu mám strach, aby to že míň zvracím neznamenalo něco špatného s mimiskem:( jsem blbá🙂 uvidíme zítra, no jako mám strach z těch všech tabletek jako kvůli mimiska, tak uvidíme🙂
no zítra bude ještě brzo aby to poznali, aaaaaale kdyby to poznali tak bych se nezlobila😀 no jako my bychom chtěli Elišku🙂 ale tak hlavně když bude vše v pořádku🙂 tak uvidíme co to bude🙂
pokud to bude kluk, tak asi se vrhnu to jednoho těhotenství, překonám všechny negativa😀 ale jestli to bude holčička, tak už se sakra budu rozmýšlet, jestli ještě druhé😀
tak snad nějakej ten testík vyjde🙂 ne ten ovu - ten dalšííííííííí😀 no my měli taky relativně fajn víkend🙂 měli jsme tu malou - jako až na dalších pár lží její matky atd., tak to bylo fajn🙂 příště ji budeme mít 5 dnů, tak to bude fajn🙂

lgsk
30. led 2012

@silverskylady ahooooj...ale jo jde to 😎 já si nestěžuju...jen po těch bobulích od doktora vypadám jak pubertak, takovy akne bleeeee 😀 😀 a co u tebe novehoo?

lgsk
30. led 2012

@zabula jéééhé já si s kosmetiky donesla vyrášku...asi 5 dnů před svatbou 😀 😀 😀 😀 sem měla nad horním rtem koláč jako krava plnej mini pupínků 😝 picla bych se z toho 😀

silverskylady
30. led 2012

@zabula Tak snad chytneš maximálně rýmu, ta by byla asi příjemnější... 😀 Ale určitě nic, neboj. V tomhle jsem zase já přeborník... 😎
Na masáž jsme dostali s manžou poukázky k vánocům a ještě jsme nebyli. Není kdy 😒 Ale musíme to stihnout do konce března, jinak propadnou... 😉

silverskylady
30. led 2012

@sissi26 Ještě že se ti chtělo to psát znovu... 😀
Ale tak homeopatika by snad ani miminku vadit neměla, né? Jsou to bylinky a navíc pokud ti je dal dr., tak to bude o.k. Neplaš 😀
Takže Elišku? Jiná varianta ne e... 😀 To chápu, já mam vymyšlené jméno taky jen pro holčičku a to ji ještě ani nečekám... 😉 Jen to ještě nemám schválené... 😀 Ty už jo?
Ale víš co, jak se to těhu pořád oddaluje, tak už bych klidně vymyslela i jméno pro kluka, hlavně ať už je uvnitř... 😀 😀 😀
No tak snad ti to vyjde. I když znám spoustu holek, co po prvním říkaly už nikdy a už mají taky druhý 😎
Hele ta 'macecha' vaší malý, to je fúrie, nenechá vás chvilku v klidu, viď...

silverskylady
30. led 2012

@lgsk Ahojky, tak to já jsem jako puberťák právě bez bobulí. Jak jsem vysadila antiko, tak je to už půl roku děsný... 😲 Tak pořád jen čekám, kdy z toho zase vyrostu... 😀
Ale pokud ti bobule pomáhají, tak co se dá dělat, viď... 😉
A protože u mě nového nic (teda krom nového cyklu 😉 ), tak se radši ptám vás, co nového... 😀

lgsk
30. led 2012

@silverskylady no což po anti to bejva...vim jak vypadala kámoška... 😀 njn když to pomůže mimču, tak co bych pro něj neudělala... dneska s tím zkusím něco udělat a snad to bude lepší 😖
co novýho? heleee...asi nic 😀 má mi přijít židlička pro prcka a kolíbka, tu budu muset obrousit a natřít, tak už se těším na jaro 😀
no a včera sem si koupila šicí stroj, tak sem dneska zakládala chlapovi kalhoty, vypadá to, jak kdyby to šila opilá slepá babička, co se jí děsně klepou ruce a ještě si u toho třikrát pšíkla 😀 ještěže sou jen pracovní, udělat mu tohle s nextkama, tak se du asi utopit do kýble s vodou 😀

silverskylady
30. led 2012

@lgsk Tak si představ kámošku a pak ještě něco přidej, je to fakt děsný... 😀 Ale co naplat, chci mímo, holt musím i něco vytrpět... 😉 Jen už pak antiko nechci ani vidět... Jsem zvědavá, jak se bude manžel tvářit na jiné varianty.... 😀
Tý jo, to jsi odvážná 😲 Já bych se o něco takovýho ani nepokusila, jsem na takový věci levá, ale totálně... 😀 😀 😀 Takže odbiv, i když by sis to asi představovala jinak 😉
A na kýbl se vybodni, další varianta je, že si to může zašít sám a pak by se vidělo, kdo je lepší... 😀 😉

