První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

lgsk
8. pro 2011

@maturantka chi sestřenka byla těhu i přes anti 😀 ono se zadaří, já to vííím 😀

lgsk
8. pro 2011

@sissi26 no tak to já prdel nestrčím už asi nikam 😠 sem metráček brrrrr a kalhoty no...ty sem nedávno urvala v nextu, extra long, takze sem dokonce o kousicek zakladala, jinak to mam jak kdybych čekala velkou vodu 😀 a ted si chcu pod strom objednat nejaky hadříky a nevím kde 😖

silverskylady
8. pro 2011

@sissi26
@lgsk Teda, díky za tuhle diskuzi... 😀 Alespoň můžu být o něco klidnější, že v tom nejsem sama. Poslední dobou toho taky moc nenasportuju. No po pravdě, nejsem úplně soprtovní typ, ale za mlada 😀 jsem taky jezdila na koni (závodně), teď už je to jen velice rekreační a to ho mam doma... Jen přes léto se občas vykopu ještě na brusle a v zimě na lyže. Ale vydržet u něčeho delší dobu, to prostě nejde... 😝 Jsem zvědavá, jaká velikost u kalhot mě k tomu donutí... 😀 😀 😀

sissi26
8. pro 2011

@lgsk 😀 ale nepřeháněj🙂.... no nevím já bych neobjednávala hadry přes net:( bo to si nemůžeš zkusit...nemám s tím dobré zkušenosti...

@silverskylady jéééé ty máš koníka?? miluju je🙂...já teď jezdím taky rekreačně jenom na jedné kobylce, ale je to strašnej zmetek🙂...furt se leká, skáče, vyhazuje, bojí se všeho...o 100 m dál jde člověk a ona se chce podělat...nedejbože když jede auto, nebo někdo udělá prudčí pohyb..... no mazec... tak teď ale asi moc jezdit nebudu, bo mám strach aby mě nezhodila nebo tak...sice za těch pár let se ji to nepovedlo ale náhoda je blbec že...

silverskylady
8. pro 2011

@sissi26 Jojo, už mam stádo zredukované na 1 kobylku 😀 Ale je to něco takového, jak to popisuješ ty. Mam ji od 4 let, takže už je jí 11 a je to pořád stejný magor... Jak říká můj kamarád, labil... 😀 Ale je to moje zlato, jak mam blbou náladu, ona je nejlepší lék 😉 Škoda, že nemám víc času. Už se těším, až budu právě na mateřské a budu doma víc jak dva dny v týdnu...
No a ty už se na to radši vybodni, nikdy nevíš, zrovna se lekne víc než jindy a bude průser 😉 Já bych se teda v těhu bála jezdit a to jsem taky zažila ledacos 😀

maturantka
8. pro 2011

@sissi26 Taky si myslím,ale ted zkouším měřit jestli ovu vůbec mám... 😉

maturantka
8. pro 2011

@lgsk Já to ted taky zkoušela přez HA vynechala jsem tak minimálně 8 tablet a nezadařilo se 😒 A ted jsem uplně vysadila tak se snad už zadaří 🙂

lgsk
8. pro 2011

@sissi26 a to já zas objednávam, pže u šikmejch kupovat nechci, v tescu je to jak v hadrnictví a nákupak se mi příčí..nemám to tam ráda 😎 takže asi tak

lgsk
8. pro 2011

@maturantka já HA brala nárazově...pže po ní šíleně kynu 😖 takže co se s manželem, tak sem jí brala asi půl roku za nějaký 4 roky vztahu 😀

sissi26
8. pro 2011

@silverskylady jéééé to je super, to je mým snem mít konika🙂 takže závist😀
no právě, ale tak zatím to enchci říkat ani tomu majiteli a nechci se nějak vymlouvat, víš, tak teď si stejně chodíme jen tak pomaličku😀 .... ale včera měla fakt blbou náladu, že i přes kavaletku skákala jak přes metrovku😀 nebo prostě z ničeho nic jak kdyby ji vosa ďobla do dupy😀 nervy moje😀

sissi26
8. pro 2011

@lgsk tka to jo🙂 ale tak jestli s tim máš dobrý zkušenosti tak proč ne🙂...

lgsk
8. pro 2011

@sissi26 ale jo...zatím se mi skorem pokaždý zadařilo urvat pěkný kousky 😀 teď bych chtěla nějaký svetříky, ještě jedny rifle 😅 tak snad něco urvu muhehe 😀
kruci mám hlad a voni mi tu ty pernicky, asi sezeru nejakou příšerku 😀

silverskylady
8. pro 2011

@sissi26 Jasně, to chápu. Takže pomaličku a skáčeš... 😀 Tak uvidíš, co ti řekne příští týden dr, možná to ze začátku ani nevadí. To vlastně nevím... Na to jsem se ještě ani neptala, dokud to není aktuální 😉 A v mém případě je to stejně asi jedno, protože já se svezu párkrát do roka, není čas 😒
A jak jste se bavili s lgsk o těch nákupech přes net, tak já mam zkušenost s nákupem z katalogu a dobrý. Velikost vychytáš a pak je to kolikrát lepčí, než z takových těch klasických obchodů, co máš v obchoďákách. Myslím kvalitou. Takže se ani moc nedívím, že se jí do těch obchodů nechce... 😝 No a obzvlášť teď před vánoci. Jsem ráda, že už mam dárky tak nějak po kupě, že už nikde courat nemusím... 😀

maturantka
8. pro 2011

@lgsk Já jsem taky po ní nabrala tak mi dr napsal jinou a po ní jsem zpet na původní váze 🙂... Tak jsem zvědavá ted po vysazení jestli naberu něco 🙂

lgsk
8. pro 2011

@maturantka no já kynula po všech...jak ta buchta 😖 takže sem ráda, že sem čistá 😀

