První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

zabula
3. led 2012

@silverskylady no psychika,jak se to veme,když sme se snažili o malýho,strašně sme to chtěli,pač sem byla po potratu a povedlo se,tak nesouhlasím s tím když někdo řekne když se na to myslí že to nejde,mě to tedy šlo. 😝 na foliku já byla poprvé v prosinci,ultaz. zjistí zda mám nějaké folíky a jak sou velký. 🙂
no hlídat plodný dny nebudu,tak bud to bude,nebo ne,a pak uvidíme,a pak si zase budu dělat testíky a zkusíme to.
Už mám dvě děti,tak to neberu hystericky,že prostě ted musím....
No ted to bude záhul,musíme nakoupit ipu,a položit ji něž dorazí topenáři,je potřeba zateplit,at se může topit,za týden mají dovest krb a kachličky,co sem objednávala do koupelny.
Malovala sem si i elektriku,tak musím pak poučit elektrikáře jak to chcu 😀 😀 😀 😀 kde jakej vypínač,manža ví že to zvládnu,tak mě nechá konat 😀 😀 a čemu nerozumím nechám na něm.Ale o firmy a placení se starám já.Ted musím dát dohromady doklady a zaslat,aby poslali co nejspíš druhou polovinu půjčky.
No prachy letěj,doufám že vyjdem,a hlavně mě to bavííí 😀 a strašně se těším na líčení,jéé já to udělám barevně,že bude manža šílet 😀 😀 😀však si zvykne 😀 😀

lgsk
3. led 2012

@anurev já bych se na to nespolehla....dělej si je ob den, já sem musela totiž otěhotnět den po konci MS 😀 😀 takže 😀 😀 nějakým výpočtům, tabulkám a podobným nevěřím 😀

anurev
3. led 2012

@lgsk no já právě taky ne🙂 třeba že většina žen má ovu v půlce cyklu atd:D takže budu jeden cyklus testovat 🙂
kéž by ms nepřišla a já už to nemusela "řešit" 😀

a holky, máte nějaký "osvědčený" stránky, odkud jste objednávali ovu testy? já dneska koupila v lékárně dost draho, a to 6 ovu testů (+ 2 těhu testy jako bonus 🙂 ) za 200 kč a to bylo nejlacinější co měli:( takže bych si ráda objednala nějak výhodněji z netu 😀 😀 😀

zabula
3. led 2012

@anurev já objednávám tady http://www.mimibazar.info/bazar.php?album=567997
a tady neplatím poštovné http://www.vseprosvezdravi.cz/ ty mi došly dneska 😀 a tady posílají ruzné letáčky a slevy,dnes sem tam měla i pilník a mini šitíčko 😀
(tyhle mám několikrát osvědčené že sou dobré)

anurev
3. led 2012

@zabula moc děkuju 😀

zvaskova
3. led 2012

@sissi26 Já účetní neee, tou jsem chtěla být po škole ale když jsem viděla jak to chodí tak mě to nějak přešlo 😀 😀 Dělám vedoucí oddělení, importy bank, personalistiku, najímám brigádníky atd, ale tak o tom pčetnictvím taky něco vim....
Firem je hodně jen se teď na nich začíná projevovat další krize a muí strach takže jsou opatrní za co utrácí a pokud možno by za nic nejradši neplatili, žiďáci... 😀 😀
Proto se tak rozčiluju čim co tu píšeš o tom tvém blbci, k personalice jsem přišla jak slepý k houslím ale baví mě to ale je fakt, že když jsem hledala práci po střední tak jsem měla jeden pohovor kdy jsem se na konci málem rozbrečela, otázky typu: s kym žiju, kolik platíme nájem, též děti, rodinný stav, čim se živý rodiče, jestli mám sourozence atd... Tehdy jsem ale jak blbec odpovídala, teď bych mu jednu natáhla a v kabelce zapla mikrofon... 😀 😀 😀 😀

zvaskova
3. led 2012

@lgsk No tak to ti pěkně děkuju za to co si napsala, já se té svojí maminy ptala už dávno a ta blila do konce 6 měsíce jak Amina, takže váááážně doufám že v tomhle po ní nebudu 😀 😀