sissi26
30. led 2012

@silverskylady no homeopatika asi ne, ale ty druhé tabletky co mám na zvracení:( no uvidíme🙂

no buď eliška nebo martinek🙂 nebo nevím jaké jméno klučičí by se hodilo k Bosákovi😀.... no elišku vybral chlap, já mám vybrat mužské, což je těžší😀
a jaké ty máš jména?😀

no ta její matka je fakt kráva, jsme byli i ve škole se ptát na Terku a to je fakt hrůza....učitelka matku ještě ani neviděla...🙂

silverskylady
30. led 2012

@sissi26 Tak ber jen ta homeopatiky a na ty druhé se vybodni, pro jistotu.... Přežila jsi do teď, tak teď už snad konečně bude líp 🙂
Jména máte hezká. My se o nich ještě nebavili, ale za sebe můžu říct, že mě se líbí třeba Stela nebo Laura. Ale máme v příjmení r, takže radši to chce měkkčí jména. A pro kluka tak nějak nevím, ale líbí se mi Adam. Nebo ještě Matěj, ale těch už teď všude běhá.... Jen je blbý, že Adam má chudák svátek na vánoce 😀 Ale třeba ještě bude všechno jinak, až se zapojí do výběru i taťka.........
No s tou její matkou mě vždycky docela dostaneš, a to ji ani neznám. To musí být hrozná slepice. Nechápu, jak se někdo takhle může chovat k vlastnímu dítěti... 😖

zvaskova
30. led 2012

@silverskylady Tak to mě mrzí, to je hrůza co, kolika se to podaří hned první měsíc a my už taky jeden 5 měsíc... No ale tenhle měsíc mě to moje šílenství už nějak přechází a beru to docela v klidu tak doufám... 😀 😀 Nicméně jsem dneska skočila do lékárny pro ovu testy 😀 včera jsem testla poslední a začíná mi dušík... 😀 JJ kuchtění je na depky nejlepší, to mám taky ráda.... Jen mě dorazilo že jsem v neděli uvařila 5L hrnec segedínu (přítelův oblíbený) já měla včera 2 knedlíky a dneska hrnec prázdný a 2 šišky knedlíku v čudu... A to má postavu, že bych mu jí mohla závidět

sissi26
30. led 2012

@silverskylady no jenze nevim jestli ty homeopatika tak zabírají, spíš ne - zatím😀....i když, nechci to zakřiknout, dneska jsem se na večeři nacpala, a zatím ok🙂 tak pšt ať se to nezakřikne😀
jo Adam se mi taky líbí🙂 no nevím uvidíme, budu nad tím dumat až budu vědět co to bude😀 já ještě chtěla Karolínku a Lucinku😀
no, já to taky nechápu, prostě je to kráva, která chce jen prachy, nic víc ji nezajímá🙂

zvaskova
30. led 2012

@zabula Přeji dodatečně vše nej k narozeninám a ať se ti na kosmetice líbí, já taky ještě nikdy nebyla tak pak budeš vyprávět...

silverskylady
31. led 2012

@zvaskova Hm, někomu to jde i když nechce... Ale co se dá dělat 😉 Snažit se, snažit se, snažit se......... 😀 Včera jsem v lékárně chtěla vykoupit všechny ovu testy a oni je tam zrovna neměly (ty konkrétní), tak mi je objednali, tak si jdu dneska pro deset krabiček a budu testit 😝 Sice mam ještě pár dní čas, ale už aby to bylo...
Ale tobě se to hezky blíží, tak jsem zvědavá, jak ti bude ta čárka sílit 🙂 Mě při minulém testování nestihla ani pořádně zesílit, myslím na sílu té kontrolní a zase začla slábnout... 😕 Tak jsem zvědavá, jak to bude teď.
Hele ten tvůj chlapák je jako ten můj 😀 Taky zbaští na co přijde, viď..... A ještě jako bonus vůbec netloustne 😀 To ten můj teda tloustne, ale jen trošičku, přiměřeně tomu, že celkem dost cvičí, tak se to stíhá vyrovnávat... 😀 Ale nemám ráda, když jsou chlapi tintítka, takže mě to vyhovuje 😅 Hm, ale domácí segedín bych si taky dala. Vymýšlím si všechno možný, ale ten jsem ještě vařit nezkusila...