maturantka
8. pro 2011

@lgsk Aha tak to jo... to ja ne no

lgsk
8. pro 2011

😀 😀 😀 😀 😀 mám nějakou dobrou náladu a ty kokosový koule sou luxusníííííí 😀

sissi26
8. pro 2011

@lgsk jn tež bych něco potřebovala,a le nebaví mě chodit po obchodech a vybírat😀😀

sissi26
8. pro 2011

@silverskylady no já slyšela že pokud není v těhu problém, tak se normálně může jezdit...jako já bych normálně jezdila, ale fakt mám strach že ji šibne a někde mě vyklopí....to je fakt z ničeho nic..pan majitel třeba položí lonž na zem a ona vyskočí😀 nebo někdy klušu a jak vystartuje, odrazí se od všech 4 udělá hrb, pak dá hlavu dolu prdel nahoru a pojďme😀... jako já se udržím, ale nikdy nevíš....2x se mi stalo, že mi ve cvalu na kruhu (na rovině) spadla... tak to jsem samozřejmě letěla taky že...tak to bych taky nechtěla teď riskovat, co kdyby náhodou....
co se týče katalogů, tak já tež spoustu věcí objednávám přes net, ale ne oblečení no..ale kuchyň-spotřebiče-mám skoro všechny z netu😀 napříkald😀

zabula
8. pro 2011

ahojky,holky,tak sem dnes byla u dokt.
nevím jestli být smutná nebo skákat dovrchu vše vypadá v pořádku,dle ultrazvuku na té levé straně viděl o velikosti 23mm,že takhle má být folikul co potřebujeme,ale není poznat zda to je doopravdy on,nebo ta cysta co na té straně byla.
kdyby to byl on tak by měl každou chvíli prasknout,ale ovu testy jsou negat.tak si mylím že to není ono a ovu teptve bude,dokt.říkal že ovu testy sou dobrý a neklamou.
Ale na pravé straně jsou 3 ale pouze o velikosti 11mm,a když ovu mývám až k 25DC,tak prý by měli ještě dozrát,pač su ted 16DC.
Co si myslíte,dozrají? poradte mi vaše zkušenosti,su z toho nervozní aby jo.
Od neděle mám citlivější podbřišek,pobolívalo mě prva na levé straně,a ted už se přidala i pravá trana,su z toho jelen.Panebože at dozrají,jak vůbec dlouho dozrávají? na to sem se zapoměla zeptat.
Kdyby to nevyšlo napsal mi další clostík a zvedl dávku,doufám že to nebudu muset baštit
A pokud by tam byla ta cysta delší dobu a vadila,museli by jí propíchnot,nebo jít na laparku.
Teda holky tohle bude moje 4tý těhu a ze zkušenosti, pořád je to složitější a složitější.

zabula
8. pro 2011

ahojky holky,ted večer sem zažila šok,to vám musím napsat,to není možný!!!!!!!!!!!!!!
že by co tam dnes viděl dokt.o velikosti 23mm,bylo fakt vajíčko 😕 anebo to je ovlivněno těmi léky clostíkem, co myslíte, 😕
ale když sem si to dála v nedělu a včera byla tam slabounká,a dnes sem di dála dvě značky ou testů,pač sem tomu nevěřila 😀 😀 😀 😀 😀 😀
uplně mi to vyrazilo dech,já to ještě nikdy neměla tak silný 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a ke všemu další gol manža mi ted dojel domů 😀 😀 😀 😀 😀 😀
snad to de trochu vidět,ten můj foták není žádná sláva 😝 no je silnější než kontrolní to sem neměla,ani když sme se snažili o malýho su z toho paf 😕
a ted babo rad,máme nato hupsnout už dneska,nebo zítra,dokr.říkal že to stačí obden v uterý to bylo naposled

sissi26
8. pro 2011

@zabula moc nerozumím tomu co tu píšeš😀....v ovu testech dnech cyklu apod. se tak nějak neorientuju😀 (asi nejsem ženská nebo co😀) ... ale každopádně držím palečky ať to je ovu a vyjde to!!!!!

sissi26
8. pro 2011

a já vám tež pošlu moji testománii🙂dneska jsem si to fotla🙂... doufám, že nebudete zklamané, ale že vás to povzbudí k dalším výkonům🙂

lgsk
8. pro 2011

@zabula co tu sedíš, val do postele a pracuj! 😀 😀 😀 ať ti můžu brzo gratulovat 😀

lgsk
8. pro 2011

@sissi26 pěknej výřad a tak krásne pruhovanej 😀

lgsk
8. pro 2011

@sissi26 no mě taky ne, já to raději objednám 😀 jako sem si ted objednala pizzu 😀 😀 😀 sem dala manžovi předem už i to domácí kino, tak dneska bude filmovej večer 😀

sissi26
8. pro 2011

@lgsk sem se snažilo to řádně nařádkovat😀

to jo, no já si taky udělám asi filmový večer, sama samotinka:( achjo.... ale pizzu bych si taky dala😀
hej normalně sedím doma v županu a pod dvěma peřinama a je mi kosa:(....jdu si dát vanu a rychlooběd na zítra udělat a hurá zase ležet😀 hihi😀

zabula
8. pro 2011

@lgsk neboj,děti ještě nespí,tak se to nedá 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lgsk
8. pro 2011

@sissi26 já chcu taky řádkovaaat 😀 😀 😀
to já neee, já už číhám, kdy s tím přijedou 😀 😀 to zaws jednou puknu 😀

lgsk
8. pro 2011

@zabula jééé, tak je zažeň 😀 😀 manža tu zapojuje to kino..a nějak mu to nejde, tak to zas bude 😀 😀 😀 😀