zvaskova
3. led 2012

@peetroneelka Moc velká gratulace, mamino 😉

zvaskova
3. led 2012

Holky mě už asi hrabe, a asi se vžívám do těch vašich pocitů nebo co.... 😢 Jsem 15 DC bolí mě žaludek, zvedá se mi kufr, bolí mě strašně podbříško a nechutná mi čokoláda 😖 😖 Tak jsem dneska zkusila ovu i těhu testík abych to obojí podchytila a oba negativní 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Tak už asi na to dlabu, nebudu nic testovat jinak mi z toho hrábne

lgsk
3. led 2012

@zvaskova hele to zas tak nemusí bejt...známá u prvního blila, omdlívala a u druhýho v pohodě 😀 😀

lgsk
3. led 2012

@anurev hele já to kupovala v takový odstrčený lékarne, kdybych sla nekam do tesca bo tak, tak to mam taky drahy... 😉 no a jinak nevim...asi nejaka nahoda 😀 😀 😀

skirt
3. led 2012

.... ahoj holky, můžu se k vám přidat? ... Snažíme se už tři měsíce, předtím jsem byla na revizi v 6 týdnu po časném samovolném potratu ... a teď zkoušíme a já mám každý cyklus pocit, že to vyšlo, a pak dorazí teta :( ... taky máte pocit že Vám z toho už hrabe? .. A jakou myslíte že má sílu ta psychika? Já totiž teď teprve první cyklus přestala měřit, protože jsem fakt neměla v hlavě nic jinýho, ale je pravda, že teď když se neměřím, a blíží se konec cyklu, tak toho mám stejně plnou hlavu :( .. už mi z toho pěkně šibe. Chodila jsem na Womenzone.cz ... do diskuze, ale tam to braly ty baby hrozne vedecky .. no nevim, už si fakt připadám jak menťoš :(

maximka33
3. led 2012

@skirt ahoj ahoj, to víš, že to známe, hlavně my, co se snažíme dýl.. při mrše teda nebrečím, ale občas mezitím si říkám, co je špatně, že to tak dlouho nejde... ale pak jsou zas světlé chvilky, kdy se člověk cítí líp a věří, že to vyjde co nejdříve 😵 navíc jsi mlaďoučká, tak máš velikou šanci.

zvaskova
3. led 2012

@skirt Ahoooj tak to tě vítám v klubu šibnutých 😀 😀 Mě už z toho taky hrabe, teď se snažíme 4 měsíc a každou jak píše peetroneelka a co se mi líbí "mrchu" skoro obrečim. Každý měsíc mám pocit, že už by to mohlo vyjít a nic, hlídala jsem ovu a teď už na to asi dlabu, teploty atd neměřim to by mi asi už fakt hráblo.

sissi26
4. led 2012

@zvaskova jn každej šetří🙂 a můj šéf se chová jak blbec.....🙂

to jo takové otázky? to je mazec, mi na prvním pohovoru říkal, kdy budu mít děti, tenkrát mi bylo 19 a žádné jsem nechtěla, tak mu říkám, že vůbec a on na mě že láska je mocná čarodějka, tak jsem ho poslala do prdele a šla😀

zvaskova
4. led 2012

@sissi26 😀 😀 V 19 jsem měla přesný plán, najít si práci dělat kariéru a nad dětma začít přemýšlet nejdřív 25-28 😀 😀 No nějak jsem se předběhla 😀

sissi26
4. led 2012

@zvaskova 😀😀 no já v 19 měla jiné plány😀 ale tenkrát jsem musela hledat práci, bo jsem nějak nedala VŠ, tak aspoň do dalšího roku, než začla znova škola😀 ale samozřejmě jsem nenašla nic v oboru🙂... no děti jsem neplánovala ani ve 26😀 jenže co se nestalo, po několika letech jsem se potkala se svým dávným známým, no šup a bylo to a byli jsme spolu, jenže on má dceru🙂 tenkrát ji byly myslím necelé 3 roky,no okamžitě jsem si ji zamilovala a říkám, chci taky, takovou stejnou slečnu😀 haha😀... no ale zas jsem ještě furt chodila do školy, no tak v létě jsem začala konečně pracovat na HPP, tak říkám, musím odpracovat aspoň 270 dnů, pak se na to vrhnem, no vrhli jsme se v listopadu, a hned se zadařilo😀 takže to tak dopadlo😀 ale v 19 by mě to nenapadlo, že bych mohla vůbec někdy mít děcka😀

