První kroky k mimču. Hledám snažilky na pokec

suzza
3. lis 2011

AHoj holky, už se snažíme dva měsíce o miminko, ale pořád nic. Nevzdávám to a určitě se brzo zadaří. Hledám snažilky na pokec, vzájemnou podporu, výměnu zkušeností....

sissi26
30. lis 2011

@lgsk jn daně jsou sranda - nestíhám to sledovat😀...jéé učitelství? Já bych ais učit nemohla - bych ty děcka musela asi odstřelit..jsem doučovala pár známých a tragédie...🙂..jako když ti lidi maj snahu se něco naučit tak jo, ale když jsem viděla jak na to serou atd., tak na to bych neměla nervy🙂

@zabula @lgsk hej no já tu taneční podložku rozbalial (koupila jsem už jako dospělejší, přece jenom malá už je větší😀) ale jako nevím...zkusila jsem to...a těžce jsem to nedala😀 no ale přes vánoce budu zkoušet - bude třeba vyskákat to cukroví😀

lgsk
30. lis 2011

@sissi26 no já teď max doučuju manžela...jenže je fakt, že tady by se člověk asi ve školství i upíchl no.. uvidíme.. 😉 a ty děcka no...občas sou na odstřel, proto bych už chtěla na středku, tam už se to láme...buď slušný nebo hovádka no 😀 a tu taneční podložku chcu takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😢 jenže to bych musela chodit dupat asi na chodbu no...a nebo si koupit barák 😀

sissi26
30. lis 2011

@lgsk jn na nějakou střední ale odbornou samozřejmě😀 nějakou lepší, bo jinak to je hrůza..navíc dneska ty děcka jsou drzé jak opice...
jj prvně podložku pak barák😀 ale já myslím, že to nebude tak moc dupat, že by si sousedi stěžovali🙂 no po vánocích ti řeknu, až to prubnem znova😀 budu skákat a ařeknu chlapovi ať jde o patro níž si to poslechnout😀😀

silverskylady
30. lis 2011

@zabula Kdepak, žádnej lunt 😀 Ale zase v porovnání s jeho postavou (je velký, dost cvičí), tak jsem jako hovňous... 😀 😀 😀 Takže to zas tak jednoduchý nemá. Vloni, když mi chtěl koupit prádlo, tak volal jeho kamarádce, která mě taky zná a ta mu po telefonu radila, jaký velikosti má vybírat... No u toho bych chtěla být, prý se u toho dost bavili.... 😝

silverskylady
30. lis 2011

@lenuli123 Ahoj, během braní ANT jsem žádné problémy neměla (brala jsem ji 14 let). Hned po vysazení také ne, ale zhruba po dvou měsících se mi šíleně zhoršila pleť, pupínky, mastná, vlasy to samé... Hrůza... Teď piju nějaký čistící čaj a doufám, že se to co nejdřív srovná 😕 Ale jinak MS v pohodě, míň bolestivá než před prášky a kratší a přišla tak, jak měla 🙂 Což je dobře, jak tu tak čtu o těch cistách, tak ještě že tak...

silverskylady
30. lis 2011

@sissi26 Tak to máš moc šikovnýho chlapa 😉 Většinou na to moc nejsou... Ten můj to má navíc ještě stížené tím, že já celkem nic nechci a nepotřebuji, takže je chudák bez motivace 😀

zabula
30. lis 2011

@sissi26 já taky budu brát tu dospělejší,ty dětský sou strašně drahý a já teda na dětský houpat nebudu 😀 😀

zabula
30. lis 2011

@silverskylady ale hlavně že si umí poradit,to všichni chlapy neumí 😀 😀 😀 😀

sissi26
30. lis 2011

@silversky 😀 ženská, která nic nepotřebuje a nechce? myslela jsem že jsem jediná😀....i když občas bych potřebovala😀

sissi26
30. lis 2011

@zabula no tak já spíš myslela tu dětskou pro naši malou kdyby to bylo jen pro ni..ale uz je vetsi tak radsi vetsi🙂

silverskylady
30. lis 2011

@sissi26 No, asi to vyznělo jinak než to ve skutečnosti je. Což o to, já bych i potřebovala a chtěla, ale neumím si o to říkat... 😀 Naučíte mě to nekterá...? 😉 Kamarádky mi říkají, že je tahle vlastnost na škodu... 😀 😀 😀

zabula
30. lis 2011

@sissi26 já taky myslela pro malou 😀 😀 😀 😀 ale koukám že sme se do toho nějak zamotaly 😝 😀 😀 😀

lenuli123
30. lis 2011

@silverskylady ahojky, díky za odpověd. Jsem moc zvědavá, jak to bude probíhat u mě.. Já s MS nikdy problémy neměla, takže uvidíme. Kamarádka jedna taky vysadila a dost nabrala na váze, tak z toho mám obavy ale snad nee 😉 a vy se snažíte o miminko?

dassinka
30. lis 2011

ahojky, zdravím vás,.. tak já se s přítelem snažím už od dubna (8 měsíců) a pořád nic, je pravda, že mám nepravidelnou MS (30-40 dní), takže s ovulací to taky není asi žádný zázrak, pak mám také sníženou fci štítné žlázy a aby toho nebylo málo, přítel má jen 40% aktivních spermií... Má někdo podobnou situaci?

silverskylady
30. lis 2011

@lenuli123 Tak ono to bude nejspíš případ od případu jiné... Já například s váhou problém nemám. Spíš bych řekla, že jsem jaksi splaskla... 🙂
A o miminko se pokoušíme, rádi bysme otěhotněli co nejdřív, ale poručit se tomu nedá... Ale začali jsme se snažit teprve v srpnu, tak zatím jsem ještě docela v klidu. Nebo se o to alespoň snažím 😀 Taky se s manželem moc nevidíme, tak si říkám, že když se do toho správného dne trefíme, bude to zázrak... 😨
A co vy, taky je v plánu mimi?

