První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

sissi26
13. led 2012

@lgsk 😀 fuj, jen na to pomyslím, tak radši ne😀

lgsk
13. led 2012

@sissi26 a to já jo, hlavnekdyz bude omáčka 😀 😀

sissi26
13. led 2012

@lgsk 😀

silverskylady
13. led 2012

@lgsk
@sissi26 Teda ženský, vy máte ale chutě....... 😀 😲 😀
Co myslíte, za jak dlouho vyjdou z člověka antibiotika??? Vychází nám víkend na snažení 😵 , ale v úterý jsem je dobrala... No tak nevím... Co kdyby se náhodou povedlo 😀 I když teď by to byla fakt hodně velká náhoda...

lgsk
13. led 2012

@silverskylady no uplně čistej by měl bejt člověk po 14ti dnech, ale určo záleží i na tom jak sou silný 😉 já si myslim, že od uterka je to ok 😎

sissi26
13. led 2012

@lgsk no to nejsou chutě, to jsou spíš nechutě a vybíráš co bys mohla sníst🙂 .....
ty jo s těma antibiotikama čéče nevím, já to nikdy moc nebrala, asi 2x v životě, pak když mi je dr. napsala tak jsem je protestně nebrala😀 dávala mi NEPRODEJNÉ VZORKY, tož jsem nějaký zkušební králík??

sissi26
13. led 2012

teda to bylo pro @silverskylady a ne pro @lgsk😀 takže ještě jednou😀
@silverskylady no to nejsou chutě, to jsou spíš nechutě a vybíráš co bys mohla sníst ..... 🙂
ty jo s těma antibiotikama čéče nevím, já to nikdy moc nebrala, asi 2x v životě, pak když mi je dr. napsala tak jsem je protestně nebrala 😀dávala mi NEPRODEJNÉ VZORKY, tož jsem nějaký zkušební králík??

silverskylady
13. led 2012

@lgsk No tak já to prostě nebudu řešit a je to... 😉
@sissi26 Hm, nemáte to jednoduchý s těma chutěma 😀 A neprodejné vzorky jsem teda nikdy nedostala, to jsi měla asi něco extra... 😀 😀 😀
Já taky nejsem zrovna přítel takovýhle bodulí, ale co se dá dělat. Teď jsem ve fázi, že bych polkla třeba žábu, jen aby už se konečně zadařilo... 😔 😉

sissi26
13. led 2012

@silverskylady no to věřím, kámoška chce polykat žížaly🙂.... ale neboj se, určitě se to povede!

silverskylady
13. led 2012

@sissi26 Vybrala si jednodušší sousto... 😀 Já vím, chce to trpělivost 😝
A co ty, už polykáš ty prášky na nevolnosti, je ti líp?

sissi26
13. led 2012

@silverskylady jojo žižala lip sklouzne do krku😀 fuj😀
jo určitě se ti to povede;)

no přestala jsem je brát, páč jsem se poblila i po nich a píšou tam, že těhotné musí mít ZVLÁŠŤ závažný důvod k užívání, tak nechci riskovat:(....ale ted musím zaklepat, naposledy jsem zvracela včera dopoledne😀 šikovná😀 asi my ty instatní polívky pomáhají😀

silverskylady
13. led 2012

@sissi26 Hm, tak to se doktor moc nepředvedl, co... 😖 Tak holt vydrž a doufej, že bude líp. Jako že třeba za pár dní bude 😉
To je jako když mi má gyn dr. řekla, že bych měla brát i v těhu prášky na v. tlak. Tak jsem se na to ptala svýho internisty a ten mi řekl: No jestli k vám můžu být upřímnej, tak ty jediný, co jsou schválený, tak bych je nepředepsal ani svýmu psovi... Takže asi tak. Pokud to není nutný, asi bych jen tak něco nebrala 😉

lgsk
13. led 2012

@sissi26 ježda... 😀 😀 😀 no zato ja jich sežrala hory, jako mala sem mela furt anginy, minulej rok sem mela furt zanet v tele... takze uz mi davala ty nejsilejsi co mohla a stejne prd prd nic 😀 😀 😀
a ano..vybiram si, co muzu snist 😀 😀 😀

lgsk
13. led 2012

@silverskylady hele ono stejně to vajíčko ještě putuje než se uhnízdí, atd. takže bych to neřešila... 😉 prostě se snažte a uvidíte...

lgsk
13. led 2012

😀 😀 😀 holky, všude dobře, v postýlce nejlíp 😀 😀 😀 du louskat nějakej románek, at si popláču 😀 😀

sissi26
13. led 2012

@silverskylady to jo... tak to je mazec....no a z toho důvodu radši tabletky brát nebudu😀

@lgsk ty jsi fakt případ😀

lgsk
13. led 2012

@sissi26 to asi sem... chi, sem si dáchla a je mi hej, ale sněží tu bleeeee 🙄

sissi26
13. led 2012

@lgsk tež jsem si zdřímla😀 a u nás nesněží😀

lgsk
13. led 2012

@sissi26 odkud že to si? tady je bilo a pekne se to mete...a to vetsinou u nas hned roztava

sissi26
14. led 2012

@lgsk od ostravy🙂....no teď u nás trochu bílo zůstalo🙂 ale jak jel chlopek k Olomouci pro malou, tak říkal, že to bylo bílé peklo🙂 ale že naše nové auti nezklamalo😀

lgsk
14. led 2012

@sissi26 no tady to ještě jde.. máme tu tak 5cm, ale jak byl chlap u rodičů, tak prej tak 15čísel 😀

sissi26
15. led 2012

@lgsk to jo my taky o ničem🙂

lgsk
15. led 2012

@sissi26 a klouže to tu jako sfinaaa 😀

coralin
15. led 2012

zabula Ahoj 🙂 příčinu známe, ale vše se povede do doby, "zabydlení" to se jim bohužel nějak nechce a já mám teď pocit, že právě už nemám sílu to dál zkoušet a přečkat v pohodě těch 14 dní. I když jsem přes vánoce teď v pohodě byla jako nikdy před tím, stejně to dopadlo negativně, takže už fakt nevím co pro to udělat víc:(

zvaskova
15. led 2012

Ahoj holky, tak dnesk 25 DC tzn 3 dny do MS, nedalo mi to a zkusila jsem test a / .... chjo mě to dneska nějak vzalo, takže ani 4 mesíc snažení nic... 😒

mmirunda
15. led 2012

@zvaskova ještě vydrž, třeba MS nedorazí

zvaskova
15. led 2012

@mmirunda No to jsem doufala každý měsíc že nedorazí a pak se objevila mrcha...

mmirunda
15. led 2012

@zvaskova taky to znám taky jsem snažilka, ale teprve druhý měsíc ....

zvaskova
15. led 2012

@mmirunda jj když jsem byla snažilka druhý měsíc tak jsem se přihlásila na koníka a začala v tomhle fóru 😉 Tak držim palečky ať se co nejdřív zadaří... Já byla naivka že to bude raz dva...

mmirunda
15. led 2012

@zvaskova tak já počítám s tím že to nebude hned, ale je to teda těžký, taky jsem se teď přihlásila na koníka 🙂 Taky držím palečky 😉