První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

silverskylady
25. lis 2011

@sissi26 Tak snad se nám to brzo podaří mít vlastní 😉 A odpočívat už asi víc neumím, takže to nějak bude muset jít... Jak už jsem psala v přízpěvku nad, tak jsme byli od srpna na dvou dovolených (před svatbou a po) a nějak se tomu nechce. Docela jsem na to spoléhala ☹ Ale tím to možná bude... Takže teď se soustředím trochu i jiným směrem, jako že bude zima, budeme jezdit lyžovat a tak, tak snad pak... 🙂

sissi26
25. lis 2011

@silverskylady jj četla jsem, tak držím palečky🙂...my na dovolené nebyli letos:( jen teď nedávno na víkend na wellnes ...chtěla jsem jet příští rok konečně na dovču, ale jestli budem těhotní tak asi nic😀 oželím to ale kvůli toho😀 a pokud stihnem dovču tak snad se tam podaří taky no.... vše se uvidí...

silverskylady
25. lis 2011

@sissi26 Děkuju 🙂 Nápodobně... 😉 Jen bych nerada čekala do další dovči....... Někdy, když už mi moc hrabe, tak si dělám srandu a zlobím manžela, že si adoptujeme černouška 😀 😀 😀

sissi26
25. lis 2011

@silversky tak černoušek taky dobrý😀 ale neboj, určitě nám to vyjde🙂 věřím v tom stále😀

zabula
25. lis 2011

ahojky holky,přeju pěkný večer 🙂 vy ste toho naprndali 😀 já su pěkně naskřapaná 😠 snad to brzo přejde,s dětma se to táhne pomali měsíc,už aby ta zima rychle utekla,nemám jí vůbec v lásce 😝 jinak už sem baštila první clostík,tak doufám že to bude mít nějaké výsledky 😀 😀 manža tentokrát dojede až v sobotu asi večer,ach jo,to bude zas víkend 😒 už aby byl ten týden a jela s ním,abych se ho nabažila 😀

lgsk
27. lis 2011

ahojte holky...tak sem v pořád v poklusu, ale manžovu rodinu už mám skorem nakoupenou 😀 dneska chci zdobit perníčky a budu dělat perníkový stromečky, tak se těšííím 😀 no a jinak začínáme zas se snažením, tak držte palečky.. a co tady novýho? nějaká těhulka na obzoru? 😎

lenicita
27. lis 2011

ahojte,můžu se přidat k vám...taky se snažíme....

verry
27. lis 2011

ahojky,taky se přidávám 😉 jestli můžu.. 😅

lgsk
28. lis 2011

jééé tady se to rozrůstá 😀 holky, slavnostně zahajuju další kolo snažení 😀 😀 ještěže mě to tak baví 😀

sissi26
28. lis 2011

@lgsk tak já taky jdu zahajovat další kolo snažení o víkendu😀 jak chlopek přijede😀...to ti teda závidím, že tě to tak baví, mě to asi po pár měsících marného snažení bavit přestane😀 hlavně být pozitivní.....😀

silverskylady
28. lis 2011

@zabula Ahojky, tak jaký byl víkend? Už je to s bacilama lepší...? 🙂

silverskylady
28. lis 2011

@lenicita
@verry Ahoj, vítejte v "klubu" 😀 Jen by mě tak zajímalo, jestli se teď víc soustředíte na mimi, nebo to vytlačují vánoce? 😉 Já konečně nemyslím jen na to, jak co nejrychleji otěhotnět... 😀 😀 😀

lgsk
28. lis 2011

@sissi26 tak co...nemysli na to, že se "snažíš", ale prostě si užívej ne? 😀 my jedem o víkendu k tchýni, takže nevím nevím teda 😀 ona mě nepustí z dohledu, tak jestli nám při tom nebude svítit 😎 😀 😀 😀 a ano..hlavně pozitivně, nechci se na to upínat, ono to prostě přijde...ale nemůžu jen sedět a lustrovat se, jestli nemám nějakej příznak... teď chodím na kurz ekonomiky, od čtvrtka si asi dám další, zejtra na pohovor, do toho vánoční radovánky... a teď přišel manžel a dostanu novýho noťaska jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😀 😀 😀 😀 😀