lgsk
30. lis 2011

@sissi26 když mi tu máme stropy na prd...tady se rychleji projde a houpe se celá místnost a když slyším tu nad nama...si říkam, že tam dupe jak slonice, ale nechci vědět, co je slyšet pod nama... 😖 no snad po novým roce už něco koupíme... na zimu nikam nejdu 😀

lgsk
30. lis 2011

@lenuli123 já sem po vysazení dostala ms vždycky v pohodě.. spíš sem teda ale příbírala s každou novou anti, po vysazení snad ani ne... 😉 a to sem je střídala jak ponožky 😀

lenuli123
30. lis 2011

@silverskylady Já si stejně myslím, že je to všechno v hlavě, pokud si budu říkat, že přiberu, tak budu žrát-místo jíst 😀 a budu přibírat..jestli mi rozumíš. Já jsem před pár dny dobrala ANT a ted mě čekají MS... a pak uvidíme. Ale jak říkáš, chtěli bychom co nejdříve. Tak uvidíme, jak se nám zadaří a bude nám štěstí přát. A jakto,že s manželem moc nevidíte? Je pracovně mimo?

lenuli123
30. lis 2011

@lgsk ahojky, díky odpověd a tvou zkušenost. Tak to jsem zvědavá, co mě čeká. 🙂

lgsk
30. lis 2011

@lenuli123 bude to v pohodě... 😀 hlavne žádný zbytečný nervíky...

lenuli123
30. lis 2011

@lgsk Ale jooo, snažím se být v poho. Mám toho celkem dost v práci..a ted mám právě nemocenskou, tak jsem doma a přemýšlím nad věcmi, kterém by mě ani nenapadly, tak asi proto. 😀 už se těším do práce 🙂 pěkný den přeji, pá.

silverskylady
30. lis 2011

@lenuli123 Tak určitě je fajn, jestli máš dobrou práci a nic jiného tě netlačí, než jen to, že mimi chceš 🙂 Je dobré, soustředit myšlenky i jinam 😉 😀 Já jsem právě pracovně pořád pryč, celý týden jsem mimo. A když by se nám povedlo mimi, tak bysme zabili dvě mouchy jednou ranou... První, že mimi chceme a druhá, že bych si nemusela hledat jiné místo, abysme s manželem mohli být více spolu... Což je trochu stresová situace... Ale naštěstí mam doboru práci, že mě tu kromě té vzdálenosti nic jiného netrápí 🙂

lenuli123
30. lis 2011

Uvidíme, jak se nám to povede. Důležité je, že chceme oba 😵 Já pracuji s dětma, uplně s těma nejmenšíma, takže asi chápeš, jak se cítím 🙂 Tvoji situaci uplně chápu a držím palečky, at se Vám to co nejdříve podaří. Myslím, že už se snažíte dlouho a že by se to mohlo už povést 🙂 Byl by to pěkný vánoční dáreček 😵

lenuli123
30. lis 2011

@silverskylady Uvidíme, jak se nám to povede. Důležité je, že chceme oba Já pracuji s dětma, uplně s těma nejmenšíma, takže asi chápeš, jak se cítím Tvoji situaci uplně chápu a držím palečky, at se Vám to co nejdříve podaří. Myslím, že už se snažíte dlouho a že by se to mohlo už povést Byl by to pěkný vánoční dáreček

silverskylady
30. lis 2011

@lenuli123 Jé, děkuji 🙂 No taky si říkám, že už by nás to dýl trápit nemuselo... Tak uvidíme, snad se brzo zadaří 😀 A snad i vám, protože mít takový mrňousy denně na očích, tak to musí být taky docela náročný... A kde tedy pracuješ, jestli se můžu zeptat? 😀
Tak hezké odpo, už mizím z práce dom.

lenuli123
30. lis 2011

Já jsem taky bláhová, taky si říkám, že by jsme to mohli mít jako dáreček pod stromeček, třeba i se zpožděním 😵 ale jak říká, necháme to osudu. Plavu s dětma, takže mám kojence a až děti do 6let. 🙂 To máš super práci, ..na netu 🙂 už taky letím, ... a zase někdy napiš, ráda si počtu 😉

lgsk
30. lis 2011

@lenuli123 jee jakjá bych šla do práce...sem měsíc doma a mám z toho už výhraby 😀 jenže to holt není jednoduchý.. ale je fakt, že jak je člověk doma, tak řeší blbiny, když je v práci, tak na to není čas no

lgsk
30. lis 2011

tak mi odpadl manža a to mám mít každým dnem ovulaci 😢 je unavenej, má průjem, motá se mu palice...tak by mě zajmalo, co to zasejc bude 😖 uuuááááá tak na vánoce fakt miminko nebude

sissi26
1. pro 2011

@silversky ty víš co? já si taky o nic neumím říct.... a říkám si, že to je asi taky na škodu... a nemyslím tím jen chlapovi, ale tak celkově... myslím, že obě bychom se to měly naučit, ale či viš jak?😀

@zabula asi jo😀 radši změníme téma😀.....včera jsem se pustila do perníčku - těsto jsem vyhodila... nedalo se s tím nic dělat, jedině uhnětat kouli a upéct ji 🙄

@lgsk hihi, ale tak sousedi by si možná po pár měsících zvykli😀

sissi26
1. pro 2011

hele a co nějakou novou těhulku nemáme? 😀

co se tohoto týče u mě furt nic:( achjo... vánoční dárek nebude zřejmě🙂