První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

sissi26
13. pro 2011

@lgsk no a já dělala linecké...a zas se mi těsto nepovedlo:(....letos mi to vůbec nejde, asi na to hodím bobka!!!!! a pak si přivezu od maminky😀

zabula
13. pro 2011

teda holky to čekání je fakt hrozný a připadá mě to tak dlouhý 😔

lgsk
13. pro 2011

@sissi26 to já koupila těsto v pytli, přidal se jen tuk a chutná super 😀 a těsto mě stálo 9kaček 😀 až budu mít hotovo, tka se pochlubím

lgsk
13. pro 2011

@zabula kdykoli vidím lékarnu, tak bych neraději šla pro test... mám doma ten drahej, tak ten si šetrim až na "jistotu" 😀 ale pokud to klapne, tak se to fakt dozvim pod stromecek...mela bych to dostat nekdy 22. 😀

sissi26
13. pro 2011

@lgsk 😀 priste se na to vyseru!!!!😀 a koupim taky asi bo nervy moje fakt! jsem dneska nasrata😀

zabula
13. pro 2011

ahojky holky přeju vám krásnou dobrou noc 😀 😀 😀 😀 at vás blešky štípou celou noc 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sissi26
14. pro 2011

@zabula mě neštípaly😀

lgsk
14. pro 2011

@sissi26 😀 😀 😀 chi hele já mam jeste kilo cukrovi objednanyho, kdyby se to moje nedalo zrat 😀 jistota je jistota...

sissi26
14. pro 2011

@lgsk jaj😀 ty jedeš ve velkym😀......no já budu mít u mamky a u babiček, když se na to moje vyseru😀 aspoň nebudu tolik žrát😀

eficenka
14. pro 2011

ahoj holky 🙂 tak už jsem se těšila a dnes 39DC přišla mrcha :( Tak se kolem Vánoc začneme snažit nanovo 😎

silverskylady
14. pro 2011

@eficenka Ahoj, no jo, co se dá dělat... Tak hlavně klídek a těš se na další snažení...😉 Nás to čeká teď o víkendu 😵

lgsk
14. pro 2011

@sissi26 to já to nežeru, já vykrmuju manžela 😀

sissi26
14. pro 2011

@lgsk 😀😀😀😀

můj se furt rozčiluje že ho málo krmím😀...ale kecá, už mu roste pupík😀 říkal, že za tu dobu se mnou přibral 3 kg...
no jo..to říkám, to co nepřibral on, přibrala jsem já....on jí a já kynu😀 haha

sissi26
14. pro 2011

dneska k tomu Dr. až se bojím....:-/

zabula
14. pro 2011

@eficenka to je mi líto,tak se podaří mimi na novej rok 😉
teda já taky čekám dnes 22DC,já to snad nevydržím 😀

silverskylady
14. pro 2011

@sissi26 Tak snad ti to dobře dopadlo......... 😕 😉 Jsem taky moc zvědavá..........

zabula
14. pro 2011

@sissi26 tak co 😕 jak bylo u dokt.,doufám že je vše o.k 😉

sissi26
14. pro 2011

@silverskylady @zabula @lgsk takže holky!!!!...dnešní návštěva u Dr......"tak co Vás trápí?" ..."nic mě netrápí...mám podezření na těhu"...."tak se podíváme.....máte pravdu....máte radost?...tak teda gratuluji...... vše v pořádku....za 14 dnů přijdte na kontrolu, měla by být srdeční akce"....."to je všechno?"...."ano, nebo chcete něco vědět? asi ne, asi všechno víte" 😀 takže asi tak😀 já jsem se tam málem radostí rozsypala a on jako by se nechumelilo😀 no jasně, on to má denně, ale mohl by to taky říkat trochu veseleji😀
no každopádně byla vidět bublinka..ten váček nebo co to je... obrázek jsme nedostali🙂...

tak a teď jak to mám originálně oznámit rodičům pod stromeček?😀

zabula
14. pro 2011

@sissi26 velikánská gratulaceeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀k těhu 😀 😀 😀 😀 😀
a řekl ti asi jaký týden?
a ted bysme holky mohly pokračovat my,ne? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 snad nás taky nakazila 😀 😀 😀 😀 😀

zabula
14. pro 2011

doufám že brzy zjistím taky dobrou zprávu 😝 a jak se cítíš?nějaký známky těhu? 😀
Dnes má Luky zrovna 4roky,tak to oslavíme,a tajně doufám i že něco víc 🙂

sissi26
14. pro 2011

@zabula no tak podle data poslední MS to je 5+1tt😀 dle mě😀.....
hele a ty jsi už zkušená😀...jak probíhá ta první kontrola na srdeční akci? Kudy to zjišťuje?😀 neob jak to mam napsat😀

zabula
14. pro 2011

jéé já si musím ještě objednat ten dárek,a pak řeknu jen manžovi že mi ho proplatí 😀 😀 😀 😀 chtěla bych odštavnovač,pač tu je všeho ovoce a nikdo to nehce,a kdyby to byla štáva,tak se po ní jen zapráší,a vitamínky v těhu se hodí 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sissi26
14. pro 2011

@zabula cítím se normálně - žádné známky😀😀

takže všem moc držím palce ať už jsou taky....a Lucince přeji vše nejlepší k narozeninám🙂 a taky k včerejšímu svátku🙂 ať ti krásně roste!

zabula
14. pro 2011

@sissi26 kdo si to má všechno pamatovat 😀 😀 😀 😀 no to já nevím odkdy je to normálně a odkdy odspod 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zabula
14. pro 2011

@sissi26 hihihih 😀 Luky je Lukášek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to byl hezkej gol 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale děkujem 😉

sissi26
14. pro 2011

@zabula 😀😀😀 takže to bude asi odspod že😀

sissi26
14. pro 2011

@zabula jaaaaaj sorry😀 já četla Lucince😀 ty vole já jsem blbec😀 tak se mooooc omlouvám😀

sissi26
14. pro 2011

dnes mi trošku haraší.... 😅

sissi26
14. pro 2011

@zabula jééé odšťavňovač bych taky brala....ale místo toho asi bude sodastreem😀

lgsk
14. pro 2011

@sissi26 hmmm já měla v plánu jim koupit trička nejlepší dědeček a nejlepší babička 😀 😀 😀