lgsk
28. lis 2011

@silverskylady vááánoce vááánoce přicházejíííí 😀 holky, věřím tomu, že teď budem v jednom kole a budem těhule 😀 jinak u mě teda bacil útočí, obávám se, že můj krk zas dostává na zadel a ještě mám bouli v puse, ale zas to má výhodu...jak sem užvaněná, tak teď raději ani nepípnu 😀 😀

lenicita
28. lis 2011

díky holky...já mám snažení za sebou....ted jsem dobrala Utrogestan takže do 3 dnu by to mělo přít...tak snad nedojde,....ikdyž minulý cyklus mi MS musela Dr. vyvolávat.... holky berete taky některá léky?

danaruj
28. lis 2011

ahoj, taky se přidávám..snažím se na to nemyslet, ale moc to nejde, zvlášť když se k tomu přidalo několik zdravotních problémů, MS se musí vyvolávat a ovulace taky..a přesto mám pocit, že neproběhla..
tak třeba se nám to podaří na svatební cestě, na ni jsem chtěla jet těhotná, ale zase dlouhé lety v těhotenství nejsou zrovna pohodlné 🙂
@lenicita brala jsem clostilbegyt ale myslím, že bez efektu..

silverskylady
28. lis 2011

@lgsk Koukám, že ty toho máš tak nějak celkově dost v hlavě a i na práci, takže nějaká "lustrace" asi ani nehrozí... 😀 No jinak já jsem minulý týden oběhala dárky, takže tenhle víkend začínám péct... A myslím, že do vánoc se nezastavím. Jen chvilkama, abych se manželovi připomněla... 😀 😵 😀
No a ty snad budeš zdravá, je těch bacilů teď nějak všude plno, tfuj...
A jak jsi psala s tou tchýní, tak jsi mi připomněla tu reklamu na granko... U té se s manželem vždycky smějeme, protože kdyby jsme bydleli u tchýně, nebo ona s námi, tak je to úplně to samý 😀 Ale snad tu vaši na chvíli "setřesete"........

lenicita
28. lis 2011

@danaruj ha na svatební cestu jedu příští středu 😀 a taky jsem chtěla být už těhotná..tak snad jsem.....kéž by... a kdyby dorazila tak 5DC začnu brát Clostík...ale mám z něj strach..... prý z něho jsou =cysty

danaruj
28. lis 2011

@lenicita určitě jsi a pokud ne, tak příště budeš 🙂 kam se chystáte? tak cysty nejsou nic strašného..ale o tom jsem nic neslyšela..každopádně když není ovulace tak to bez léků stejně nejde..

lenicita
28. lis 2011

@danaruj jak to víš že jsem? jsi byla u toho 😀 nene, já si to tak říkám už půl roku, že pokud ne ted,tak příště... tento měsíc jsem hodně cítila ovulaci,díky Utrogestanu....
jinak jedem jen do Anglie...a kam pak vy jedete?

danaruj
28. lis 2011

@lenicita nějak to cítím a když ne já tak třeba ty 😀 😀 my se chystáme na austrálii, nový zéland, thajsko a fiji.tak možná dobře. pokud nebudu těhotná 😀 ultrogestan je něco jako clostilbegyt nebo něco jiného?

lenicita
28. lis 2011

@danaruj waw..tak tomu říkám svatební cesta....tiše závidím....tam přijdeš na jiné myšlenky.... Utroš je na vyrovnání MS a na udržení plodu,kámoška to měla když krvacelá v těhu....

lgsk
28. lis 2011

@silverskylady no...já sem si před rokem docela pohrála s únavovým syndromem...teď se bojím vypnout, abych do toho zas nevlítla 😉 protože pak by bylo dítě i všechno kolem tabu... no já dárky musím ještě dokoupit, manžovu rodinu už mám tak nějak z krku i zabalenou, ale ještě naše a hlavně bráchu a jeho přítelku...chtějí nějakej zážitek a já furt nevím co 😨 pečení...já už něco mám, zrovna dneska sem chtěla zdobit perníčky, ale na to už se nedostanu...njn moc práce 😀 a co se tchýně týká...já si beru vždycky s sebou práci a přísahám bohu, že minule sem stihla pustit na 5minut film a už sem jí měla zas za zádí...takže nám asi fakt bude svítit 😀 hele to granko mě vždycky taky dostane 😀 😀 😀

zvaskova
28. lis 2011

Čauky holky, tak myslím že minimálně 3 jsme ve stejné fázy - skončila MS takže hurá na snaženíčko, jen mě asi nemine dr protože cista se nějak připomíná a bolí ☹ Jinak tento víkend jsem dělala adventí věnec, zdobila větve a osvěcovala okna, konečně jeden den kdy jsem do toho byla tak zapálená, že jsem nemyslela na mimi, však se toho pidižvíka taky někdy dočkám 😀 😀