silverskylady
31. led 2012

@sissi26 Tak dneska pro změnu zmizela moje odpověď, takže ještě jednou... 😠
Ta jména máš vybraná hezká, Karolína se mi vždycky taky líbila, jen nám nejde k příjmení (moc 'r')... Tak mě ale napadá, že by se tvá malá jmenovala jako ta modelka, Karolína Bosáková, viď... 😀
A jak ti dopadla kontrola? Moc držím palečky, aby bylo všechno tak jak má... 🙂

sissi26
31. led 2012

@silverskylady
no my Káju mít nemůžeme, bo to má brácha od chlapa🙂 neznám tu modelku😀
jinak kontrola o ničem - měření neproblěhlo🙂 ale slyšela jsem i viděla srdíčko ručičky nožičky hlavičku, krása🙂 jsem se celou cestu domů culila jak měsíček na hnůj😀 takže na měření příští týden, ale krev dopadla dobře, takže aspoň nějaké pozitivum🙂

silverskylady
31. led 2012

@sissi26 Aha, tak to je škoda, že už ji máte v rodině. Ale těch jmén je tolik....... 😵 A Eliška je moc hezká 😉 To nevadí, že neznáš nějakou modelku, o nic nepřicházíš... 😀
Jé, tak to jsem ráda, že je všechno o.k. a ani se ti nedivím, že ses tak culila. Myslím, že já se takhle budu culit i na první pozitivní těhu test... 😅

sissi26
31. led 2012

@silverskylady no ale vzhledem k tomu, že ta Karolínka má už přes rok, a my ji ješt ěneviděli (a vlastně bráchu od přítele jsem viděla 1x - a to jen omylem), tak myslím, že by to ani nevadilo kdybychom taky měli Karolínku, páč myslím, že se nikdy nesetkají... ale mrzí mě to, ale bohužel přítel má takovou trošku "auva" rodinku... na jednu stranu mě to sere, protože to já neznám, já dycky měla mamku i taťku obě babičky, tety, strejdy, bratrance, sestřenky atd. a prostě to naše mimi mít nebude no... tedy z přítelovy strany no co už....
to mi je jasný že se budeš culit🙂 jestli se budeš culit jak já jak jsem jela dom.... mě zastavit policajti tak mi asi dají test na drogy😀

zvaskova
31. led 2012

@silverskylady Nejlepší je, že mě to snažení fakt teď začalo hooodně bavit, a hlavně při každym snažení už nemyslim na mimi takže supeeer. No hele můj cyklus je 28 dní, zkusila jsem první testík 10 DC a byl tam hezký dušík, dneska jsem zkoušela znovu 12 DC a ducha jsem téměř nenašla, tak tomu moc nerozumim, no zkusim zase za 2 dny tak uvidíme... Teoreticky by mohl být plodný tento víkend a to zrovna má přítel oslavu svátku tak toho využiju 😀
No ani mě se nelíbí chlapi vychrtlinky takže ok ale ten můj ať žere jak žere (to už se ani jinak nazvat nedá) tak má strašně svalnatá záda, ruce ramena atd a to ani nemusí až tak moc cvičit, ale ten pidi zadeček a nohy nepřibere ani za nic,,, a to já bych zase potřebovala shodit ty kejty 😀 😀 😀 😀

zvaskova
1. únor 2012

13DC a na ovu testu ani náznak čárečky... já to nechápu... Minulý měsíc byla ovu cca 16,17 DC tak asi moc není reálný že by teď byla hned po MS ne??

zabula
1. únor 2012

ahojky holky,tak vás zdravím,každý den licu po doktorech,už mě to fakt nebaví,že se na to asi vyprdnu,dnes sem strávila jen 4hodiny u obvodní a na internu sem ani nedošla,pač už tam nebyli 😒
byla sem i na klasickém ultraz.vše je v pořádku,i štítná žláza,a ostatní výsledky 😀
no a na ultraz.mi říká,co mi je,a mrkne,že mě pobolívá podbřišek a říká,že prý sem nabuzená jak blázen 😀 😀 že mám strašně moc folikulů 5-22mm,a hlavně na té levé straně,proto cítím pořád tu levou stranu,no ale 22mm???? 😀 dyt sem 8DC 😀 a ovu mám tak 17-20DC,a léky už neberu,a cysta žádná 😀 😀 😀 😀
to su teda zvědavá čím to je 😕 že těhu nejsu
no jinak děti sou pořád pěkně nemocní,a malej včera celý den zvracel a moc plakal,že mu bolí bříško ☹
a u nás řádí : zarděnky,vši,střevní chřipka a spála,to vše na škole a školce,mě vomejou,spálu už mají 4děti ze školky,zítra jedu s malým radši k dokt.