První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

sissi26
15. led 2012

dnes jsem vezla přítelovu dceru domů já, a v autě "proč musím domů? proč proč proč? já nechci" :( bože jak mi je té moji milované líto:(

lgsk
16. led 2012

@sissi26 achjo...kotě malý, nemá to jednoduchý 😖 kéž by osvítil bejvalku duch svatej a dala vám ji do péče

lgsk
16. led 2012

holky, takovej dotaz...kde si kupujete matrace? dneska sem zbaběle zdrhla spat do obyváku, ale fakt už nemůžu.. postel sice ještě není hotová, ale raději budu spat na matraci než tohle 🙄

sissi26
16. led 2012

@lgsk to ji neosvítí, to by ji musel asi zabit🙂

lgsk
16. led 2012

@sissi26 njn rodice si nevybirame... ale stejne to odnasi ty prdelky maly...

sissi26
16. led 2012

@lgsk bohuzel, doufam ze docilime toho ze ji budeme mit u sebe

lgsk
16. led 2012

@sissi26 no myslim, ze by to pro všechny bylo nejlepší...a hlavne pro malou 🙂

sissi26
16. led 2012

@lgsk taky si myslím😀

lgsk
16. led 2012

@sissi26 vidíš, jak se pěkně shodneme 😀 😀 😀 čímpa to asi bude 😀 jo hele taky máš těhotenskej hormon pláče? já normálně řvu nad každou knížkou, kde se jedná o něco s dítětem 😀 😀 😀

sissi26
16. led 2012

@lgsk zatím mě pláč až tolik nebere😀

lgsk
16. led 2012

@sissi26 tak to bud rada.. ja dneska řvala v půl šestý rano nad knížkou 😀 😀 protoze se tam zrovna soudili o děti, jestli zustanou s tatou a nevlastni mamou nebo pujdou k prarodičům, no dojáááák 😀 😀

sissi26
16. led 2012

@lgsk tak v pul 6 rano bych fakt nebrečela nad knižkou😀 v pul 6 rano brečim každy den - "zas musim do te prace" každe rano mi slzička ukapne😀

lgsk
16. led 2012

@sissi26 tak u mě je to tím, že nemusím vid...ja muzu do osmej cist a pak jit zas spat.. proto mi to nevadi 😀 😀 jen ted zvazuju dalsi tri kurzy, jit nejit...ale asi jooo 😀

sissi26
16. led 2012

@lgsk jaké kurzy?

lgsk
16. led 2012

@sissi26 písnu do vzkazu

zvaskova
16. led 2012

@sissi26 Chudinka malá, to je smutný, že je nešťastná když jede k vlastní mámě 😒 A vy jí máte ve střídavé pěči nebo jen obvíkend??

peetroneelka
16. led 2012

Ahoj holky, tak jsem dneska byla na druhe kontrole a jsem 7+2, srdicko krasne bije a prcek ma 0,63 cm 🙂 skvely pocit 😀

sissi26
16. led 2012

@zvaskova jo no, jsem z toho úplně nešťastná:(.... no jen obvíkendy + prázdniny tak různě, dle rozsudku:( já tu holku zbožńuju a je mi strašně líto, že tu nemůže být s námi napořád:( budeme to muset nějakým způsobem vymyslet, ona sice říká, že až bude starší, že tu půjde bydlet (to si pak může říct, kde chce být) jenže to jsou ještě min. 4 roky:( to asi nevydržíme:( a hlavně co ona:( achjo, to je tak nespravedlivé!
přitom odmalička se o ní staral jen můj chlap, jak jsem viděla ty záznamy ze školky a od doktorky, jediný kdo s ní chodil k doktorce když byla nemocná (přitom její matka na mateřské, a chlop chodil do práce....) do školky ji vodil, ze školky všechno, a ona...?... uaaaa

zvaskova
16. led 2012

@sissi26 To je hrozný a ona vám jí dát nechce??? Nebo jestli to máte podložené tak může říct i dřív u soudu ke komu chce jít... Držim palce ať je hlavně ta malá šťastná..