@danaruj Téda moc pěkná svatební cesta, to buď možná ráda, že ještě těhu nejsi a asi by bylo i příjemné jako těhu přijet, příležitosti na to budete mít určitě dost 😀

zabula
28. lis 2011

@lgsk @sissi26 @silverskylady ahojky,moc zdravím 😀

@silverskylady ty bacily brzo bacím 😀 děti už jsou fit a mě se pěkně chytly potvory jedny 😠 ,pěkně kašlu,ale cpu do sebe co se dá,tak doufám že budu brzy fit na snaženíčko 😀

vítám nové snažilky 🙂

jinak zítra dobírám poslední clostík 😀 😀 a už se těším příští týden na ultr.a na cestu 😀 možná bude Itálie,to by se mi líbilo 😀
dnes sem se dala do uklízení,zítra pokračuju,i okna sem umývala,tak mám už dneska dost 😝 to je neuvěřitelný kde se ten bordel bere 😒 😕
přemejšlím kdy perníčky,já ještě nezačala 😀 😝 za to dárky už mám 😀
čtvrtek,pátek nám budou dělat drenáže u domečku,dnes sme se byli domlouvat na krb 😀já se tak těším že nevím na co dřív,jestli na mimi nebo bydleníčko 😀 😀

zabula
28. lis 2011

@zvaskova a když ti skončila MS,tak to by ti cysta měla prasknout,ne 😕 doufám že mě už zmizla,potvora 😠 já su 6DC,takže snaženíčko konečně po vyvolání začne 😀 já du 8.na tu foliku....nebo jak to je,tak doufám že už tam žádnou neuvidí,jinak mě asi jebne 😒

zvaskova
28. lis 2011

@zabula No kontroloval to ještě když jsem brala Antibaby a to se mi každý měsíc o 0,5 zvětšovala, teď půjdu za 14 dní na kontrolu tak uvidim... Moc se v tom nevyznám, hrozila mi operace ale prý mimi (které už bylo v plánu) by to mohlo napravit 😕

zabula
28. lis 2011

@zvaskova no mě se cysta taky udělala,na konci srpna sem vysadila HA a byla na preventivce,a nic,vše o.k.,září snažení nebylo,a v říjnu že začnem,a prd,pač tam byla už cysta víc jak 5a bránila tomu,museli mi vyvolat MS,po 53dnech konečně dorazila,a cysta byla už 2,5,takže vypadá že praskla,tady hrozila laparka,tak mi dáli testy,naštěstí všechny testy byli negativ..a nemusela sem jít,ted abych bla brzo těhu,at se mi tam zas neudělá

zvaskova
28. lis 2011

@zabula Aha, tak díky za podrobnější info, budu se na to víc informovat tak uvidíme co mi řekne, u mě při prvním zjištění byla 4,5 a pak 5. MS jsem měla po 24 a teď po 28 takže to snad ok a ovulku jsem na testu přesně neodchytila, ale tak nějak v tom rozmezí jsem měla často ducha.. Teď se začínáme snažit 3 měsíc tak snad mi to ta potvora nebude komplikovat... Fakt moc díky za info

sissi26
28. lis 2011

@lgsk uaaaaa tchýně😀 to bude svítit určitě;)😀 jééé tak kurz ekonomiky jo? já bych tež měla pokračovat ve vzdělání 😀 ale furt není čas:-/ nestíhám vůbec nic, hele ten noťásek by se mi taky hodil😀 mám sice firemní teď, ale rozhoduji se o výpovědi, takže budu muset noťas vrátit😀a můj no´tas už je starší, tak potřebuji nový abych si mohla koupit prográmek pro mou práci😀