skirt
4. led 2012

@maximka33 @zvaskova ... no me pripada ze mi hrabe vice nez tem vsem kolem me, co jsou na tom stejne :D ..... nechapu jak nekdo muze zustat normalni po roce neuspesneho snazeni, asi by me odvezli do blazince. .. jsem zvedava, kdy se nam to podari. Mate ted nekdo pred MS? Já jsem dneska myslim asi 29DC .. ale mam delsi cykly, tak cekam ms tak o vikendu. To čekání na konci je fakt nejhorší :(

silverskylady
4. led 2012

@skirt Ahój, vítej mezi snažilkami 🙂 No po pravdě, za chvíli nás tady těch bláznivých bude asi víc 😀 My teď jdeme do 6 měsíce snažení. Ze začátku jsem si vůbec nepřipouštěla, že by to mohlo trvat tak dlouho, natož ještě dýl... Sice si pořád říkám, že nejsem sama, a že to někdy prostě trvá, ale vydržet to se zdravým rozumem je náročný 😉 Ale zase na druhou stranu to nechci moc hrotit, abych právě nespadla mezi ty, co se denně měří a jsou šílené z každé změny... To už bych pak asi neřešila nic jiného 😀
No jo, ale stejně mi to nedá a každý měsíc se tak trochu pozoruju, co kdybych objevila nějaký ten příznak těhu... 😀 😀 😀

skirt
4. led 2012

@silverskylady ahoj, no tak nepozorovat se, to uz fakt vazne nedokazu ... ke konci ciklu resim kazde pichnuti v brise ... je to des!!

silverskylady
4. led 2012

@skirt Já vím, že je to těžké... Ale ber to tak, že prostě a jednoduše údělem každé z nás je, být více či méně silná, silnější třeba než náš muž... Takže prostě vydrž! 😉 Na každou z nás se jednou usměje štěstí, jen některé z nás si na to počkají holt o něco déle. Nezbývá než nepodléhat a umět se radovat a třeba i stresovat jinýma věcma, než je těhotenství... 😉 Navíc, jsi ještě mladá, tak máš třeba přede mnou dost velký náskok´ 😀

silverskylady
4. led 2012

@skirt Já vím, že je to těžké... Ale ber to tak, že prostě a jednoduše údělem každé z nás je, být více či méně silná, silnější třeba než náš muž... Takže prostě vydrž! 😉 Na každou z nás se jednou usměje štěstí, jen některé z nás si na to počkají holt o něco déle. Nezbývá než nepodléhat a umět se radovat a třeba i stresovat jinýma věcma, než je těhotenství... 😉 Navíc, jsi ještě mladá, tak máš třeba přede mnou dost velký náskok 😀

silverskylady
4. led 2012

Nevím jak, ale povedlo se mi to odeslat dvakrát... 😒 Nějak mi dneska blbne pc, tak snad to nebude dělat celý den... 😀

lgsk
4. led 2012

@silverskylady alespon si tě víc užijeme, když to bude duo 😀 😀 a jak je? mě nějak opouští těhu příznaky, tak sem z toho teda nervozni...

lgsk
4. led 2012

@skirt ahoj a vítej... já si myslím, že psychika tam má svojí roli... v okamžiku, kdy sem to přestala tak hrotit, ají sex sme spíš neměli než měli, tak se zadařilo... no příroda si holt hraje

lgsk
4. led 2012

@sissi26 heeelp..tyjo nějak mě opouští ty těhu příznaky, prsa už skoro nebolej, hlava se mi taky už nějak nemotá... já se bojím bůůůůů 😖

lgsk
4. led 2012

@silverskylady jo a ty to taky ber jinak...tobě příroda hledá vhodnou holčičku 😀 😀 😀 😀

sissi26
4. led 2012

@lgsk tak psa přestanou 🙂 já je mám citlivé jen někdy🙂 co já bych za to aby mě ten příznak - nevolnosti opouštěly😀 ale včera mi oproti dnešku bylo úplně úžasně...dneska trpím jak pes

sissi26
4. led 2012

@lgsk a neboj se! bude to ok

sissi26
4. led 2012

@lgsk ptala jsem se kámošky co potratila asi v 5tt, tak jak to probíhalo.... tak neboj, neprobíhalo to tak, že ji opouštěly příznaky🙂