sissi26
16. led 2012

@zvaskova no nechce ji davat, jako kdyz to je soudne dane tak musi, ale i tak dela problemy, anebo ona ji treba da nekdy navic, ale jen kdyz se ji to hodi, kdyz se potrebuje jit ozrat nebo tak🙂...ale kdyby memu chlapovi potrebovala vyjit vstric tak to nikdy!...ale kdyz ona potrebuje, tak to se musis podridit, protoze hned zacne vyhrozovat.....
no ale jak to chces podlozit, ze chce jit k nam? soud na to, kdyz ji je teprv 6 nebude brat ohledy....chteli jsme psychologa, jenze jednou za 14 dni o vikendu se nechytame...

anurev
17. led 2012

Ahoj holky, tak sem 31DC ms nikde a těhu test sněhově bílej....dělala sem si ho, páč sem nemocná, a beru nějaký blbý léky, tak aby něco nezanedbala kdyby něco...
Takže si se mnou ms zas hraje...mám ji každej měsíc uplně jinak (jednou mě bolí břicho, jednou ne atd.) a uplně nepravidelně... Nemáte nějakej typ na něco na spravidelnění cyklu? Nemáte něco ozkoušenýho? 😀

silverskylady
17. led 2012

@anurev Ahoj. A to máš ten cyklus nějak hooodně nepravidelný? Já to mam taky tak různě, 28 - 31 a beru to tak nějak jako že je to v normě 😉
S tím ostatním neporadím... 😀

anurev
17. led 2012

@silverskylady ahoj no mám od 26 do 34... zatim..ale docela mě to teda štve, páč čtu, že je uplně normální to mít na den,dva přesně...

silverskylady
17. led 2012

@anurev Tak já to měla taky přesně 29 dní, myslím od té doby, co jsem vysadila antiko. Několikrát po sobě (asi 3x) a až pak se mi to trochu rozhodilo. Nedávno jsem byla u gyn dr, protože jsem měla nějaký problém. A pak mě musela přeléčit, tak je možné, že jsem to měla z toho. Ale asi bych se moc neplašila být tebou 😉

anurev
17. led 2012

@silverskylady Neplaším se, ale ráda pro to něco udělám🙂 chci něco zkusit, jestli by to nepomohlo 🙂

silverskylady
17. led 2012

@anurev Tak to tě úplně chápu. Je určo lepší něco zkusit, i když třeba s nejistým výsledkem, než jen sedět a čekat co bude 😀 Tak pokud na něco přijdeš, dej vědět 😉

zabula
17. led 2012

ahojky holky,jakpak se máte a copak naše těhulky 😀 😀 😀

lgsk
17. led 2012

@anurev já sem brala homeopatika a pak sem mela MS presnou jak hodiny a bolesti bricha skoro zadny.. 🙂

lgsk
17. led 2012

@zabula těhulky umiraji...hladem 😀 😀 dostavam se do faze, kdy fakt řeším, co vubec muzu jist... dneska bych za UHO s rejží vraždila 😀 😀 😀 ale asi sem někde něco ulovila...od včera mam zimnice, pak je mi zas vedro, ani nemam odvahu si zmerit teplotu ☹

silverskylady
17. led 2012

@zabula Ahojky, tak já se mam tak nějak průměrně, protože jsem zase už v práci. Po třech dnech volna nic moc... 😎 Včera jsem byla zase u dr., tak po všech vyšetřeních to vypadá, že bych měla být o.k. Pokud do července neotěhu, tak mam naklusat. Jenže do července daleko, že jo.......... Snad se zadaří, jinak v červenci místo na gyndu pofrčím k Chocholouškovi... 😀 😀 😀
A co ty? Už je hotovej krb, přilepený kachličky, atd...? A co snažení, už přineslo nějaké "ovoce"...? 😕